Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<1...39404142


0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 4.02.2011 16:14:44
jestę kapibarę
Cytat z "Fuma":
? :-ok ?


Tak, ty.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 4.02.2011 16:18:00
gronkowiec
Anthro
Fuma: Data rejestracji 1.01.1970 xD
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 4.02.2011 17:44:44
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "LV":
Tak, ty.


Aw. Dziękuję :-ojjk:
Myślałem, że to nie było aż tak wyjątkowe wydarzenie --k
Myr

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 12.02.2011 12:26:11
Smoko-nietoperz
Anthro
Cytat z "LV":
Cytat z "Fuma":
? :-ok ?


Tak, ty.

I... wiadomo kto. 2 razy.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 12.02.2011 13:23:22
jestę kapibarę
Cytat z "Jaszczur":
Cytat z "LV":
Cytat z "Fuma":
? :-ok ?


Tak, ty.

I... wiadomo kto. 2 razy.


nie. przywrocenie konta to nie znaczy skasowanie go i założenie od nowa z nowym uid. tylko Fuma został wyrozniony przywroceniem ze swoim starym uid i podłaczeniem do starych postow.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 19.02.2011 14:33:21
Wilk
Zwierzę
1) Ukręćcie łeb potworkowi p.t. "proszę wprowadzić wiadomość" przy załączaniu pliku.

Czasem załącznik jest jedyną wiadomością. Czasem chcemy napisać po załączeniu. Wczoraj przez "proszę wprowadzić wiadomość" straciłem pół godziny pisania, bo najpierw chciałem załączyć plik, ale musiałem wprowadzić wiadomość, a kiedy wprowadziłem pociąg wyjechał poza zasięg 3G i nie dało się załączyć bo timeoutował przed wysłaniem 300k pliku. A potem zdechła bateria.

2) jeśli powiadomienia mail są takie trudne, może by zrobić jakieś powiadomienia przez, nie wiem, twitter, komunikatory, cokolwiek. Albo podstronkę która zmienia się tylko wraz z dodawanymi postami a nie z oglądającymi, dzięki czemu możnaby podpiąć się pod serwis monitorujący zmiany.

3) dać (może moderatorom?) możliwość zmiany autora postu. To Ryan zamiast Hufa, to Dreamer zamiast Jiry, to Bakuś zamiast Wilczycy. Notorycznire. Osoby korzystają z jednego komputera i niechcący postują z cudzego konta.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 19.02.2011 14:40:12
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Cytat z "sharpy":
3) dać (może moderatorom?) możliwość zmiany autora postu. To Ryan zamiast Hufa, to Dreamer zamiast Jiry, to Bakuś zamiast Wilczycy. Notorycznire. Osoby korzystają z jednego komputera i niechcący postują z cudzego konta.

Może nie moderatorom, tylko bezpośrednio tym osobom? Tzn jestem zalogowany na konto A, napisałem post, jednak się pomyliłem. Wybieram zmianę swojego postu, podaję login i hasło do konta B i voila? Przydałaby się mała informacja o zmianie autora, podobnie jak po zmianie treści.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 19.02.2011 14:56:15
Wilk
Zwierzę
Cytat z "Selph":
Cytat z "sharpy":
3) dać (może moderatorom?) możliwość zmiany autora postu. To Ryan zamiast Hufa, to Dreamer zamiast Jiry, to Bakuś zamiast Wilczycy. Notorycznire. Osoby korzystają z jednego komputera i niechcący postują z cudzego konta.

Może nie moderatorom, tylko bezpośrednio tym osobom? Tzn jestem zalogowany na konto A, napisałem post, jednak się pomyliłem. Wybieram zmianę swojego postu, podaję login i hasło do konta B i voila? Przydałaby się mała informacja o zmianie autora, podobnie jak po zmianie treści.


Byłoby ale pewnie trudniejsze w implementacji. Niezależnie, niższy priorytet... na razie ZABIJCIE ["Proszę wprowadzić wiadomość"]!!!
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 19.02.2011 15:06:48
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "sharpy":
Byłoby ale pewnie trudniejsze w implementacji. Niezależnie, niższy priorytet... na razie ZABIJCIE ["Proszę wprowadzić wiadomość"]!!!


Workaround do tego jest wyrobić sobie nawyk wpisywania . w treści posta. Może wręcz brzydki hack sprawiający, że jeżeli treść posta == null, dodaj kropkę i wyślij.

Co do zmiany autora to mam mieszane uczucia... Na większości forów, gier, czegokolwiek, jeżeli znajdują account sharing to oznacza to ban bądź warning. Rozumiem jak jest jeden komputer to można się zapędzić, ale zamiast dawać użytkownikom i, co gorsza, moderatorom możliwość ingerencji w autora postu, wolałbym przeszkolić dane osoby w używaniu guzika "Wyloguj"...
Myr

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 20.02.2011 20:56:24
Jaguar
Człowiek
to może koło naciku "wyloguj" dodać info jako kto się jest zalogowanym ?

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 20.02.2011 21:56:15
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Albo w miejscu, gdzie pisze się posta ;3

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 20.02.2011 22:46:16
Uncia Hortensis
Rabatka
Albo na przykład na stronie głównej. I do tego obrazek użytkownika wyświetlić żeby było lepiej widać.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 20.02.2011 23:01:11
Wilk
Anthro
Cytat z "Fuma":
Albo na przykład na stronie głównej. I do tego obrazek użytkownika wyświetlić żeby było lepiej widać.

Zgadzam się, możnaby pod tym obrazkiem dać linki do opcji konta, wiadomosci etc, zeby pod reka byly nawet.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 24.04.2011 0:51:15
Arachne
Taur
Zamykam wątek. Już dawno przestałem być w stanie to śledzić.

Od teraz dla każdej sugestii czy raportu błędu proszę zakładać nowy wątek w tym dziale.

 Wątek zablokowany
<<1...39404142


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane