Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...3031323334>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 26.07.2007 1:35:54
Trochę przypomina "ranczo" prezesa naszego klubu. Posiada (posiadał - dawno tam nie byłem) on 45 i 30 metrowe maszty ze stalowej kratownicy, oraz kilka masztów wojskowych. Do tego radiostacje, niejednokrotnie za kilkanaście tysięcy złotych (szczególnie upodobał sobie ICOMy, np. takie).

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 26.07.2007 1:38:39
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Mrrrrrrrrrrrrr ja kce takieeeeeeeee i maszt 50 metrowy xD
Taki sprzęcior to wymiata, ale tak szczerze kupuje się taki sprzęt z jakimś zamiarem a nie np. dla szpanu albo cuć co nie ??
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 26.07.2007 1:45:19
On jest kompletnym maniakiem. Jego praca i czas wolny kręcą się wokół urządzeń radiowych. Te urządzenia, które posiada, potrafią czynic prawdziwe cuda, np. umożliwiać prowadzenie łączności z Alaską, korzystając mocy porównywalniej do nadajnika telefonu komórkowego (mój największy rekord pod tym względem, to łączność przy 1 W mocy z Wielką Brytanią). A kupuje się taki sprzęt do zawodów. Liczy się czułość i selektywność odbiornika, oraz efektywność sytemu nadawczego. Wygląd i "wodotryski" nie mają tutaj większego znaczenia, czasem wręcz mogą przeszkadzać w szybkim prowadzeniu łączności podczas rywalizacji.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 26.07.2007 16:45:39
Pandeł / Lefon
Zwierzę
1W ??? i połączyłeś się z W. BrytaniĄ ??? Łał ale to byłeś chyba na szczerym polu gdzie nic ci nie zakłócało i była piękna pogoda ^^
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 26.07.2007 17:31:40
Ta łączność prowadzona była za pośrednictwem anteny otoczonej przez budynki. Na falach krótkich nie ma aż takiego znaczenia, na jakiej wysokości znajduje się antena, bądź czy jest osłonięta przez zabudowania i ukształtowanie terenu, ponieważ polega się tam głównie na łącznościach poprzez odbicie od jonosfery (często wielokrotne). Wystarczy, że antena "widzi" niebo, a można już rozmawiać ze światem ;-)k . Wyobraź sobie wielką czaszę antenową (jak np. do telewizji satelitarnej), wiszącą w górnych warstwach atmosfery i zajmującą całe, widoczne niebo, odbijającą fale w Twoim kierunku z innego kontynentu. W uproszczeniu tak to wygląda ;-)k .

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 26.07.2007 17:44:43
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Aaaaaaaaaaa to ja kiedyś dlatego słyszałem Włocha xDDDDDDDDDDD który jest hen hen daleko od nas xD właśnie czytałem o tych odbiciach i przejściach.. :P
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 30.05.2009 15:17:03
Jeż
Anthro
O jak miło, śmietnik jeszcze istnieje ! :)
Niezłe batalie kiedyś tu miałem z EDIm i innymi stworzeniami.
zielone kapelusze w kształcie tortu,
blachy,
granaty,
wnętrzności jeża
dyskusje i zielonym nicku EDIego
itp :) no i wielka krwiożercza lokomotywa która gasi wszelkie życie na swojej drodze

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 30.05.2009 15:26:41
LV, nie znalem cie od tej strony :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 30.05.2009 16:24:02
Jeż
Anthro
Może troszeczkę przesadziłem
strach ma wielkie oczy :)

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 30.05.2009 16:44:18
LV, i to cały śmietnik?
hmm chyba nie o to chodziło :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 30.05.2009 20:35:16
Nie, Kosz to potezna machina, ktora jest okryta tajemnica od pradawnych wiekow... Opowiem wam bajeczke:
Kiedy jeszcze Kosz byl mlody i mial pusto we lbie, zaczeli do jego dziury przychodzic userzy, ktorzy zapelniali mu wiedza kazdy zakamarek mozgownicy. Kosz stawal sie coraz potezny, az w koncu mogl wyjsc na wolnosc i spuscic wp*****l wszystkim niegrzecznym userom, ktorzy naduzywali wolnosci slowa. Kosz nadal zjada wytwory bujnej wyobrazni userow, ale teraz dzieki jego protektorowi The MoD. The MoD dostarcza bimbru Koszowi w zamian za czyszczenie swiata z nienaturalnych bluznierczych mysli, ktore to sie rozplenily po swiecie. Lecz jego glownym wrogiem jest Smietnik, jego zly brat blizniak, ktory osiagnal duze sukcesy w zjadaniu mozgow szczesliwych i jakze madrych userow. The MoD i Kosz poluja na Smietnika, ktory im sie ciagle wymyka, wykorzystujac mooozgi swoich ofiar. Od dawien dawna, Kosz i Smeitnik stoja naprzeciw siebie, a posrodku stoja niewinne ofiary. Jednak z boku Kosza stanal TrainMoD, i szala zaczela sie przechylac na strone dobrotliwego Kosza, ktory meki potepionych, bluzniercze mysli i potezne ale zle artefakty, ktore nie pasuja do ogolnie pojetej zaleznosci, spala w innym, piekielnym wymiarze, niczym zlowrogi Sejtan ktory takich bluzniercow przyjmuje... Ale to juz inna bajeczka... Dobranoc.


No co, nudzilo mi sie :P

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 30.05.2009 20:38:44
Szakal/ Anubis
Anthro
Ładnie :D ale mogłeś się troszkę postarać przy wstawiani polskich znaków ;)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 30.05.2009 21:58:56
Az tak mi sie nie nudzilo :D

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 31.05.2009 10:19:13
Jeż
Anthro
I wszyscy żyli długo i szczęśliwie ?
Ja na miejscu moderatorów poprawiałbym wszystkie błędy użytkowników ;d
Przyjemne z pożytecznym ^^"
Śmietnik jest wytworem w którym pasuje chaos, bezsens, syf, ogólne zamieszanie, wszyscy spamują, brudzą, piszą kompletnie bezsensowne rzeczy, liżą się po dupach, chlają wina, jarają, uprawiają miłość, mordują jeże i deprawują nieletnią młodzież.
Dlatego właśnie śmietnik jest taki uroczy :) nie można bez niego żyć mimo wszystko.
Swoją drogą przeglądając forum stwierdziłem, że jakieś 70% wszystkich wypowiedzi to kompletny, bezsensowny spam który nikomu nie jest potrzebny (oczywiście nie twierdzę, że ja nie jestem przyczyną zasyfiania)
każdy temat można by nazwać śmietnikiem i nie mijałoby się to z prawdą
I co w związku z tym ?
Zupełnie nic ;d

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 31.05.2009 11:06:35
Lew
Cytat z "Jeżyk":

Polfurs jest wytworem w którym pasuje chaos, bezsens, syf, ogólne zamieszanie, wszyscy spamują, brudzą, piszą kompletnie bezsensowne rzeczy, liżą się po dupach, chlają wina, jarają, uprawiają miłość, mordują jeże i deprawują nieletnią młodzież.


No, teraz się zgadza ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

2
(+2|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 13.06.2011 17:23:16
Smoko-nietoperz
Anthro
Mocą nekrofi... tfu, nekromancji, wskrzeszam cie, temacie!
*rozklada swoj turkusowy dywanik na srodku*
A kto umarł, ten nie żyje.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 13.06.2011 18:34:33
gronkowiec
Anthro
Ha, więc jest taki temat, a brakowało mi właśnie niedawno tematu do totalnego hydeparku ;p
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 13.06.2011 18:47:08
Lew
Czyli, że tu można wszystko :)

http://www.youtube.com/watch?v=mX9L8IuiwJA

do obejrzenia koniecznie w 720p
czysta zajebioza :milosck:
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=mX9L8IuiwJA

Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 13.06.2011 21:46:38
*wywala zawartość kosza na środek tematu*

W sumie moze być to przydatne miejsce dla wszystkiego, co nie ma prawa znaleźć się w innym temacie :)

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 30.08.2011 20:02:24
Husky
Anthro
Cytat z "Akimoto":
Mocą nekrofi... tfu, nekromancji, wskrzeszam cie, temacie!
*rozklada swoj turkusowy dywanik na srodku*


Nekrofil, Nekromanta co za różnica?... I tak wszyscy ruchacie trupy, tyle że jedni się tego nie wstydzą a drudzy wciskają kit że sie bawią trupami za pomocą magii. --k
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 31.08.2011 15:11:36
Śnieżny Lampart (krzyżówka)
Jolka-Wirówka
Cytat z "Gwynbleidd":
Cytat z "Akimoto":
Mocą nekrofi... tfu, nekromancji, wskrzeszam cie, temacie!
*rozklada swoj turkusowy dywanik na srodku*


Nekrofil, Nekromanta co za różnica?... I tak wszyscy ruchacie trupy, tyle że jedni się tego nie wstydzą a drudzy wciskają kit że sie bawią trupami za pomocą magii. --k



Dokładnie. Mój mistrz gry naszego przybocznego nekromantę metodycznie nazywa nekrofilem xD

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 2.09.2011 20:55:01
Warchoł
Anthro
Cytat z "Gwynbleidd":
Cytat z "Akimoto":
Mocą nekrofi... tfu, nekromancji, wskrzeszam cie, temacie!
*rozklada swoj turkusowy dywanik na srodku*


Nekrofil, Nekromanta co za różnica?... I tak wszyscy ruchacie trupy, tyle że jedni się tego nie wstydzą a drudzy wciskają kit że sie bawią trupami za pomocą magii. --k


Wiem, że gorzelnia Xardasa produkuje nienajgorsze filmiki, ale żeby zaraz cytować...?

A z innej beczki, jeśli twój nick ma być odniesieniem do wiedźmina, to coś Ci się literki po-ten-tego.
Za ew. błędy, z góry przepraszam.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 2.09.2011 21:10:55
Husky
Anthro
Cytat z "Canis":

(...) gorzelnia Xardasa (...)


Qarrior jak już.

Cytat z "Canis":

A z innej beczki, jeśli twój nick ma być odniesieniem do wiedźmina, to coś Ci się literki po-ten-tego.


Wyjaśnij.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 2.09.2011 21:47:05
Warchoł
Anthro
Proste. Geralt był w starszej mowie określany jako Gwynnbleid.
Za ew. błędy, z góry przepraszam.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 2.09.2011 21:51:32
Skunks
Anthro
Cytat z "Canis":
Proste. Geralt był w starszej mowie określany jako Gwynnbleid.

Co ty bredzisz? Spójrz do książki jeszcze raz i sprawdź... Ja mam Gwynbleidd...

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...3031323334>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane