Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12


1
(+1|-0)
Re: Fajka wodna (shisha)
Wysłano: 21.12.2011 16:08:34
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Ołrajt, ostatnio kupiłem nowe melaski Fantasii i jest jedna którą wszyscy chcą mieć (jak palą) i będą pożądaćod pierwszego bucha (jak nie palili :D )

Fantasia Cuban Mojito:




Smak mięty, i drinka w którym czuć cytrusy lód (!) i delikatny posmak słodkiego alkoholu (takiego jak czujemy podczas picia drinków)
Melasa posiada drobne skrawki tytoniu, łodyżki (które działają jak gąbka! nie wyrzucać ich! ) i dużą ilość juice (soku)
pali się perfekcyjnie, dym jest przegęsty, trudno ją przypalić ale nie ufał bym temu zabardzo bo każdą melasę przypalicie jak przeholujecie ;)
Oczywiście używamy tylko węgielków naturalnych kokosowych lub bambusowych.

Do tej melasy polecam szczególnie vortexy które można zakupić tu
http://allegro.pl/sklep/8...category=404122

0
(+0|-0)
Re: Fajka wodna (shisha)
Wysłano: 21.12.2011 17:58:39
Szare A Fu Fu
Smokełke
Tak, są ;) wymienię w punktach:

Mała, taniuśka shisha= mały komfort palenia (mniejsze chłodzenie dymu, z reguły ciulowy cybuch, nieszczelność, badziewne wężyki (karton) itp.itd.)

Lepiej wydać te 50-70 zł chociaż. Kasa, zwraca się w formie głębokiego zadowolenia, po pierwszym paleniu. ;)

0
(+0|-0)
Re: Fajka wodna (shisha)
Wysłano: 21.12.2011 18:15:51
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
akurat od chłodzenia dymu jest temperatura i ilość wody w dzbanie oraz wysokość shishy, paliłem z wielkiej sziszy i z malutkiej (mamy takie na stanie) i nie widziałem różnicy, z tym że w małej z wężem o dużej średnicy się zajebiście łatwo ciągnie.

0
(+0|-0)
Re: Fajka wodna (shisha)
Wysłano: 30.07.2015 14:53:54
Siema, a ja mam do was pytanie. Chciałbym kipić swoją pierwszą shishe, sklep online nie wchodzi w grę bo musze dotknąć tego co kupuje :) Macie do polecenie jakiś sklep w warszawie może? Gdzieś gdzie jest ktos kto się na tym zna i doradzi jak trzeba?
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 30.07.2015 21:54:20

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Fajka wodna (shisha)
Wysłano: 30.07.2015 15:05:16
Szczerze to przy kupowaniu fajki wodnej najważniejsze jest mocowanie wężyka z ustnikiem. Lepiej przejść się po kilku sklepach i samemu sprawdzić czy porządne (najlepiej wkręcane) czy byle jakie że po kilku użyciach zacznie wypadać. Nie radze za bardzo polegać na sprzedawcy bo albo zaproponują coś przesadnie drogiego lub coś co po kilku użyciach zacznie się rozpadać. Także dobrze by było przeczytać instrukcje jak się używa bo niby każdy wie a później wielkie zdziwienie że robią coś nie tak.

Z ciekawostek proponuje zamiast wody użyć mleka lub zielonej herbaty (po mleku dokładniej wymyć dzban) ze zwykłym tytoniem (tym do fajki ale bez dodatków smakowych).

1
(+1|-0)
Re: Fajka wodna (shisha)
Wysłano: 4.08.2015 1:04:00
Rrrudy lis :3
Zwierzę
Zwróć uwagę na to czy fajka jest szczelna, czy da się do niej kupić bez problemu cybuch, czy też zastosowano tam jakieś chińskie rozwiązanie i czy wykonanie jest solidne. Takie rzeczy widać z reguł na pierwszy rzut oka.
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii" - A.C. Clarke
"Im bardziej zaawansowane technicznie medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane" - S. Lem

0
(+0|-0)
Re: Fajka wodna (shisha)
Wysłano: 4.08.2015 10:14:49
Canis lupus albus
Zmiennokształtny
Ostatnio skomponowałem dość dziwną acz ciekawą mieszankę. Melasa tradycyjna wiśniowa + kamienie truskawkowe + zielona herbata z jabłkiem i miętą + porter.
Fajkę wodną mam dość zwyczajną i powszechną. Dorzucam zdjęcie...
Załącznik:
jpg  Zdjęcie0431.jpg (297.93 KB; 1200x1600 px)
1503_55c0746ec3a86.jpg 1200x1600 px
冬が来ている!

0
(+1|-1)
Re: Fajka wodna (shisha)
Wysłano: 11.11.2021 0:02:33
Mam nadzieję, że wątek znów będzie aktywny. Chciałbym zacząć przygodę z paleniem z shishy / fajki wodnej. Pomóżcie jakie szisze będą odpowiednie dla początkującego laika jak ja?

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane