Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...8910111213>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 22.10.2010 16:38:04
Cytat z "♥♥♥♥♥♥":
Racja, nie wypowiem się ponieważ:

Cytat:
deity - bóstwo
Synonimy (angielski) dla "deity": divinity god immortal


Dorzucając jeszcze:

Cytat:
Elune is one of the few true deities in the world.
(z twojego linka)

Takiego faila dawno nikt w rozmowie ze mną nie zaliczył. Nie chcę byś się ponownie ośmieszył.


Naucz się angielskiego, bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Słowo GOD znaczy BÓG! A deity znaczy Bóstwo. Mimo, że są to wyrazy bliskoznaczne, mają one różne zastosowania. I jak widzisz, w tekście CELOWO nie pada słowo 'god' ani razu, a przecież to synonimy... pomyślmy, czemu nie urozmaicili tekstu?

A co do tego, że jest ona "one of the few true dieties in the world", to znów kłania się czytanie ze zrozumieniem. Jest ona jednym z nielicznych bóstw na świecie. Bo w Azeroth jest mało bóstw spersonifikowanych jako takich. Jedynie trolle z Hakkarem, lub Taureni z Earthmother.

Chodzi o to, że jest ona spersonifikowanych bóstwem w universum, a nie, że ona istnieje.
Ostatnio edytowany przez Kogenta dnia 22.10.2010 16:39:21

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 22.10.2010 16:50:17

Nie ma dla ciebie nadziei...
Ostatnio edytowany przez TomEdo dnia 22.10.2010 16:52:15

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 22.10.2010 17:14:11
Lew
Anthro
Cytat z "♥♥♥♥♥♥":

Nie ma dla ciebie nadziei...


Hejka mądralo :3
akurat gram w gry świata Warcrafta dość długo i zaprzyjaźniony jestem z osobami ze Scrolls of Lore i... pierdzielisz jak potłuczony :P
Nieumarli stworzeniami cienia? W którym miejscu? Gdzie? Może dlatego, że powtarzają "Embrace the shadow"? Jakbyś to zgłębił to bys wiedział, że Cult of the Forgotten Shadow jest bardziej filozofią niż religią.
Co do światla w grze, blue post (bo chyba z twórcami gry to nie bedziiesz sie kłócił?)

Cytat:
Q: Can you please explain how "light" works? The lore states that undead are physically incapable of using the light, much like the Broken, but then we have Forsaken players casting healing spells, and Sir Zeliek in Naxxramas using pseudo-paladin abilities.
A: Without spoiling too much, we can tell you that wielding the Light is a matter of having willpower or faith in one's own ability to do it. That's why there are evil paladins (for example, the Scarlet Crusade and Arthas before he took up Frostmourne). For the undead (and Forsaken), this requires such a great deal of willpower that it is exceedingly rare, especially since it is self-destructive. When undead channel the Light, it feels (to them) as if their entire bodies are being consumed in righteous fire. Forsaken healed by the Light (whether the healer is Forsaken or not) are effectively cauterized by the effect: sure, the wound is healed, but the healing effect is cripplingly painful. Thus, Forsaken priests are beings of unwavering willpower; Forsaken (and death knight) tanks suffer nobly when they have priest and paladin healers in the group; and Sir Zeliek REALLY hates himself.


Elune bogiem? JEDYNY bóg, który fizycznie istnieje w grze (i który ma za sobą jakąś większą religię) to Cenarius. Co do wierzeń trolli, ich Loa nie są do końca bogami. Te pierwotne duchy są potężniejsze od elementów jednak nie reprezentują do końca boga w sensie stricte (I można je zabić). Poza tym Elune NIGDY nie dokonała swojej fizycznej manifestacji w świecie. Spekulacją jest, że może to byc nawet Ysera w folmie Night Elfki, gdyż ona często taką przyjmowała. Informacje Kogenty na ten temat jak na razie są prawidłowe, to ty masz jakiś problem.

Co do banalności gry, ze przeszedłeś ją auto-attackiem, to proszę linknij mi swoje armory, z chęcią zobaczę jakim jesteś pro :3 bo nawet rogalem/warriorem czy paladynem nie byłem w stanie dojść na auto-attacku dalej niż do 10 lvlu, a to zajmuje 30 minut.

A żeby było jasne, swierdzenie Knaaka, że Elune i Ysera to nie to samo, NIGDY nie zostało potwierdzone przez Blizza jak wiele rzeczy, ktore sam mówił a potem Blizzard przedstawiał je inaczej (np Hakkar)
Ostatnio edytowany przez Husky dnia 22.10.2010 17:16:48

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 22.10.2010 18:52:55
Cytat:
Nieumarli stworzeniami cienia? W którym miejscu? Gdzie? Może dlatego, że powtarzają "Embrace the shadow"? Jakbyś to zgłębił to bys wiedział, że Cult of the Forgotten Shadow jest bardziej filozofią niż religią.

No o tym właśnie mówiłem, nieumarli mają swoją filozofię analogiczną do Światłości. Cień jako magia panie Husky, zaklęcie nekromantyczne operujące cieniem wskrzesza UD, jest stworzony za pomocą cienia. Stąd ich podatność na Światło.

Cytat:
Forsaken healed by the Light (whether the healer is Forsaken or not) are effectively cauterized by the effect: sure, the wound is healed, but the healing effect is cripplingly painful. Thus, Forsaken priests are beings of unwavering willpower; Forsaken (and death knight) tanks suffer nobly when they have priest and paladin healers in the group; and Sir Zeliek REALLY hates himself.

No i o tym mówiłem. Niekonsekwencja w lore.

Cytat:
Elune bogiem? JEDYNY bóg, który fizycznie istnieje w grze (i który ma za sobą jakąś większą religię) to Cenarius. Co do wierzeń trolli, ich Loa nie są do końca bogami. Te pierwotne duchy są potężniejsze od elementów jednak nie reprezentują do końca boga w sensie stricte (I można je zabić). Poza tym Elune NIGDY nie dokonała swojej fizycznej manifestacji w świecie. Spekulacją jest, że może to byc nawet Ysera w folmie Night Elfki, gdyż ona często taką przyjmowała.

No i o tym właśnie mówię. Elune jako typowe bóstwo które nie ukazuje się światu, teoretycznie nic nie robi ale elfy się do niej modlą. Wszystko się zgadza. Nie wiem naprawdę o co ci chodzi z Cenariusem (bo zgodnie z lore to syn Malorne i Elune). Trolle w ogóle nie były poruszane w dyskusji.

Husky. Dziękuję za poparcie mojego stanowiska. Trochę dziwnie to okazujesz, nazywając tego kogo wspierasz mądralą, nie wspominając o "pierdzieleniu" ale no cóż, są i tacy ludzie.

Sorka ale gram na prywatnym serwerze :F. Serwer globalny niestety mi się nie kalkuluje (owe pieniądze mogę lepiej wykorzystać). Więc WoW armory nie uświadczysz, ale szczerze... jaki byłby mój interes w kłamstwie na tak trywialny temat?

A od stanowiska, że WoW jest grą banalną nie odejdę, bo to po prostu prawda.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 22.10.2010 19:08:19
Cytat z "♥♥♥♥♥♥":

Husky. Dziękuję za poparcie mojego stanowiska. Trochę dziwnie to okazujesz, nazywając tego kogo wspierasz mądralą, nie wspominając o "pierdzieleniu" ale no cóż, są i tacy ludzie.

Sorka ale gram na prywatnym serwerze :F. Serwer globalny niestety mi się nie kalkuluje (owe pieniądze mogę lepiej wykorzystać). Więc WoW armory nie uświadczysz, ale szczerze... jaki byłby mój interes w kłamstwie na tak trywialny temat?

A od stanowiska, że WoW jest grą banalną nie odejdę, bo to po prostu prawda.


Nie, on Cie nigdzie nie poparł, widać czytasz co chcesz przeczytać. Husky napisał dokładnie to co ja napisałem i trochę to jeszcze rozwinął. Wszystko co tu jest napisane, to lore, oraz stwierdzenia, z którymi kilka postów wcześniej się wykłócałeś. Nie rób z ludzi wariata, kiedy zaczynasz być na przegranej pozycji w dyskusji, odwracając kota ogonem. Bądź konsekwentny i przynajmniej przyznaj się do błędu, tak jak ja to zrobiłem z twoim Gnomeregan.

Prywatne serwery... erm... mówią same za siebie, przez co nie jesteś dla jakiegokolwiek gracza WoW'a, nawet w najmniejszym stopniu, partnerem do rozmowy o banalności gry, bo jej nawet nie doświadczyłeś.
Ostatnio edytowany przez Kogenta dnia 22.10.2010 19:09:34

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 22.10.2010 20:14:11
Uber beszt.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 24.10.2010 4:21:55
Lew
Anthro
Cholera nie, nie i jeszcze raz nie. Kolejnego ryczącego smoka na ekranie logowanie nie zniosę >.< (a to swoje "bjutiful! jest piękny!" niech sobie wsadzą)
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

I pieski mają filmik XD

http://www.youtube.com/watch?v=jwlfJmuY1GI

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 24.10.2010 10:27:14
PERMABAN
Sraj się, deathwing jest ZAJEBISTY. Uwielbiam te ryczące smoki, w licz kingu czekałam z zalogowaniem aż frosty wyrm mi zaryczy xD
Nie mogę się doczekać nowego dodatku <3

p.s. jeno ryk smoka mi średnio podpasił, zdarty jakiś.
Ostatnio edytowany przez Arabeska dnia 24.10.2010 14:19:58

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 24.10.2010 12:44:35
osioł
Anthro
Zajebiście wygląda te nowe okno do logowania!

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 24.10.2010 14:55:04
Kangur
Anthro
Mnie śmieszą nerdy które jarają się na tym filmiku zajebiście oryginalnym LS'em :X

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 24.10.2010 17:03:51
Lew
Anthro
Ja wiem, że DW jest zajebisty (chociaż w ludzkiej formie wygląda jak Roman Giertych) no ale na serio czekałaś aż Sindra zrobi "flap, flap, flap... ROAAAAAARRRRRRRRRR"? Ogólnie to Sindry nie lubię, może teraz to i faceroll nawet na HC ale "your pathetic magic.... BETRAYS YOU" to po nocach nawet mnie prześladowało
Ostatnio edytowany przez Husky dnia 24.10.2010 17:09:19

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 24.10.2010 17:15:28
PERMABAN
Tak XD

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 26.10.2010 4:14:44
Lew
Anthro
http://www.youtube.com/watch?v=0b97YaqcnQM

ale z tym mogli sie ciut bardziej postarać (chociaż nie wiem czemu kolo ma takie kijowe ustawienia graficzne skoro rozdziałke ma na max :x )

A i dla tych biednych ludzi, którzy niestety nie trafili do bety :( coś na pocieszenie - fajne podsumowanie zmian (praktycznie kolo cały czas dodaje filmiki i w dość fajny sposób prezentuje zmiany)

http://www.youtube.com/wa...notation_424711
Ostatnio edytowany przez Husky dnia 26.10.2010 5:03:52

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 9.09.2011 21:40:22
Anthro
Jak są jakies osoby grające na Burning Legion (global) na hordzie, to chetnie pogram :3
W zalaczniku jest screan ^^
main: Lisrec
alt: Foxu

Jakby co to w grze na 100% jestem zawsze w niedziele, poniedzialek, srode i czwartek od 19 do 23.

Moje armory: http://eu.battle.net/wow/...Lisrec/advanced
Załącznik:
jpg  LisRec.jpg (751.61 KB; 1806x1080 px)
1854_4e6a6af4c85d0.jpg 1806x1080 px

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 9.09.2011 23:54:34
osioł
Anthro
Ja gram (niestety) na Burning Legionie.

Nick ten sam co na forum.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 15.11.2011 19:57:11
Cytat z "Teremis":
Witam jako ze jest wiele gier online postanowilem dolaczyc do pewnej gry. I tak zaczelem grac w WOWa co wciadnelo mnie na dobre. Wiec kieruje do was pytanie:
Czy jest w srod was osoba ktora gra w World of Warcraft na serwerze alphawow albo i innym??


Ja na początku grałem na officjalu, potem przeniosłem się na priv The Gates of War, który był super (TBC), potem jak TGoW padło przeniosłem się na PvPRP Silvergate. Potem przeniosłem się na Andeerię i grałem tam dość długo, ale potem zaczęły się problemy i ludzie zaczęli uciekać, więc przeniosłem się na Dethpod.

Moje główne postacie to Tauren lub Troll Hunter BM (do boostowania) lub MM do raidów, Troll Shaman Elemental, Troll Priest Holy, Tauren Warrior Protection, Tauren Druid Feral. Aktualnie niestety nie gram ze względu na niedomaganie sprzętowe.
Ostatnio edytowany przez Zir dnia 15.11.2011 20:01:38

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 15.11.2011 20:51:23
Smoko-nietoperz
Anthro
Ja gram teraz na Treksterze (Trekster.com.pl TBC) na realmie high rate - troche jest niedorobek, ale jest o wiele mniej bugow niz na typowych serwerach TBC. Narazie jest malo osob, wszyscy graja na realmie fun, ale administracja wezmie sie za reklame serwera jak tylko skonczy pracowac nad elementami strony...
Gram zawsze wszystkimi klasami, bo granie non stop jedna mnie za szybko nudzi. Przewaznie PVE gram warlockiem, pvp najczesciej rogalem lub druidem.
PS. Jakby ktos mial ochote ponerdzic ze mna na tym serwerze moge pomoc poczatkujacym graczom w addonach, i ogolnie "z czym to sie je"
A kto umarł, ten nie żyje.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 16.11.2011 8:29:52
Cytat z "Akimoto":

Gram zawsze wszystkimi klasami, bo granie non stop jedna mnie za szybko nudzi. Przewaznie PVE gram warlockiem, pvp najczesciej rogalem lub druidem.


Ja cenię sobie dobrą znajomość jednej klasy, dlatego gram raczej określonymi klasami. Huntera BM znam na wylot, MM trochę mniej. W Survi nigdy nie szedłem i nic o nim nie wiem. Shamanem Elemental gra mi się najwygodniej, a pod preja holy miałem genialne addony i zawsze byłem healbotem w każdym party, a że dobrze mi szło healowanie to często na raidy chodziłem nie moim hunterem a własnie prejem, bo healbotów było zawsze stanowczo za mało. W sumie w całym WoW nie grałem tylko żalladynem, szczególnie, że po stronie hordy (pre-Cata) żalladynem mogły być tylko Brzydkie Elfy. Jeśli chodzi o Alluszki to jedyną rasą którą tam toleruję to Nocne Elfy; chyba jedyna zajebiście wyglądająca rasa Alliance.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 16.11.2011 8:44:15
Lew
Anthro
Worgen hunter na Ally

@Zir
spec zależy od zmian w obecnym patchu i do czego go potrzebujesz. Teraz BM nadaje się jedynie do solowania, czasami PvP. MM za to wymiata na każdym polu (tyle, ze obecnie hunter w PvP to jedna ze słabszych klas :/ zwłaszcza na arenach)

@Akimoto
jaki fun grać na piracie z pre-made'ami? :/ nigdy tego nie rozumiałem...

http://eu.battle.net/wow/...riskfang/simple

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 16.11.2011 8:48:52
Cytat z "Husky":

@Zir
spec zależy od zmian w obecnym patchu i do czego go potrzebujesz. Teraz BM nadaje się jedynie do solowania, czasami PvP. MM za to wymiata na każdym polu (tyle, ze obecnie hunter w PvP to jedna ze słabszych klas :/ zwłaszcza na arenach)


Niestety nie wiem jak jest na Cata... nie miałem okazji zagrać... grałem do WoTLK 3.3.5a

Chociaż już w WoTLK Hunter był znerfiony.... Za TBC hunterem owniłem praktycznie wszytkie klasy opróc gejladyna i shamana

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 16.11.2011 8:52:59
Lew
Anthro
Cytat z "Zir":
Cytat z "Husky":

@Zir
spec zależy od zmian w obecnym patchu i do czego go potrzebujesz. Teraz BM nadaje się jedynie do solowania, czasami PvP. MM za to wymiata na każdym polu (tyle, ze obecnie hunter w PvP to jedna ze słabszych klas :/ zwłaszcza na arenach)


Niestety nie wiem jak jest na Cata... nie miałem okazji zagrać... grałem do WoTLK 3.3.5a

Chociaż już w WoTLK Hunter był znerfiony.... Za TBC hunterem owniłem praktycznie wszytkie klasy opróc gejladyna i shamana


Oh z hunterem od początku było do dupy ;P

Jak wychodzi nowy dodatek - hunter rządzi
Potem nerf do ziemi - trzeba zmienić spec, popatchują i gra się w miare ok
stwierdzają, że hunter jest za silny i przeważnie przy ostatnim patchu ciężko się wybić z czymkolwiek ;P

Taki sam schemat od TBC :/

chociaż nadal own'uje DPS w Firelandsach więc moga mnie w dupe pocałować ;P

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 16.11.2011 8:56:16
Cytat z "Husky":
Cytat z "Zir":
Cytat z "Husky":

@Zir
spec zależy od zmian w obecnym patchu i do czego go potrzebujesz. Teraz BM nadaje się jedynie do solowania, czasami PvP. MM za to wymiata na każdym polu (tyle, ze obecnie hunter w PvP to jedna ze słabszych klas :/ zwłaszcza na arenach)


Niestety nie wiem jak jest na Cata... nie miałem okazji zagrać... grałem do WoTLK 3.3.5a

Chociaż już w WoTLK Hunter był znerfiony.... Za TBC hunterem owniłem praktycznie wszytkie klasy opróc gejladyna i shamana


Oh z hunterem od początku było do dupy ;P

Jak wychodzi nowy dodatek - hunter rządzi
Potem nerf do ziemi - trzeba zmienić spec, popatchują i gra się w miare ok
stwierdzają, że hunter jest za silny i przeważnie przy ostatnim patchu ciężko się wybić z czymkolwiek ;P

Taki sam schemat od TBC :/

chociaż nadal own'uje DPS w Firelandsach więc moga mnie w dupe pocałować ;P


DPS też całkiem niezły wyciągałem... Chociaż jak mówię... na raidy częściej chodziłem jako healbot niż DPS.... DPSów Ci u nas było dostatek...

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 16.11.2011 9:54:02
Smoko-nietoperz
Anthro
Cytat z "Zir":
Cytat z "Akimoto":

Gram zawsze wszystkimi klasami, bo granie non stop jedna mnie za szybko nudzi. Przewaznie PVE gram warlockiem, pvp najczesciej rogalem lub druidem.


Ja cenię sobie dobrą znajomość jednej klasy, dlatego gram raczej określonymi klasami. Huntera BM znam na wylot, MM trochę mniej. W Survi nigdy nie szedłem i nic o nim nie wiem. Shamanem Elemental gra mi się najwygodniej, a pod preja holy miałem genialne addony i zawsze byłem healbotem w każdym party, a że dobrze mi szło healowanie to często na raidy chodziłem nie moim hunterem a własnie prejem, bo healbotów było zawsze stanowczo za mało. W sumie w całym WoW nie grałem tylko żalladynem, szczególnie, że po stronie hordy (pre-Cata) żalladynem mogły być tylko Brzydkie Elfy. Jeśli chodzi o Alluszki to jedyną rasą którą tam toleruję to Nocne Elfy; chyba jedyna zajebiście wyglądająca rasa Alliance.


Znajomosc kazdej klasy? Pod PVE wystarczy wiedziec jaka klasa co ma i jak to dziala, dalej samo leci. W sumie ogarniam prawie wszystkie klasy i spece, to moze teraz mi sie tak wydawac... w PVP trzeba juz umiec grac, ale tez trzeba znac inne klasy, jakie ma skille itp. Dostatecznie poznalem wszystkie klasy zeby siac smierc/zniszczenie i leczyc w pve(wyjatkiem jest tank, nigdy nie bylem np na Archimonde zeby sie sprawdzic), i mniej wiecej w pvp.
Zwyczajowo lepiej mi sie expi w Alliance (nienawidze The Barrens!) ale raczej patrze na wyglad niz na raciale (Ach te rapujace umarlaki, albo ogony Draenei... :milosck: ).

Cytat z "Husky":

@Akimoto
jaki fun grać na piracie z pre-made'ami? :/ nigdy tego nie rozumiałem...

Oryginalny WoW mi nie da tego co piracki (ach, te bugi :-Pk ) Gralem w WotLK, nie spodobalo mi sie, gralem w Cata (konto Starter, nieograniczone czasowo), nie spodobalo mi sie... Za latwe to wszystko, robi sie z tego cos w rodzaju rodzinnej gry O.o (vide poczatkowe muzyki przy wyspach goblinowych). Nie mowie ofc o bossach na firelandsach, bo sa trudne... Wiec gram tylko w TBC. Na piratach, bo inaczej sie nie da. Jezeli by Blizzard uruchomil patch 2.4.3 gdzies, to bym z mila checia im zaplacil za mozliwosc pogrania sobie w ten moj ulubiony patch.

PS. Sorry za chaotyczny post - w glowie tez mam chaos :P

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 16.11.2011 10:22:22
Cytat z "Akimoto":
Cytat z "Zir":
Cytat z "Akimoto":

Gram zawsze wszystkimi klasami, bo granie non stop jedna mnie za szybko nudzi. Przewaznie PVE gram warlockiem, pvp najczesciej rogalem lub druidem.


Ja cenię sobie dobrą znajomość jednej klasy, dlatego gram raczej określonymi klasami. Huntera BM znam na wylot, MM trochę mniej. W Survi nigdy nie szedłem i nic o nim nie wiem. Shamanem Elemental gra mi się najwygodniej, a pod preja holy miałem genialne addony i zawsze byłem healbotem w każdym party, a że dobrze mi szło healowanie to często na raidy chodziłem nie moim hunterem a własnie prejem, bo healbotów było zawsze stanowczo za mało. W sumie w całym WoW nie grałem tylko żalladynem, szczególnie, że po stronie hordy (pre-Cata) żalladynem mogły być tylko Brzydkie Elfy. Jeśli chodzi o Alluszki to jedyną rasą którą tam toleruję to Nocne Elfy; chyba jedyna zajebiście wyglądająca rasa Alliance.


Znajomosc kazdej klasy? Pod PVE wystarczy wiedziec jaka klasa co ma i jak to dziala, dalej samo leci. W sumie ogarniam prawie wszystkie klasy i spece, to moze teraz mi sie tak wydawac... w PVP trzeba juz umiec grac, ale tez trzeba znac inne klasy, jakie ma skille itp. Dostatecznie poznalem wszystkie klasy zeby siac smierc/zniszczenie i leczyc w pve(wyjatkiem jest tank, nigdy nie bylem np na Archimonde zeby sie sprawdzic), i mniej wiecej w pvp.
Zwyczajowo lepiej mi sie expi w Alliance (nienawidze The Barrens!) ale raczej patrze na wyglad niz na raciale (Ach te rapujace umarlaki, albo ogony Draenei... :milosck: ).


Powiedziałem o znajomości jednej klasy a nie każdej. Ja wolę grać PvE i uczyć się strategii na raidy. Tankować umiem - miałem warriora 80. W PvP się tak średnio czuje, chyba że prejem disci/holy jako flag-carrier na WSG :P albo Ele Shaman na EoTS A moja ulubiona kraina to Ashenvale (gdyby można było tam budować to tam bym postawił dom).

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 16.11.2011 15:17:48
Zaklęty Smok
Inna forma
Że nadmienie z trochę innej beczki, szkoda, że pve jest tak proste w cata, w przeciwieństwie do vanilli, czy tbc, czy nawet icc ostatniego bossa. Nowy content za tydzień, a firelandsy hc już dawno wyczyszczone, jedynie właśnie pvp zostało.

edit, sry, nie doczytałem posta, bossy w firelandsach są trudne? gdzie? Pokaż mi takiego co jest trudniejszy niż lk25 hc w wotlk, czy nawet putricide hc, że o poprzednich dodatkach nie wspomnę. Największą głupotą w firelandsach jest to, że ragnaros jest łatwiejszy niż kilku innych bossów tam.
Ostatnio edytowany przez ravenlord dnia 16.11.2011 15:23:06

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...8910111213>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane