Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456>>


2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 28.07.2014 13:44:08
Kangur
Anthro
Cytat z "MRJ": (Link »)
Ja wybrałem nietoperza ponieważ jest mroczny zamknięty w sobie ale potrafi zaatakować ,jest łowcą ,ma dobry wzrok nocą ,poza tym uwielbiam nietoperze ,nie wiem dlaczego może przez batmana chociaż nie wiem .


Zamknięty w sobie? A to nie są czasem właśnie stadne zwierzaki?

2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 28.07.2014 13:47:14
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Przecież napisał że to może przez batmana, a on był mhroczny, tajemniczy, bogaty, bez rodziców...
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

16
(+16|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 28.07.2014 14:00:35
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Solaxe": (Link »)
Cytat z "MRJ": (Link »)
Ja wybrałem nietoperza ponieważ jest mroczny zamknięty w sobie ale potrafi zaatakować ,jest łowcą ,ma dobry wzrok nocą ,poza tym uwielbiam nietoperze ,nie wiem dlaczego może przez batmana chociaż nie wiem .


Zamknięty w sobie? A to nie są czasem właśnie stadne zwierzaki?




Każdy przeżywa swój weltschmerz w samotności (w koloniach po 1-2 miliony osobników).
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 14.12.2014 20:30:40
Człowiek
Ja wybrałem sobie szczura - uwielbiam swoją norę jak i zarówno industrialne miejsca. Szczur kojarzy mi się też ze swego rodzaju geekiem, co również odpowiada moim zainteresowaniom.

4
(+4|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 14.12.2014 22:08:18
PERMABAN
A przenosisz wiele chorób?

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 14.12.2014 22:29:02
Tygrys i sowa śnieżna
Zmiennokształtny
Hybryda tygrysa bengalskiego-albinosa i sowy śnieżnej wyszła przypadkiem..
Na woodzie kiedy dopiero bardziej wbiłam się w fandom zostałam utożsamiona z sową, kiedy przyszło mi już w domu obmyślić postać, nie bardzo mi pasowała z charakteru i sposobu życia.
Chciałam być zwykłym tygrysem, jednak z tym też bym problem, bo koty wydały mi się oklepane.
Wreszcie z pomocą Gryfa udało mi się stworzyć moją Tygrysowę, która tłumaczy mój trudny charakter i przy okazji wbija się w kannon moich trójkolorowych postaci.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 14.12.2014 23:58:21
Hiena pregowana
Zwierzę
Jestem hiena taka troszke w kierunku psa, bo po prostu wedlug mnie ten zwierz najbardziej do mnie pasuje xP. Wydaje mi sie tez ze mam sporo cech, ktore mozna podporzadkowac pod wizerunek typowo pojmowanej w kulturze hieny. Rzecz jasna tych negatywnych, bo przeciez kto tam lubi scierwojadki x3. Z ciekawosci sprawdzilem tez opis dajmona, ktory rowniez pasuje. Nawet mamusia sie zgodzila (a zdanie matki zawsze najswietsze, oczywiscie ;3). A forme ferala wybralem ze wzgledu na zamilowanie do bycia zwierzakiem w RP czy wsrod innych futerek.

Juz nawet pomijajac te wszystkie opisy roznej tresci, hienek jest mi w pewien sposob bliski i po prostu czuje, ze to ten wlasciwy zwierz.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 18.12.2014 8:59:22
Wilk
Dlaczego wilk? Szczerze sama nie wiem zawsze były to moje ulubione zwierzęta a nawiązując do charakteru ja bardzo różnie się od wilków które potrafią walczyć o swoje ja nie,więc raczej można mnie porównać do omegi. :-Pk

Wiem mam słabą profilówkę ale po prostu.....Ekhem.....Nie potrafię rysować na komputerze :( wydało się :P
Ostatnio edytowany przez White dnia 19.12.2014 13:06:22

-Jak się czujesz?
Spytał
-Świetnie, czemu pytasz?
Odpowiedziałam, choć wiedziałam że kłamstwo jest złe....

2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 18.12.2014 10:02:12
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Mogłabyś też trochę nad interpunkcją popracować. x]
Cookie Time!

2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 18.12.2014 20:58:54
PERMABAN
Pewnie ma z 13 lat, to nie wymagaj za wiele.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 19.12.2014 13:05:18
Wilk
Spokojnie....Każdy się myli :-/k

Moje pomyłki nie świadczą o moim wieku ;-)k

-Jak się czujesz?
Spytał
-Świetnie, czemu pytasz?
Odpowiedziałam, choć wiedziałam że kłamstwo jest złe....

Offline
inż. Toboe
2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 19.12.2014 13:35:43
Irbis
Bestia
Tym gorzej dla Ciebie.

Pomyślmy... Na powitanie "pomocy, dajcie mi free arta". Da się przeżyć. Nowa, to można pomóc. Po tym robisz w paincie emo wilczka i piszesz posty bez poszanowania dla interpunkcji. Są dwa rozwiązania: Jesteś za młoda by tu być albo... delikatnie mówiąc zaniedbana pod względem rozwoju i nauki mentalnie młodsza niż Twój wiek fizyczny. Inne rozwiązanie nie przychodzi mi do głowy.
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 19.12.2014 17:55:32
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 20.12.2014 1:42:07
Szop
Zmiennokształtny
A co jeśli ktoś nie ma furrsony? :v
Oficjalny NieWons z atestem administracji :v

2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 20.12.2014 2:24:37
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Nikogo nie ziębi, nikogo nie parzy. Jak nie chcesz mieć fursony, to nikt cie zmuszać nie będzie.
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 25.12.2014 15:57:22
Nadmuchiwana, balonowa kotka
Anthro
Ja trafiłam na opowiadania o fury szukając innych opowiadań fantasy w sieci. Spodobały mi się, poszukałam więcej o całym "furry" - wyczytałam, że można takie opowiadania w formie roleplayów na żywo pisać, np na IRC. To tam też wpadłam, posiedziałam, poczytałam co wypisują dziwne stwoy. :P Spotkałam tam całą masę różnych furry, dziwnych i mniej dziwnych, parę nawet całkiem spoko. Balonowe postacie najbardziej mi się wydały fajne i pasujące do mnie i do elastyczności w roleplayu w ogóle. To posiedziałam trochę sama z sobą i po zrobieniu rachunku sumienia mi wyszło, że taka fursona będzie do mnie po prostu pasować, bo i balony lubię. ;P

A całakiem niedawno, po paru latach siedzenia na mIRC i słuchaniu złośliwości w stylu "tak bardzo nie istniejesz" od znajomych tam postanowiłam się rejestrnąć gdzie się da na portalach furry. Ale nie na FB. FB to zło. :p
Facebook | YouTube | Furaffinity | F-list | Second Life | Furcadia: AirvillBalloonie | Discord: AirvillBalloonie#2749

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 25.12.2014 18:01:58
Hiena
Zwierzę
Co to jest balonowa postać?

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 25.12.2014 18:06:06
Rysiu
Anthro
Pewnie może się nadąć jak balon.
You've never known,
You've never shown.
You've never bled,
You're only dead.
You've never been,
You've never seen.
You never had a fucking chance.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 25.12.2014 18:27:32
Puffgryf zaczepno-obronny
Po prostu, Twoja fursona jest balonowym zwierzątkiem.

Podam wam magiczne słówko: inflatable, ale szukajcie na własną odpowiedzialność.
Ostatnio edytowany przez Blajn dnia 25.12.2014 18:28:28

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

3
(+4|-1)
Re: Fursona
Wysłano: 25.12.2014 18:45:46
Hiena
Zwierzę
W sensie, że jesteś balonem w kształcie zwierzątka? Coraz debilniejsze te pomysły :D

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 25.12.2014 18:47:04
Rysiu
Anthro
@Zawa
Z tego co się orientuję to są to raczej zwierzęta mające opcję "nadmuchiwania" pewnych partii ciała :-Pk

Cytat z "Blajn": (Link »)
Podam wam magiczne słówko: inflatable, ale szukajcie na własną odpowiedzialność.

A co miało się pokazać? Troszke się zawiodłem, bo nie było niczego ciekawego.
Ostatnio edytowany przez Lunatyk dnia 25.12.2014 18:48:42
You've never known,
You've never shown.
You've never bled,
You're only dead.
You've never been,
You've never seen.
You never had a fucking chance.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 25.12.2014 18:56:56
Tygrys i sowa śnieżna
Zmiennokształtny
Znam kilku ludzi z fetyszem na balony, have fun with rp :U

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 25.12.2014 19:00:28
gryf
PERMABAN
Dlaczego taka fursona?
A co niby może wybrać miłośnik epickiego fantasy który jest zbyt oryginalny żeby być po prostu kolejnym smokiem?
Przecież jednorożce są dla dziewczynek :P
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 25.12.2014 19:08:38
Tygrys i sowa śnieżna
Zmiennokształtny
Cytat z "Mar": (Link »)

A co niby może wybrać miłośnik epickiego fantasy który jest zbyt oryginalny żeby być po prostu kolejnym smokiem?


Ymmm.. Jakby to tu ugryźć: hipogryf, feniks, harpia, hippokamp, warg, mantrykora, pegaz, bazyliszek.. Sporo do wyboru :3

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 25.12.2014 19:55:53
Nadmuchiwana, balonowa kotka
Anthro
Cytat z "Zawa": (Link »)
Coraz debilniejsze te pomysły :D

>.> Tylko nie mówcie, że o tym nie słyszeliście... http://en.wikifur.com/wiki/Balloonie
Ostatnio edytowany przez Airvill dnia 25.12.2014 19:56:14
Facebook | YouTube | Furaffinity | F-list | Second Life | Furcadia: AirvillBalloonie | Discord: AirvillBalloonie#2749

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 25.12.2014 20:10:21
Rysiu
Anthro
O czymś bliźniaczo podobnym był chyba nawet odcinek "Tabu".
You've never known,
You've never shown.
You've never bled,
You're only dead.
You've never been,
You've never seen.
You never had a fucking chance.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane