Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123


0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 22.08.2007 11:53:21
PERMABAN
Moj max to 20h, pozniej czulam sie jak nacpane zombie:p
Jak sie zwalczy w sobie poczatkowa sennosc to pozniej juz latwo idzie:p

0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 24.08.2007 23:15:01
Lemur
Anthro
Cytat:

MasterFlamaster pisał(a)):
Lubię sobie pospać.
Normalnie idę spać koło 2-3 i wstaję o 6 (rok szkolny). Teraz sobie nadrabiam braki w śnie i dlatego szybko uciekają wakacje ;) ...

Oj, skądś to znam ;p Najgorsze, że mam potem wyrzuty sumienia, że czas marnuję na spanie XD Ale i tak nie chce mi się wstawać ;p

Za bardzo lubię pospać by długo się nie kłaść. Ale najdłużej to chyba było ze 20 godzin. Normalny dzień (pobudka ok. 11:00) i potem o 21:00 na 12 godzin do kina na maraton Władcy Pierścieni. :) zanim się położyłem to była już chyba 10:00 rano następnego dnia.

0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 25.08.2007 9:25:28
suka
Zmiennokształtny
a ja o 7 i tak musze zawsze wstać bo pies chce na dwór (dba, cobym wakacji nie marnowała Oo")

Zazwyczaj więc łażę niewyspana i żyję na kawie...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 25.08.2007 10:54:34
Jak już o bezsenności mowa,to mi od jakiegoś czasu ciężko zasnąć :?

0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 25.08.2007 11:57:46
suka
Zmiennokształtny
Mi też, jak cały dzień ciągne na kawie :P
I koło sie zamyka :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 25.08.2007 15:53:49
Cytat:

wilczyca_Jiraiya pisał(a)):
Mi też, jak cały dzień ciągne na kawie :P
I koło sie zamyka :P


No, ja to kawy nie pije. po prostu zazwyczaj zasypiam koło 23:00 i jakoś zasypialem łatwo, po kilku minutach spałem na dobre. A teraz kurcze mi ciężko zasnąć i zanim dobrze zasnę minie z półtorej godziny :?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 25.08.2007 16:27:09
Cytat:

Koniar pisał(a)):
A teraz kurcze mi ciężko zasnąć i zanim dobrze zasnę minie z półtorej godziny :?


Też tak kiedyś miałem to, zacząłem czytać najnudniejszą książką jaką udało mi się znaleźć i padłem sam nie wiem kiedy :D

0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 25.08.2007 16:46:25
Wiewiórka
Zwierzę
Ja znam dobry przepis na "herbatę" jeśli chcesz się troszkę wzmocnić ale nie tak żeby potem nie móc zasnąć.

Zaparzasz sobie herbatkę (jaką lubisz mocną czy słabą) następnie dosypujesz około pół łyżeczki kawy rozpuszczalnej, słodzisz jeśli lubisz na słodko ;) mieszasz i masz najlepsze lekarstwo na zmęczenie. (Najlepiej działa jak jest zimna/chłodna)
Smacznego.
Did you know that dolphins are just gay sharks?



0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 29.08.2007 4:48:06
wilk
Zmiennokształtny
Ja ostatnio wypiłem moją pierwszą kawę (z mlekiem) od baaaaardzo dawna. Usnąłem po kwadransie. ;-P
Soli Deo gloria!

0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 29.08.2007 10:10:03
Kitsune/Rudy Lis
Zmiennokształtny
Ja dzisiaj musiałem trzasnac kawę a'la Garfield, bo słabsza mnie nie budzi.
Przepis: bierzemy pół kubka kawy, wsypujemy do miedzianego rondelka, bierzemy pół kubka wody, wlewamy tamże. Bierzemy 3-6 łyżeczeczek curu pudru i wsypujemy. Całośc gotujemy na malutkim ogniu, bez przykrycia, przez 30minut, z rzadka mieszajac. Efekt przesączamy do kubeczka na espresso przez gęste sitko.
Nie dla osób z problemami sercowymi :P

0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 29.08.2007 15:32:52
Wilk
Zwierzę
Majzel fajnie robi kawę. Ja tam nie jestem żadnym smakoszem ale jego sposób nawet mi wydał mi sie nieco barbarzyński...
Kubek półlitrowy, kawy rozpuszczalnej kilka(naście?) dużych łyżek, cukru tak że kilogram na 5-6 kaw starcza, nalać wrzątku do pół kubka, dopełnić zimną kranówą żeby uzyskało pijalną temperaturę.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 30.08.2007 2:49:39
wilk
Zmiennokształtny
Foxia, kawa gotowana zamiast parzonej? To jak w Szwecji...
Soli Deo gloria!

0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 30.08.2007 9:45:59
jestę kapibarę
nie pamiętam ile najdłużej nie spałem, ale pod koniec już receptory przekłamują. na pewno nie przekroczyłem 24h.
Za to samo niespanie to jeszcze nic, ale niespanie podczas 11 godzin jazdy.. miałem oczy jak latające talerze.

Kawa fuj :>

0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 30.08.2007 10:30:15
Zwierzę
Sen zazwyczaj nadchodzi falami, ktore trzeba przetrwać, pierwsza koło 1 w nocy, druga około 4. Miałem tak nieprzespane 3 dni - cały dzień sesja Warhammera - w nocy 3 części Star wars - od rana znowu sesja - 3 kolejne części - Sesja. Kaw się trochę wypiło, a w pewnym momencie kawę posłodziłem sobie solą. Ochyda.

0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 30.08.2007 19:35:18
raz nie spałem cztery doby... nigdy więcej, z czwartego dnia to ja pamiętam tylko tyle że byłem w pracy, pamiętam maszynę którą obsługiwałem i automat z kawą... a potem spałem 25 godzin...

0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 31.08.2007 11:53:39
Wiewiórka
Zwierzę
Ja od około tygodnia chodzę spać o 00:00 A wstaje o 12:00 i to jeszcze nie wyspany. Samej kawy nie pijam wcale, jestem dostatecznie nadpobudliwy i bez dodatkowego wspomagania.
Did you know that dolphins are just gay sharks?



Anonim
0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 31.08.2007 12:23:49
ja jestem wiecznie niewyspany, ale kiedys mnie "doladował" Plusssz z magnezem. a jak mi brat daje komputer jak idzie do pracy no to siedze te 11 godzin przed komputerem i gram, siedze na gg itp. ale teraz nie chce mi juz dawac :(

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Bezsenność w futrze
Wysłano: 3.09.2007 5:54:22
Dzieci pomaszerują rano do szkoły i już skończy się "bezsenność". ;-)k

O, zaraz 6 rano... Dobranoc (dobrydzień)! :-Pk

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane