Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...25262728293031>>


-3
(+0|-3)
Re: papierosy
Wysłano: 14.12.2014 12:04:43
Lis
Anthro
Cytat z "Mar": (Link »)

Przy takiej stabilności poglądów to co się dziwić że połowa forum tylko czeka na zmianę orientacji...

Czeka i raczej się nie doczeka, nie mam zamiaru nagle zmienić orientacji
A pale bo w moim beznadziejnym życiu jest bardzo dużo kiepskich, stresujących i wkurzających sytuacji

Niech bóg strzeże mnie przed przyjaciółmi. Z nieprzyjaciółmi sam dam sobie radę. :-Dk

3
(+3|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 14.12.2014 16:07:47
Miniaturowy smok
Smok
To chyba jest temat o fajkach, a nie użalaniu się nad swoim bezsensownym i złym życiem :rollk:
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

3
(+3|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 14.12.2014 19:27:36
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
to może ja:

paliłem Rotmansy potem tylko z drewnianej fajki rożne tytonie. Miałem nawet ulubioną mieszankę. Na szczęście udało mi się to rzucić w diabły. LEpiej się czuje, mam rzadsze nawroty astmy i ogólnie polecam abstynencję od fajek. Nie dość, że ciuchy śmierdzą to jeszcze wali z ryja jak z kadzielnicy aczkolwiek są takie fajne mieszanki czasami na pokazach się zdarzą, że nawet ładnie pachną :) tak ziołowo :)

ps. Tłumaczenie się typu "palę bo stres" to tylko szukanie pretekstu aby zapalić. "Ojej zmarł mi chomik ide zapalić" "ojej mama skrzyczała nie zdzierżę idę zapalić" ojej farba schie za wolno idę zajarać OJEJ wtorek jutro!!! itp itd. Na stres najlepsze jest hobby/kontakt z kimś życzliwym polecam
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 14.12.2014 19:35:27
FABRICATI DIEM PVNC"

3
(+3|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 14.12.2014 20:20:37
byk
Anthro
Cytat z "Liskowic": (Link »)

ps. Tłumaczenie się typu "palę bo stres" to tylko szukanie pretekstu aby zapalić. "Ojej zmarł mi chomik ide zapalić" "ojej mama skrzyczała nie zdzierżę idę zapalić" ojej farba schie za wolno idę zajarać OJEJ wtorek jutro!!! itp itd. Na stres najlepsze jest hobby/kontakt z kimś życzliwym polecam


Rzuciłem palenie 5 lat temu. Od tamtej pory od czasu do czasu nachodzi mnie ochota na zapalenie, zawsze w momencie dużego stresu. Na szczęście jakoś to powstrzymywałem i nigdy nie sięgnąłem po szluga.

Niedawno odkryłem, że tak naprawdę to nawet nie chodzi mi wtedy o zapalenie papierosa, a o wykonanie tych wszystkich towarzyszących temu czynności, które pomagają odseparować się od świata i trochę ochłonąć. O wykonanie paru kroków do miejsca odosobnienia na zewnątrz, kilku głębokich wdechów, o odprężające pogapienie się na świat i czasem niezobowiązującą gadkę z palaczami nieopodal.

Wszystko to można zrobić bez fajek!
Ostatnio edytowany przez Mino dnia 14.12.2014 20:22:50
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 15.12.2014 0:22:26
Arachne
Taur
To po co w ogóle palisz?

3
(+3|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 15.12.2014 0:30:27
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
prawdopodobnie z tego samego powodu co ludzie piją piwo/kawę....bo sprawia to komuś przyjemność :Ppoprawia samopoczucie itp. Ja tam miałem problem mały z rzuceniem to nie krytykuję palaczy
FABRICATI DIEM PVNC"

2
(+2|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 15.12.2014 10:22:30
byk
Anthro
Cytat z "DarkV": (Link »)
To po co w ogóle palisz?


Jak napisałem, od pięciu lat nie zapaliłem ani jednego papierosa.
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

2
(+2|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 15.12.2014 10:24:12
Arachne
Taur
Cytat z "Liskowic": (Link »)
prawdopodobnie z tego samego powodu co ludzie piją piwo/kawę...


Ok, jestem w stanie uznać tą argumentację.

1
(+1|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 15.12.2014 11:22:42
Hybryda
nie palę. Ogólnie z używkami bardzo okazjonalnie. Jako małe źrebiątko niby trochę popalałam, czasem trochę ciągnie, ale nie na tyle by po paczkę sięgnąć.

1
(+1|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 27.12.2014 12:52:11
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
Nie palę i nie zamierzam nigdy zacząć, dodatkowo od papierosów na stałe odstraszyła mnie śmierć dziadka-umarł na raka płuc spowodowanego właśnie paleniem :-(k

1
(+1|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 28.12.2014 15:30:39
Mieszaniec wilka i husky
Anthro
Ja nie pale i nie zamierzam.Szkoda na to zdrowia i pieniędzy.

2
(+2|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 28.12.2014 15:57:15
Miniaturowy smok
Smok
Po miesiącu buchania sobie e-papierosa postanowiłam sobie kupić paczkę normalnych fajek "do piwa". Nagle się zastanawiam, jakim cudem ja dawałam radę wypalić całe takie gówno nie krzywiąc się i nie czując smaku popielniczki w pysku. Imo najlepszy sposób na oduczenie się palenia, bo po smaku słodkiego liquida naprawdę się robi niedobrze, gdy się pali gorzką, śmierdzącą fajkę :U
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 29.12.2014 11:13:20
Jeleń
Anthro
Lubię od czasu do czasu ale ograniczam
Pojawiam się i znikam

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 29.12.2014 11:31:26
gronkowiec
Anthro
Cytat z "Izzy": (Link »)
Po miesiącu buchania sobie e-papierosa postanowiłam sobie kupić paczkę normalnych fajek "do piwa". Nagle się zastanawiam, jakim cudem ja dawałam radę wypalić całe takie gówno nie krzywiąc się i nie czując smaku popielniczki w pysku. Imo najlepszy sposób na oduczenie się palenia, bo po smaku słodkiego liquida naprawdę się robi niedobrze, gdy się pali gorzką, śmierdzącą fajkę :U


Mnie na dłuższą metę z e-papierosem wykańczało suche, podrażnione gardło i po 2 miesiącach wróciłem do analogów.
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 29.12.2014 14:11:42
Miniaturowy smok
Smok
Cytat z "gravedigger": (Link »)


Mnie na dłuższą metę z e-papierosem wykańczało suche, podrażnione gardło i po 2 miesiącach wróciłem do analogów.

Serio? Ja nie mam w ogóle problemu z suchym gardłem (piję tyle wody dziennie, że nie ma prawa mi zaschnąć w ustach). No i ubyło tego nieprzyjemnego uczucia "gulki" w gardle, gdy akurat paliłam jakieś tańsze fajki typu Viceroy'e. No i pozbyłam się tego okropnego wilgotnego kaszlu. Może to zależy od liquida, nie wiem :U
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 30.12.2014 21:13:24
Szary kucyk o zielonej grzywie
Anthro
Glikolowe liquidy wysuszają. Z gliceryną nie ma tego problemu.
Ostatnio edytowany przez jaroe dnia 31.12.2014 1:01:04

1
(+1|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 31.12.2014 22:52:05
Opinicus
Zwierzę
papierosy są do bani (żeby nie pisać brzydziej). Fajki i Cygara górą ! x3

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 14.01.2015 19:41:57
Puma
Anthro
Nigdy nie paliłam i nie zamierzam tego zmieniać. Dla mnie to po prostu nie ma sensu - od tego można poważnie się rozchorować; ponadto ma się nieświeży oddech i traci się smak. A tego ostatniego to bym nie przeżyła. :-/k

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 31.01.2015 11:22:48
agama brodata
Anthro
Za szczyla próbowałem, nie pociągnąłem tego dłużej, mimo iż przez cały okres edukacji obracałem się w towarzystwie osób palących. I się w sumie z tego cieszę. Toleruję fakt, że ludzie mogą lubić wyjście na dymka, ale nie akceptuję tego w miejscach publicznych (tuż pod wiatą przystanku autobusowego lub przy samym wejściu do budynku). W końcu wszystko jest dla ludzi.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 31.01.2015 22:24:01
Echidna
Anthro
Dawniej w młodości tak parę razy --k teraz już prawie w ogóle choć czasem podkusi zbyt mocno zwłaszcza przy piwku :rollk:

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 2.02.2015 15:55:29
Wilkołak
Anthro
Jakiś czas paliłem, przestałem i więcej do pyska tego nie włożę a fuu ^^

To już wolę na połówkę dla znajomych odłożyć ^^

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 14.03.2015 14:46:14
wilk
Zwierzę
Nie palę i nie rozumiem ludzi którzy to robią, nawet jeśli to nie byłoby szkodliwe (bo niektórzy tak twierdzą), to tylko puszcza się z dymem pieniądze które można wydać na tysiące przydatniejszych rzeczy.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 14.03.2015 15:28:33
Bestia nieznanego pochodzenia
Anthro
Cytat z "noname": (Link »)
Nie palę i nie rozumiem ludzi którzy to robią, nawet jeśli to nie byłoby szkodliwe (bo niektórzy tak twierdzą), to tylko puszcza się z dymem pieniądze które można wydać na tysiące przydatniejszych rzeczy.


...odsyłam do artykułów o ośrodku nagrody znajdującym się w mózgu. Papierosy go pobudzają lub inaczej... lubisz kawę... ?
Wszystko kwestią wiary.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 14.03.2015 16:00:07
Hiena pręgowana
Anthro
Nie palę od prawie pół roku ale jak tydzień temu zepsuło mi się auto to nie wytrzymałam i musiałam zakurzyć.

1
(+1|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 14.03.2015 16:33:14
wilk
Zwierzę
Cytat z "GoodBad": (Link »)
Cytat z "noname": (Link »)
Nie palę i nie rozumiem ludzi którzy to robią, nawet jeśli to nie byłoby szkodliwe (bo niektórzy tak twierdzą), to tylko puszcza się z dymem pieniądze które można wydać na tysiące przydatniejszych rzeczy.


...odsyłam do artykułów o ośrodku nagrody znajdującym się w mózgu. Papierosy go pobudzają lub inaczej... lubisz kawę... ?


Nie piję :-)k Nie piję też alkoholu.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...25262728293031>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane