Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456>>


0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 6.05.2007 8:42:14
Królowa Północy
Inna forma
a ja lubię takie nietypowe RPG,np.takie stadka na blogach;p
polagają na pisaniu swoich historii jako np.wilk,koń,lew itp.,można znaleźć sobie wirtualnego partnera i miec dzieci.wszystkie foty się wyszkuje w neciku;p
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 6.05.2007 10:10:57
Smok Serwisowy
Cytat:

viven pisał(a)):
a ja lubię takie nietypowe RPG,np.takie stadka na blogach;p
polagają na pisaniu swoich historii jako np.wilk,koń,lew itp.,można znaleźć sobie wirtualnego partnera i miec dzieci.wszystkie foty się wyszkuje w neciku;p



Chwilowo właśnie jedno z moich ulubionych forów o tajemniczo brzmiącej nazwie "bądź biedronką" jest w przebudowie. Polecam je wszystkim. może wydawać się to na pierwszy rzut oka śmieszne lub głupie... ale biedronki to naprawdę fascynujące stworzenia. Trochę wprawy i można całkowicie zatonąć w klimacie zjadania mszyc, walki o przetrwanie, pojednyków o partnera... wiecie, że orgazm u biedronki trwa 40 minut ?... wyobraźcie sobie tylko... jesteście biedronkami ! możecie lecieć gdzie chcecie, robić co chcecie... możecie usiąść na listku.... lub parapecie... PRAWDZIWA MAGIA !. wśród innych tego typu forów polecam także "bądź bezdomnym zwierzęciem" albo "bądź wilczkiem"

http://wolfenheaven.mojeforum.net/index.php

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 6.05.2007 12:01:41
Królowa Północy
Inna forma
hehe..kurcze chetnie bym się dopisała do tych biedronek i wilczków,ale nieznosze forów i nawet nie umiem z nich korzystać..>.<

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 6.05.2007 12:54:21
Smok Serwisowy
hehehe... Viven... strona w twoim opisie świadczy o czym innym....
http://wataha-wilkow.blog.onet.pl/ :}

ah... przepraszam... to taki "wilczkowy blogasek" ^^... sory... nie znam się. "Nasza wataha będzie rządzić światem" mi to bardziej podchodzi pod skrytoneonazizm xDDDD
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 6.05.2007 22:47:40
Królowa Północy
Inna forma
hehe...ten blog to akurat moje opowiadanko,które prowadzę już bardzo dłuugo^^
to nic złego pisać sobie opowiadanie oczami wilczycy VIVEN...a tak wogóle o jaki Opis ci chodzi?bo ja jestem na tej stronie od kilku dni i się gubię jeszcze..;/

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 6.05.2007 22:58:15
jestę kapibarę
W profilu masz podaną stronę domową. Ale spoko. To nie jest forum o biedronkach, Edi pomylił osoby ;-)k

Anonim
0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 6.05.2007 23:00:04
Cytat:

viven pisał(a)):
a tak wogóle o jaki Opis ci chodzi?bo ja jestem na tej stronie od kilku dni i się gubię jeszcze..;/


jemu chodziło o Twój profil :) Znaczy sie tak mi się wydaje ^^"

Cytat:
Edi nabazgrał:
wśród innych tego typu forów polecam także "bądź bezdomnym zwierzęciem" albo "bądź wilczkiem"

http://wolfenheaven.mojeforum.net/index.php


Edi nie powiesz mi chyba że jesteś na tamtym forum? Oo Zdziwiłoby mnie to chociażby z tego powodu, że nie widuje się smoków na wilczych forach :]

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 7.05.2007 1:43:34
Mysz Zagłady +2
Anthro
Ej, a gdzie można pograć beznorzastą(i nie chodzi tu o mysz bez nóg, ale taką bez domu) myszą? :P

W jakie rpg grywam? Głównie WoD, Mag i Wilkołak. Lubie mroczne, tajemnicze klimaty, gdzie trzeba ruszyć głową, a i nastrój jest odpowiedni(Pamiętam że przy pierwszym WoDowaniu miałem wręcz ciarki na plecach ;]). Lubie też klimaty postapokaliptyczne, szkoda że tak mało sesji grałem właśnie w tym świecie. Opustoszałe autostrady, walki gangów o każdy litr benzyny, cmentarzyska dawnych miast, zażarta walka i ciężki pręt zbrojeniowy w dłoni to jest to ^^ Nie bawi mnie tłuczenie potworów w sposób hurtowy więc raczej unikam hack&slashowatej rąbaniny w D&D ;p Dobre fantasy nie jest złe, o ile dla MG skrót rpg nie oznacza: Rabować, Palić, Gwałcić.

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 19.07.2007 22:13:50
Kitsune/Rudy Lis
Zmiennokształtny
CTHULHU NA PREZYDENTA!!!

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 19.07.2007 22:25:23
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Wybierzmy większe ZŁO!
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 19.07.2007 22:32:01
Kitsune/Rudy Lis
Zmiennokształtny
Stanowczo :D

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 19.07.2007 22:35:32
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
tak wracając do tematu, to mnie można znaleźć w jakimś MMORPG, Ragnarok, Trickster, czy coś ;]
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 19.07.2007 22:37:57
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
♥♥♥♥♥ - TO NIE TEMAT O CRPG!!!!1111jedenjedenjeden
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 19.07.2007 22:40:07
Kitsune/Rudy Lis
Zmiennokształtny
cRPG to popierdółka a nie RPG!

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 19.07.2007 23:00:59
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Nie mam nic do crpgów ale jesli temat brzmi RPG to znaczy ze nie crpg ani nie mmorpg... czy to takie trudne do zrozumienia?
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 20.07.2007 19:14:57
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Nie ;] Tak to gram tylko w Neuroshimę, D&D, Wiedźmina i system mojego kumpla.

Ryan: Bez bulwersa ;] jeszcze o jRPG zapomniałeś :P
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 20.07.2007 20:31:18
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat:
jeszcze o jRPG zapomniałeś :P


Bez bulwersa ale zaraz ci ♥♥♥♥♥ XD
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 21.07.2007 13:48:09
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Za JRPG? Przeca akurat teraz wtedy wyżej wymieniłem same papierowe :]
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 22.07.2007 22:08:50
Wilk Grzywiasty
Anthro
wielu po trochu, ale najbardziej lubie D&D, Wampira, Wilkołaka i Maga

Anonim
0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 10.08.2007 20:44:46
DnD [jakżeby inaczej] No i AMBER! Zakochałem sie w tym systemie :3

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 12.08.2007 3:09:25
wilk
Zmiennokształtny
Prowadzę Wiedźmina i DeDeki (choć coraz mniej chętnie - ten system jest idealny do powergamingu - jak graczom się nudziło, to zrównali Neverwinter z ziemią :-/ ).
Grywałem w powyższe, a także w Wampira, Neuroświnkę, Dzikie Pola, L5K, Warmłotka...

Ale, że ostatnio grywam tylko z munchkinami, mam trochę wypaczoną psychikę... ;-P
Soli Deo gloria!

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 12.08.2007 5:00:42
Wilk
Zwierzę
Jak sobie MG daje włazić na głowę to gracze sobie pozwalają na takie rzeczy jak zrównywanie z ziemią miasta... :) System może być jaki tylko zechcą, dobry mag pierdyknie mass teleportem i gracze trafiają np. na bezludną arktyczną wyspę. Jak sobie zrobią dłubanki z przemarzniętych sosen i dotrą z powrotem do cywilizacji z poodmrażanymi wszystkimi palcami nóg, to na następny raz się zastanowią :)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 12.08.2007 7:52:36
wilk
Zmiennokształtny
Heh, żeby to było takie proste... ;-P Ale spróbować nie zaszkodzi...

W sumie, to nawet Trzewik mi doradzał, co zrobić, ale i to niewiele pomogło...
Soli Deo gloria!

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 15.08.2007 12:05:25
Wilk
Zwierzę
Sprawa jest prosta: to duży świat i ci goście nie są ani najpotężniejsi ani jedyni, którzy podejmują jakąś inicjatywę. W większym mieście NA PEWNO jest kilku solidnych magów i NA PEWNO nie podoba się niektórym z nich taka rozpierducha. Mass Teleport to tak na początek. Wish - ilu zabili? Ile zniszczyli? Arcykapłan spokojnie przeciw takim wymodli limited wisha. Np. o treści "Niech ich piekło pochłonie." A ile liczy lokalny garnizon wojska? 500 łuczników się znajdzie? Strzała wchodzi na 20-ce, znaczy w pierwszej salwie dostają 25 trafień . Łucznicy oddadzą ze 4 salwy jeśli goście nie zwieją ale zdecydują się ich zaatakować, potem cofają się za piechotę i pozwalają 300 gwardzistom dokończyć dzieła.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 15.08.2007 20:30:24
jestę kapibarę
Sharp, muszą zajść okoliczności odpowiedni :>
jeśli np. chodzi o nasz nieszczęsny spalony Beregost, to:
- magowie byli zajęci odpieranie ataku widm
- łucznicy odpieraniem ataku likantropów
- kapłani uzdrawianiem rannych
- główny kapłan bodajże poległ przy rozwałce świątyni przez supernaturali (tylko przypadkiem tam byliśmy)
- mieszkańcy byli na murach wspierając żołnierzy i nie miał kto gasić

I tak nie było komu nawet nas gonić.

A powergaming polega na tym że jak kapłan mniejszego wisha, to oni mu większego, bo są przegięci... a na łuczników zatrzymanie czasu i połamać im strzały albo coś równie wesołego... to już kwestia kreatywności :>

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane