Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


12
(+13|-1)
Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 3:50:10
Jak kiedyś powiedziałem tak zrobiłem. Wprawdzie kosztowało mnie to trochę wolnego czasu (2500 zapytań GET do serwera Polfursa) ale czego by się dla was nie zrobiło kochane futrzaczki :3

Bez zbędnego gadania dzięki zdobytej bazie danych mogę uroczyście wyłonić



Najbardziej lubianych i nielubianych!



Tak tak sporządziłem pełne statystyki. Oto one:


Na pierwszy ogień idą osoby które wzbudziły swoimi "osiągnięciami" najwięcej kontrowersji:


Kolejna lista - ci którzy mają najwięcej plusów bądź też minusów:


I teraz to na co wszyscy czekali:



Pierwsza kolumna to liczba plusów druga - minusów trzecia to różnica a czwarta to całkowita ilość głosów.

A tutaj link do szczegółowych statystyk (bez nicków po ID usera).
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AuKjvqGnVZJUdEhsTDNLZ3VQeThoTWVocXNUeWE4OEE


:3

4
(+4|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 9:36:02
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Liczby to jedno, ale trzeba umieć je odpowiednio zinterpretować. I nie ma liniowej zależności między byciem najmniej lub najbardziej lubianym a karmą. Punkty karmy często przyznawane są w impulsie grupowym, minusowanie niektórych osób staje sie "tradycją" (patrz kitsun :P), plusowanie niektórych wynika już z tylko z "popularnego" posta. Nie mam tu na PF (wbrew temu co niektórzy mogą sądzić ;p) wielu wrogów, ale z tym byciem najbardziej lubianym to chyba przesada. Wątpie bym był bardziej lubiany niż LV, oraz wątpie bym raptem deptał po piętach edkowi. Myśle że pierwsze dwie pozycje są o wiele bardziej lubiane, nawet mimo to że ich karma jest "sztucznie" zawyżona przez galerię (bo co ma obrazek do bycia lubianym? można kogoś lubić za obrazki?).


Ot takie ogólne rozważania. Te liczby należy traktować raczej poglądowo niż na serio ;p
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 9:57:49
Klacz huculska
nie ma mnie w rankingach...to jakieś oszustwo!

-5
(+6|-11)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 10:42:04
Lew
Vethu mnie przegonił i to znacznie... Muszę jakoś zebrać z 300 plusów... Pomożecie? :D

Najfajniejsze statystyki dotyczyłyby zmiany karmy w czasie. Na pewnym forum od pół roku staram się regularnie spisywać stan 'karmy' i tworzy mi się wykres:
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 7.11.2012 11:23:48
Załącznik:
jpg  wykresik.jpg (22.63 KB; 556x325 px)
682_509a2e50ed5de.jpg 556x325 px
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

4
(+5|-1)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 10:42:59
Szeregowy Spizgalski
Tak.
wybory zostaly sfałszowane! to zamach na demokracje! trzeba powolac specjalna komisje ktora to wyjasni! i przyspieszone wybory ktore czym prędzej odsuną Pabla od władzy!
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+1|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 10:48:56
gronkowiec
Anthro
I tak Pablo został polfursowym cziterem. Karmę pewnie też może pompować ;]
| |
Podpis zastępczy v2.04

1
(+1|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 10:51:59
Cytat z "gravedigger": (Link »)
I tak Pablo został polfursowym cziterem. Karmę pewnie też może pompować ;]


Próbowałem, ale żeby zdobyć chociaż jeden punkt jest tyle roboty, że jest nieopłacalne. ;c
Bardziej się opłaca wrzucać już jakieś obrazki z penisem :-ojjk:

Cytat z "Ingo": (Link »)
Najfajniejsze statystyki dotyczyłyby zmiany karmy w czasie (chociażby dla top3 w różnych kategoriach) . Na pewnym forum od lata staram się regularnie spisywać stan 'karmy' i tworzy mi się wykres:


To już by musiał zrobić DarkV, o ile data dania takiej oceny jest trzymana w bazie. Ale mogę odpalać skrypt co tydzień. Tylko co z tego? Żadnego ciastka nie dostane ani nic :(
Ostatnio edytowany przez Pablo dnia 7.11.2012 11:01:49

3
(+3|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 11:07:34
Wilk
Anthro
Aż żal że nie uwzględniłes tak istotnytch zmiennych jak ilość postów, stażu na forum, czy jak Ingo wspomniał, czasu. Poza tym, to co napisał Wolfheart: nie ma dowodu, że karma odpowiada na pytanie, czy ktoś jest lubiany czy nie.

ich karma jest "sztucznie" zawyżona przez galerię (bo co ma obrazek do bycia lubianym? można kogoś lubić za obrazki?).
Myślę że ma. Osobie którą lubisz chętniej dasz plusa i odwrotnie.

Jeśli w bazie jest informacja o tym kto komu dał plusa/minusa, to można zrobić genialne badanie socjometryczne --- wyszłoby w jakie podgrupki łączy się społeczność polfursa :-)k No i ranking, kto jest największym hejterem i udzielił najwięcej minusów, a kto rozdaje plusy niczym dziewczynka sypiaca płatki kwiatów na procesji w Boże Ciało.

BTW pośród nielubianych dwóch już ma bany xD
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

5
(+5|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 11:12:20
Smok Serwisowy
nie ma tu Lestera, który na skutek "pierdolnięcia" opuścił swoją żałosną cielesną powłokę i zstępuje na ziemie tylko po to by wziąć udział w imprezach, przez co nie imają się o żadne rankingi xD

Cytat z "WilkołakNerevar": (Link »)

BTW pośród nielubianych dwóch już ma bany xD

z czego jeden występuje tam jeszcze raz pod innym nickiem
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 7.11.2012 11:31:27
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

1
(+1|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 11:34:49
Cytat z "WilkołakNerevar": (Link »)
Aż żal że nie uwzględniłes tak istotnytch zmiennych jak ilość postów, stażu na forum, czy jak Ingo wspomniał, czasu.


Miałem dostęp tylko do tego, co tu jest:
http://www.polfurs.org/ka...e=human&uid=290

Jak DarkV da mi zrzut z bazy z tabelą z karmą, to nie ma problemu - zrobię nawet odpowiednią stronę internetową :3

Offline
inż. Toboe
2
(+2|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 13:49:30
Irbis
Bestia
Dodaj jeszcze kolumnę B/C (stosunek plusów do minusów)
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

-1
(+1|-2)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 14:20:14
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cóż, nietrudno załapać się na listę mając prawie 5000 postów ;]
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 7.11.2012 14:20:40
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+3|-3)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 14:27:03
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Pablo": (Link »)


Na pierwszy ogień idą osoby które wzbudziły swoimi "osiągnięciami" najwięcej kontrowersji:


Kolejna lista - ci którzy mają najwięcej plusów bądź też minusów:



Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 7.11.2012 14:28:44

0
(+0|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 15:00:17
Anthro
Waaaaaa nawet jestem w tych statystykach :3
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

3
(+4|-1)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 15:29:03
Uncia Hortensis
Rabatka
Przekłamane :-)k
Nie uwzględniona jest całkowicie liczba postów. "Lubialność" to nie czysta różnica minusów od plusów. Trzeba też uwzględnić ile postów dana osoba napisała.
Brakuje też procentowej proporcji plusów do minusów.
Do całości trzeba też załączyć "współczynnik byciamiłym". Bo jeżeli plusy w ogóle są częściej przyznawane, to trzeba to uwzględnić i przemnożyć wszystkie wyniki przez to o ile bardziej pradwopodobne u ogółu jest dawanie plusa od minusa. Tylko wtedy wyjdzie na jaw, kto faktycznie zbiera dużo minusów a kto plusów.

Plus, wygrał i tak DarkV dawno temu za najbardziej udane trollowanie użytkowników Polfursa. Tyle miesięcy i ciągle temat plusików i minusików jest na topie.
Myr

-5
(+3|-8)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 15:35:48
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Łooo teraz ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ bedą mi wlepiać minusiki bo jestem na pierwszym miejscu :-Dk

Fuma DarkV nic nie wygrał bo do niczego nie startował. To że ty masz wyłączoną karmę nie znaczy, że musisz ciągle na ten temat biadolić jak stare baby na rynku :rollk:

1
(+1|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 15:43:39
Cytat z "Toboe": (Link »)
Dodaj jeszcze kolumnę B/C (stosunek plusów do minusów)


Jest w pełnych statystykach :P
Poza tym jest cholernie niemiarodajne - osoba mająca 15 plusów i 1 minusa ma większy współczynnik od osoby, która ma 2000 plusów i 400 minusów. Nie licząc dzielenia przez 0 dla osób, które mają tylko plusy (ale wystarczy zrobić małe +1 i będzie ok) :P

Cytat z "Fuma": (Link »)
Przekłamane :-)k
Nie uwzględniona jest całkowicie liczba postów. "Lubialność" to nie czysta różnica minusów od plusów. Trzeba też uwzględnić ile postów dana osoba napisała.
Brakuje też procentowej proporcji plusów do minusów.
Do całości trzeba też załączyć "współczynnik byciamiłym". Bo jeżeli plusy w ogóle są częściej przyznawane, to trzeba to uwzględnić i przemnożyć wszystkie wyniki przez to o ile bardziej pradwopodobne u ogółu jest dawanie plusa od minusa. Tylko wtedy wyjdzie na jaw, kto faktycznie zbiera dużo minusów a kto plusów.

Plus, wygrał i tak DarkV dawno temu za najbardziej udane trollowanie użytkowników Polfursa. Tyle miesięcy i ciągle temat plusików i minusików jest na topie.


Ile razy mam powtarzać, że jakbym miał dostęp do tych danych to bym to zrobił? :facepalm:
Ostatnio edytowany przez Pablo dnia 7.11.2012 15:45:03

0
(+0|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 15:44:18
Lew
A ja Ci już nigdy nie dam żadnego plusa ani minusa, bydlaku :P
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 15:50:44
Cytat z "Ingo": (Link »)
A ja Ci już nigdy nie dam żadnego plusa ani minusa, bydlaku :P


Odpowiednia regułka w AdBlocku:
  1. www.polfurs.org##INPUT[data-uid="99"][data-dir="up"]


I widoczny jest tylko przycisk do minusikowania dla usera o ID=99 :D

-3
(+0|-3)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 15:56:59
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Fuma DarkV nic nie wygrał bo do niczego nie startował. To że ty masz wyłączoną karmę nie znaczy, że musisz ciągle na ten temat biadolić jak stare baby na rynku :rollk:


Niczego* :-Pk
Nie biadoliłem przecież o karmie. Po prostu patrzę i się śmieję ile to razy jest na forum we wszystkich możliwych miejscach rozpoczynany temat "kto dał minusa!?" etc. A teraz mamy już wręcz wielką statystykę poświęconą karmie. Wręcz modelowy przykład trollowania.


Cytat z "Pablo": (Link »)
Ile razy mam powtarzać, że jakbym miał dostęp do tych danych to bym to zrobił? :facepalm:


Zero. Niektórych danych nie masz, ale chociaż proporcje i procenty z tego da się zrobić, i dużo lepiej oddają "lubialność" od zwykłej różnicy. Moją intencją było na dobrą sprawę to co powiedział Wolfheart. Wyniki te pokazują po prostu kto ma ile punktów. Nic więcej i nic mniej.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 17:08:40
Wilk
Anthro
Cytat z "Pablo":
Poza tym jest cholernie niemiarodajne - osoba mająca 15 plusów i 1 minusa ma większy współczynnik od osoby, która ma 2000 plusów i 400 minusów. Nie licząc dzielenia przez 0 dla osób, które mają tylko plusy (ale wystarczy zrobić małe +1 i będzie ok) :P

Liczby można ustandaryzować, ale o tym niech się statysytk jakiś wypowie.
Ostatnio edytowany przez WilkoakNerevar dnia 7.11.2012 17:10:28
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 17:30:00
Cytat z "WilkołakNerevar": (Link »)
Cytat z "Pablo":
Poza tym jest cholernie niemiarodajne - osoba mająca 15 plusów i 1 minusa ma większy współczynnik od osoby, która ma 2000 plusów i 400 minusów. Nie licząc dzielenia przez 0 dla osób, które mają tylko plusy (ale wystarczy zrobić małe +1 i będzie ok) :P

Liczby można ustandaryzować, ale o tym niech się statysytk jakiś wypowie.


Heh, wszyscy informatycy albo gastronomia...

Chyba że dałoby się wg. wzoru ( plus / minus ) * liczba postów * ( 0,25 * ( 20 - ostatnie dwie cyfry roku założenia sobie konta ) ) + liczba plusów
Ostatnio edytowany przez Pablo dnia 7.11.2012 17:32:14

1
(+1|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 18:08:23
Angora Turecka
Anthro
znormalizować jeśli już. I wprowadzić jakiś współczynnik obciążający w zależności od czasu na forum, o!
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

5
(+5|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 18:25:13
PERMABAN
\o/

0
(+0|-0)
Re: Panie i Panowie, przedstawiam Wam...
Wysłano: 7.11.2012 18:30:05
Cytat z "Kot": (Link »)
znormalizować jeśli już. I wprowadzić jakiś współczynnik obciążający w zależności od czasu na forum, o!


No przecież uwzględniłem we wzorze to xd

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane