Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12345>>


5
(+6|-1)
Fur Thunder :P
Wysłano: 10.10.2013 19:39:39
Sergal
Witam wszystkich! Może ktoś z was gra w War Thunder'a ?
http://warthunder.com/pl/
Przyjemnie by się polatało z futrzakami :D

1
(+1|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 10.10.2013 20:15:20
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Gram akurat w World of Warplanes, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie żeby przeczyścić dysk i się przerzucić.
Ile to to miejsca zajmuje?
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 10.10.2013 20:20:32
Pies
Anthro
Hm ja bym się zapytał jakie wymagania ma ta gra? (bo na ich stronie nie znalazłem)
Waga gierki to mniejszy problem... gorzej może być z komfortem gry na moim komputerze :-(k

1
(+1|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 10.10.2013 20:20:48
Lew
Gram od dłuższego już czasu, obecnie jestem na 38. levelu a najwyżej w siłach powietrznych 17 i za chwile bedzie 18.
Jestem w klanie FURHQ
Nick: Ingonyama

co do wymagan to sa bardzo zróżnicowane. Na minimum gra odpali nawet na dość zabytkowym sprzęcie ale bardzo kiepsko to wyglada i wrecz przeszkadza w grze. Z kolei aby na maksimum poszła potrzebny jest już niezły "kombajn"
Na srednich ustawieniach smiga bez problemu na dwurdzeniowym 2Ghz, 4GB ramu i GeForce GT 430 (chyba 1GB to jest)

Jakby ktoś zaczynał grać to bardzo proszę o kontakt - za zwerbowanie nowego gracza jest fajny bonus (dla obydwu stron)
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 10.10.2013 20:30:47
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 10.10.2013 21:15:28
Sergal
No to zacnie :D
Dla mnie przyzwyczajonego do Flight Simulator 2002 to granie nawet na najniższych ustawieniach jest świetne ;-)k
Komputer mam (podobno) bardzo słaby, a radzi sobie nawet ze średnimi ustawieniami, więc rzec można, że gra stoi na wysokim poziomie jeśli chodzi o optymalizację.
Ingo, nie gram od dawna ani często, więc dopiero 9 poziom :-Pk
Nick mam taki sam jak tu.
Ostatnio edytowany przez WiatrakSergal dnia 10.10.2013 21:19:39

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 10.10.2013 21:39:55
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Jakieś porady jaką nacją rozpocząć?
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 10.10.2013 22:07:14
Sergal
No cóż... Ja zaczynałem Anglią, ale zważywszy, że twórcy gry są z Rosji i Rosyjskie dwupłaciki są najzwrotniejsze to radzę rozpocząć właśnie od nich. A potem każdymi po kolei :)
Lepiej niech się Ingo wypowie ;-)k
Ostatnio edytowany przez WiatrakSergal dnia 10.10.2013 22:13:14

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 10.10.2013 23:08:49
Uncia Hortensis
Rabatka
Nick w grze: Fum
Jeżeli chodzi o wymagania to przekopiowane ze strony:
Cytat:


Minimum:
OS: Windows XP SP2, Windows Vista SP1, Windows 7, Windows 8
Processor: 2,2 GHz
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 7XXX series or higher; AMD Radeon 1XXX series or higher
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 8 GB available space

Recommended:
OS: Windows 7,
Processor: dual-core 2,4 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 460 or higher
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 8 GB available space



Mi na kosiarce do trawy (Athlon II x2 3GHz, HD 7750) działa na prawie maksymalnych bez problemu.

Nacja na początek? Rosja. :-Pk
Myr

6
(+6|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 11.10.2013 0:10:05
Lew
Każdy samolot w grze jest inny, każdy ma swoje wady i zalety, generalnie ich zachowanie w grze odpowiada faktycznym osiągom (przynajmniej ja nie dopatrzyłem się póki co żadnych błędów, a lotnictwem II W. Ś. interesuję się od dziecka) i w każdej nacji zdarzają się samoloty wybitne, średnie i zupełnie z dupy. Każda nacja ma swoje słabe i silne strony i na różnych tierach ma różne samoloty- czasem lepsze, czasem gorsze.
Na przykład ZSRR faktycznie miażdży na początku ale już po paru levelach / latach wojny Niemcy wyraźnie ich wyprzedzają. Pokrywa się to z niemiecką inwazją na ZSRR i jego ogromnych problemach przemysłu zbrojeniowego. Na wyższych tierach, pod koniec wojny, radzieckie samoloty znowu są naprawdę dobre ale zdecydowanie ustępują zwrotnością Japończykom czy Anglikom. Amerykanie z kolei mają znakomite bombowce na wysokich levelach ale ich wczesne myśliwce są absolutnie z dupy i pierwszych 10 poziomów (jakiś +/- miesiąc grania) to męka. Japończycy mają najzwrotniejsze ale i najdelikatniejsze myśliwce. Kolejne generacje A6M Reisen (albo Zero) są po prostu cudeńkami. Potem jednak okazuje się, że amerykańskie Corsairy i Mustangi spuszczają im łomot bo są szybsze i ciężej uzbrojone... itd. itp.

Na początek faktycznie najlepiej zagrać Związkiem Radzieckim. Nieco łatwiej, szybciej się można nauczyć. Albo tymi siłami powietrznymi, do których ma się jakiś sentyment. Anglicy i Japońcy na początku dostają łomot ale są najlepsi w okolicach 5-10 tieru. Amerykanami i Niemcami jestem jeszcze za nisko aby oceniać, ale zdaje się że USA wymiata na sam koniec (tiery 18-20)

Na początku bardzo może irytować praca kamery. Jest jednak ona ściśle powiązana z poziomem wyszkolenia załogi, którą się lata i efekt "♥♥♥♥♥, durna kamera, nic nie widzę" dość szybko mija ;)

I jeszcze jedno - polecam wykupić konto premium. Niby można grać za darmo ale kasę (Lwy :D ) i doświadczenie zbiera się tak powoli, że gra potrafi stać się męczarnią. Na początku nie robi to wielkiej różnicy bo nowy samolot kosztuje tysiąc, trzy tysiące Lwów ale ja na przykład zbieram na odrzutowiec za milion sto tysięcy i musiałbym z miesiąc grać aby tyle uzbierać. A z kontem premium w trzy dni idzie zrobić. Tak więc polecam zaoszczędzić sobie Złote Orły zarobione za zrobienie Samouczka na jakiś dłuugi, wolny dzień, kupić sobie premium i farmić do bólu :D

Rzekłem. Idę polatać 8-)k
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 11.10.2013 0:35:18
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Oh, po wykonaniu podstawowego samouczka odblokowuje wszystkie państwa...
Cóż, przepraszam za kłopot i dziękuję za ten krótki wykład Ingo.
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

1
(+1|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 12.10.2013 16:08:25
jestę kapibarę
Cytat z "Ingo": (Link »)
Każdy samolot w grze jest inny, każdy ma swoje wady i zalety, generalnie ich zachowanie w grze odpowiada faktycznym osiągom (przynajmniej ja nie dopatrzyłem się póki co żadnych błędów, a lotnictwem II W. Ś. interesuję się od dziecka)


E tam, oczywiście że błędy są a gra wcale nie ma russian bias. Wcale.
Wszystkie rosyjskie samoloty klasy 0 mają 2x więcej uzbrojenia niż wszystkie inne samoloty klasy 0, plus są 2x bardziej wytrzymałe, dlatego warto zacząć zsrr :>
LaGG3, który miał problemy ze wznoszeniem się, rozpędzaniem i zwrotnością tutaj występuje w roli kilera klasy 2-3. Jak się dostanie do niego rakiety (łatwe) wszystkie bombowce które masz w celowniku stają się martwe (a rakiety nie służyły generalnie do rozwalania bombowców).
Hayabusa jest śliczna, lekka, zwrotna i ma zamontowane 2 km z których nie da się nic zestrzelić.
Japońskie samoloty z początkowych poziomów są wytrzymalsze niż niemieckie. Przypominamy, że Japończycy w swoich konstrukcjach kolesia od "opancerzmy swoje samoloty" wyrzucali przez okno, praktycznie każdy japoński samolot był jak z papieru. Tylko, że trudno było go trafić. W grach arcadowych jest łatwo trafić we wszystko. To takie ogólne przemyślenia po dotarciu do poziomu 3/4.
W grze faktycznie lepiej wykupić premium, bo inaczej podróż na wyższe poziomy trzeba okupić straszliwym grindem, gdzie będą nas po nocach straszyć lumberyaki, dywizjony laggow, nieśmiertelne beauforty i hurricany znienacka.

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 12.10.2013 16:40:50
gronkowiec
Anthro
Ruskimi faktycznie się świetnie zaczyna, ale jak będziesz nimi na levelach 15+ to wrócimy do tematu ;)

Hayabusa (szczególnie wersja "b") to jedne z najprzyjemniejszych samolotów jakimi grałem (tylko "c" jest z dupy). Jak się nauczysz dobrze trafiać w pilota to nie będziesz miał problemu, że "nic się nie da zestrzelić" :)

A znienacka to zawsze Fw-190 się pojawia, ale to później ;)

/Ingo
Ostatnio edytowany przez gravedigger dnia 12.10.2013 16:41:02
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 12.10.2013 16:54:39
Snow Leopold
Anthro
Wczoraj zainstalowałem i trochę pograłem, zapowiada się bardzo fajna gra. :)

Jak trochę się podszkolę, to odważę się z kimś zagrać. Nick: ShellacPL

(i jak na złość przeczytałem post Ingo o werbowaniu nowego gracza już po rejestracji... :zlyk: )
Ostatnio edytowany przez Shellac dnia 12.10.2013 16:55:50
Stoimy sobie na ratuszu i czekamy na tramwaj c'nie? I widzimy, że nasze mordy stoją, no to witamy się jowialnie, no bo ♥♥♥♥♥, nasze ziomeczki, mordy, fizys te same i ♥♥♥♥, drzemy się jak ludzie pierwotni, bo radość ze spotkania mordy to żywioł, któremu ulec nie sposób. Nic by nam w tej komunii radości nie przeszkadzało, gdyby nie jakiś smutas, ból istnienia i niewiele ponadto, klepie w ten swój telefon, pewnie, że mu nie pasuje nasze być może nieco nad wyraz uzewnętrzniane nasze ukontentowanie. ♥♥♥♥♥♥.

1
(+1|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 12.10.2013 19:17:44
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Shellac, ty też?

To co, jakaś bitwa spotkaniowa, albo misja może?
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 12.10.2013 21:01:38
Sergal
O, bardzo chętnie :D

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 13.10.2013 18:06:48
jestę kapibarę
Cytat z "gravedigger": (Link »)
Ruskimi faktycznie się świetnie zaczyna, ale jak będziesz nimi na levelach 15+ to wrócimy do tematu ;)

Tam to są już odrzutowce, i wątpię żebym tam się dogrindził.

Cytat:

Hayabusa (szczególnie wersja "b") to jedne z najprzyjemniejszych samolotów jakimi grałem (tylko "c" jest z dupy). Jak się nauczysz dobrze trafiać w pilota to nie będziesz miał problemu, że "nic się nie da zestrzelić" :)
/Ingo


Hayabusa = Ki-43, ma jedną wersję (skąd wziąłeś b i c? chyba masz na myśli Hiena) i uzbrojenie w postaci dwóch wyrzutni kulek papierowych, którymi dalej twierdzę, że prawie nic nie da się zestrzelić, zwłaszcza od kiedy ludzie nauczyli się inwestować w vitality.
Hien ma już 4 wyrzutnie kulek (a "c" ma nawet 2 działka, co pozwala mniemać że da się go używać). Co i tak w porównaniu do całej reszty to dość mało i w arcade zwrotność nie daje już aż takiej przewagi jak ciężar salwy.
W japońskim drzewku brakuje zresztą całej masy myśliwców późnowojenych, nie ma Shoki który był w stanie wlecieć na pułap B-17, nie ma Hayate który był lepszy od Mustanga, nie ma sporo innych, trochę bida. Nie ma pewnie kto gardłować za japończykami.
I czemu u diabła Zero jest na poziomie 7-8 a samoloty, które powstały aby je zwalczać (Hellcat i Corsair) na poziomie 6-7? Jeśli Wildcat jest na 5, to Zero też powinno być.
Co do drzewek innych narodów nie mam specjalnie uwag, może pojedyncze (gdzie jest Halifax? TBD Devastator? Helldiver i Vindicator? Fulmar? no, może to nie takie pojedyncze :P)

1
(+1|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 13.10.2013 22:54:32
Lew
Widać pomyliły mi się samoloty. Tak czy siak obydwa są potwornie zwrotne co dużo daje. Trzeba tylko trzymać się podstawowych zasad walki powietrznej. Jak się ktoś wkręca to polecam obejrzeć na przykład to :
http://www.youtube.com/watch?v=RTaU69tbeuA
http://www.youtube.com/watch?v=C_iW1T3yg80
:)
Co jakiś czas są spore update'y i za każdym razem pojawia się kilka nowych samolotów lub zmieniane są tiery, na których występują. Może niedługo dorzucą trochę japońskich samolotów bo faktycznie jest ich obecnie bardzo mało.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 14.10.2013 21:31:41
Kangur
Anthro
Zacząłem grać wczoraj, nick Solaxe jakby co :)

Wybrałem najpierw radzieckie maszyny, zawsze mi się podobały. Potem pewnie pójdę w brytyjskie i niemieckie.

Bardzo ciekawią mnie włoskie myśliwce, ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi?

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 15.10.2013 0:55:42
Lew
Niewarte uwagi ;)

Szkoda, że już się zarejestrowałeś. Gdybyś używał zaproszenia ode mnie (lub innego gracza) to dostałbyś 50 złotych orłów (150 kosztuje 1 EUR, a za 100 można mieć dzień konta premium).

http://warthunder.com/en/...rinvite_5961557

Przy okazji się pochwalę
Ja i moje nowe cacko:

http://fsaircraft.net/sit....jpg?1298116560
:D
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 15.10.2013 1:47:30
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 15.10.2013 13:57:53
Hiena Pasiasta
Anthro
Nick w Grze: Shutzengel

Ja gram głownie amerykanami i generalnie jak tak patrze to większość ruskich maszyn dostaje zaiste tęgi ♥♥♥♥♥♥♥♥ na HB. Amerykanie są wyjątkowo dobrzy na tierach 3-8, tylko trzeba sie nauczyć, że większość z tych samolotow to samoloty BnZ. Lub EF.

Hienka jest dobym samolotem, nie wszystko nalezy dziobac calymi seriami, strzelać powinno się z 300-max500m, dla zmaksymalizowania zniszczeń układów kluczowych, gdyż te pociski szybką tracą velocity i przebijalnos. Na HB hieny są wyjątkowo dobrymi samolotami, tylko trzeba sie nauczyć nimi kierować, na joyu ten samolot zawraca w miejscu, a przy realnym sterowaniu mozna nim zrobic spina kontrolowanego i przestrzelic samolot ktory nas minie bokiem. Widzialem to na HB gdyż sam zostalem w ten sposob zestrzelony pzez jednego z lepszych graczy. Większość japońskich samolotow jest bardziej przystosowania wlasnie do taktyk dziobania raz po raz w walce kolowej, bo w HB nie liczą sie totalne zniszczenia tylko kto komu szybciej uszkodzi stery.

Ja generalnie siedze na amerykańskich bombowach, więc mnie można bardzo często uświadczyć na HB.

Z wloskich to tylko Folgore, ktorym trzeba nauczyc się grac, bo maszyna niewiele wybacza, ale za to na swoim twierze świetnie sobie radzi jeżeli gra się nią tak, jak przewidywała to taktyka pod nią stworzona, jest to generalnie rzecz biorąc makaronowa wersja hieny
, tylko ze lata z brytkami i amerykanami, z brytkami ma male szanse, hurricany ogarniete są wstanie wykolowac wlasny ogon.

Stwierdzenia, ze brytole na niższych tierach sobie slabo radzą uwazam za kiepski zart, Hurkiem Mk2 na Hb dochodzilem do 5 zestrzeleń. Maszyna wyjątkowo zwinna i zdolna przenosic rakiety, jezeli wiemy, ze bedziemy walczyc przeciwko bombowcom, co latwo i przyjemnie uproszcza sprawe. Potem Mamy spity ktore są zwrotniejsze i lepiej się wspinają od 109. potem Typhoon ktory nie dosyc, ze sie zajebiscie wspina, to jeszcze swietnie spada a ilosc 7mm km mimo niklego kalibru jest w stanie sciagnac na glebe kazdy samolot jezeli sie wyceluje odpowiednio i ten wleci w chmure. Brytyjskie bombowce błyszczą bardzo na niskich tierach, ale potem juz bardzo dostaja w dupe, na AB totalnie odradzam nimi latać, na HB lancaster pieknie dziala a na FRB wszystkie brytyjskie bombowce polecam, zwrotne, szybkie i 4x7mm na ogonie robi sieczke z kazdego mysliwca co probuje podleciec na mniej niz 400m

Niemcy wlasciwie po 10 tierze całkowicie rządza w powietrzu, niedopracowane modele lotuy pozwalaja im sie wspinac pod kątem 25' przy prędkosciach 300km/h.

Rosjanie na HB najbardziej dostają w dupę od bombowcow i szturmowcow, co jest dziwne.

Rosyjskie maszyny są bez skazy nawet jezeli w oryginale byly skasztanialym zlomem, ale wiadomo, rosyjscy tworcy gry.
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 15.10.2013 17:53:42
Uncia Hortensis
Rabatka
Skoro o drążkach mowa. Czy jest sens inwestować w taką zabawkę?
http://www.thrustmaster.com/en_UK/products/t16000m
Myr

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 15.10.2013 21:44:00
Kangur
Anthro
Cytat z "Nico": (Link »)



Rosyjskie maszyny są bez skazy nawet jezeli w oryginale byly skasztanialym zlomem, ale wiadomo, rosyjscy tworcy gry.


Z drugiej strony nie ma co ich winic, to jest tylko gra, kto chcialby latac gownianymi maszynami


Cytat z "Ingo": (Link »)
Niewarte uwagi ;)



Dlaczego? Dodam ze nie jestem w tym przypadku graczem ktoremu zalezy na super statystykach i perfekcyjnych maszynach :Y

-2
(+0|-2)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 16.10.2013 8:33:03
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
Zacznę was wszystkich dodawać do listy :p jeśli zobaczycie zaproszenie, od GierojPl to będę ja ^^ Niech nick was nie zmyli, dla mnie od zawsze maszyny fatherlandu były najlepsze, ale brytyjczykami też nie gardzę.
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

-1
(+0|-1)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 16.10.2013 12:55:26
Hiena Pasiasta
Anthro
Np to że spora część maszyn rosyjskich znacząco przewyższa swoje odpowiedniki, maszyny rosyjskie są ustawione podtierowo, tudzież powinny znajdować się później w drzewku, no bo rosjanie cale pierwsze 3 lata wojny dostawali w dupe od wszyskitego czym niemcy latali bo ich maszyny były do niczego, rosyjska kontrola jakości wziela sie do roboty w 44-45 roku gdy do produkcji wstawiono maszyny La-5 i La-7, do tego czasu większość tych maszyn miala zgowniale silniki, gownianą amunicje, bo dzialka były jeszcze całkiem całkiem, ale amunicja była do dupy. Te ich cudowne 50000000mm dzialka w nosie przy salwie w oryginałach potrafiły rozsypać samolot w drobny mak, ale nie przeciwnika tylko strzelającego, często uszkadzały silniki lub powodowały mniejsze uszkodzenia strukturalne. Często też zdarzało się, że silniki gasły. W grze tego nie ma bo gralem nieco rosjanami na innych kontach.
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

0
(+0|-0)
Re: Fur Thunder :P
Wysłano: 16.10.2013 19:30:47
Kangur
Anthro
Cytat z "Nico": (Link »)
Np to że spora część maszyn rosyjskich znacząco przewyższa swoje odpowiedniki, maszyny rosyjskie są ustawione podtierowo, tudzież powinny znajdować się później w drzewku, no bo rosjanie cale pierwsze 3 lata wojny dostawali w dupe od wszyskitego czym niemcy latali bo ich maszyny były do niczego, rosyjska kontrola jakości wziela sie do roboty w 44-45 roku gdy do produkcji wstawiono maszyny La-5 i La-7, do tego czasu większość tych maszyn miala zgowniale silniki, gownianą amunicje, bo dzialka były jeszcze całkiem całkiem, ale amunicja była do dupy. Te ich cudowne 50000000mm dzialka w nosie przy salwie w oryginałach potrafiły rozsypać samolot w drobny mak, ale nie przeciwnika tylko strzelającego, często uszkadzały silniki lub powodowały mniejsze uszkodzenia strukturalne. Często też zdarzało się, że silniki gasły. W grze tego nie ma bo gralem nieco rosjanami na innych kontach.


Ponawiam pytanie, kto by tym gral? :P

 Aby pisać należy być zalogowanym
12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane