Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456...20>>


0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 20.02.2014 16:57:42
Smok
Zmiennokształtny
Tak. Tak samo jak źle skręcisz na początku i pójdziesz na cmentarz z kościotrupami.
Ogólnie, zasada jest taka, że jeśli dostajesz niebywałego łupnia już na samym początku, to źle idziesz :)

Dark Souls to nie niebywale wysoki poziom trudności...ta gra po prostu wymaga skupienia, nauki i nie popełniania błędów. Większość zgonów bierze się z głupoty gracza, który chce np. coś za szybko skończyć (np. dobić bossa) i z przyzwyczajeń wyniesionych z innych gier.
Po ogarnięciu się, jak powinno się grać w tę grę, sprawia mi dużo frajdy i daje niesamowitą satysfakcję :)

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 27.02.2014 22:28:28
Psiur
Anthro
Przeklinam tę grę. Jest niewyobrażalnym pochłaniaczem czasu, ale muszę przyznać, że to jedna z lepszych produkcji w jaką miałem okazję zagrać.
Ostatnio edytowany przez Rem. dnia 27.02.2014 22:28:46

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 28.02.2014 0:14:48
Trickster
Anthro
No więc... Jester mi przypomniał, że mam tą grę, więc wróciłem do niej. Wczoraj ubiłem Hydrę i Havela. \m/ Oprócz tego zwykle LoL i Dawngate naprzemiennie ze Smite'm. Tyle MOBA, że już mi się ciężko połapać. Dobrze, że w Dotę nie gram. :D

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 28.02.2014 12:37:40
Srebrnołuski Smok Europejski
Zmiennokształtny
Dark Souls - gra w której wszystkie chwyty są dozwolone (niestety trainery i hacki też :/ ). Jeśli ktoś gra w DS bez multi to mogę już na dzień dobry powiedzieć, że traci bardzo dużo z rozgrywki. Bycie atakowanym, atakowanie, przyzywanie i bycie przyzywanym do pomocy daje ogromną satysfakcję i możliwość nauczenia się jak grać nie tylko na własnych błędach, a cudzych :D

Cytat:
Tak. Tak samo jak źle skręcisz na początku i pójdziesz na cmentarz z kościotrupami.

Pierwszy raz grając, to był koszmar bo ścieżka do miasta jest słabo widoczna. Do tego póki nie wyszedłem z Blightown nawet nie wiedziałem, że jest pod Firelink winda do Ruin Nowego Londo :D
Ale po ponad 100 godzinach gry wiadomo już co gdzie i jak a gra dalej jest wyzwaniem i dalej zaskakuje.

Dla osób które niedawno zaczęły przygodę z Dark Souls mogę powiedzieć dwie rzeczy:
- Walktrough są cholernie pomocne, ale jeszcze bardziej psują radość z odkrywania świata. Żałuję, że musiałem niekiedy z nich korzystać i nie popełnie tego samego błędu przy drugiej odsłonie gry.
- Warto, na prawdę warto czytać opisy przedmiotów które właśnie się podniosło. Zawierają niekiedy przydatne porady oraz dużą ilość informacji których składanie do kupy daje dużo satysfakcji. Niektórzy twierdzą, że Lore gry jest bardzo ubogie, bo nie mają niczego podanego na tacy. To prawda, ale wiele rzeczy można wywnioskować z obserwacji otoczenia, miejsc znalezionych przedmiotów, opisów przedmiotów. Na Youtubie jest mnóstwo filmów Lore z Dark Souls będącymi właśnie obserwacjami i spekulacjami graczy które łączą się w logiczny sposób, szczególnie polecam serię "Prepare to Cry" ;]

Oprócz DS, już niedługo wypróbuję Thief 4. Ciekawe, czy Garret trzyma poziom :D

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 28.02.2014 14:17:51
Heartsone

Fajna karcianka online. Jako że jestem ogromnym miłośnikiem Magica albo Star Wars TTCG to bardzo mi podpadła.

Ponad to:
- LOL
- Star Craft 2 (bez dodatku)
- Banished
- Borderlands
- Democracy 3
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 1.03.2014 22:50:50
Wilk
Anthro
Znowu zabrałem się za grę przeglądarkową Bloodwars....
jeśli ktoś gra serwer 3 nick jak tu :)
Ostatnio edytowany przez Wofik dnia 1.03.2014 22:51:01

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 1.03.2014 23:41:29
Smoko-nietoperz
Anthro
Ja chyba zaczne grac w Ogame znowu, ale nie podoba mi sie ta "nowa" wersja, a tej starej nigdzie nie moge znalezc...
A kto umarł, ten nie żyje.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 2.03.2014 23:18:06
Lis
Anthro
Kilka dni temu wróciłem do Starcraft II.
I mocno dostaję w dupsko, w tej grze przerwa powoduje absolutny spadek umiejętności.

Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 2.03.2014 23:30:00
Irbis
Bestia
Skoro klimaty kosmiczne...
FTL, Faster Than Light. Przyjemny roguelike, który już parokrotnie przeszedłem (jedna gra zajmuje może ze 4 godziny, po pół godziny na sektor). Uwielbiam dylematy typu "zasilać broń i ryzykować bycie trafionym przez tą mega rakietę, czy zrezygnować z salwy na rzecz zasilenia obronnego drona?", "naprawiać generator powietrza czy kokpit?"

EDIT: Akurat w promocji jest: http://www.ftlgame.com/
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 2.03.2014 23:47:02
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 2.03.2014 23:39:08
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Jak lubisz FTL to poledcam ci modyfikację FTL Captain's Edition .
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 4.03.2014 8:18:22
Wredna gadzina
Smok
Loadout! Zawsze lubiłem strzelanki, ale możliwość konstruowania własnej giwery jest po prostu boska! Klimat taki trochę TeamFortresowy, ale znacznie bardziej dynamiczniejszy. A co najfajniejsze, gra jest darmowa! :D

0
(+1|-1)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 10.03.2014 0:06:29
Trickster
Anthro
Nie ma co pisać zawiłych recenzji wystarczy proste stwierdzenie, że gra sprawia wrażenie jakby była nieślubnym dzieckiem Diablo z Dungeon Keeperem. Jest świetna i wciągająca. Polecam wszystkim! :3

The Mighty Quest for Epic Loot
http://www.youtube.com/watch?v=QUh_fpFY2QE
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 10.03.2014 16:29:54
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=QUh_fpFY2QE


2
(+2|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 10.03.2014 14:48:53
Miniaturowy smok
Smok
W Spelunky :-ojjk: . Ta gra niby wygląda niewinnie, ale jest tak nieziemsko ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ i kara za wszystko, że aż miło. Nie da się nie kląć przy niej x3
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 10.03.2014 21:17:29
cuśiek
Anthro
Dogs of war,nie dość że za darmo to wciąga jak włoch makaron :DD

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 10.03.2014 21:35:43
Fenek
Anthro
Spiral knights -cóś jak DS za darmo, co-op
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy do których brakuje chęci i motywacji.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 10.03.2014 23:10:26
Kangur
Anthro
Cytat z "Izzy": (Link »)
W Spelunky :-ojjk: . Ta gra niby wygląda niewinnie, ale jest tak nieziemsko ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ i kara za wszystko, że aż miło. Nie da się nie kląć przy niej x3


Trafne okreslenie tej gry

4
(+4|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 15.03.2014 16:17:53
Uncia Hortensis
Rabatka
Duke Nukem 3D.
Brakowało mi FPSa, który jest prosty, ale jednocześnie wymaga myślenia i kombinowania bo biegnąc przed siebie bardzo szybko skończy się amunicja.
Myr

3
(+3|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 17.05.2014 23:49:04
kot
colin mcrae 2.0
Pierwsza gra na pierwszym komputerze jaki miałem :milosck:
na szczęście działa na win8, więc chcę ją dokończyć, bo jak byłem mały to zaliczałem każde drzewo przy drodze...

1
(+1|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 18.05.2014 0:00:49
Gdy mam troche wolnego czasu to gram w Bioshock od nowa bo chce cala trylogie przejsc jeszcze raz

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 18.05.2014 22:42:36
dragon age początek oraz oblivion

1
(+1|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 20.05.2014 21:37:29
Liseł
Anthro
Dark Souls 2

Ta gra mnie tak bardzo nie lubi ._.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 20.05.2014 22:53:03
Srebrnołuski Smok Europejski
Zmiennokształtny
Cytat:
Dark Souls 2

Ta gra mnie tak bardzo nie lubi ._.


Spoko, jest prostsza od jedynki :D Prawdziwe schody zaczynają się jeśli chce się przejść tą grę bez ani jednego zgonu (udało mi się dojść do 55 lvl, potem wpadłem w przepaść bo stwierdziłem "na ch** mi pochodnia!") albo odpoczywania przy ogniskach (to spróbuję dopiero jak uda mi się przejść bez zgonów :D).

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 21.05.2014 2:13:17
Psiur
Anthro
DARK SOULS 2

Jeden z tych niewielu momentów w których autentycznie ciesze się, że na coś mnie nie stać #sesja
Ostatnio edytowany przez Rem. dnia 21.05.2014 17:22:26

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 21.05.2014 9:41:04
Smok Serwisowy
Cytat z "Fuma": (Link »)
Duke Nukem 3D.
Brakowało mi FPSa, który jest prosty, ale jednocześnie wymaga myślenia i kombinowania bo biegnąc przed siebie bardzo szybko skończy się amunicja.


próbowałeś te nowe (albo stare) deus ex'y?
one są takie bardziej skradankowe
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Teraz gram w...
Wysłano: 22.05.2014 0:11:09
Liseł
Anthro
Cytat z "Valsharaltessem": (Link »)
Cytat:
Dark Souls 2

Ta gra mnie tak bardzo nie lubi ._.


Spoko, jest prostsza od jedynki :D Prawdziwe schody zaczynają się jeśli chce się przejść tą grę bez ani jednego zgonu (udało mi się dojść do 55 lvl, potem wpadłem w przepaść bo stwierdziłem "na ch** mi pochodnia!") albo odpoczywania przy ogniskach (to spróbuję dopiero jak uda mi się przejść bez zgonów :D).


Ni mam niestety pada by pograć w jedynkę, a nie jestem masochistą by próbować grać w pierwszą część na klawiaturze i myszce.

Co do przechodzenia bez zgonów i całkowicie bez używania ognisk, to są nawet achievementy za to, z tego co wiem. Niestety bałbym się o zdrowie swojego komputera, a także o swoje własne, grając w ten sposób ;P.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456...20>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane