Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...78910111213...25>>


0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 18.11.2014 17:45:03
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Cytat z "Toboe": (Link »)
Jakby w pewnym wieku zanikała zdolność mówienia o swoich potrzebach... "Przepraszam, może mi pan/pani ustąpić miejsca?" "Ależ proszę". O ile milej by było bez insynuacji i mamroczenia pod nosem/pod balkonem, że "nikt się nie domyśli, by mi ustąpić".



Teraz to jest "Dawaj! Moje!" Co innego jak ktoś prosi a co innego jak się domaga o "swoje" :P
FABRICATI DIEM PVNC"

-6
(+0|-6)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.11.2014 10:46:59
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Wkurzają mnie myśliwi chociaż wkurzają to bardzo lekko powiedziane

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.11.2014 12:37:11
gryf
PERMABAN
Jakaś inwazja oszołomów z kompleksami na punkcie myślistwa...
a najśmieszniejsze jest to że bodajże wszyscy oni za fursonę wybrali sobie drapieżnika czyli takiego naturalnego myśliwego :P
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.11.2014 13:22:34
Wilk
Zwierzę
Mar, myślistwo to kiedyś był szlachetny sport.
Aktualnie to jest wymówka nowobogackiej hucpy żeby chlać wódę i postrzelać sobie.
Dawniej początek i koniec polowania ogłaszał dźwięk rogu. Teraz trzask zakrętek na flaszkach.
--sf.

1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.11.2014 13:36:47
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Myślistwo takie piękne <3

11
(+11|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.11.2014 13:44:33
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Śmiejcie się śmiejcie, ale alkohol na polowaniu prawdopodobnie uratował więcej zwierząt niż greenpeace :P
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.11.2014 14:07:32
gryf
PERMABAN
Cytat z "sharpy": (Link »)
Mar, myślistwo to kiedyś był szlachetny sport.
Aktualnie to jest wymówka nowobogackiej hucpy żeby chlać wódę i postrzelać sobie.
Dawniej początek i koniec polowania ogłaszał dźwięk rogu. Teraz trzask zakrętek na flaszkach.

To chyba jednak bardziej wyjątek niż reguła.
A nawet jeśli rzeczywiście tak jest to co z tego?
Wszędzie słyszę jęczenie o chlaniu na polowaniach, o chlaniu podczas pływania jachtem, o chlaniu podczas łażenia po górach, no i przy okazji każdej możliwej formy rozrywki.
I co, niby wnioskiem z tego ma być że wszystkie rozrywki to Zło&Niedobro(TM)? :P
Wspomniane jęczenie jest tym dziwniejsze że ewentualne konsekwencje zazwyczaj ponosi sam chlający, zresztą brak dowodów na jakiś gwałtowny wzrost liczby wypadków.
Po prostu usilne doszukiwanie się problemów tam gdzie ich nie ma.
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 20.11.2014 18:33:22
Gazelopka sawannowa
Anthro
Tak jak osobiście nie mam nic do żadnej religii, tak wnerwiają mnie niepomiernie wojujący przedstawiciele dowolnej z nich. Oczywistym przykładem są nasi kochani bojownicy spod znaku brzozy smoleńskiej, w wolnych chwilach bojkotujący Szatanem tchnące Empiki, ale równie nisko oceniam też wojujących ateistów (wiem, że to w zasadzie antyreligia, ale na jedno wychodzi) - takich, co to usłyszawszy, że ktoś wierzy, czują się zobowiązani za wszelką cenę wyprowadzić tę osobę "z błędu". Drażni mnie to choćby dlatego, że robią złą opinię ogółowi (swoją drogą, to ciekawe, że na Biblii tak się znają, ale jak mówię, że jestem agnostyczką, to z reguły nawet nie wiedzą, o co chodzi. :D).

Wersja uproszczona, bo znów myślowo popłynęłam - wisi mi, jaką religię ktoś wyznaje, o ile nie wciska jej na siłę wszystkim dookoła, a już ekstremistów serdecznie nie cierpię.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

-15
(+1|-16)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 15:54:27
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Cytat z "Mar": (Link »)
Jakaś inwazja oszołomów z kompleksami na punkcie myślistwa...
a najśmieszniejsze jest to że bodajże wszyscy oni za fursonę wybrali sobie drapieżnika czyli takiego naturalnego myśliwego :P

Zabawne że takie podgówno jak ty które powinno skończyć w komorze gazowej ma czelność nazywać mnie oszołomem...a jeszcze większe gówna zminusowały mój post ale cóż tak jak myślałem zwykłe pedalstwo pod przykrywką miłośników zwierząt bo ktoś kto kocha np. lwy czy tam wilki i nie przeszkadza mu zabijanie ich nie ma prawa się nazywać ich miłośnikiem i możecie sobie banować mnie za ten post i tak zrobię nowe konto jeżeli będę chciał :) zresztą sami prowokujecie komentując w ten sposób mój wpis ale veth który ma z wami bardzo dużo do czynienia uświadomił mnie kim jesteście w rzeczywistości :)


6 raportów, za wszystko, cap
Ostatnio edytowany przez Blajn dnia 21.11.2014 23:12:11

3
(+3|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 17:02:01
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Może po prostu wypisz listę co cie nie wkurza, będzie szybciej.
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

6
(+6|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 17:03:04
Gazelopka sawannowa
Anthro
" lwy czy tam wilki i nie przeszkadza mu zabijanie ich nie ma prawa się nazywać ich miłośnikiem"
To jak jestem fanką gazel, to powinnam biegać po sawannie i tłumaczyć każdemu lwu z osobna, żeby zaprzestał polowania na gazele, bo jestem ich miłośniczką i nie mogę się pogodzić z ich śmiercią?

A na serio, wysilże mózgownicę i pomyśl, co by się stało, gdyby populacji zwierząt nikt nie kontrolował? Regularnie z lasu na moje podwórko wychodzą lisy i buszują na kompostowniku. Zakładam, że gdyby ich populacja była utrzymana w mojej okolicy na przyzwoitym poziomie (a nie jest, bo u nas polowań się nie robi), nie musiałyby opuszczać lasu, a ja nie musiałabym się obawiać, czy przypadkiem tego konkretnego lisa nie ominęła szczepionka na wściekliznę i mnie przypadkiem nie zaatakuje (albo któregoś z wychodzących kotów mojej ciotki. Wszystkie szczepione, ale leczenie samych obrażeń to już kiepska sprawa).

A twierdzenie, że ktoś powinien skończyć w komorze gazowej, bo... właściwie czemu?...
Załącznik:
jpg  full retard.jpg (32.02 KB; 320x240 px)
2387_546f623387e3d.jpg 320x240 px
Dziergam rzeczy. O, tu są.

-1
(+0|-1)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 17:25:21
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Cytat z "Rinnara": (Link »)
" lwy czy tam wilki i nie przeszkadza mu zabijanie ich nie ma prawa się nazywać ich miłośnikiem"
To jak jestem fanką gazel, to powinnam biegać po sawannie i tłumaczyć każdemu lwu z osobna, żeby zaprzestał polowania na gazele, bo jestem ich miłośniczką i nie mogę się pogodzić z ich śmiercią?

A na serio, wysilże mózgownicę i pomyśl, co by się stało, gdyby populacji zwierząt nikt nie kontrolował? Regularnie z lasu na moje podwórko wychodzą lisy i buszują na kompostowniku. Zakładam, że gdyby ich populacja była utrzymana w mojej okolicy na przyzwoitym poziomie (a nie jest, bo u nas polowań się nie robi), nie musiałyby opuszczać lasu, a ja nie musiałabym się obawiać, czy przypadkiem tego konkretnego lisa nie ominęła szczepionka na wściekliznę i mnie przypadkiem nie zaatakuje (albo któregoś z wychodzących kotów mojej ciotki. Wszystkie szczepione, ale leczenie samych obrażeń to już kiepska sprawa).

A twierdzenie, że ktoś powinien skończyć w komorze gazowej, bo... właściwie czemu?...

np. dlatego bo ma taki debil jak ty ma czelność nazywać kogoś debilem chociaż tobie w wyniku reakcji obronnej twojego prymitywnego umysłu będzie sie wydawać inaczej i inni debile też cie poprą bo macie przewagę liczebną no ale cóż do takich ty nie da się przemówić dlatego lepiej od razu bić co jest najmądrzejszym rozwiązaniem chociaż nie oczkuję od tak prymitywnej jednostki jak ty znajomości znaczenia słowa mądrość dlatego szczekaj swoje dalej niech przyjdzie adminek prawda go zaboli choć będzie twierdził inaczej (klasyka) i usunie post i zbanuje :) pomijając fakt że ludzie się rozprzestrzenili jak zaraz i zajęli większość naturalnych terenów to są inne sposoby żeby utrzymać równowagę w przyrodzie ale z jakiej racji niby nie odstrzeliwać ludzi ?a co tak przecież pasożyt musi za wszelką cenę oddychać i to on jest przecież najważniejszy dla siebie...zresztą co ja będę na takie tematy dyskutował z debilami którzy w dodatku z tego co słyszałem od vethuleiona spuszczają głowę gdy się obok nich przechodzi a co dopiero o dyskusji w cztery oczy...dobra alej minusować post i pisać jakim to jestem debilem pisać swoje pseudo argumenty ale tylko mnie utwierdzanie w tym jaki wasz umysł jest prosty :) ja już więcej nie mam nic do powiedzenia zresztą nie miałoby to sensu nawet

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 17:33:05
Gazelopka sawannowa
Anthro
Autentycznie, w tym momencie jestem za sterylizacją niektórych jednostek, celem zapobieżenia dalszemu rozprzestrzenianiu się głupoty.
I mam nadzieję, że tylko trollujesz, bo jeśli nie, to naprawdę zasmuca mnie stan gatunku ludzkiego, że wypuszcza takie... nie no, potrafię płynnie kląć w sześciu językach, a nie mogę znaleźć odpowiedniego określenia. xD

Tylko mały pr0 tip na przyszłość - jeśli jedna osoba uważa, że nie masz racji, to jest to normalne, zdarza się. Ale jeśli aktualnie wszyscy mają cię za ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥... cóż, może coś w tym jest?

A co do przechodzenia obok nie wiem, na żywo spotkałam tylko 2 futra (zamiast na futrzakowe konwenty, wolę poświęcać czas na fantastyczne).
I masz rację, zastosuję się do dyskutowania z debilami - i dlatego nie wysilam się na więcej argumentów, bo i tak nie dotrze.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 17:41:01
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Cytat z "Rinnara": (Link »)
Autentycznie, w tym momencie jestem za sterylizacją niektórych jednostek, celem zapobieżenia dalszemu rozprzestrzenianiu się głupoty.
I mam nadzieję, że tylko trollujesz, bo jeśli nie, to naprawdę zasmuca mnie stan gatunku ludzkiego, że wypuszcza takie... nie no, potrafię płynnie kląć w sześciu językach, a nie mogę znaleźć odpowiedniego określenia. xD

Tylko mały pr0 tip na przyszłość - jeśli jedna osoba uważa, że nie masz racji, to jest to normalne, zdarza się. Ale jeśli aktualnie wszyscy mają cię za ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥... cóż, może coś w tym jest?

A co do przechodzenia obok nie wiem, na żywo spotkałam tylko 2 futra (zamiast na futrzakowe konwenty, wolę poświęcać czas na fantastyczne).
I masz rację, zastosuję się do dyskutowania z debilami - i dlatego nie wysilam się na więcej argumentów, bo i tak nie dotrze.


no i właśnie potwierdziło się to co napisałem :) widzisz jaki prosty jest twój umysł :)większość to debile tylko nieliczni są inteligentni więc co z tego że debile będą mieli mnie za debila skoro i to i tak tylko ich błędne przeświadczenie a to forum i tak nie jest jakąś większością...no ale sprawdziło się to co napisałem więc kolejny raz udowodniłem jaki twój umysł jest prosty i czekam na dalsze utwierdzanie mnie w tym fakcie poprzez marną próbę wyzwolenia we mnie negatywnych emocji tymi tekścikami :)

7
(+7|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 17:45:38
Gazelopka sawannowa
Anthro
Nazwałeś mnie debilem i istotą o prostym umyśle, nie próbując nawet wyjaśnić, w jaki sposób mój poprzedni post to potwierdza!

(a na serio, to za bardzo ciągnę z tego łacha, żeby tak teraz przestać, administracjo, nie bijcież za karmienie trolla/debila xD)
Załącznik:
jpg  joffrey omg.jpg (16.31 KB; 300x300 px)
2387_546f6c280a39c.jpg 300x300 px
Dziergam rzeczy. O, tu są.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 18:01:17
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Cytat z "Rinnara": (Link »)
Nazwałeś mnie debilem i istotą o prostym umyśle, nie próbując nawet wyjaśnić, w jaki sposób mój poprzedni post to potwierdza!

(a na serio, to za bardzo ciągnę z tego łacha, żeby tak teraz przestać, administracjo, nie bijcież za karmienie trolla/debila xD)

kolejna nie udana próba wyzwolenia we mnie negatywnych emocji i wiem że w rzeczywistości nie masz z tego ubawu bo przechodzisz w jeszcze bardziej prymitywną obronę nazywając mnie trollem co jest swoja droga absurdalne bo to ja zostałem sprowokowany :)

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 18:04:47
Gazelopka sawannowa
Anthro
Woah, panie psycholog, skoro pan wie, jak się teraz czuję, to może przy okazji pan wyjaśni, jakie traumatyczne wydarzenia z dzieciństwa ukształtowały tak mój umysł? :>
A na serio, naprawdę, trzeba dużo więcej, niż taka prosta tępota, żeby mnie rozdrażnić - a wtedy zdecydowanie nie ciągnęłabym takiej dyskusji, bo po co miałabym się stresować? A jeśli chcesz poopowiadać mi jeszcze jakieś prawdy o mnie, to zapraszam na PW.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 18:19:14
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Cytat z "Rinnara": (Link »)
Woah, panie psycholog, skoro pan wie, jak się teraz czuję, to może przy okazji pan wyjaśni, jakie traumatyczne wydarzenia z dzieciństwa ukształtowały tak mój umysł? :>
A na serio, naprawdę, trzeba dużo więcej, niż taka prosta tępota, żeby mnie rozdrażnić - a wtedy zdecydowanie nie ciągnęłabym takiej dyskusji, bo po co miałabym się stresować? A jeśli chcesz poopowiadać mi jeszcze jakieś prawdy o mnie, to zapraszam na PW.

ciągniesz tą dyskusję gdyż chcesz wyzwolić we mnie negatywne emocje dlatego bo ja wyzwoliłem je w tobie pisząc prawdę w twoją stronę która jest dla ciebie niewygodna i dalsza dyskusja już zatraciła sens gdyż działa na zasadzie "nie bo ty"

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 18:24:24
Gazelopka sawannowa
Anthro
Twoja prawda nijak się nie ma do mojej prawdy, ale nie zamierzam na siłę wyciągać cię z kolorowego świata twoich urojeń.
Jeśli chcesz prowadzić dalszą dyskusję, pisz na PW, bo nie zamierzam prowadzić do dalszego zaśmiecania forum (dlatego też na następne zaczepki tutaj zwyczajnie nie odpowiem.)
Dziergam rzeczy. O, tu są.

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 18:27:50
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Cytat z "Rinnara": (Link »)
Twoja prawda nijak się nie ma do mojej prawdy, ale nie zamierzam na siłę wyciągać cię z kolorowego świata twoich urojeń.
Jeśli chcesz prowadzić dalszą dyskusję, pisz na PW, bo nie zamierzam prowadzić do dalszego zaśmiecania forum (dlatego też na następne zaczepki tutaj zwyczajnie nie odpowiem.)

kolorowego świata ?ciekawe...

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 19:24:51
Lis piwnicowy (vulpes basis)
Anthro
Denerwuje mnie przejmowanie się wypocinami takich idiotów,jak wilk378. Serio tak trudno po prostu go olać? Jakbyście się nie starali, to i tak nie zmiecie jego zdania na ten temat.
Aah.

Anonim
1
(+1|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 19:49:50
https://polfurs.org/modul...d=6309&forum=26

Kiedyś była o tym nawet spoko dyskusja i to bez jakiejś większej dramy i oblewania się gównem. :)
Ostatnio edytowany przez Frosti dnia 21.11.2014 19:50:27

2
(+2|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 19:52:48
Miniaturowy smok
Smok
@Frosti, to po prostu znaczy, że Rinnarę wkurza wilk378, a wilka378 wkurza Rinnara. Więc temat poniekąd zachowany :lolk:
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

0
(+0|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 20:10:37
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Cytat z "Izzy": (Link »)
@Frosti, to po prostu znaczy, że Rinnarę wkurza wilk378, a wilka378 wkurza Rinnara. Więc temat poniekąd zachowany :lolk:

nie bo mnie wkurza większość a zwłaszcza tacy debile jak ten zaah który przypisuje mi swoje cechy :D i równie dobrze ja mogę napisać że jakbym się dobrze nie starał nie zmienię zdania podludzi na ten temat
Ostatnio edytowany przez wilk378 dnia 21.11.2014 20:14:27

Offline
inż. Toboe
9
(+9|-0)
Re: "To mnie wkurza"
Wysłano: 21.11.2014 20:35:37
Irbis
Bestia
Denerwują mnie posty, w których autorzy zapominają o interpunkcji.
.,;:"'!?()*
Skopiuj sobie do postów w odpowiednie miejsca. Nie musisz dziękować.=] Wielkie litery uzyskujesz wciskając shift, tylko NIE NADUŻYWAJ tego. ;-)k
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...78910111213...25>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane