Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

1234...6>>


0
(+0|-0)
Fursona
Wysłano: 8.08.2013 14:19:08
Zebra
Anthro
PERMABAN
Czym kierowaliście się przy wyborze swojej? Też bym sobie coś wybrał, ale nie wiem wg. jakich kryteriów, bo "ładnie wygląda" jest dla mnie za głupie.
Ostatnio edytowany przez pectusculum dnia 8.08.2013 14:19:21

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 8.08.2013 14:31:56
Wilk falklandzki
Anthro
Ja kierowałem się tym jaki jestem i jakoś samo tak wyszło , a reszte to zrobi już twoja wyobraźnia .
22:06 - RosyjskaCzapka: ta, okazuje się że my chowający się pod osłoną internetu jesteśmy lepszymi ludźmi w środku niż ci lansiarze/szmaciasze

12
(+13|-1)
Re: Fursona
Wysłano: 8.08.2013 14:39:24
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Ależ nikt ci nie zabrania zostać krawężnikiem
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

4
(+5|-1)
Re: Fursona
Wysłano: 8.08.2013 15:06:41
Wilk
...albo betonowym klocem.
"To the stars Bowen! To the stars!"

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 8.08.2013 15:11:45
Uncia Hortensis
Rabatka
Każdy wybierał wg. tego co mu się podobało (wyglądem, charakterem, itp.) albo całkowicie losowo.
Otwórz wikipedie, zobacz zwierzęta zagrożone i znajdź coś oryginalnego jeżeli nie masz pomysłów. Nie bądź kolejnym nudnym wilkiem albo dużym kotem, albo smokiem z domieszką wilka, tygrysa i skrzydłami nietoperza.

EDIT: Ja irbisa wybrałem po tym jak dowiedziałem się, że tygrysy syberyjskie wcale nie są białe --k Klikałem "losuj" w multimedialnej encyklopedii PWN 2003 aż trafiłem na wpis o irbisach z jedną nędzną fotką ale to wystarczyło bym uznał, że są zajebiste :-ojjk:
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 8.08.2013 15:16:28
Myr

0
(+2|-2)
Re: Fursona
Wysłano: 8.08.2013 16:53:52
Wilk
Anthro
Ja wybralem swoja ze swojego upodobania.Od dziecinstwa podobaly mi sie tygrysy,lwy i wilki.Sa dzikie,drapieznie i wolne,a jednoczesnie piekne i majestatyczne.Trudno je oswoic,sa niezalezne od ludzi.

To cos trzeba poczuc.Poogladaj sobie obrazki jakies filmy przyrodnicze:D o zwierzetach.

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 8.08.2013 17:16:24
Irbis
Bestia
Cytat z "Fuma": (Link »)
wystarczyło bym uznał, że są zajebiste :-ojjk:
this. Początkowo fascynacja wilkami i wilkołakami (Angua że świata dysku, Toboe z wolf's rain), potem zmiennokształtnymi (forum pbf) i trafiłem na twórczość TaniDaReal, skąd zetknąłem się z irbisami, więcej nie potrzebowałem do powstania fursony.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 8.08.2013 17:36:27
Kicak
Anthro
Do mnie królik przylgnął na długo przed moim pojawieniem się tutaj. :) Sporo osób zaczęło zwracać się do mnie w ten sposób, czasem zdrobnieniami, dlatego wybór fursony był dla mnie oczywisty :)

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 8.08.2013 21:34:36
Zebra
Anthro
PERMABAN

-6
(+0|-6)
Re: Fursona
Wysłano: 8.08.2013 22:13:09
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Bo lisów i wilkuw jest wchuj a skunksy to elita wioęc wybór był oczywisty<3


0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 8.08.2013 22:14:19
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "pectusculum": (Link »)
A co sądzicie o tym?
http://dajmony.info/forum...11723.0


Myślę, że wiewiórka.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 8.08.2013 23:29:43
żbik
Anthro
Jeśli ma chodzić tylko o oryginalność to można zostać np minogiem, nikt nie broni.

Ja zostalam wilczycą troche automatycznie kiedy odkryłam fandom, a nie było jeszcze wtedy derp wolfów, sparkle dogów i tym podobnych. Jednak ostatnio planuje na zmiane fursony na zupełnie inny gatunek bardziej odpowiadajacy mojemu charakterowi, symbolicznie chociażby. Problem polega na tym, że potwornie ciężko jest się odzwyczaic od tego wygodnego, psowatego wyglądu ;>
"If every porkchop were perfect, we wouldn't have hotdogs"

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 9.08.2013 3:50:19
byk
Anthro
Mnie od dzieciństwa fascynował mit Minotaura. Potem byk stał się moim osobistym totemem, z różnych względów. W momencie jak odkryłem furry fandom, wybór fursony wydawał się dla mnie oczywisty.

Chociaż przyznam, że ostatnio waham się nad zmianą fursony na nosorożca. Albo przynajmniej na stworzeniu oficjalnego alta.
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

4
(+4|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 9.08.2013 9:27:37
Lew
Każdy ma nieco inne podejście do kwestii fursony.

Ja na przykład czułem się Lwem przez kilka lat zanim tu trafiłem (ba, zanim dowiedzialem się że są inni ludzie którzy tak mają). Zaczęło się gdzieś na etapie dojrzewania i tak już zostało.

A fursony jako wyimaginowanej formy utrwalanej na obrazkach czy rysunkach nie mam. Liczy się charakter, uczucie, przemyslenia, życie wewnętrzne...
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

3
(+3|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 9.08.2013 11:10:38
Smok
Anthro
Jesteś sprytny jak lis czy cichy jak myszka? Masz szyję jak żyrafa czy może szczurzy pysk? Lubisz puszyć się jak paw czy awanturować jak cietrzew? Może podnosisz się z każdej porażki jak feniks z popiołów? A może w nocy robi się z ciebie prawdziwy wilkołak?

No nie siedź tak cicho jak trusia i pomyśl jaki stereotyp do ciebie pasuje. Na tym polega cały "fun". ^.-.^
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 9.08.2013 15:10:49
Anthro
Zawsze jak nie możesz się zdecydować bo masz za dużo pomysłów to zrób sobie kilka postaci i przetestuj je. W końcu trafisz na coś ci ci będzie odpowiadać
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 9.08.2013 16:34:44
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Ja tam jestem zmiennokształtny :P FY \o/
Z poważaniem ... rudy padalec :P

2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 10.08.2013 12:35:56
Snow Leopold
Anthro
Jak nie masz pomysłu, to co po Ci fursona? Ja nigdy fursony nie miałem, nie jest to jakiś niezbędny warunek bycia w fandomie. ;)
Stoimy sobie na ratuszu i czekamy na tramwaj c'nie? I widzimy, że nasze mordy stoją, no to witamy się jowialnie, no bo ♥♥♥♥♥, nasze ziomeczki, mordy, fizys te same i ♥♥♥♥, drzemy się jak ludzie pierwotni, bo radość ze spotkania mordy to żywioł, któremu ulec nie sposób. Nic by nam w tej komunii radości nie przeszkadzało, gdyby nie jakiś smutas, ból istnienia i niewiele ponadto, klepie w ten swój telefon, pewnie, że mu nie pasuje nasze być może nieco nad wyraz uzewnętrzniane nasze ukontentowanie. ♥♥♥♥♥♥.

7
(+7|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 10.08.2013 13:52:54
Kangur
Anthro
Cytat z "Shellac": (Link »)
Jak nie masz pomysłu, to co po Ci fursona? Ja nigdy fursony nie miałem, nie jest to jakiś niezbędny warunek bycia w fandomie. ;)


This.

Chyba ze naprawde chcesz miec fursone.. to poszukaj jakichs inspiracji, ulubionych gatunkow, motywow... moze czegos co sprawia ze jestes wyjatkowy, co cie charakteryzuje (Ja np. uwielbiam kangury i ich charakterek, chcialem tez cos optymistycznego wiec dlatego wymyslilem zolto-kremowego, slonecznego kangura ktory kolor futra ma bazowany na kolorze moich wlosow - ciemny blond)

Pamietaj zeby nie robic tego na sile, inaczej skonczyc z jakims sparkly zmiennoksztaltnym smoko-wilkiem ze skrzydlami
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 10.08.2013 13:53:33

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 11.08.2013 5:00:13
Zebra
Anthro
PERMABAN
Dziękuje wszystkim za opinie, już się zdecydowałem.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 11.08.2013 6:38:21
byk
Anthro
Zebra?

Doskonaly wybór!
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

14
(+14|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 11.08.2013 12:14:57
Uncia Hortensis
Rabatka
Pasuje do krawężnika :-ojjk:
Myr

1
(+2|-1)
Re: Fursona
Wysłano: 24.11.2013 16:55:44
Wilk
Zwierzę
Dlaczego wilk ? A nie kot, pies, wydra, ptak czy ryba ?

Zawsze miałem poczucie, że lubię wilki. Podoba mi się ich dzikość. Kierowanie się zwięrzęcymi instynktami. Życie jako wilk wydaje mi się całkiem przyjemne. Polowania na zwięrzynę, wola przetrwania, hierarchia i wataha. Dzięki temu czujesz, że żyjesz.

Fascynowały mnie wilki od zawsze i zintegorwałem się z nimi. Z ich rozumowaniem. Postrzeganiem rzeczywistości. Tego wrażenia, że masz futro, łapki i ogon. Dlaczego by nie można by w ten sposób żyć ? Myślę, że w ten sposób byłbym w stanie żyć w pełni spełniony. Jestem wilkiem i dobrze mi z tym. Dlatego wilk forever.

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 24.11.2013 22:47:20
Gazelopka sawannowa
Anthro
Cóż, ja wybrałam gazelę, bo zdecydowanie nie mam natury drapieżnika, a od problemów wolę uciekać, bo najchętniej funkcjonowałabym jeno w ciepłym klimacie, bom szczupła jak cholera, bo gazela pięknym zwierzem jest, bom taka rogata dusza... cóż, powodów do wyboru, do koloru! :D
Dziergam rzeczy. O, tu są.

3
(+3|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 25.11.2013 1:09:02
Wilk Grzywiasty
Anthro
Wilk Grzywiasty:

Jest to 1 ewolucja mojej fursony :-Pk . Wcześniej przez 2 lata byłem zwykłym szarym wilczkiem. W sumie to trudno, powiedzieć jakie one są z charakteru, gdyż mało kto zapewne spotkał się z takim zwierzaczkiem. Podoba mi się jego wygląd. Jest szczuplym i o wysokich nóżkach zwierzątkiem, do tego ma grzywkę, (tak jak ja ;) ). W sumie chciałem wybrać coś pomiędzy wilkiem, a liskiem, gdyż te dwie natury idealnie nakładają się na mój charakterek :3. Jestem sprytny, zwinny, no i wiele futerek uważa mnie za yiffego 8-)k . Ze strony wilczka, jestem typem podróżnika, który lubi się czesto przemieszczać. Jestem troszkę dziki i czasami lubię na kogoś warknąć :-Pk, a gdy ktoś mnie mocno zdenerwuje to potrafię się zmienic z super milutkiego zwierzątka w dziką krwiożerczą bestię :-xk .

 Aby pisać należy być zalogowanym
1234...6>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane