Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...1213141516>>


0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 27.03.2013 16:00:11
Irbis/Panda
Zmiennokształtny
Jeśli rodzice są nadopiekuńczy to zapewne będą doszukiwać się najgorszego i to nie kwestia że nie pojedziesz tylko zapewne będziesz miał gorzej przerąbane.
U mnie to było tak:
-Mamo jestem futrzakiem
-a co to?
-<pokazuję jej na necie >
-aaaaaa....dziwne.
-Czasami
I tyle. Myślę że nic ją nie zdziwi od momentu jak zaczęłam się obracać w fandomie mangowym.

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 27.03.2013 16:20:04
Oj Tysiek, Tysiek...

Jak powiesz rodzicom, że chcesz się spotkać z osobami dzielącymi twoją pasję, którą jest ten rodzaj 'sztuki', artów... to ci nie pozwolą? Powinni się cieszyć, że nie jesteś aspołeczny i coś cię w życiu interesuje. Nie dziw się, że się martwią. Jesteś młody, to normalne. Gorzej, jakby mieli cię kompletnie w dupie. Opowiedz im najpierw, że lubisz takie obrazki, takie postacie... Potem, że znalazłeś serwis, który zrzesza takich hobbystów, istnieje od dawna i że robią spotkania. Pokaż zdjęcie grupowe z futrzakonu, żeby nie myśleli, że to jakieś zloty pedofili tylko normalni ludzie :P Wspomnij, że nie pojedziesz sam, że będziesz się kontaktować i że absolutnie nic ci nie grozi... Opcjonalnie mogą cię zawieźć sami na miejsce meetu.

Nie musisz mówić wszystkiego i tego nie rób. Inni już chyba wytłumaczyli dlaczego. Jesteś jesteś dzieckiem i nie miej im za złe, że tak cię traktują.
Ostatnio edytowany przez Drow dnia 27.03.2013 16:39:53

4
(+4|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 27.03.2013 16:38:55
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Mi się wydaje, że rodzice nie puszczą go ze względu na to że jedzie do "grupy psychicznych pedałów udających zwierzątka" ale z powodu ze ma (niepewne) 15 lat.

Anonim
4
(+4|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 27.03.2013 16:51:39
Mają do tego prawo, bo my nie wiemy, jak jest. Może ma pod 15 lat, ale jeśli np. nie prezentuje zbyt dojrzałego zachowania to rodzice mają rację zatrzymując go w domu. Niech najpierw popisze trochę na PF i z futrzakami przez internet. Meety nie uciekną... Żeby puścić same 15 letnie dziecko gdzieś daleko poza dom na spotkanie z ludźmi poznanymi przez internet.. to trzeba mieć albo duże zaufanie, albo coś nie tak z deklem. :P

Druga sprawa, że można to spróbować tak przedstawić, żeby puścili, ale też trzeba podejść do sprawy poważnie i zrozumieć obawy opiekunów. Pójść na kompromisy.

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 27.03.2013 17:03:19
Anthro
I tak jako że nie jest osoba pełnoletnią to nie pojedzie na jakiś większe spotkanie ala Futerkon. Bo tam potrzebuje pisemnej zgody rodziców a organizator też może odmówić :3

Człowieku masz 15 lat. Ogarnij się trochę
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

2
(+3|-1)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 27.03.2013 17:40:01
PERMABAN
Mi w wieku 15-17 lat nawet przez myśl nie przeszło, by na jakiekolwiek futrzaste spotkanka jechać. Nie chce mi się pisać za dużo, więc poradzę tylko żebyś posiedział na forum, poznał ludzi, a dopiero później myślał o wyjeździe na takie spotkanie, bo po ♥♥♥♥ się pchać między obcych. Większość, duża większość jak sądzę, jest sporo starsza, więc będą cię mieli w dupie, bo nie dość, że nowy i nikogo nie zna, to w dodatku smark max 15-letni.

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 27.03.2013 18:21:56
Jeleń
Anthro
Ja narazie powiedziałem dwóm osobom. Jedna zaakceptowała moją futrzastość a druga... jeszcze nie wiem. W domu póki co nikt nie wie, ale nie kryje się z tym zbytnio i kiedyś powiem.
Pojawiam się i znikam

6
(+7|-1)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 27.03.2013 18:22:36
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Mi się wydaje, że rodzice nie puszczą go ze względu na to że ze ma (niepewne) 15 lat.


Koniec tematu.
Masz kolego 15 lat. Póki co jesteś na utrzymaniu rodziców i masz robić to co mówią. Jeżeli nie możesz się doczekać seksu analnego to idź cichaczem kup sobie wibrator albo znajdź jakiegoś pedała lubiącego młodych chłopców, który mieszka niedalego lub sam może przyjechać w odwiedziny i wynająć pokój. O takiego akurat nie trudno i może taka terapia szokowa pomoże zwalczyć burzę hormonów.

P.S.
Nie istnieje dobra i szybka metoda na to aby wyrwać się z domu jeżeli rodziców nie przyzwyczaisz do swojego wychodzenia z domu. Zapisz się na jakieś kółka tematyczne po zajęciach w szkole. Chodź na SKS albo ogólnie bądź aktywny poza domem. To pomoże. Mówienie o furry czy jakichkolwiek innych dziwnych upodobaniach spowoduje jedynie, że będziesz miau jeszcze mniejszą swobodę. Udawaj normalnego i za pięć lat możesz być w akademiku poza domem bez pytań gdzie jesteś i kiedy wrócisz.
Myr

3
(+3|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 27.03.2013 18:53:46
Wilk
Anthro
Okie to będę czekał do 17 zanim pojadę albo później. Dzięki za radę. Nie będę uprawiał sexu z byle pierwszym pedałem nie śpieszmno mi do takich "rozwiązań" x3

-2
(+0|-2)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 28.03.2013 7:28:08
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Tysiek": (Link »)
Okie to będę czekał do 17 zanim pojadę albo później. Dzięki za radę. Nie będę uprawiał sexu z byle pierwszym pedałem nie śpieszmno mi do takich "rozwiązań" x3


buhahahahahaha .... dobry jesteś gościu, przyznaje ;)

Wracając do tego tematu co ktoś tam kilka stron wcześniej rozpoczął to bycie futrem trzymam dla siebie od 2 lub 3 lat z prostej przyczyny. Dawno temu opowiedziałem najbliższym przyjaciołom o futrach i z większością kumpluje się do teraz ale w niczym mi to "ujawnienie się" nie pomogło bo większość dobrych ludzi ma zwyczajnie w dupie to kim jesteśmy i żeby nie wiem co to nie zmieniają co do nas zdania.
Z futrami jest jak z paczką dobrych prezerwatyw :D Nie zawsze są pod ręką ale są potrzebni :D iaaach chyba spaliłem XD Mój tekst !
Z poważaniem ... rudy padalec :P

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 28.03.2013 14:25:40
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Heh moi rodzice dobrze wiedzą co to jest fury Paru moich Bliskich przyjaciół. Przez przypadek podczas rozmowy z nauczycielką Plastyki (w gimnazjum byłam bardzo przywiązana do tej nauczycielki) kilku "rówieśników" z mojej klasy usłyszało rozmowę o furry.
Nagadali głupot i famazonów w całej klasie i od tamtej pory spostrzegali mnie jako dziwoląga i byłam prześladowana przez 3 lata gimnazjum w tym 2 lata byłam bita przez chłopaków z klasy :/ bardzo źle wspominam lata gimnazjum

-9
(+1|-10)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 28.03.2013 15:38:27
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Nie przejmuj się. Najwyraźniej miałaś samych pedałów w klasie :/ Gdybyś chodziła ze mną do klasy to spuszczałbym im łomot z kolegami po lekcjach <: Regularnie =^-^=
Z poważaniem ... rudy padalec :P

14
(+17|-3)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 28.03.2013 15:59:55
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Przecież ty byleś małą cichą emo ciotką :rollk: Jeszcze pamiętam jakie jazdy odstawiałeś na forum. Nawet teraz łomot to potrafiłbyś spuścić chyba dzieciakom z gimnazjum. Jak chcesz byc na siłę fajny to ci się koleś średnio udaje.
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 28.03.2013 16:14:16
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

3
(+3|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 3.05.2013 10:34:08
Pies
Walarro Mutto
hmmm jak to było ze mną, tak naprawdę to tylko jedna osoba z mojego towarzystwa wie o tym, jest to mój najlepszy przyjaciel z którym się znam od przedszkola (jacie uświadomiłem sobie że chodziłem z nim też do jednej klasy w przedszkolu, podstawówce, gimnazjum, teraz w liceum, szmat czasu :O ), wie o mnie wszystko i ciężko mi jest ukrywać przed nim cokolwiek. Wygadałem mu się dwa miechy temu przy piwie. Zacytuje co powiedział: "To jest ta wielka tajemnica? Stary byłeś taki poważny jakby Ci ktoś umarł, opowiadaj dalej, o furry jeszcze nie słyszałem". Sam jestem tu nowy (jednak interesuję się tym od dawna) ale pokazałem mu parę stronek, artów, itp. po jego minie widziałem że niektóre mu się podobają :D

Jeśli chodzi o rodzinkę to póki mieszkam z rodzicami nie mogę im o tym powiedzieć. Matka pewnie by zrozumiała, ale ojciec to już inna historia. Jakby to powiedzieć jest dość kontrowersyjny i jakby się dowiedział że zabawiam się nie tylko "po męsku" albo fapuje do w pół ludzkich zwierząt (tak by to określił) to by mnie wywalił z domu, nie przesadzam, jak słyszę jakie ma podejście do osób różniących się trochę od reszty społeczeństwa to mnie obrzydzenie bierze :?

A się rozpisałem, ale to chyba przez tą pogodę, musiałem wcześniej z majówki wrócić bo nie szło wytrzymać pod namiotem, a teraz się nudzę w wawie
Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak skończył, tylko po tym jak nie zaczął ;]

7
(+9|-2)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 3.05.2013 13:10:02
byk
Anthro
Trochę nie widzę sensu w takich wyznaniach w stosunku do osób, które furry nie są. No, chyba że ktoś ma nadzieję na wciągnięcie znajomych.

To znaczy, rozumiem, że w pewnym wieku ma się potrzebę akceptacji ze strony bliskich, że nie jest się stuprocentowo pewnym różnych rzeczy i że takie słowa wsparcia że wszystko w porządku są wówczas bardzo ważne itd. Ale z wiekiem to przemija i nie ma większego znaczenia czy non-furries wiedzą czy nie. Mam nawet wrażenie, że wzbudziłbym tylko niepotrzebny dyskomfort w duszy kilku osób, reszta zaś w ogóle nie dawałaby faka. Ja bycie furrym wolę ograniczać do kręgu podobnych mi osób.

W realu noszę blaszkę z głową byka (tzw. "dog tag") pod ubraniem - rodzina widziała mnie parę razy w rozpiętej koszuli, z tym tagiem dyndającym na piersi. Nigdy się nie pytali co to właściwie znaczy. Być może założyli, że eksponuję w ten sposób fakt, że Byk to mój znak zodiaku i w związku z tym nie ma tematu?

No, ale jeżeli ktoś odczuwa potrzebę powiadamiania bliskich i znajomych o swojej przynależności do subkultury furry, to droga wolna 8-)k
Ostatnio edytowany przez Mino dnia 3.05.2013 13:14:48
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

Anonim
1
(+2|-1)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 4.05.2013 17:24:41
Mino, masz 51 plusów i 0 minusów... i ten jeszcze "męski byk!... Nogi mi miękną... :milosck: xd
Ostatnio edytowany przez Drow dnia 4.05.2013 17:25:26

0
(+2|-2)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 4.05.2013 22:33:55
byk
Anthro
Hmm. Może i jest to sposób na podryw...

"Słuchaj, bejbe, mam 51 plusów na forum Polfurs, to co, idziemy do mnie? 8-)k "
Ostatnio edytowany przez Mino dnia 4.05.2013 22:35:14
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

0
(+1|-1)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 4.05.2013 22:59:54
Niedźwiedź brunatny
Zwierzę
Cytat z "Drow": (Link »)
Mino, masz 51 plusów i 0 minusów... i ten jeszcze "męski byk!... Nogi mi miękną... :milosck: xd

No i wykrakałeś... Już ktoś zaminusował...
Give me Liberty or give me Death!

8
(+8|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 5.05.2013 0:40:18
byk
Anthro
Uznam to za moment inicjacji w społeczności.
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

2
(+2|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 5.05.2013 1:19:33
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
też to zauważyłem, ten jeden minus to na przekór, ale żeby do każdego postu 5-10 plusów tylko za fakt napisania... dziwne ;P

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 5.05.2013 1:24:27
Wilk
Anthro
Jeszcze gdyby nie były anonimowe, można byłoby to zrozumieć... :P

8
(+8|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 5.05.2013 12:16:10
Kot
Zmiennokształtny
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
też to zauważyłem, ten jeden minus to na przekór, ale żeby do każdego postu 5-10 plusów tylko za fakt napisania... dziwne ;P
Plusy lecą, bo jego posty są ciekawe i zabawne, a riposty nie ograniczają się do gównianych memów. ;)
Jestem niebieskim kotem, i to jest OK.

3
(+6|-3)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 5.05.2013 13:19:10
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
już już nie musisz tak głęboko w pupkę włazić ;)

5
(+5|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 5.05.2013 13:49:45
Kot
Zmiennokształtny
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
już już nie musisz tak głęboko w pupkę włazić ;)

Odezwał się ten, który wyżebrał dokładkę. :P
Jestem niebieskim kotem, i to jest OK.

0
(+3|-3)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 5.05.2013 14:11:12
byk
Anthro
Mam już pięć minusów. Fala nienawiści się wzbiera.

Trzeba z tym żyć.

Cytat z "Vethuleion": (Link »)
też to zauważyłem, ten jeden minus to na przekór, ale żeby do każdego postu 5-10 plusów tylko za fakt napisania... dziwne ;P


Jak lajki na Facebooku - nieważne co, ważne kto.

Cytat z "dam_": (Link »)
Plusy lecą, bo jego posty są ciekawe i zabawne, a riposty nie ograniczają się do gównianych memów. ;)


Och Damuś słodziaku... <3

Wiesz, mam 60 plusików brutto na Polfursie i Magnum Pink w zamrażalniku, co Ty na to?

Cytat z "Vethuleion": (Link »)
już już nie musisz tak głęboko w pupkę włazić ;)


To raczej w drugą stro... zresztą nieważne.

Cytat z "dam_": (Link »)

Odezwał się ten, który wyżebrał dokładkę. :P


On dostanie dokładkę, dla Ciebie będą lody.
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...1213141516>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane