Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...910111213>>


0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 16.11.2011 19:41:13
Człowiek
Gra ktoś na jakimś privie w Cata?

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 2.03.2014 11:04:39
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Gra ktoś na oficjalnych? ;)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 2.03.2014 11:08:51
Pół Pasek
Inna forma
O, skoro odkop, to i ja się dołącze.

Z chęcią bym wrócił do gry, narazie na jakimś dobry nieoficjalnym, dodatki dowolne :)

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 2.03.2014 11:30:09
osioł
Anthro
Ja gram cały czas na oficjalnym.

W każdym razie, jak się podoba zapowiedź nowego dodatku? Bo dla mnie bomba. Najbardziej jestem zadowolony z odświeżonych modeli, ciekaw jestem jak Taureni będą wyglądać.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 2.03.2014 11:42:46
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Odświeżone modele akurat to bardzo miły gest ale będzie ciut więcej ważnych zmian. Nie mogę się doczekać zmian w drzewkach talentów i zmian w ekwipunku. Trudno mi się wypowiadać w sumie bo gram odkąd jest pandaria, wiec mam inną perspektywę :)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 2.03.2014 12:44:46
Smoko-nietoperz
Anthro
Grałem dużo na nieoficjalnych serwerach TBC (Jakieś polskie kiszniki które padały mniej więcej po pol roku-rok ) i Cataclysm. Jakość takich serwerów okropna, ale co zrobić kiedy cię nie stać na globala.

Zadziwia mnie tendencja do psychicznego gnębienia graczy jeśli masz ochotę zmienić serwer na inny. Takie serwerki traktują graczy jak swoja wlasność, nie widziałem jeszcze u Polaków administracji z dobrym public relations - raz, ze mogą czytać prywatne wiadomości, dwa, nawet jak rozmawiasz o jakimś innym serwerze to grozi ci ban. A do tego administracja zmienia zdanie jak skarpetki, na GM najmują jakichś łosi co się kompletnie nie znają na komendach i jak postępować z ludźmi. Legendą już jest Apocalypse-WoW z owianym złą sławą adminem Vienną, który miał manie na punkcie tego serwera, potrafił wchodzić pod innym nickiem i prowokować ludzi do powiedzenia czegoś złego o serwerze i banowania. Dosłownie wybanował całą populację za bzdury.

W październiku grałem kilkanaście dni na globalu z wykupionymi dodatkami do Cata i miałem chyba 34 lvl, do tego czasu byłem bardzo zadowolony z gry. Na pewno zacznę grać kiedy będę w stanie.
A kto umarł, ten nie żyje.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 2.03.2014 13:20:19
Pół Pasek
Inna forma
Jedyny naprawde dobry serwer WOW polski, ktory utrzymuje sie od lat, to HellGround. Upatchowane na wszystkie mozliwosci TBC, niezle community i na rynku niepodzielnie od..2006?

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 10.04.2014 15:31:41
Smoko-nietoperz
Anthro
Mały odkop. Zacząłem znowu grać na Hellgroundzie po stronie Hordy. Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć zapraszam. Mógłbym zrobić również postać po stronie Alliance.

PS. Jeśli nie masz konta, możesz zarejestrować się przy pomocy recruit-a-friend (LINK: https://hellground.net/register?r=404515 ), będzie się lepiej expiło (tylko dla osób które faktycznie chciałyby z kimś poexpić):
- Grając w party z zaproszonym przyjacielem mnożnik doświadczenia (exp) wynosi x3.
- Dodatkowy exp zostanie przyznany tylko wtedy, gdy wasze postacie będzie różniło nie więcej jak 4 poziomy.
- Dostajecie możliwość summonowania swoich przyjaciół w party.
- Summonować, można do 60 poziomu, raz na godzinę.

Gram na różnych postaciach w zależności od ochoty więc nie będę pisał nicków, na ta chwile expie paladyna. O nick pisać na gg: 7679014 lub PW.
A kto umarł, ten nie żyje.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 10.04.2014 19:06:49
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Czy nikt nie gra na oficjalnych? -.-
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 11.04.2014 0:17:32
Gryf
Anthro
Ja gram :<

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 11.04.2014 8:13:14
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Na którym realmie?
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 11.04.2014 11:15:25
osioł
Anthro
Ryan, a Ty na którym grasz serwerze? Bo chyba mi mówiłeś kiedyś, ale zapomniałem. Ja dla przypomnienia siedzę na "Burning Legion".

Swoją drogą, widzieliście nowe modele postaci nadchodzącego dodatku? Tauren będzie wyglądać genialnie! Nie mogę się wręcz doczekać jak nową skórkę zobaczę na swojej postaci.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 14.04.2014 0:45:28
Rekin
Anthro
Prepaid na 2 miesiące dalej kosztuje ponad stówę? Bo może bym wrócił trochę pociupać :-xk

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 14.04.2014 2:27:12
Gryf
Anthro
tak jak patrzylem to 80 okolo

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 14.04.2014 8:53:55
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Ja obecnie turlam się po Lightbringerze. Mam worgena wojownika na 90 lvl z itemami lvl 507 i krowę szamana na 88 z itemami lvl 398.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 15.04.2014 18:11:55
Gryf
Anthro
Tutaj chyba wszyscy graja na burning legion z tego co wiem

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 30.06.2014 18:35:57
Pół Pasek
Inna forma
Ok, mały odkop.

Gram na Helfire, w dosc fajnej gildi. Realm sie dosc trzyma, mozna dosc zabawnie dumpowac ceny na AH :)

90lvl worgen druid balance
70lvl worgen hunter marks
68lvl dreanei DK death spec

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 30.06.2014 20:15:16
Kangur
Anthro
Ja gram hordziakami na Kazaaku i alluchami na Venture Co ;)

glownie gram:

worgen rogue 90lvl
troll druid 82lvl
nelf hunter 86lvl
ludź paladin 53lvl

mecze tez worgena druida :P

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 15.08.2014 6:02:04
irbiseł
Zmiennokształtny
Cinematic trailer do Warlords of Draenor
https://www.youtube.com/watch?v=TLzhlsEFcVQ
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=TLzhlsEFcVQ


7
(+7|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 15.08.2014 11:50:36
Smok Serwisowy
jak zawsze cinematic super, potem odpalasz gre i... xd
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 15.08.2014 12:03:52
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 15.08.2014 12:08:01
Arachne
Taur
@trailer, Takiego wielkiego raida zebrali, żeby zabić Pit Commandera a on nawet nic nie dropi.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 15.08.2014 12:56:30
Ja tam wole prywatne darmowe serwery :) Pograłem kilka miechów na globie i szczerze to nie widzę różnicy poza stosowaniem głownie angielskiego XD

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 15.08.2014 13:12:16
Arachne
Taur
Mi najbardziej w prywatnych brakuje cutscenek. I wszystkie questy bardziej zaawansowane niż zabij kogoś, zbierz item, czy zbierz item z zabitego kogoś po prostu nie działąją. A jest cała masa questów typu usiądź za sterami jakiegoś mecha, działa albo nawet plants vs zombies.

I ze świecą szukać serwera gdzie Gilneas w ogóle działa.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 15.08.2014 13:19:04
Na cóż osobiście gram na Wotlk i większość questów działa dobrze od czasu do czasu coś się trafi zbugowanego jednak nie jest tego dużo i gra się przyjemnie. Ten serwer stoi już kilka ładnych lat a liczba online sięga 4k na tą chwile jest to najbardziej popularny polski serwer. Mówię o Sunwellu zależy mi na polskich graczach także nie bardzo jest gdzie się ewentualnie przenieść...

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 15.08.2014 16:50:18
Srebrnołuski Smok Europejski
Zmiennokształtny
Grałem z rok, półtora temu na konkretnym, polskim serwerze Cataclysm gdzie devowie bawili się w cutscenki, sterowanie maszyn itd itp, robili również phasing i innego rodzaju bajery bez których wiele questów nie działało.

http://atlantiss.pl - serwer niestety nie miał i jak widzę, dalej nie ma specjalnie wielu graczy (choć więcej niż kiedy ja grałem). Widzę, że przechodzą z 4.0.6 na 4.3.4 więc nie powinno być źle.

Pamiętam, że kiedy jeszcze grałem Glineas działało w 90%, Kezan i Lost Island też dało się zrobić bez pisania ticketa czy proszenie o pomoc na kanale globalnym. Ogółem, serwer wspominam dobrze i ludzi którzy chcą pograć na Cata lub grając na prywatnych serwerach grali tylko w WotLK lub TBC to śmiało można na Atlantissie zapoznać się z 3 dodatkiem.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...910111213>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane