Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...293031323334>>


0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 0:04:53
suka
Zmiennokształtny
Synu jesteś kotowaty ale wychodzi na to żeś dzieckiem wilczycy i niedźwiedzia/

A jak masz to sie ciesz, choć mnie tym zdziwiłeś bo młody jesteś :P

Łoo... Sharpy... Może i trudniej, ale przynajmniej jakąś przyjemność bym miała poza satysfakcią :P
Pogadam eszcze z matką cobym mogła jechać.... W sumie chodzi o to że cały dzień nookogo w domu nie będzie bo jej pracownik akurat ma urlop i psy by same siedziały, ale może sie uda dać na przechowanie ojcu.... Sie obaczy jeszcze :>

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 0:07:24
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Ehh to może przez to promieniowanie, co mamuś ??

No zobacz jak własne dzieci potrafią zaskoczyć ^^
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 0:11:12
suka
Zmiennokształtny
No tak, Czarnobyl całkiem niedaleko :P
Idź synu spać bo jutro do szkoły nie wstaniesz.... Aaaaa... No fakt wakacje są.... Nie noe mniejsza i tak idź spać :P

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 0:14:24
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Heh a to dlatego w nocy drzewa dookoła świeca na zielono ?? Ahaaaaa

-Ej mamo, ja jestem nocny mark więc mnie tak łatwo do wyrka nie wpakujesz
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 0:25:02
suka
Zmiennokształtny
A to se siedź, ja już spać idę bo mie łebek boli. Dobranoc i erotycznych snów.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 0:27:23
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Wygrzebuje stacje CB wywala na śmietnik antenę 1/2 fali z 5 odciągami podłancza wszystko do kupy i słucha co sie dzieje na kanale 19 - Zieeeeeew
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 1:57:13
Smok Serwisowy
Cytat:

wilczyca_Jiraiya pisał(a)):
Simba to mój syn


po tobie ma urode czy inteligencje?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 8:11:05
suka
Zmiennokształtny
Obawiam sie że jednak za blisko Czarnobyla sie rodził Oo"
Niewiele po mnie odziedziczył Oo"

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 9:14:57
Smok Serwisowy
xDDDDD prawidłowa odpowiedź xDDD
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 10:06:56
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Ufffffffffffffffffffff całe szczęście ^^ że tak mało odziedziczyłem po rodzicach ;] Oj całe szczęście, chyba xDDDDDDDDDD
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 11:52:08
Klacz huculska
Sharpy - nie jestem homofobem _-_ ale ale homoseksualisci chyba sie nie bzykaja ze wszystkim ... partner tez musi sie im podobac :/

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 12:48:28
Wilk
Zwierzę
Nie szkodzi :) Do gwałtu nie musi, a nawet nie powinien się podobać :)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 13:10:11
Klacz huculska
pfff.... niech se gwalci swego kochanego mnie nie musi

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 14:33:15
suka
Zmiennokształtny
Wiesz jest taki problem że gwałt jest wtedy kiedy druga osoba tego nie chce. Więc nie ma takiej opcji cobym go mogła zgwałcić :P
Za to Ciebie by się dało :D I nikt tu nie mówi o podobaniu, Ty raczej w moim typie też nie jesteś Oo"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 15:08:17
Simba: Masz SSB?
CQ DX?
;-)k

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 18:03:46
Tygrys perski
Anthro
no tak, zasnąłem na parę dni i od razu pier...ik a nie śmietnik się tu zrobił. Brakuje jeszcze dziada z babą...
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 18:43:17
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Cytat:

LouCipher pisał(a)):
Simba: Masz SSB?
CQ DX?
;-)k


Ahhhhhhhhhhhhh SSB ;] Ahhhhhhhhhhhhhh Nie ^^
Mam TTI 800 na bazie przenośny ^^ Taki bo do mobila też trza ^^ Ale już niedługo... mrrrrrrrrrr ^^ :-Dk
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 23:20:18
Myślałeś może nad czymś poważniejszym (czyt. licencja radioamatora)? :-Dk
Gwarantuje ona (dla kategorii I) możliwość legalnego nadawania z mocą 150W (to na początek, choć na wielu pasmach i tak wystarczy w zupełności do połączeń z drugim krańcem świata) na nieprzebranych wręcz pasmach częstotliwości, od fal bardzo długich do głębokich mikrofal, na których to da się wyodrębnić miliony kanałów znanych z CB 8-)k . Amatorzy nadają tam przeróżne cuda, od telegrafii, przez mowe, transmisje wideo, po tworzenie bezprzewodowych sieci komputerowych o zasięgu setek km. Istnieją także amatorskie satelity, a do czasu do czasu można sobie porozmawiać z kosmonatuami ze stacji kosmicznej ISS (na częstotliwości 144.8 MHz). Oprócz tego można próbować łączności poprzez odbicie fal od powierzchni Księżyca, śladów meteorów, czy chmur burzowych, albo rozmawiać z ręcznego radia z kilkucentymetrową anteną na dystansach dziesiątek, czy też setek kilometrów (przy sprzyjających warunkach nawet i tysięcy). W sumie - fajna zabawa :-Dk .

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 23:34:15
Pandeł / Lefon
Zwierzę
O MAMA ^^ A ty czasami nie jesteś na www.cb-radio.pl ?? ;>
I co masz za radyjka na stanie ^^ :P
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 23:37:37
Tutaj są moje zabawki. :-)k <a raczej były, usunąłem link, ponieważ spełnił już swoje zadanie :-Pk>

W CB raczej się nie bawie, odstrasza mnie tamtejsza "kultura". Istnieją znacznie ciekawsze pasma. 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 23:49:35
Pandeł / Lefon
Zwierzę
O mamuś ty to masz sprzęcik a na ile to V bryka standardowo 12 ??? A jakie masz antenki ^^ i czy jeżeli mieszkasz w bloku jak admin bloku się zgodził xd
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 23:59:22
Na CB posiadam tylko 1/4 fali z przeciwwagami - aby czasem sobie coś posłuchać.

Z poważniejszych rzeczy:

-do fal krótkich dipol 40 metrowej długości
-do UKF antena SM7DVH - 5/8 zespolona z 1/2, oraz dwie anteny kierunkowe YAGI 13 elementowe połączone synfazowo
-do mikrofal antena 5/8

Na bloku mam jedynie 5/8 do UKF (nie było żadnych problemów, zgoda została wydana "od ręki" ), reszta anten jest zainstalowana na jednorodzinnym domku rodziców, do którego wpadam w wolnych chwilach.

Z tej kupy złomu część jest zasilana 12V (13,4V), część (lampowy Kenwood, oraz przerobiony, policyjny Radmor :-Dk ) posiada własne zasilacze.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 26.07.2007 0:18:56
Pandeł / Lefon
Zwierzę
O ja coś mi sie zdaje że do ciebie wpadnę ;]
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 26.07.2007 0:26:49
;-)k

BTW: kasuję odnośnik do zdjęcia "zabawek" - dziwnie się czuję, gdy są one wystawione na widok publiczny xD.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 26.07.2007 1:25:06
Pandeł / Lefon
Zwierzę
A co powiesz na to ;] KLIC ^^
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...293031323334>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane