Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...2930313233>>


0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 29.11.2015 10:51:31
gryf
PERMABAN
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

6
(+6|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 5.01.2016 12:08:50
Arachne
Taur
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 5.01.2016 12:09:45
Załącznik:
jpg  article-2344461-1A655058000005DC-36_634x455.jpg (79.61 KB; 634x455 px)
290_568ba479bf3b3.jpg 634x455 px

-1
(+0|-1)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 5.01.2016 16:14:03
Snow Leopold
Anthro
Stoimy sobie na ratuszu i czekamy na tramwaj c'nie? I widzimy, że nasze mordy stoją, no to witamy się jowialnie, no bo ♥♥♥♥♥, nasze ziomeczki, mordy, fizys te same i ♥♥♥♥, drzemy się jak ludzie pierwotni, bo radość ze spotkania mordy to żywioł, któremu ulec nie sposób. Nic by nam w tej komunii radości nie przeszkadzało, gdyby nie jakiś smutas, ból istnienia i niewiele ponadto, klepie w ten swój telefon, pewnie, że mu nie pasuje nasze być może nieco nad wyraz uzewnętrzniane nasze ukontentowanie. ♥♥♥♥♥♥.

2
(+2|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 6.01.2016 16:41:51
Lew
Skomentuję tylko pierwszy fragment pierwszego przytoczonego teksu:

Cytat:
Przeciętny Polak (...) nie jest aż tak głupi, by dać sobie wmówić, że 1,5 tys. złotych brutto to królewska pensja, za którą powinien być (...) wdzięczny (...)


Przeciętny Polak zarabia 4111 zł brutto (http://wynagrodzenia.pl/dane_gus.php)
MINIMALNA pensja wynosi 1850 zł brutto (http://www.regiopraca.pl/...placa-minimalna)

Skąd się temu wariatowi wzięło 1500 zł brutto?
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

1
(+1|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 6.01.2016 20:34:34
Wilk
Anthro
Cytat z "Lew": (Link »)
Skomentuję tylko pierwszy fragment pierwszego przytoczonego teksu:

Cytat:
Przeciętny Polak (...) nie jest aż tak głupi, by dać sobie wmówić, że 1,5 tys. złotych brutto to królewska pensja, za którą powinien być (...) wdzięczny (...)


Przeciętny Polak zarabia 4111 zł brutto (http://wynagrodzenia.pl/dane_gus.php)
MINIMALNA pensja wynosi 1850 zł brutto (http://www.regiopraca.pl/...placa-minimalna)

Skąd się temu wariatowi wzięło 1500 zł brutto?

Pewnie chodzi o umowy cywilno-prawne.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 6.01.2016 20:57:36
Lew
To może by to szanowny pan zaznaczył w wypowiedzi. Może by podał jakieś źródło swojej "wiedzy"? Kontrargument można znaleźć w internecie w 10 sekund
A jeśli ma w zwyczaju wyrażać się tak niedokładnie i nie podawać źródeł to jego książki na pewno nie przeczytam bo brzmi on jak typowy koleś który zamiast zmierzyć się z rzeczywistością próbuje ją naginac do swojej jej wizji i własnych celów. Jak nieprzymierzając obecnie rządzący..
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 8.01.2016 20:30:21
gryf
PERMABAN
...Znów wrócę do "Polskiego Zoo"...

Dla tych co nie pamiętają: "Polskie Zoo" to był taki program satyryczny komentujący aktualne wydarzenia polityczne, politycy byli tam przedstawieni jako zwierzęta, można powiedzieć że każdy miał swoją fursonę.
Niezłe to było, gdyby rzeczywiście powróciło - oglądałbym.
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

1
(+1|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 18.03.2016 22:34:14
Lew feral
Kogucik
Oszołom jeden. Spoiler: :-Pk

Premier Węgier Viktor Orban w wygłoszonym przemówieniu podczas uroczystości obchodów Święta Narodowego Węgier – stwierdził, że Europa nie jest wolna.

– Europa nie jest wolna, wolność zaczyna się od mówienia prawdy. Dziś w Europie jest to zakazane. Kaganiec jest kagańcem, nawet jeżeli jest z jedwabiu. Nie wolno powiedzieć, że dziś do Europy nie przybywają uchodźcy, lecz zagraża jej wędrówka ludów. Nie wolno powiedzieć, że dziesięciomilionowe tłumy czekają w gotowości, żeby ruszyć w naszym kierunku. Nie wolno powiedzieć, że migracja przynosi do naszych krajów przestępstwo i terror. – mówił Orban.

Więcej: Orban: Europa nie jest wolna
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 18.03.2016 22:34:46
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

1
(+1|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 30.03.2016 21:50:35
gryf
PERMABAN
Prezes IPN: sowieckie pomniki znikną z polskich miast

Same pomniki są mi zasadniczo obojętne, aczkolwiek tak sobie myślę że wspomniana w tytule organizacja powinna w tej sytacji zmienić nazwę na Instytut Amnezji Narodowej :P
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

4
(+4|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 3.04.2016 10:34:38
Lew feral
Kogucik
Można? Można! Jak bardzo wiele krajów świata Rosja przeszła w nocy z soboty na niedzielę na czas zimowy, tyle, że więcej czasu zmieniać nie będzie - piszą rosyjskie media, podkreślając, że to kończy kilkuletnie spory na temat przesuwania wskazówek dwa razy w roku.

WIĘCEJ TU.

A my dalej będziemy dawać się tresować?

Trochę kontekstu: o zyskach ze zmiany czasu.
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

1
(+1|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 3.04.2016 20:37:08
Jaguar
.
Ostatnio edytowany przez Vincent dnia 27.12.2020 5:51:00

1
(+1|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 3.04.2016 21:19:57
Gazelopka sawannowa
Anthro
IMO akcja z wychodzeniem z kościoła jest kretyńska... za to na demonstracjach już frekwencja dopisała. Przynajmniej na poznańskim Świętym Marcinie, wiem, bo widziałam.
Urzekła mnie tylko jakaś starsza pani z tekstem "O! Fotografują z dachu! Zupełnie jak w '56! :D".
Dziergam rzeczy. O, tu są.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 11.04.2016 10:48:17
Lew feral
Kogucik
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=hwKWftjmifA

MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 12.04.2016 7:36:47
gryf
PERMABAN
"ponad 40000 oficerów współpracowników Mosadu jest oficjalnie zatrudnionych w Polsce"

Śmiechłem. Mocno.

Ciekawe skąd on wziął te "oficjalne" dane?
Bo ja znalazłem jedynie łączną liczbę pracowników Mosadu - około 1200.
40000 agentów w Polsce to by oznaczało około jednego agenta na 1000 mieszkańców, czyli agent w każdej dużej wiosce - co niby oni mieliby tu robić?
:facepalm:
1
(+1|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 29.04.2016 15:15:40
Tworzy się nowa tradycja: majowy długi weekend sezonem kiedy to Poland Stronk robi w gacie ze strachu przed grupką motocyklistów :D
http://wiadomosci.onet.pl...o-polski/yrnhwk

A teraz jeszcze biorąc pod uwagę ile rozmaitych nocnych wilczków jest na Polfursie, oraz planowaną ustawę "antyterrorystyczną" gdzie jedną z kwestii jest blokowanie stron internetowych, to marnie widzę przyszłość tego serwisu :D
0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 6.06.2016 16:31:12
NBP zaprezentował banknot 500 zł.
A więc projekt z Jadwigą ostatecznie poszedł do śmietnika...
Teraz tylko czekam na protesty feministek :D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 6.06.2016 18:14:17
Arachne
Taur
Ja rozumiem, że to taki cichy protest przeciwko muzułmańskim imigrantom?

1
(+1|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 6.06.2016 18:41:53
gryf
PERMABAN
Przekaz podprogowy mający na celu odstraszanie :D
1
(+1|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 6.06.2016 18:57:01
O kurcze, właśnie skojarzyłem kolejne fakty...
1. Program "500+"
2. Wielodzietność i bieda wśród muzułmańskich imigrantów

Dla kogo więc te nowe banknoty są przeznaczone? :O :D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 6.06.2016 21:47:27
Smok/Wiwerna/obojętnie/ Corgi :D
Człowiek w małym samochodzie
Gdyby tylko wyplaty z 500+ trafiały do ręki a nie na konto (chyba, że wypłacają w gotówce, nie wiem szczerze).

Pomysł trochę niszowy przy obecnym nacisku na operacje bezgotówkowe i walkę z szarą strefą. 200 zł jest czasem ciężko rozmienić
Ostatnio edytowany przez eLJot dnia 6.06.2016 21:48:00

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 7.06.2016 11:09:54
gryf
PERMABAN
Cytat z "eLJot": (Link »)
Pomysł trochę niszowy przy obecnym nacisku na operacje bezgotówkowe i walkę z szarą strefą. 200 zł jest czasem ciężko rozmienić

Pomysł bardzo dobry, nareszcie!
Banknot 200 PLN został wprowadzony w 1992, jeszcze jako 2000000 PLZ, jego wartość nabywcza była wtedy taka jak obecnie 1706,19 PLN, źródło: http://banknotypolskie.pl/kalkulator/
Aktualnie już trzy państwa sąsiadujące z Polską mają w obiegu banknoty o wartości 2191.75 PLN.
Biorąc pod uwagę fakt że do euro w Polsce wciąż nikomu się nie spieszy, to chyba czas myśleć też o banknocie 1000 PLN i rezygnacji z 1- i 2-groszówek.
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 8.06.2016 13:01:24
Lew feral
Kogucik
Połowa Polski może powrócić do epoki kamienia
Włączyć napisy. Jest polska wersja (dla nieznających rosyjskiego)
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=-ec6rsJ9uCk

MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 8.09.2016 11:16:44
Arachne
Taur
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 8.09.2016 11:18:10
Załącznik:
jpg  pandziocha.jpg (186.03 KB; 960x960 px)
290_57d12cd278525.jpg 960x960 px

1
(+1|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 6.11.2016 16:46:35
gryf
PERMABAN
"Narodowcy protestowali dziś przed siedzibą Facebooka przeciwko blokowaniu kont skrajnie prawicowych organizacji na tym portalu"
"Ostatecznie przywrócony został profil Marszu Niepodległości, gromadzący blisko 250 tys. użytkowników, ale inne konta pozostają zablokowane"
"Polska przeciw korporacjom!"
http://warszawa.onet.pl/l...acebooka/2snpds

Wygląda na to że są tak bardzo przeciw korporacjom że nie potrafią żyć bez ich usług :D
I naprawdę, żaden z tej ćwierci miliona prawiczków nie potrafi założyć własnego forum w internecie?
Zastanawiam się czy to prawicowe poglądy upośledzają zdolności umysłowe, czy też wprost przeciwnie :D
0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 5.04.2017 6:06:55
http://www.komputerswiat....no-w-sieci.aspx
Czy przygotowaliście już wnioski o dostęp do yiffu? :D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...2930313233>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane