Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

1234...20>>


-1
(+0|-1)
Teraz gram w...
Wysłano: 1.02.2014 16:04:30
Uncia Hortensis
Rabatka
Temat do ogólnej dyskusji na temat gier.
Jeżeli gra ma już własny temat albo rozmowa tutaj zostanie zdominowana (kilka stron) przez jedną grę, wtedy będę prosił o przeniesienie rozmowy do odpowiedniego tematu.


Zapraszam do pisania w co obecnie gracie, jaką grę ukończyliście, którą grę polecacie, itd.

Miło widziane są rozmowy na temat wrażeń z gry, pytania na temat jakiejś gry, ogólne rozmowy dotyczące gier, oraz szukanie osób* do wspólnego grania.


* - Wymieniamy po jednej grze. Temat do wymieniania wszystkiego jak leci w co mamy ochotę pograć jest tutaj.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 1.02.2014 16:11:23
Moogle
Anthro
Obecnie męcze Marathon: Rubicon X
Polecam tylko jeśli graliście w Marathon 1 i 2. Gry nie powalają grafiką, nawet jak na swoje lata.
Niedawno ukończyłem Hotline Miami. Fajna gierka i zaskoczyło mnie sekretne sekretne zakończenie.
Ostatnio edytowany przez moog dnia 1.02.2014 16:11:40

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 1.02.2014 16:22:26
Wiewiór
Anthro
Obecnie gram: Papers, Please
Polecam: Gemini Rue, niedoceniona ale naprawde genialna gra typu point -n- click.
Niedawno ukończyłem: jak kolega wyżej, Hotline Miami. Wymęczone na 100%, wszystkie maski i bronie oraz sekretne zakończenie, nic tylko czekać na Hotline Miami 2, które zostało już zapowiedziane.
If you don't do drugs, you probably have another addiction. Even innocent

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 1.02.2014 17:00:47
Wilczek
Anthro
The Pinball Arcade

Stoły Williamsa i Gottlieba <3
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 1.02.2014 17:45:47
Tygrys sumatrzański
Anthro
Battlefield 4. Brakuje mi to idealnej gry tylko trochę lepszego procesora i brak stutteru ze strony gry, ale jakoś żyję.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 1.02.2014 18:09:47
Wilk falklandzki
Anthro
Obecnie: Galaxy on Fire 2 (wersja PC)
Polecam: Cthulhu Saves the World, grafiką może nie powala (klasyczne 2D) lecz fabuła, humor i dodatkowe tryby już poprawiają ten efekt(sam obecnie mam zamiar przejść ją kolejny raz)
Niedawno ukończyłem: Fear 3, szkoda iż postawiono w niej bardziej na akcję niż na klimat --k
22:06 - RosyjskaCzapka: ta, okazuje się że my chowający się pod osłoną internetu jesteśmy lepszymi ludźmi w środku niż ci lansiarze/szmaciasze

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 1.02.2014 18:32:56
Wiewiór
Anthro
Ej na co jest Cthulhu Saves the World, na Amige 600? Kocham amige za "The Walker".
Ostatnio edytowany przez Dude dnia 1.02.2014 19:17:50
If you don't do drugs, you probably have another addiction. Even innocent

1
(+1|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 1.02.2014 23:15:49
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Obecnie:
Borderlands 2 Game of the year edition z żoną (ona gra mechromancerem z dodatku a ja assasynem z wersji podstawowej) i
Space Marine
Mount and Blade Dzikie Pola online (serwery zapchane po brzegi..nie wiem skąd wzięły się ploty o rzekomej niskiej grywalności ja tam to lubię :) )
FABRICATI DIEM PVNC"

1
(+1|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 1.02.2014 23:53:57
Kangur
Anthro
Hearts of Iron 3. Generalnie wszystkie strategie Paradoxu, nie spotkalem sie jeszcze z innymi tytulami ktore by mialy taki replay value i stosunek jakosci do ceny. Gry sa jednak glownie dla osob lubiacych zmieniac historie (lub po prostu lubiacych historie) :)

Poza tym indie gierki ze SotS: The Pit i Starbound na czele
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 1.02.2014 23:54:29

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 2.02.2014 10:00:24
Fenek
Anthro
Just Cause 2, Dungeon Siege 3, S.T.A.L.K.E.R. Zew prypeci
a w przyszłości mam zamiar ukończyć portal i portal 2
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy do których brakuje chęci i motywacji.

1
(+1|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 2.02.2014 10:52:06
Anthro
Aktualnie Borderlands 2 i Don`t Starve.
Są osoby, które mówią, mówią ...aż znajdą coś do powiedzenia.


moje fotki :p

1
(+1|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 2.02.2014 13:00:09
River Thresher
Borderlands 2 game of the year. Aktualnie chyba najlepszy jak do tej pory DLC "tiny tina's assault on dragon keep"
Fallout 3
Chyba już po raz enty wymęczyłem Call of Prypiat ;)
"I am not economically viable."

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 2.02.2014 17:56:58
Sporadycznie w FM 14, czekam aktualnie na spolszczenie Wilk Pośród Nas.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 3.02.2014 20:02:18
Uncia Hortensis
Rabatka
Na PS3, więc wrażenia mogą być odmienne w stosunku do dostępnej już wersji na Windowsa.
Bez gamepada nie ma chyba sensu nawet próbować. A kamera jak zawsze jest naszym wrogiem, ale można się przyzwyczaić :-)k

Metal Gear Rising: Revengeance. :milosck:
Tego mi brakowało. Solidna gra z pierdolnięciem od zaraz. Zabija się kilku żołdaków i paf, Metal Gear wielkości bloku wyskakuje i zaczynamy zdrowo go napierdzielać mieczem przy przyjemnej muzyce.
Jakieś pierdoły typu upgrade postaci, wybór czegośtam, przeszkadzacze w akcji pojawiły się dopiero po dwóch godzinach zabawy. Tutorial jest na dobrą sprawę nieistniejący, trzeba po prostu samemu się nauczyć dobrze walczyć.

Dla porównania, w Remember Me ciągłe wodzenie mnie za nos po świecącym i mrugającym szlaku stawało się nie do zniesienia. Ba, jedno z zadań polegało na robieniu dokładnie tego samego co robił ktoś inny jako 'duch' przed nami. A cały ten cyrk był potrzebny bo gracz inaczej z pewnością by nie mógł sam się zastanowić jak ominąć drony monitorujące przejście... System walki nie zachwycał, mechanika z modyfikowaniem wspomnień fajna, ale meh. Po kilku godzinach odinstalowałem bo odniosłem wrażenie, że gra sama bezemnie też spokojnie by siebie ukończyła idąc za tymi wszystkimi strzałkami :rollk:
Myr

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 3.02.2014 20:17:30
Szeregowy Spizgalski
Tak.
W regulaminie Polish Tracker był jeden z najfajniejszych i najbardziej życiowych podpunktów, jakie widziałem na stronie (administratorzy zazwyczaj nie mają jaj i poczucia humoru, stąd sztywne regulaminy). Podpunkt brzmiał:


"Nie pisz na forum, na jaką grę czekasz. Nikogo to nie obchodzi"

Myśle, że podobnie jest z tym, w co się akurat gra :D Temat typu "a-dopisze-se" ;p

...

Gram w Homeworlda 2 ;p
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+1|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 3.02.2014 21:06:37
Uncia Hortensis
Rabatka
"Nie pisz na forum, na jaką grę czekasz. Nikogo to nie obchodzi"
Dobra zasada. Innych nie obchodzi kto czeka, tylko czy gra będzie fajna. A póki gra nie wyjdzie to nie ma sensu przekrzykiwać się kto jest większym fanem.

Myśle, że podobnie jest z tym, w co się akurat gra :D Temat typu "a-dopisze-se" ;p
Cóż. Większość osób niestety ograniczyła się do wymienienia samego tytułu gry i tyle. Temat do wymieniania tytułów gier nikogo nie interesuje raczej, to prawda.
Miałem nadzieję, że będzie tutaj trochę więcej postów z uzasadnieniem, opiniami, albo wrażeniami, bo faktycznie nikogo nie obchodzi jak ktoś napisze "gram w Homeworlda 2" :-Pk
Myr

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 4.02.2014 7:23:28
Red Panda
Anthro
Kingdoms of Amalur: Reckoning - swietne na zarowno krotkie polgodzinne sesje jak i dluzsze granie.

Dungeons of Dreadmore - 'just one more turn' syndrome.

World of Tanks, War Thunder, War Thunder Ground Forces - zawsze milo przysadzic komus przez siec x3

Secret World - fabula~ questy~

Factorio - polaczenie Transport Tycoon z survival simen na obcej planecie.
Pedal w wielkim miescie.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 9.02.2014 18:51:44
Biała liska
Anthro
Wszystkie części S.T.A.L.K.E.R.-a łącznie z alphami - fajny klimat dla interesujących się Czarnobylem. Alphy pokazują pięknie postępy w tworzeniu gry. Przeszedłem każdą część kilka razy, mimo to uwielbiam tą grę. :milosck:
Rigs Of Rods - Fajna gierka samochodowa z zaawansowanym(Jak na tamte czasy) realizmem zniszczeń, tak jakby darmowa wersja BeamNG
Fallout New Vegas - Post-Apokalipsa w USA
World Of Tanks - Dobra internetówka o czołgach :-Dk
_______________
Lang lebe die Rote Armee Fraktion!

0
(+1|-1)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 9.02.2014 18:55:09
Fenek
Anthro
Powrót do przeszłośi
Star Trek Online konto admox
Lego The Lord Of The Rings (pl)
Total Overdose 6 raz chyba
Stalker ciń czarnobyla i czyste niebo + zew prypeci
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy do których brakuje chęci i motywacji.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 9.02.2014 21:12:21
Kocur
Anthro
A teraz jeszcze The Elder Scrolls Online robi stress test do piątku.

Alice: Madness Resturns - Powrót do Krainy Czarów
Warframe - "Kosmiczni ninja" O.o całkiem przyjemna
Czasem w LoL'a pyknę któryś meczyk
Neverwinter

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 10.02.2014 19:41:10
Fenek
Anthro
Poprawka:
Star Trek online -sience fiction mmorpg, wielki otwarty świat, masa statków kosmicznych i masa rzeczy których normalny człowiek nie jest w stanie ogarnąć. Darmowy, 9 G rozmiar, można za darmo zdobyć golda.
Lego LOTR -władca pierścieni w świecie Lego, otwarty świat masa itemów do zdobycia.
Total Overdose -klasyczna napierdalanka z dobrą fabułą: Twój brat jest w CIA ty udając przestępcę rozwalasz spisek i gangi
War Thunder -realistyczny symulator bitew z II w.ś.
Star Conflict -Tego samego studia co War Thunder czadowy symulator bitew kosmicznych (1 Giga!!!!)
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy do których brakuje chęci i motywacji.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 10.02.2014 20:09:42
Tygrys sumatrzański
Anthro
Planetary Annihilation jeśli mam trochę czasu.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 10.02.2014 21:36:32
Anthro
Sword of the Stars: The Pit- jeden z lepszych roguelike z tego roku:)

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 10.02.2014 21:48:54
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
Metro:Last Light oraz Arma 3 (No dla tego to nawet góry przenosić mogę :milosck: )
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

1
(+1|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 10.02.2014 21:49:41
Lateksowy książe
Anthro
Gram w Rust, czytać - biegam nago z penisem na wierzchu i uderzam drzewa kamieniem.

 Aby pisać należy być zalogowanym
1234...20>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane