Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456>>


1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 20.05.2014 19:57:21
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
czasami jest zbyt mało danych by określić stereotyp : p
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

4
(+4|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 20.05.2014 20:02:22
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
e tam :1 chyba bym miala tylko z gronostajami problem... Chociaz mam ksiazke o totemach, moge sie zainspirowac bo sa w niej gronki xD
Zawsze można stwierdzić, że oryginalne, wymyślne fursony mają osoby takie i śmakie... :p
Anything that is beautiful people want to break.

2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 20.05.2014 20:06:39
Czarno Biały Gepard
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Riciak": (Link »)
Zróbmy wątek ,,co twoja fursona mówi o tobie" i wpisujmy stereotypy xd będzie śmiesznie xd

Jestem za, odkryje tajemnice świata furry :lolk:

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 20.05.2014 20:12:58
byk
Anthro
Byki sa bardzo przyjacielskie ale tez i strasznie glupie. Tak bardzo derpy.

I chyba nie spotkalem jeszcze heterobyka, co najwyzej bibyki z przewaga gay.
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 20.05.2014 20:45:14
Ani pedałem nie jestem, ani emo...a czy materialistyczną egoistką...hmmm, moze :rollk: napewno jestem zagubiona co do fursony, myślalam nad kotem...leń, ciagle śpi itp xD

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 20.05.2014 20:52:07
kot
Cytat z "Ara": (Link »)
Chodzi mi o jeżdżenie na konwenty tylko po to, by obrabiać gały nieśmiałym liskom.

A propos lisków, mój ulubiony cytat z tego forum :lolk:

Możesz też wymyślić coś w ogóle nieistniejącego, ja np myślę że będę coś zmieniał w swojej fursonie bo coś mi nie pasuje, ale jeszcze nie wiem co. Już i tak odjąłem od wzorcowego lombaxa kitkę i stopy z wielkimi pazurami.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 20.05.2014 21:09:22
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
http://dajmony.info/forum/index.php?topic=4209.0

Niektórzy z tego korzystali wybierając fursonę. :P
Anything that is beautiful people want to break.

4
(+4|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 20.05.2014 21:14:27
Jaguar
Człowiek
Cytat z "Pasterz": (Link »)
Nie jestem niezdecydowanym pedałem >.>

Jesteś zdecydowanym XD

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 20.05.2014 22:12:28
Smok/Wiwerna/obojętnie/ Corgi :D
Człowiek w małym samochodzie
Cytat z "tanuki": (Link »)
...natomiast jeśli jesteś materialistycznym egoistą to będziesz niezdecydowanym smokiem xd


o.O Czegoś nowego się o sobie dowiedziałem.

Jeżeli wybrałem sobie na postać wiwernę czyli "prawie jak smok", to mogę sobie wybrać "tylko materialista"? :-Pk

5
(+5|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 21.05.2014 2:34:01
Psiur
Anthro

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 21.05.2014 7:43:57
Hiena Pasiasta
Anthro
Cytat z "Rem.": (Link »)
Przypomniało mi to o tym:
http://www.furaffinity.net/full/9360414/


Kilka z tego faktycznie idzie odhaczyć jako prawda nawet na polskim fandomie, Choć takie pytanie, w ogole mamy jakieś macrosy w polskim zestawieniu, czy nie? Bo tak z tego linka mnie zastanowilo czy ktokolwiek kiedyś u nas wpadl na taki pomysł.

Mamy micro, mamy nawet dmuchaną fursone...
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

-1
(+0|-1)
Re: Fursona
Wysłano: 21.05.2014 8:03:32
Oh, bede dzialkiem z portala xD <3

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 21.05.2014 9:35:43
Angora Turecka
Anthro
Cytat z "tanuki": (Link »)
Cytat z "Ryan": (Link »)
Z ciekawości spytam w jakiej szufladce są tygrysy :P


wielkie koty to sny o potędze: lubią uważać się za liderów w wybranej dziedzinie i strasznie się pultają, jeśli okazuje się inaczej.
szczególną kategorią są irbisy, które łączy: niedojrzałość, sposób myślenia jakby właśnie wypełzły spod kamienia i social awkwardness.

ps: a tanuki to takie złośliwe małe zgrywusy, se se.


A co z małymi kotami xd ?
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 21.05.2014 9:36:18
Hiena
Zwierzę
Cytat z "ToraTorakuta": (Link »)
Czasami trzeba trochę poszukać zanim poczujesz że "to jest to".


To znaczy co się czuje? Mrowienie w stopach? xD

Jestem bardzo bliska zgodzenia się z Ingiem, że jak ktoś nie potrafi wymyślić sobie fursony, albo skacze z kwiatka na kwiatek, to reprezentuje lipę.

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 21.05.2014 9:53:10
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Nico - znajdziesz kilka macro w Polsce. :p

Ogólnie temat furson jest tak szeroki i bogaty, że możesz sobie wymyślić co tylko chcesz (best of the best z tego co ja widziałam to była hybryda szczura z pająkiem... miał szczurzy pysk zakończony nie noskiem, a pajęczymi ,,szczypkami" - przepraszam, nie mam pojęcia jak to się fachowo nazywa -, i 4 pary oczu, a dalej nie pamiętam... załączam coś podobnego :D ).



no bo dlaczego nie xd

Chyba po prostu ty masz się z tym dobrze czuć i nie przejmować opinią innych. A zwłaszcza stereotypami na temat furson. :v To tobie ma pasować jak na tobie ,,leży". Więc możesz sobie zerknąć na stronę, którą podałam wyżej gdzie ktoś dopasowywał zwierzęta do osobowości, albo zwyczczajnie sam wymyślić.
Tworzymy jakiś wyimaginowany świat, możesz sobie mieć skrzydła, pluć lawą, być mega kolorowy, być hybrydą wszystkiego, być pokemonem/digimonem/innym stworem z gry, micro, macro, napakowany, gruby.... I tak poważnie mówiąc to nie uważam, że przy doborze fursony ktokolwiek może pomóc. :v

Osobiście jeśli naprawdę nie masz pomysłu to sugeruję, albo zwyczajnie nie mieć fursony (tak, nie usuwamy za to ze społeczności), albo żebyś się zastanowił jakie zwierzątka lubiłeś w dzieciństwie i może coś z tego Ci przypasuje.
Anything that is beautiful people want to break.

2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 21.05.2014 15:54:03
Hiena Pasiasta
Anthro
O lol. to nawet dziwniejsze niż fursona TESCO.
Pierwsza moja myśl - Inu by sie spodobało xD


Zawq, wiesz, w teorii jak patrze po ludziach to niektorzy zmieniaja lub modyfikują swoje image kilkanascie razy, bo cos im nie pasuje. Dla mnie to dowod, ze oni mają " I have no idea what I'm doing". Najgorsze jest to, że zwykle podaza to w kierunku "omg pls stahp" i o ile baza z ktorej zaczynali była spoko tak im dalej to idzie tym dziwniej.

Ja nop przez dziewieć lat mialem 2 fursony, i jedną alternatywną ktora wciaz jest taka sama tylko jej paski doszły xP Tak to bez zmian.

Hieny są super. To jest takie fajne jak sie uzmysłowi ze jestes w stanie wyśmiac wszystko xP Też sugeruje jakieś zgięcie umysłowe lekkie.
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 21.05.2014 16:15:08
Anthro
Cytat z "Nico": (Link »)
Inu by sie spodobało xD


Cicho wcale mi się nie podoba!! *zapisuje do folderu "Moje ulubione obrazki"*

Cóż ja nie mam stałej furki bo mam postacie do opowiadań wiele z nich tak lubię że nie potrafiła bym się zdecydować tylko na jedną z nich
Ostatnio edytowany przez Inu dnia 21.05.2014 16:18:41
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 21.05.2014 22:33:50
Panserbiorne
Zwierzę
Według stereotypów niedźwiedzie to gejuchy-przytulacze... Więc coś robię źle :P

A z fursonami to ja myślę, że one po prostu dorastają z samym człowiekiem. Tu blizna, tu pasek jakiejś skóry czy ulubiony wisiorek. Fursony muszą się trochę zmieniać tak jak zmieniają się ludzie. Widziałem jak zależnie od emocji i zmian w życiu fursony moich znajomych ich fursony się przekształcają jakby dostosowując do sytuacji.

Może Ci, których Fursony często się zmieniają i coraz to bardziej udziwniają mają po prostu chwilowe problemy w życiu? Nowa sona to trochę jak nowe podejście do sprawy. Tak jakby zerowanie konta i start od nowa. Może „niestabilne” fursony symbolizują niestabilną osobowość? A być może sony o jadowicie kolorowych futrach to chęć zwrócenia na siebie uwagi? Odpowiedzi jest wiele, a pytań jeszcze więcej.
Biorę mój strach, moje upokorzenie
Kurszę je w pięści
Otwieram dłoń i oto
mam diament.
Mój diament to szał
Mam diamenty w oczach!

2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 21.05.2014 22:56:34
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Inu": (Link »)
Cóż ja nie mam stałej furki bo mam postacie do opowiadań wiele z nich tak lubię że nie potrafiła bym się zdecydować tylko na jedną z nich


Dla mnie Inu jest szczurem i ma wiele postaci do opowiadań. Tak, jak ja jestem tanukiem, a mam kilka postaci z wymyślonymi historiami, których nie uważam za fursony :)

Fursona jest dla mnie odzwierciedleniem danej osoby w świecie furry i w jakiś sposób ilustruje charakter/osobowość człowieka. Dlatego z większości da się wyciągnąć średnią, lisy i wilki : przykład idealny ;-)k *

*wyjątki potwierdzają regułę, bo na furaffinity tanuki to grubasy lubujące się w vore penisem lub moszną xD
Ostatnio edytowany przez tanuki dnia 21.05.2014 23:15:48
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 21.05.2014 23:12:01
Wobec tego czy rzadko spotykane gatunki wskazują na hipsterstwo furrasa, który takową fursonę posiada?

4
(+4|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 21.05.2014 23:15:18
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
stawiałabym raczej na ograniczoną wiedzę o zwierzętach tych, którzy sądzą, że wybór ogranicza się do wilka i lisa :p
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 21.05.2014 23:16:03
Panserbiorne
Zwierzę
Cytat z "♥♥♥♥♥♥": (Link »)
Wobec tego czy rzadko spotykane gatunki wskazują na hipsterstwo furrasa, który takową fursonę posiada?


Wolę wierzyć, że po prostu taka osoba myśli nieszablonowo :P
Biorę mój strach, moje upokorzenie
Kurszę je w pięści
Otwieram dłoń i oto
mam diament.
Mój diament to szał
Mam diamenty w oczach!

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 22.05.2014 0:17:35
Cytat z "Dźwiedź": (Link »)
Według stereotypów niedźwiedzie to gejuchy-przytulacze... Więc coś robię źle :P


Spoko, ja nadrabiam.

2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 29.05.2014 21:24:25
Lis
Zwierzę
Miracle.
No, ten... Heh, K-W był stworzony z wyobraźnią. Charakter mój, wygląd z wyobraźni i przy pomocy innych twórców na przykład na deviantART'cie. Dzisiaj pomaga mi się samemu zmotywować. Mimo, że oboje mamy sklerozę, a ja zawalam drugi raz pierwszy rok... [1 raz był w 1. gimnazjum] ...w technikum. Ale walczę. Poza tym jestem uwielbiam wilki. Kojarzą mi się z Celtami i Indianami. A koziorożec, bo zawsze robię coś za plecami rodziny co bym im się nie spodobał. Gdybym nawet dostał propozycję stosunku z kimkolwiek - w powitaniu dwa zdania na temat mojej orientacji - zgodziłbym się z małym zastanowieniem. Dlatego koziorożec, bo ma kopyta (kopyta są cool) i rogi. Rogi do mnie pasują.

Mira dobrze operuje naginatą. Uwielbiam tą broń. Także uwielbia Fallschirmjägergewehr 42 (FG42), karabin maszynowy z okresu drugiej wojny. Ale nie jest za mordowaniem wszystkiego co złe. Używa broni tylko by obronić bliskich i uratować kogoś, kto jest w wielkim niebezpieczeństwie.

Miracle jest spokojny, miły i uczciwy. Lubi się śmiać i rozmawiać. Nienawidzi nudy i odpoczynku. Ma w sobie energię. Więcej jeszcze po herbacie. Lubi też kawę, ale nie czuje pobudzenia po niej. Tyle :3

Mira pozdrawia was.
Dajcie mi być upośledzonym psychicznie lisem. Przynajmniej nie widać mnie i nie słychać tak często.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 28.07.2014 13:10:18
Nietoperz
Anthro
Ja wybrałem nietoperza ponieważ jest mroczny zamknięty w sobie ale potrafi zaatakować ,jest łowcą ,ma dobry wzrok nocą ,poza tym uwielbiam nietoperze ,nie wiem dlaczego może przez batmana chociaż nie wiem .

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane