Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...252627282930>>


1
(+1|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 1.06.2015 18:14:23
Rysiu
Anthro
Rozmowa na moim ostatnim rodzinnym obiedzie

-Gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała
-Kóżka, która nie skacze to menel z dworca. Co on w życiu osiągnął?
You've never known,
You've never shown.
You've never bled,
You're only dead.
You've never been,
You've never seen.
You never had a fucking chance.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 1.06.2015 18:24:32

0
(+0|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 1.06.2015 19:31:40
gepard
Zmiennokształtny
Czasem wystarczy dać człowiekowi odrobinę sympatii, żeby odpowiedział ci tym samym. Ale z drugiej strony, jeśli ktoś cię nienawidzi, to wszystkie przejawy sympatii z twojej strony wykorzysta przeciwko tobie. Dlatego z sympatią też nie należy przesadzać.
-Myślisz,ze brakuje mi piątej klepki?
- Tak, na to wygląda. Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale powiem ci coś w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.
;-)k

2
(+2|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 8.03.2017 1:25:08
Wilk
Zwierzę
Biegnący saper przewyższa rangą stojącego generała.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 8.03.2017 4:50:01
Smok
Zmiennokształtny
Myśl samodzielnie i rób to,co uważasz za słuszne ,ale pozwól innym na to samo.

3
(+3|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 8.03.2017 6:00:22
gryf
PERMABAN
Nie należy chwalić dnia przed zachodem Słońca. Powiem więcej - po nocy też nie trzeba drzeć mordy.
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

1
(+1|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 10.03.2017 9:47:59
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
"Przychodzenie trzeźwym na zajęcia z elektrotechniki grozi śmiercią lub kalectwem. A jak jeszcze ma się 4 h pod rząd! Z alkoholizmu można się jeszcze leczyć, są fundacje... Gorzej z kalectwa."
Ostatnio edytowany przez Anifel dnia 10.03.2017 17:28:52

0
(+0|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 10.03.2017 17:12:59
Emowilczek
Anthro
Potwierdzam, ja chodziłem trzeźwy i patrzcie co ze mnie wyrosło... Dobrze że to nie były 4h pod rząd :roll:
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

Anonim
5
(+5|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 10.03.2017 17:48:00
Jeśli coś jest głupie a działa, to nie jest głupie

2
(+2|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 13.03.2017 21:25:57
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Stare chińskie przysłowie rzecze:
"Jeżeli nie wiesz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie"
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 14.03.2017 20:33:25
Anthro
Dłuższa refleksja.
Zauważyłam pewien paradoks. Wychowałam się w bardzo przeciętnej rodzinie. Rodzice cieszyli się, że spełniam się na stadninie i w rysowaniu. Oglądałam dużo starych filmów i bajek Disneya. Praktycznie zawsze telewizor włączany był tylko dla myszki mickey i kaczora. Pierwszy telefon dostałam w trzeciej klasie podstawówki i wymieniłam go po zdaniu pierwszej gimnazjum. Dostałam wtedy pierwszy telefon dotykowy. Takim moim niespełnionym marzeniem dzieciństwa jest Furby.
Jakiś czas temu znalazłam reklamę furby boom, który jest co prawda przeznaczony dla dzieci w wieku 6 lat ale pooglądać można, prawda? Miałam nawet myśl zakupu. Zawsze marzył mi się furby, a tu proszę jeszcze istnieją. Niestety zobaczyłam wielkie, naładowane czujnikami kloce za 500 zł, które przez kolory i jaskrawe wzory zwracają na siebie uwagę bardziej niż znaki drogowe. Co lepsze zabawka łączy się z apką na androida. Może tylko ja miałam wypaczone dzieciństwo, ale moje zabawki czy bajki które oglądałam raczej miały stonowane kolory. Wystarczy porównać np. "Potwory i spółka" z "Zaplątani" czy "Kraina Lodu". Czemu mam ważenie, że niedługo przedmiotem pożądania dzieci stanie się wszystko, co ma wzory i kolory przyprawiające o epilepsję, nawet jeśli był by to słoik ogórków.
Właściwie to przeraża mnie to co widzę na np youtube, matki dające swoim dwu sześcioletnim pociechom iphony czy to że czternastolatka nie wyjdzie nie pomalowana z domu. Mam tylko 18 lat, a tak bardzo nie rozumiem praktycznie moich rówieśników,którzy chwalą się jakie to melo było i ile ścian nie zarzygali. Co się zmieniło?
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 14.03.2017 23:18:52

2
(+2|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 17.03.2017 20:42:11
Anthro
MMówiłem Ci już, na czym polega definicja szaleństwa?

Szaleństwo to ciągłe, pieprzone, robienie tego samego w nadziei, że coś się zmieni. To wariactwo. Ale gdy usłyszałem to po raz pierwszy, pomyślałem "Jaja se robisz" i bum! Strzeliłem mu w łeb. Ok, ale wiesz co? Miał rację. Szybko zacząłem dostrzegać to wszędzie. Wszędzie wokół pieprzone czubki robią ciągle dokładnie to samo. W kółko i na okrągło. Myślę sobie " Tym razem będzie inaczej. Nie, nie. Błagam! Trzeba będzie inaczej". -Panicz Vaas Montenegro

Anonim
2
(+2|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 19.03.2017 8:31:52
Cytat z "Lunatyk": (Link »)
Rozmowa na moim ostatnim rodzinnym obiedzie

-Gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała
-Kóżka, która nie skacze to menel z dworca. Co on w życiu osiągnął?


Zainspirowało mnie to :-ojjk:

"Gdyby kózka nie skakała, to by kuśka nie bolała" jak zwykli mawiać Arabowie :-xk

0
(+0|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 19.03.2017 19:31:53
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Gdyby kózka nie skakała to by slimak pokaż rogi :P
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 21.03.2017 23:19:41
Smok
Zmiennokształtny
Wybitne myśli są ulotne,uciekają przed słowami, które chcą je usidlić.

Anonim
1
(+1|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 22.03.2017 18:40:18
Może to nieco wyrwane z kontekstu ale...Tak patrząc na dwie plotkujące dziewczyny z działu obsługi klienta w serwisie SCANIA....

"Jedna mówi do tej drugiej, że nie lubi pyty długiej,
A ta druga do niej mruga, że najlepsza pyta długa" :-Dk

0
(+0|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 4.04.2017 11:03:31
Smok
Zmiennokształtny
Czasami warto wrócić do miejsca, do którego uciekało się w chwilach smutku. Jeśli okazuje się, że odczuwasz tylko pozytywne emocje związane z tym, że po prostu lubiłeś tu przychodzić i powrót daje Ci ogromną radość, to może jest to znak, że rzeczywiście coś się zmieniło w Twoim życiu.

1
(+1|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 6.04.2017 12:56:57
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
"Układ jest bezpieczny ale nie jest debiloodpordny."

Anonim
0
(+0|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 7.04.2017 11:14:40
Lej powoli, sraj dokładnie a godzinka pracy wpadnie :-Dk

0
(+0|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 9.04.2017 18:15:10
gryf
PERMABAN
Porządny obywatel najbardziej powinien się obawiać ludzi, którzy twierdzą, że porządny obywatel nie ma się czego obawiać.
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 10.04.2017 21:44:52
Smok
Zmiennokształtny
Najgorsze, co możesz zrobić, gdy coś Ci nie wychodzi, to zacząć obserwować ludzi, których śliskością, nieuczciwością, dwulicowością itp. gardzisz, ale jednocześnie to te cechy pozwalają im osiągnąć to, czego ty nie umiesz. I w końcu za swój główny cel obierasz sobie bycie takim jak oni, byleby tylko w końcu wygrać. Ale czy wtedy to będzie twoje zwycięstwo ? Nawet jeśli tak, to dla otoczenia będzie to wygrana innego człowieka.
0
(+0|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 14.04.2017 2:01:50
Tak sobie ostatnio zacząłem snuć rozważania i wymyśliłem potop frazesów, więc pozostaje ci rozsiąść się wygodnie i wysłuchać mojego bezwartościowego stosu myśli.

Powinniśmy przebudować świat, żebyśmy z powrotem skupiali się na jakości, a nie tylko na ilości, tak, żeby ludzie, którzy robią rzeczy wartościowe, mogli robić je dalej i nie martwić się o brak środków do życia. Szeroko pojęty rozwój pociągnął za sobą jednocześnie upadek wartości, upadlając nas i karmiąc tandetą zamiast jakościowych dóbr. Jeśli przeanalizujemy pojedyncze zdobycze naszej cywilizacji, możemy być dumni. Jeśli spojrzymy globalnie na model życia współczesnego człowieka, najprawdopodobniej zobaczymy ubogą duchowo, nieświadomą niczego istotę, której priorytetem jest pójście na skróty i jak najszybsze, pozorne zaspokojenie swoich potrzeb. Czy to się da zatrzymać? Prawdopodobieństwo jest nikłe, gdy potrzebne jest, aby większość 7 miliardowej populacji w podobnym czasie zmieniła sposób swojego działania, a jeszcze mniejsze, kiedy weźmiemy pod uwagę to, jak wielki odsetek ludzi nie jest w stanie niczego zmienić, bo żyje na skraju nędzy. Do pewnych rzeczy ludzie też po prostu nie dopuszczą, bo ich pozycja społeczna, majątek i inne wpływy dają im wielką przewagę nad innymi i pozostawiają im prawo do decyzji na wyłączność. Wciąż będzie nam się mydliło oczy akcjami pomocy doraźnej, która nie umożliwia ludziom usamodzielnienie się, daje im wodę i chleb na kilka tygodni, ale wciąż nie pozwala zbudować im systemu, dzięki któremu sami będą mogli wszystkie te niezbędne rzeczy sobie zapewnić.
Ostatnio edytowany przez StaryDobrySmok dnia 14.04.2017 2:43:07

1
(+1|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 21.04.2017 11:15:46
Anthro
Mam wrażenie, że ludzie, którzy otwarcie krytykują innych napędzając #hejt w sposób agresywny, nigdy nie doświadczyli takowego na sobie, ponieważ sami nic nie robią. Jeśli ktoś wkłada jakąś pracę w dany element, to wie ile jej trzeba żeby zrobić cokolwiek oraz potrafi przenieść sobie to na inne dziedziny życia, starając się zrozumieć ludzi z reszty świata. Natomiast człowiek oscylujący na płaszczyźnie biernego przyglądania się działaniom innych będzie jedynie w stanie to komentować. I może to jest punkt finałowy, że ten cały upust emocji - ekspresja znajduje ujście jedynie na kogoś innego.

Jeśli czegoś sam nie robisz to jesteś bezpieczny. I bezpiecznie możesz ochrzaniać innych.

Wywołane filmikiem W. Markowicza -> https://www.youtube.com/watch?v=yNQhAdcs5-A
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=yNQhAdcs5-A

Lubię ciastka
lecz jeść ich nie mogę
bo grubnę :C

1
(+1|-0)
Re: myśl dnia
Wysłano: 26.05.2017 19:41:59
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
"Jeżeli dyplomata chce za wszelką cenę utrzymać pakt pokojowy, to znaczy, że przy granicach już czekają gotowe dywizje krążowników i czołgów."

0
(+1|-1)
Re: myśl dnia
Wysłano: 29.05.2017 17:24:13
Anthro
Nie byłem pewny czy się dzielić czy nie, ale pomyślałem, że co mi tam.
W nietypowej formie bo wideo.

Myśli o zbyt dużej ilości projektów na głowie -> https://www.youtube.com/watch?v=YWqEevTbM6g
Myśli o... wiaderkach -> https://www.youtube.com/watch?v=r4HVObaU4zk

Może komuś przypadnie do gustu i otworzy to szerszą dyskusję.
Lubię ciastka
lecz jeść ich nie mogę
bo grubnę :C

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...252627282930>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane