Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   24 Anonimowi

 Wątek zablokowany

1234...9>>


0
(+0|-0)
Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 13:54:02
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Tak sobie bezproduktywnie siedzę i zastanawiam się... czemu nietkórym Polfurs nei leży. Co z nim jest nie tak pomijając administrację która wchodzi na serwis tylko gdy trafi akurat w googlach na chybił trafił.

Co z polfursem jest nei tak.

Może nei ta atmosfera, mże zupa za słona. Miło było by usłyszeć na co wszyscy skrycie psioczą bo jak na razie wszyscy narzekają a nikt nic nei robi.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 13:58:11
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
nikt już od dawna nie narzekał, forum se egzystuje i jest ok :]
A to ze admin olewa totalnie to już niczyja wina :P

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 14:04:56
jestę kapibarę
Czemu myslisz że admin olewa? Serwer działa? działa. Admin znaczy nie olewa.
Były problemy ze stroną? Były, coś się sypneło na podstronie z nowinkami. Naprawione? Tak. Znaczy admin działa.
To że jest się adminem nie znaczy że trzeba dużo pisać. Może akurat nie ma ciekawych tematów.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 14:06:34
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Z zapartym tchem czekamy na linka do IRCa
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 14:07:12
Smok Serwisowy
jak to niczyja :P? to wina adminów... przecież. nie podoba mi się sytuacja, w której administracja totalnie zlewa swój serwis. Niejednokrotnie pisałem do neonusa, zgłaszałem różne błędy. wiele osób sugerowało poprawki i nikt nawet nie kiwnął palcem żeby coś zmienić. nie podoba mi się taka postawa administracji. Z kolei Nicker przeginał w 2gą stronę. ingerował w życie forum do tego stopnia że dochodziło do inwigilacji... zresztą wiadomo co się działo.
Ale np podobało mi się że nawiązywał kontakt z innymi forami, próbował jakoś nagłaśniać furry itd.
Oczywiście dobre jest, że forum trzyma się bez pomocy administracji. ale osobiście uważam, że sytuacja w której istnieją 2 konkurencyjne poziomem serwisy jest dobra. wtedy użytkownicy obu forów starają się bardziej, żeby "rozwijać" jakoś swoją dziedzinę. ale to nie znaczy, że muszą być to fora wrogie, czy najeżdżające na siebie tak jak teraz :'
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 14:10:12
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
LV jak dobrze pamiętam sam wielki Neonus mówi że mu zwisa- czyli olewa. Proste prawda ? A to że Lwiczka robi coś żeby sie wszystko kupy trzymało i nie rozpadło przy większym pierdnięciu to jest podstawowa sprawa.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 14:14:49
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
No własnie. Administracja nie jest TYLKO od trzymania serwisu w kupie. Owszem, w wiekszosci wszystko zalezy od użytkowników ale ktoś musi kierować. Nawet w burdelu porządek musi być. Tu go imho nie ma. Jedyne co interesuje adminów to utrzymywanie serwisu w jakotakim stanie (jeśli mnie uszy nie mylą to od paru lat żadnych wiekszych zmian nie było). Doceniam wkład Lwicy/DarkV/Neonusa ale... hmm pwoiedzieli by chociaz ogółowi że im to zwisa.

A co do współpracy serwisów... cóż cały czas uważam że to debilizm ale już na przykład dzielenie futrzaków na tych i tamtych to głupota. Nie ma co rozdzielać fandomu.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 14:16:16
Smok Serwisowy
no ja osobiście usłyszałem od neonusa że jest adminem tylko dla tego bo "lubi mieć stołek" i że w zasadzie cała jego wizja furry się rozsypała i ma to gdzieś... po czym dałem loga z jednej z uroczych moich rozmów z nim, kiedy to opowiadał jak to zgłaszają się do niego ludzie z uwagami ale mu zwisa i "ścieka jak po kaczce"... coś takiego. nie wiem, szkoda, że skasowałeś tego loga. dużo mówił o postawie naszej administracji. lwiczka o ile pamiętam też coś wspominała że jej to coraz bardziej wisi... dobrze, że jeszcze siedzi
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 14:19:26
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Fandom jest podzielony na Dicker+raavi vs. reszta :D

Tak mi sie przypomina, jak kiedyś wrzucałem na Craza, jaki on to naprawde jest i z tego miałem nieprzyjemności, nikt nie chciał wierzyć, no i końcu wyszło na moje :D Później Dicker sie pojawił i sprawa była podobna... teraz znowu wyszło tak jak mówiłem :D

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 14:32:47
Zwierzę
Jako w miarę świeży użytkownik stwierdziłem, że forum jest zwyczajnie brzydkie i niewygodne. Przyzwyczaiłem się z czasem. A psf oprawą i funkcjonowaniem bardziej przyciągał, pod tym względem Hepek bardzo się spisał.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 15:28:40
jestę kapibarę
Jednym odpowiada czarne, innym białe... skórkę można zmienić, tylko z deka nietrwałe to jest.
Ja ze swojej strony mogę też sobie pisać, zgłaszać poprawki etc.. Neonus miał tą zaletę że jak już go złapałem to szybko i sprawnie poprawiał błędy, zmieniał układ.. no a teraz nie bardzo mam z kim dyskutować - były egzaminy, jest brak hasła do zasobów (nie hasła administracyjnego tylko do dysku) które stracił po formacie. Pomysłów na poprawę funkcjonalności parę miałem, umiejętności w programowaniu nie, dlatego się opierałem na nim. Nawet jak wszystko olewał, to przynajmniej robił coś jak się mu pokazało że wymaga poprawy. Z Lwicą tego nie robiłem, bo trudniej mi złapać na żywo (siedzi w innych godzinach niż ja, ja bardzo późno często zaglądam)
Co do funkcjonalności forum to siedząc z konta Edka na psf widziałem że większość rzeczy była w miarę podobna, czy naprawdę inne ułożenie przycisków i inne ikonki tyle zmienia? Nie będę jeszcze gadał o do 10 minutowej replikacji bazy danych tam (ocekiwanie na modyfikację tematu - nie wiem czy poprawili to już czy jeszcze nie), podczas gdy tu jest to na bieżąco.
Długo również pytałem się czy nie da się, zamiast "ostatnie posty" i "ostatnie tematy" zrobić tabelki "Ostatnio używane tematy" or sth, gdzie pokazywane byłyby tematy w których ktoś coś ostatnio napisał, a nie tak jak jest teraz, jedna dyskusja zawala całe okno "ostatnich postów". Odpowiedzi bywały wymijające.. Nie jestem programistą. Ktoś jest i podejmuje się grzebać w php tego silnika?
Może by zaprosić Hepka do współpracy ;P

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 16:10:52
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
ktoś tam bluźnił, mówiąc, że psf ma fajny silnik :O

Anyway, jestem tu "jakiś czas", powiedzmy, nie podobało mi się to i owo, ale się przyzwyczaiłem, że tu jest inaczej, niż na "rodzinnym" psfie ;] Mimo, że każdy wrzuca każdemu, to tak naprawdę większość osób chyba jest całkiem...znośna XD Drugą sprawą, tu jest większa organizacja, prawda. Jednak chyba większość rozmów odbywa się na IRCu(Może ktoś coś gdzieś wrzuci na ten temat? na główną na przykład:P?) Zaczynałem od psfu, bo o pfie nie wiedziałem, a Nicker, wtedy jeszcze Terris, nic o "innym" serwisie nie mówił, anyway, nieważne XD uczymy się na błędach.

Mnie się tylko nie podoba to, że nie ma do czego się przyczepić tak naprawdę :P
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 16:31:25
Wilk Grzywiasty
Anthro
teraz przez jakiś czas będzie tylko polfurs ;]

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 16:34:33
jestę kapibarę
bo tu jest źle i lepiej zrobić coś innego znowu.. da...

zapraszamy na nowy początek. nikt nie pomyślał, że zamiast nowe klepać kolejny raz może warto wrócić tu i ruszyć coś więcej razem.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 16:59:10
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
A może jak by był drugi porządny serwis to i tu coś by się ruszyło?
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 17:13:43
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Drugi porządny serwis... Podobno Furrier coś planuje :D
z tego co widziałem, to psf siedzi(ał) na silniku PHPFusion. Miałem z nim już wcześniej do czynienia, jest całkiem popularny. Nigdy nie zauważyłem, żeby jakaś strona oparta na nim długo odświerzała bazę danych. Nie zauważyłem tego nawet na psf.

Niestety z programistami PHP jest tak, że oni mają 0 wolnego czasu. Praktycznie każdy, kto jest we stanie wysmażyć coś w php ma full pracy. Mój prywatny osobisty kumpel który siedzi w tym od 5 lat ma stałe zlecenia od Koreańców, z urzędu miasta, od szkoły, do tego własne projekty treningowe. Wolnego czasu praktycznie nie ma wcale. I to zwykły 17 letni koleś z małego miasta. Więc raczej ciężko będzie znaleźć programistę php z wolnym czasem xD

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 17:19:29
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Czy ja wiem :)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 17:35:25
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Jak furrier coś kombinuje to ja już sie boje XP

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 17:46:58
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Treźść Merytoryszczna bendzie dość dopra ;]
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 17:51:57
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Merytorystyczna... i dlaczego się śmiejesz się ? :/

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 18:15:41
Futrzasty wąż
Zmiennokształtny
mi sie tam forum podoba..:P chce ktos ciasteczka z jadem?:P
The Witch Knows the Name of the Sun

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 18:29:39
Królowa Północy
Inna forma
ja ogólnie to za forami nie przepadam,ale Polfurs jako tako mi się podoba..
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 19:20:51
Dobra,ja się wypowiem.

Mi się w Polfursie nie podoba się właśnie olewanie strony przez adminów - tutaj idzie spotkać najczęściej LV niż administracje,na początku myślałem,że to on jest adminem (jednak ktoś wyprowadził mnie z błędu). Kolejny dowód na olewanie forum: zepsuty jest system zapisywania haseł (ze jak sie zaloguje na stronie,wyjde i wejde,to jestem dalej zalogowany). Nie ważne,czy zaznacze opcje tego systemu,czy nie,to i tak musze się logować.

Po drugie to humor niektórych osób. Nie obrażcie się, nie chcę,żebyście zrozumieli to jako coś złego. Macie poczucie humoru, ok. Nie myslicie tylko o szkole,nauce czy o pracy. Ja po prostu jestem osobą poważną i nie umiem czasem zrozumieć waszego humoru. Może z czasem przyjdzie mi się przywyknąć do niego ;)

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 20:41:40
jestę kapibarę
To Smutne.
Nie mogę wypowiadać się za administrację, ale wydaje mi się że z jednej strony nie odzywa się ze względu na niepoważne podejście, a z drugiej ze względu na takie a nie inne poczucie humoru. Poczucia humoru nikt nie wybiera, ale jednak na żywo jakoś się dogadujemy. A że tutaj nie..
Polfurs to nie tylko forum, czy kanał irc. To wy wszyscy. Na samym początku założenie było takie: nie możemy stale siedzieć na irc, bo rachunki telefoniczne drogie. to było jeszcze w czasach modemów. To było w czasach, Koniar, kiedy bawiłeś się pluszowym konikiem pod czujnym okiem pani przedszkolanki. O neostradzie nawet się wtedy nikomu nie śniło. Wymyśliliśmy: więc zróbmy listę mailową, na którą wysyła się maile i które przychodzą do każdego uczestnika. Będziemy mogli podyskutować bez ciągłego siedzenia. Starczy się połączyć, ściągnąć pocztę, odłączyć, odpisać, połączyć, wysłać. A potem czasy się zmieniły. Forum zapewnia nieco większą czytelność, ale ma swoje wady. Można cofnąć wypowiedź, zmienić ją. Wszystko ewoluowało razem z resztą internetu. Przychodzą nowi, odchodzą inni, ktoś się obrazi, ktoś przyciągnie znajomego który się "sfutrzy". Na stałe zostają takie stare bredzące dziady jak ja ;P Ale zadanie polfurs jest to samo: żeby kontaktować ze sobą ludzi którzy, mimo często kompletnie różnych zainteresowań, dobrze się ze sobą czują. Bo czują w sobie zwierzę. I żeby pozwalać im się spotykać.
Patrząc na oba serwisy, psf nie spełnił tej funkcji. To było forum do netowego okazywania sobie czułości. Brakuje tego czasem tu. Ale jednocześnie kojarzyło mi się nieodparcie z siedzeniem przed komputerem i smarowaniem postów. Takie.. odspołeczniające. Część futer tutaj starała się spotykać, znajdywać kogoś blisko, przyjaciela z kim można pogadać futrzastym żargonem, pożartować na żywo używając słów jakie nigdy by się nie powiedziało do "normalnych" ludzi. To nieprawda, że z polfursu spotyka się tylko "stara wiara". Wiele osób znam może z rok. Ale jednak chcą się gromadzić. Niektórzy znikają, pojawiają się następni. Jakoś sie kręci. Bez adminów. Bo to nie miało być forum z adminami i panującym wszechobecnym porządkiem. To miał być zbiór przyjaciół i znajomych którzy się rozumieją, mniej czy bardziej.

U... Ależ się rozpisałem. Czasami mnie nachodzi i pisze takie rzeczy. A potem zamykam okno. Teraz jednak to umieszczę, chociaż mój cynizm patrzy na to i wyje, że popisałem jakieś głupoty. Nie szkodzi. Jeszcze jedno. Nie jestem w pełni zachwycony z tego jak to wygląda. Ale w ogólnym rozrachunku patrzę wstecz i widzę że całkiem sporo zrobiliśmy. I myślę że mimo wszystko nie jest źle. ;P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 18.09.2007 20:46:46
Cytat:

Scooby pisał(a)):
Jako w miarę świeży użytkownik stwierdziłem, że forum jest zwyczajnie brzydkie i niewygodne. Przyzwyczaiłem się z czasem. A psf oprawą i funkcjonowaniem bardziej przyciągał, pod tym względem Hepek bardzo się spisał.


... mnie osobiście dużo bardziej podoba się oprawa tutaj. Tam do tej pory nie wiem co jest, gdzie i jak O.o Czasami jednego tematu, jeśli chce go znaleźć bez użycia funkcji "szukaj" zajmuje mi z 5 minut albo i wiecej nawet O.o Być może to dlatego, że to forum było dla mnie pierwsze i do takiego układu strony się po prostu przyzwyczaiłam, ale nie wiem.

Cytat:

Koniar pisał:
Kolejny dowód na olewanie forum: zepsuty jest system zapisywania haseł (ze jak sie zaloguje na stronie,wyjde i wejde,to jestem dalej zalogowany).


dla mnie to lepiej ^^ Przynajmniej nie musze sie logować kilka razy :-Pk

 Wątek zablokowany
1234...9>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane