Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...3456


0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 25.12.2014 20:20:01
gryf
PERMABAN
Cytat z "Szelk": (Link »)
Ymmm.. Jakby to tu ugryźć: hipogryf, feniks, harpia, hippokamp, warg, mantrykora, pegaz, bazyliszek.. Sporo do wyboru :3

Hipogryf - zbyt udziwnione, zresztą fursonę (a może RP character?) wybrałem zanim jeszcze zetknąłem się z Harry Potterem tak więc o hipogryfach chyba nawet wtedy nie wiedziałem
Feniks - ładne, ale ja z ogniem nie mam nic wspólnego, już taki jestem zimny drań :P
Harpia - argh, to coś ma cycki!
Hippokamp - konik morski? zero epickości...
Warg - to nawet nie bardzo z fantastyki, ot po prostu duży wilk
Mantykora - brzydkie!
Pegaz - ładne, ale zdecydowanie wolę być drapieżnikiem niż roślinożercą
Bazyliszek - nic ciekawego, po prostu skrócona wersja smoka

I wyprzedzając ewentualną szyderę: nie, trol też nie, z trolami to ja toczyłem epickie bitwy na plonki już w czasach Buzdygana! :D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 6.02.2015 17:29:30
Owczarek
Anthro
Mam pytanko,
Jak sprawa ma się z avatarami?
Można wyciąć sobie coś z dowolnego arta w sieci? Jak to ma się do praw autorskich?

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 6.02.2015 17:54:22
Smok Serwisowy
jak ze wszystkimi grafikami - nikt cie nie bedzie scigal za uzycie cudzego obrazka raczej, w dobrym tonie jest zapytac autora, jesli autor sie zglosi ze mu to przeszkadza albo uzywasz grafiki bez jego zgody to bedziesz musial zmienic

btw - nie ten temat
...
*przenosi posty w wyobrazni do wlasciwego tematu*
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 6.02.2015 18:06:12
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 6.02.2015 21:37:04
Fenek
Anthro
Niezbyt się wysiliłem:
Spoiler: Czarny tygrys szablozębny z zielonymi oczami i dużymi stojącymi uszami,
o wzroście 1 metra i dosyć sczenięcym wyglądzie.
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy do których brakuje chęci i motywacji.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 6.02.2015 22:01:22
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
Dobra mi też przydało by się opisać siebie w wersji 2.0 :)
Spoiler: Wilk z ciemnoszarym grzbietem i kończynami i jaśniejszym brzuchem, większość głowy jasnoszara z ciemniejszym pyskiem
Średniej długości jasno-niebieskie włosy(nie błękitne, tylko takie oczojebne), stojące uszy i od 1 do 4 kolczyków w uszach, zależnie od zachcianki, zazwyczaj są to pierścienie.
Na plecach feniksowe skrzydła, których całkowita rozpiętość wynosi maks. 2 m, ale potrafi regulować wielkość skrzydeł, aż do ich całkowitego zaniku, aby nie przeszkadzały w różnych czynnościach(noszenie czegoś, wąskie pomieszczenia, itp.)
Najchętniej chodzi w bojówkach i jakimś luźnym podkoszulku, najlepiej czarnym z ciekawym nadrukiem, gdy jest chłodniej chętnie zakłada kurtkę ze sztucznej skóry. Chociaż czasami woli chodzić w swoim naturalnym "ubraniu"(czy raczej bez ubrania)

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 7.02.2015 16:55:37
agama brodata
Anthro
Hue.

Gadziarzem jestem od zarania dziejów, jednak pomysł na fursonę stanowił problem - jestem w stanie zidentyfikować się z wieloma gatunkami, tak istniejącymi, jak i z mediów nowej generacji (Argonianie z TES'a byli blisko wygranej). Ciężko było wybrać jeden. Ostatecznie padło jednak na gatunek jaszczurki, który przewija się przez mój życiorys najczęściej i z którego hodowlą jestem najbardziej obeznany (mimo nieposiadania na własność ani jednego egzemplarza, lol). Agamy mają interesujący sposób bycia, niezgorszą prezencję, dodatkowo też plusują swoim nazewnictwem w języku angielskim - bearded dragon. Kto nie chciałby wcielić się w smoka? :P

Moja fursona to anthro albinos tejże rasy, zazwyczaj ubrany w to, co mi koresponduje z aktualnym nastrojem, chęcią, whatever. Nic więcej w sumie nie jestem w stanie z tego wykrzesać, charakter jest bowiem nudny, jak u jego twórcy. :v

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 9.05.2015 13:36:21
Pancernikus
Inna forma
Pomógłby mi ktoś stworzyć takie coś ? Bo jakoś mi to nie szło. Ciężko mi opisać to wszystko...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 9.05.2015 13:53:45
[treść usunięta na prośbę użytkownika]

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 12.08.2015 21:14:56
Szop
Człowiek
Nigdy wcześniej nie tworzyłam fursony.... ani czegoś do tego podobnego. Mam nadzieję, że niczego nie schrzaniłam.
Oto i ona!

"Jest to dziewczyna średniego wzrostu o długich, kasztanowych włosach i błękitnych oczach. Lubi nosić niebieskie jeansy oraz różnokolorowe koszulki. Niczym nie wyróżniałaby się od innych ludzi gdyby nie fakt, że posiada puszysty, biały ogon ozdobiony poziomymi paskami w kolorze jej włosów oraz trójkątne, trochę jakby kocie uszy o tym samym umaszczeniu. Na dodatek jej oczy otacza kasztanowa "maska", jaką można zaobserwować u szopów. Dziewczyna jest bardzo wesołą, pogodnie nastawioną do życia osobą chociaż czasami zdarzają jej się chwile kiedy pogrąża się w melancholii. Lubi jeść, grać na komputerze oraz leniuchować, natomiast nie znosi pracować i często bywa samolubna."

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 15.09.2015 19:27:49
Aloha wszystkim futrzastym :3

Jakoże chcę przedstawić się ze swojej strony jak najlepiej, ale też nie pisać za dużo, więc zrobię co w mojej mocy i tak samo jak Nemesis :3 mam nadzieję, że też nie schrzanię.

"Jestem smokiem o zabarwieniu fioletowo-niebiskim, gdzie między tymi dwoma kolorami oddziela je biały pasek, a po stronie fioletowej są kropki o różnej wielkości. Jego sylwetka jest trochę zbudowana, a rozpiętość skrzydeł wynosi około dwóch metrów. Oczy ma ciemno-brązowe, a rogi mają bardzo ciemny szary odcień. Moja fursona ma jakieś 180cm wzrostu i waży około 75kg. Co do charakteru to jestem bardzo szczery, nieśmiały i szalenie skromny, gdyż nie lubię o sobie za dużo opowiadać to co mnie interesuje, jak się ubieram, czy coś zbieram. Lubię każdą muzykę i jak wpadnie w ucho, to potrafię słuchać jednego utworu nawet kilkadziesiąt razy dziennie, plus oczywiście inne utwory, ale rzadziej. Obecnie smok szuka drugiej połówki, ale już życie go nauczyło, że nie ma sensu samemu szukać na siłę, a po prostu samo przyjdzie. Nie jestem egoistą, atencjuszem, czy awanturnikiem, który do bójki pcha się jako pierwszy, żeby komuś przywalić. Wolę takie sprawy pokojowo i słownie załatwić."

-1
(+0|-1)
Re: Fursona
Wysłano: 6.12.2015 10:42:54
Wilk śnieżny
Anthro
Hmm...czas zacząć ten temat.

"No to witajcie wszyscy. Jestem Wolfie. Kiedy powstałem pytacie. Jakiś rok temu wtedy zagrzewałem miejsce w pizzerii Freddiego. Zostałem bowiem stworzony na potrzeby książki w fandomie FNAF'a. Jeżeli nie kojarzycie to zapraszam do google tam na pewno znajdźcie informacje z czym to się je. Mój twórca dał mi dość ciekawą historię. Nie zawsze byłem bowiem animatronem w restauracji. Wcześniej byłem człowiekiem, detektywem. Z powodu niefortunnych zdarzeń straciłem córkę a potem sam życie. Jednak nie był to koniec podróży. Stałem się robotem i potem moje życie wyglądało już inaczej. Książka tworzyła się dalej, wyszła kontynuacja a ja dojrzewałem. Z robotycznej wersji zacząłem być pół animatroniczną. Cieszyłem się w takiego uczłowieczenia. Twórca z miłości dał mi ubranko i tożsamość a także licznych przyjaciół. Zwłaszcza jednego lisa pirata. Foxy jest obecnie jak brat dla mnie. Reszta również. Jednak prawdziwy przełom wydarzył się pewnego dnia gdy twórca sięgnął po ołówek i narysował komiks. Był banalny, słaby i jeszcze to wykończenie....nie podobał mi się. Na domiar złego jeszcze mnie w nim pobili. Jednak tak bardzo jak chciałem zbić twórcę na kwaśne jabłko tak bardzo też podziękowałbym mu obecnie za to, że w taki sposób poznałem ją. Lupi. Pierwsze spotkanie było bardzo...nieprzyjemne dla mnie. To był jednak subtelny początek. Po tym komisie długo nie widziałem się w Lupi. Jednak pozostawiła w moim sercu tęsknotę. Szepcząc twórcy do ucha delikatne sugestie, nakierowałem go na pewną myśl. Pewnego dnia znowu się spotkaliśmy. Kontynuacja już się kończyła. Tam przeżywałem swoje przygody, natomiast na kratkowanych a potem białych kartkach przeżywałem swoje radosne chwile z Lupi. Znowu wróciłem do bycia maszyną. Nawet otrzymałem nowy design związany z wersją Toy podobnie jak Lupi i Jackie. Jednak o szakale opowiem kiedy indziej. Nie przeszkadzało nam to że byliśmy animatronami. Kochaliśmy siebie. Było nam dobrze ze sobą. Później twórca znowu zrobił z nas pół animatrony aż w końcu doczekaliśmy się wersji furkowych. Jackie i Remi też. Jednak tamta dwójka ma swoją własną historię. Może kiedyś twórca ją wam przybliży. Teraz najważniejsze że mam Lupi obok siebie. Jesteśmy najbardziej ukochanymi furkami naszego twórcy.
Co do samego siebie. Cóż. Jestem standardowego wzrostu, Szaro-biały wilk z błękitnymi oczami. Jestem dość energiczny i czasami w gorącej wodzie kąpany. Próbuje zazwyczaj działać logicznie. Jednak nie zawsze mi to wychodzi. Lubie słuchać muzyki i przyglądać się jak rysuje mój twórca. Wraz z Lupi często przysiadujemy mu na ramionach i patrzymy co on tam modzi swoim ołówkiem. Aaa zapomniałbym o Lupi.
Wadera zrostu podobnego do mojego. Piękna brązowo-szara z rudymi włosami i żółtymi oczami. Uwielbia grywać na flecie, okarynie i harmonijce. Jest spokojniejsza ode mnie. Czasami jednak wpada jej jakiś niemądry pomysł do głowy. Genialnie siebie uzupełniamy. Aaa i na koniec jeszcze taka informacja Jesteśmy policjantami. Mam nadzieję że nie zanudziłem was opowiadaniem o sobie i Lupi. Miłego czytania ^^."

Wybaczcie że się tak rozpisałem. Wiecie zboczenie zawodowe xD.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 30.03.2016 20:48:13
Anthro
Ja miałem lekki problem z wyborem fursony. Musiałem najpierw oddzielić to co mi się podoba (prawie wszystkie możliwe antropomorfy...) od tego, kim się czuję. Szybko ustaliłem, że musi to być coś z futerkiem, potem ograniczyłem się do psowatych. Powinno być coś bardziej wilkowatego, ale znalazłem ten avatar i ciężko mi było go nie wykorzystać. Zostaję więc przy trochę zbyt pozytywnie nastawionym do życia wilko-psie ;]

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 26.09.2016 17:08:32
Fenek
Anthro
Mój proces twórczy trwał koło 2 lat, w ciągu których jedyne co miałem to gatunek, duże stojące uszy i ogólnie "słodki" wygląd.
Oczywiście kiedy usiadłem i zacząłem nad tym myśleć, to wciągu około godziny miałem pełen opis.
Wybrałem fenka, ponieważ wybierając gatunek drogą eliminacji zostały mi psowate.
A ponieważ mój rozmiar to XS, a fenki są malutkie, "słodkie" i mają duże stojące uszy to uznałem że fenek jest git.
W kwestii charakteru stworzyłem bardziej otwartą wersję siebie.
Co do wyglądu, naturalne ubarwienie fenka jest ok, więc dodałem tylko fryzurę jaką sam mam i dodatkowo trzy
"czuby" (chodzi o słowo "tuft") w moim ulubionym kolorze czyli limonkowym.

2 lata zajęło mi stworzenie czegoś bardzo prostego, co zajęło pół kartki A4 i jakimś cudem po przepisaniu zajęło 5 linijek.
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy do których brakuje chęci i motywacji.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 3.07.2017 13:33:12
Skunks
Anthro
Szczerze, mam z 3 fursony, ale moją główną jest skunks i ze wszystkich ta najbardziej pasuje do mnie. Dlaczego? Skunks kojarzy mi się z kimś niechcianym, źle ocenianym, kimś kogo spotykał nie raz ostracyzm (tak jak mnie), skunksy też są samotnikami, z reguły unikają towarzystwa i prowadzą nocny tryb życia, ponadto Pepe Le Pew zawsze był jakoś mi bliski jako perwersyjny romantyk (bywam taki, zwłaszcza podczas silnej chcicy). I przyznaję, że pierwotnie myślałem nad wilkiem albo lisem, ale powoli zaczęło mnie ciutkę drażnić ich popularność.

Ludzie o szerszym intelekcie wiedzą że nie ma ostrej granicy między tym co realne i nierealne...

2
(+2|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 4.07.2017 22:54:41
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Nawet jeśli próbowałam z tym walczyć... Trochę mi nie wyszło. Cały czas usiłowałam wmawiać sobie, że jeszcze się nie zdecydowałam, że nie wiem, ale przecież wiem. Może nie do końca (przecież pasowałby do mnie też szop pracz, prawda? Są jak pięcioletnie dzieciaki z ADHD), ale nigdy nie wyprę się tego, że moją fursoną jest panda czerwona. Bo to i zwyglądu (np. czerwone włosy, małe łapki, wzrost niewielki itp.), jak i z zachowania (nieco złośliwe, urocze, nawet jeśli tego nie chce, o głupich wypadach, żyjące po nocach, średnio społeczne i zabawne) do mnie pasuje. O kolorach naturalnych i intensywnych, bez ubioru (choć gdybym miała ją ubrać, chodziłaby w chińskim lub rosyjskim mundurze), bez fryzury. Aż samej mi wydaje się to takie nudne, w porównaniu do spojrzenia na mnie, ale nie mam zamiaru być smokiem o pięciu głowach, trzech ogonach i skrzydłach ważki. A charakter? Chyba przypadkiem zdążyłam go już opisać. A najgorsze jest to, że nie do końca taka chciałabym być, ale to właśnie do mnie przywarło i już chyba nie ma odwrotu. hah.
Ostatnio edytowany przez Anifel dnia 4.07.2017 23:14:55

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 4.07.2017 23:23:58
Wilk
Zwierzę
Moja fursona (hyba tak to się pisze) którą chce zrobić to
Spoiler: hej znajdziecie to na moim profilu :-Pk :-Pk
--k :-Dk

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 26.03.2018 0:16:07
Ja tworzę ciągle nowe fursony. Oczywiście moim mainem jest Mormi, bo jest małym kotem wśród dużych kotów, wygląda na spłoszonego i ogólnie jest "niecodzienny". No i ma długi ogon! A inne tworzę jako wyolbrzymienie niektórych cech czy uczuć. Czuję się gorzej - BANG- raptor z depresją. Ot tak, lubię tworzyć postacie, wymyślając im jakieś historie, upodobnia i ogólnie uczłowieczać je. Może kiedyś wykorzystam je w jakichś RP, ale na razie nie mam rpków do pisania. Trochę się chwalę, trochę się żalę.
Ostatnio edytowany przez Gin dnia 26.03.2018 0:16:26

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 30.03.2018 13:44:27
Hiena Grzywiasta
Anthro
(Pierwsza sensowna fursona, yey)

Imię : Russ

Gatunek : Hiena Grzywiasta (Anthro)

Płeć : Samiec

Wygląd : Biała, z szarymi łapami i jaskrawo zieloną, krótką grzywą oraz jaskrawo zielonymi pręgami na plecach

Wzrost : 187 cm

Waga : Normalna

Budowa : Przeciętna

Charakter : Lubi poznawać nowe futrzaki, ale w trakcie rozmowy woli zachowywać swoje poglądy dla siebie. Nie należy do najodważniejszych, ale też tchórzem nie jest; Lubi rozmyślać nawet nad najgłupszymi rzeczami oraz zastanawiać się nad działaniem wszelakich urządzeń/maszyn/systemów (Zarówno technicznych i elektrycznych jak i społecznych).

Orientacja : Homoseksualna

Chętnie pozna inne futra ^^

P.S. Tak, nazywałem się wcześniej "Sensible_Russ"
Z prawdą jest jak z dupą... Każdy ma swoją.

0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 30.03.2018 15:07:27
Husky
Anthro
Cytat z "Victor_V1": (Link »)
P.S. Tak, nazywałem się wcześniej "Sensible_Russ"

Wciąż się tak nazywasz, ponieważ tamto konto jeszcze istnieje.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 30.03.2018 15:28:41
Emowilczek
Anthro
Bode manuj!
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

1
(+1|-0)
Re: Fursona
Wysłano: 13.07.2018 19:46:06
Lew
Anthro
Ja nie musiałem się zastanawiać nad wyborem fursony, to było oczywiste. Lwy uwielbiam od zawsze, są piękne, dumne, dostojne, są dla mnie szczególne, podoba mi się ich charakter i usposobienie. Czułem, że moją fursoną może być tylko lew. Jestem też zodiakalnym lwem, ale to nie miało wpływu na wybór, zresztą nie wierzę w horoskopy i inne astrologie :-Pk
Jutro... Będzie futro

-2
(+0|-2)
Re: Fursona
Wysłano: 18.10.2018 9:23:51
Ryboczłek
Anthro
Moją fursoną jest ryboczłek. Nazywa się Oscar, jak ta superowa rybka z filmu Shark Tale. Może przebywać na powierzchni, ale woli pływać w wodzie :D Jest biseksualny, ale nie lubi związków międzygatunkowych, lubi grać w Counter Strike GO, GTA (GRAND THEFT AUTO) i Pony Tales. Bardziej o moich i jego preferencjach seksualnych nie będę pisać ;) Zainteresowanych zapraszam na PW (prywatna wiadomość).
Ryboczłek :-Dk

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...3456


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane