Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   51 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...279280281282283284285...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.07.2014 22:18:28
Kuguar
Dzięki za ostrzeżenie! ;-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.07.2014 22:32:01
Vulpes :3
Anthro
Hejka all! :3

Ja głupiutki założyłem konto, a zapomniałem, że trzeba się przedstawić :D Witam wszystkich serdecznie.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.07.2014 22:40:42
Biały tygrys
Anthro
Cytat z "Ara": (Link »)
Nie jesteśmy super futrzaści, więc nie ma stada, nie ma mruczenia ani lizania się po jajkach. Tak na przyszłość.

Miałem na myśli przyjęcie do społeczności. :rollk: Dla mnie stado to raczej wspólna więź, ustalona hierarchia i wspieranie się siebie nawzajem, a nie wylizywanie jeden drugiego. :-Pk

2
(+3|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 7.07.2014 22:47:43
PERMABAN
Jedyna rzecz, którą trafiłeś, to hierarchia : P Jako taka.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 15:50:39
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Z tym że trochę taka na odwrót :-Pk

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 16:54:53
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
to nie ostrzeżenie :p
Cytat z "Ara": (Link »)
Nie jesteśmy super futrzaści, więc nie ma stada, nie ma mruczenia ani lizania się po jajkach. Tak na przyszłość.


Cytat z "Fayolka": (Link »)
Dzięki za ostrzeżenie! ;-)k


to nie jest ostrzeżenie - to jest poinformowanie że jesteśmy normalni :D

4
(+5|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 17:39:06
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Więc jeśli jesteś 15 letnim pedałem z musu bo boisz się zagadać do dziewczyny, naogladałeś się gejowskich komiksów gdzie miłość znajdujesz przez danie dupy pierwszemu przyjaźnie nastawionemu kolesiowi i pragniesz kutasa w buzi.... to idź na forga, albo czekaj na PMki ;-)k

Anonim
10
(+10|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 17:49:20
I miej dystans. Serio. Jeżeli nie będziesz miał dystansu to zwyczajnie padniesz po paru tygodniach albo będziesz opisywać potem swoje traumatyczne przeżycia w jakimś poście pożegnalnym. Tutaj są tylko ludzie, a fandom nie jest całym twoim życiem. Naucz się rozpoznawać trolling i olewaj co bardziej ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥. Poza tym to miłego pobytu.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 18:47:27
Hiena Pasiasta
Anthro
Po kolesiu z forga co pije krew potrąconych zwierząt stwierdzam, ze Polfurs jest normalny. Jakoś bezpieczniej się czuje widzac, ze coś takiego tutaj zostanie wyeliminowane społecznie w ciągu max 3 tygodni.

Wraca mi nadzieja czytając takie powitania i ostrzeżenia dla ludzi wracających/dołączających do tej komuny.
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 18:54:14
Miniaturowy smok
Smok
Cytat z "Nico": (Link »)
Po kolesiu z forga co pije krew potrąconych zwierząt stwierdzam, ze Polfurs jest normalny. Jakoś bezpieczniej się czuje widzac, ze coś takiego tutaj zostanie wyeliminowane społecznie w ciągu max 3 tygodni.

Wraca mi nadzieja czytając takie powitania i ostrzeżenia dla ludzi wracających/dołączających do tej komuny.

Tym bym się nie sugerowała, bo ten gościu bardzo szybko złapał sobie tam bana. Z resztą zakładam, że gdyby jego kolega, który go tam sprowadził, miał konto też tutaj, to pewnie i na tym forum zaczęły pojawiać się posty o "szalenie erotycznym seksie w futrach rozjebanych zwierząt" :lolk:
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

-4
(+0|-4)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 18:59:40
Lis
Zwierzę
Rozumiem upolowane zwierzę, ale potrącone? Już jako myśliwy wolę się pomęczyć maczetą albo oszczepem, a nie samochodem potrącać zwierzęta. Niektórzy są nienormalni.

PS: Tak, poluję. I jem upolowane zwierzę i piję krew, ale nie wampir ze mnie, to jak skapnie mi na twarz lub z własnego ciała będzie mi leciała. Ale co do myślistwa jako tako się przyznam, bo jestem ssakiem, drapieżnikiem i poluję na to, co oficjalnie nie jest chronione. Czyli coraz mniej zwierząt... na co natrafię, czerwona księga ma to zwierzę. Teraz już co 5 zwierzę nie jest chronione. Zaraz co 10... a potem będę mógł nazywać siebie zającem-myśliwym w czasie przeszłym bo cały las będzie chroniony lub cały świat...
Dajcie mi być upośledzonym psychicznie lisem. Przynajmniej nie widać mnie i nie słychać tak często.

2
(+3|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 19:03:26
Miniaturowy smok
Smok
Cytat z "Sibbil Fo": (Link »)
Rozumiem upolowane zwierzę, ale potrącone? Już jako myśliwy wolę się pomęczyć maczetą albo oszczepem, a nie samochodem potrącać zwierzęta. Niektórzy są nienormalni.

PS: Tak, poluję. I jem upolowane zwierzę i piję krew, ale nie wampir ze mnie, to jak skapnie mi na twarz lub z własnego ciała będzie mi leciała. Ale co do myślistwa jako tako się przyznam, bo jestem ssakiem, drapieżnikiem i poluję na to, co oficjalnie nie jest chronione. Czyli coraz mniej zwierząt... na co natrafię, czerwona księga ma to zwierzę. Teraz już co 5 zwierzę nie jest chronione. Zaraz co 10... a potem będę mógł nazywać siebie zającem-myśliwym w czasie przeszłym bo cały las będzie chroniony lub cały świat...

Cóż, problemem tamtego theriana czy, jak on się określał, zwierzołaka, było właśnie to, że dla niego grzechem jest zabijanie zwierząt. Więc zapewne już miałbyś u niego przejebane i groziłby Ci, że na Ciebie zapoluje. I tak, futra powinny być zbierane ze zwierząt potrąconych, albo takich, które zdechły naturalnie. Inaczej są skalane i uprawianie w nich seksu jest grzeszne. Tak, przeczytałam stronkę tego ♥♥♥♥♥, bo trzeba się było uczyć do sesji :lolk:
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 19:10:54
Lis
Zwierzę
Cytat z "Izzy": (Link »)
Cytat z "Sibbil Fo": (Link »)
Rozumiem upolowane zwierzę, ale potrącone? Już jako myśliwy wolę się pomęczyć maczetą albo oszczepem, a nie samochodem potrącać zwierzęta. Niektórzy są nienormalni.

PS: Tak, poluję. I jem upolowane zwierzę i piję krew, ale nie wampir ze mnie, to jak skapnie mi na twarz lub z własnego ciała będzie mi leciała. Ale co do myślistwa jako tako się przyznam, bo jestem ssakiem, drapieżnikiem i poluję na to, co oficjalnie nie jest chronione. Czyli coraz mniej zwierząt... na co natrafię, czerwona księga ma to zwierzę. Teraz już co 5 zwierzę nie jest chronione. Zaraz co 10... a potem będę mógł nazywać siebie zającem-myśliwym w czasie przeszłym bo cały las będzie chroniony lub cały świat...

Cóż, problemem tamtego theriana czy, jak on się określał, zwierzołaka, było właśnie to, że dla niego grzechem jest zabijanie zwierząt. Więc zapewne już miałbyś u niego przejebane i groziłby Ci, że na Ciebie zapoluje. I tak, futra powinny być zbierane ze zwierząt potrąconych, albo takich, które zdechły naturalnie. Inaczej są skalane i uprawianie w nich seksu jest grzeszne. Tak, przeczytałam stronkę tego ♥♥♥♥♥, bo trzeba się było uczyć do sesji :lolk:


Zatem polowanie ja vs. on byłoby pewne. Czemu nie...
Ale nie uprawiam seksu z tym co upoluję -.- Zwierzęta jako... zwierzęta, a nie ssaki anthro (czyli ludzie i futrzaki), które upoluję przeznaczam albo na futro, które sprzedam i zarobię trochę pieniędzy, a mięso dam rodzinie by obrobiła. Nie jestem z bogatej rodziny, zatem to, że pracuję, czy jak można to nazwać, cieszy rodziców. Ale nie znajduję w tym przyjemności. Coraz bardziej stwierdzam iż jako ssak o dwóch łapach przednich jestem większym zagrożeniem dla nich, niż one dla mnie. Dlatego jak jadę nad morze, a nad morzem jest bardzo duży las, a tam jest dużo zwierząt, dostaję fajne ubranka takiego myśliwego z czasów epoki brązu (trochę jak Nidalee z LoLa) i idę zapolować. Jednak w mieście, całe moje życie wygląda tak, jak przeciętnego mieszkańca miasta. Dom, szkoła, sklepy, spacery, zabawa itp.
Dajcie mi być upośledzonym psychicznie lisem. Przynajmniej nie widać mnie i nie słychać tak często.

3
(+5|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 19:33:44
PERMABAN
Izzy, daj stronkę tego zwierzołaka, bo widzę, że mnie coś ominęło : P Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 20:07:04
Miniaturowy smok
Smok
Cytat z "Ara": (Link »)
Izzy, daj stronkę tego zwierzołaka, bo widzę, że mnie coś ominęło : P Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

http://teriantropia.pl/aktualnosci.html Z dedykacją dla Ciebie :-ojjk: . Od siebie polecam szczególnie ten długi tekst o seksie w futrach. Jak się lubi zbierać mózg z podłogi, to warto sobie poczytać xD
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 20:11:20
Lis
Zwierzę
Fajne. Znaczy fajnie się czyta.

*Seks w futrach <źle przeczytane stwarza wiele problemów>*

Kolega mnie zaprasza na lola, odłożę to sobie na jakiś dzień za 30 lat.
Ostatnio edytowany przez Sibbil Fo dnia 8.07.2014 20:13:23
Dajcie mi być upośledzonym psychicznie lisem. Przynajmniej nie widać mnie i nie słychać tak często.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 20:14:48
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Sibbil Fo": (Link »)
Rozumiem upolowane zwierzę, ale potrącone?

A ja nie, ale zobaczmy...


Cytat z "Izzy": (Link »)
Cytat z "Nico": (Link »)
Po kolesiu z forga co pije krew upolowanych zwierząt stwierdzam, ze Polfurs jest normalny. Jakoś bezpieczniej się czuje widzac, ze coś takiego tutaj zostanie wyeliminowane społecznie w ciągu max 3 tygodni.

Wraca mi nadzieja czytając takie powitania i ostrzeżenia dla ludzi wracających/dołączających do tej komuny.

Tym bym się nie sugerowała, bo ten gościu bardzo szybko złapał sobie tam bana. Z resztą zakładam, że gdyby jego kolega, który go tam sprowadził, miał konto też tutaj, to pewnie i na tym forum zaczęły pojawiać się posty o "szalenie erotycznym seksie w futrach upolowanych zwierząt" :lolk:



Eeee... nope... jednak nie XD

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 20:18:03
Lis
Zwierzę
Perfekcyjna edycja. Szkoda, że oryginał jest taki: "Po kolesiu z forga co pije krew potrąconych zwierząt stwierdzam, ze Polfurs jest normalny.". Ale masz plusa za wyśmienicie suchy żart.
Dajcie mi być upośledzonym psychicznie lisem. Przynajmniej nie widać mnie i nie słychać tak często.

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 20:24:06
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Nie fikaj, świeżak... czy może raczej, nie podskakuj xD
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 8.07.2014 20:25:10

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 20:28:32
Lis
Zwierzę
Czasem żałuję, że w wieku 16-stki nie ruszyłem dupy do znalezienie tego forum.
Dajcie mi być upośledzonym psychicznie lisem. Przynajmniej nie widać mnie i nie słychać tak często.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 20:31:37
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Pewnie miał byś sporo adoratorów.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 20:58:27
Lis
Zwierzę
Nie, wówczas byłem smutnym chłopaczkiem, którego jedynym nałogiem było picie mleka w bardzo sporych ilościach, Vethuleionie.
Dajcie mi być upośledzonym psychicznie lisem. Przynajmniej nie widać mnie i nie słychać tak często.

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 22:04:05
Pies
Walarro Mutto
Cytat z "Sibbil Fo": (Link »)
Nie, wówczas byłem smutnym chłopaczkiem, którego jedynym nałogiem było picie mleka w bardzo sporych ilościach, Vethuleionie.


O ile nie zerwałeś z nałogiem, to na pewno się tu odnajdziesz.
Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak skończył, tylko po tym jak nie zaczął ;]

0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 22:12:38
Lis
Zwierzę
Hm... doszły dwa nowe. Palenie w bardzo skrajnych ilościach i picie alkoholu w bardzo dużych ilościach. Często po alkoholu mam pytania do siebie kim jestem jeśli nie futrzanym zajączkiem z białym ząbkami...
Dajcie mi być upośledzonym psychicznie lisem. Przynajmniej nie widać mnie i nie słychać tak często.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.07.2014 22:20:04
Miniaturowy smok
Smok
Cytat z "Sibbil Fo": (Link »)
Hm... doszły dwa nowe. Palenie w bardzo skrajnych ilościach i picie alkoholu w bardzo dużych ilościach. Często po alkoholu mam pytania do siebie kim jestem jeśli nie futrzanym zajączkiem z białym ząbkami...

Podoba mi się ten kawałek z alkoholem i poalkoholowymi przemyśleniami. Brzmią jak moje własne xD
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...279280281282283284285...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane