Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...78910


2
(+2|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 2.12.2016 14:05:37
moon moon
Zwierzę
Mam nadzieję, że to nie musi być całkowicie futrzasta gra, albo małe kępki lub skrzydełka wystarczą.
The Isle
Wciąż jest w alphie, już od roku, ale niekończące się update'y i duży ruch na serwerach jest widoczny. Modele są przecudne. Generalnie jeśli ktoś zawsze w dzieciństwie marzył o byciu wydupaśnym dinozaurem to wie gdzie szukać. Spore drzewko wyboru gatunków, duże możliwości rywalizacji. Biedny interfejs tylko buduje survivalową formę rozgrywki, bo nie ma żadnych minimap, odznaczeń lokacji czy innych użytkowników. Nabiłam 8h i po podliczeniu mapy zrobionej przez jednego z userów wyszło że udało mi się zobaczyć jakieś 10% mapy.
Fajne grupki się tworzą - dosłownie stada.
Póki co bolesny minus to że w momencie zostania zabitym, cofamy się całkowicie do początku łańcucha pokarmowego, i nie ma fajnej struktury zapisywania postępów.

^polecam, ja.

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 4.05.2017 15:23:01
Anthro
Ja się w świat furry wkręciłem mocniej poprzez yiffową grę Tapestries Muck - taka sieciowa tekstówka, jeden wielki sandbox mniej lub bardziej chętnych do zabaw furson. Swego czasu spędziłem tam sporo godzin, ale w ostatnich latach zaglądam tam raczej sporadycznie, bo tam są niestety głównie osoby anglojęzyczne i mi się zwyczajnie nie chce. Gdyby jednak ktoś z polski chciał spróbować, to niech da mi znać, ja zawsze chętnie powitam towarzystwo z którym mogę popisać w swoim ojczystym języku.

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 7.05.2017 20:51:06
Anthro
Nie trzeba daleko szukać :D. Może nie będę zbyt oryginalny, ale:
World of Warcraft

What can Change the Nature of a Man?

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 9.05.2017 20:27:09
Co mi przychodzi do głowy...
-Daxter,
-Ratchet & Clank
-...Sonic?
Ostatnio edytowany przez MakavityJr dnia 9.05.2017 20:28:03

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 10.05.2017 12:07:08
To ja tak przyznając się to o tym że dokładnie coś takiego jak furry istnieje (wcześniej widywałam obrazki ale nie wiedziałam że to ma jakąś nazwę) dowiedziałam się przez maniaczenie w podstawówce i wczesnym gimnazjum... w Wolf Quest, Feral Heart (najbardziej) i Impressive Title. ^^' Ktoś grał może?

1
(+1|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 10.05.2017 12:32:33
Emowilczek
Anthro
Wal do Ognika, on gra czy tam grał w chyba feral heart, no i grał w it i zajmował się polskim serwerem.
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 10.05.2017 15:10:20
Kitsune
Zmiennokształtny
luźno robię grę typu moba Project W.O.O.F [War of the Outrageous Furries]
Załącznik:
png  2017-02-13.png (738.10 KB; 1366x768 px)
2773_591311349b24d.png 1366x768 px

1
(+1|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 10.05.2017 15:43:52
Lew
Anthro
Cytat z "mr.cat": (Link »)
To ja tak przyznając się to o tym że dokładnie coś takiego jak furry istnieje (wcześniej widywałam obrazki ale nie wiedziałam że to ma jakąś nazwę) dowiedziałam się przez maniaczenie w podstawówce i wczesnym gimnazjum... w Wolf Quest, Feral Heart (najbardziej) i Impressive Title. ^^' Ktoś grał może?

Ja grałem w Feral Heart i w Impressive Title.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.05.2017 19:59:21
Kojarzę bardzo mocno, chociaż 'osobiście' się chyba nie poznalismy. ^^' Może nick mój nick z forum o IT(.bb4u.pl) też coś kojarzysz, 'AkiJuro'. ^^
Ostatnio edytowany przez mr.cat dnia 11.05.2017 19:59:56

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.05.2017 23:41:36
Lew
Anthro
Nick kojarzę. Ale kojarzę Cię też z FORGa.

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 23.05.2017 13:21:55
Lis Rudy
Anthro
To ja dorzucę swoje "trzy" grosze. A więc:

Stories: The Path of Destinies

Gra opowiada o przygodach pirata lisa o imieniu Reynardo, jest to miks RPG z grą akcji.

Freedom Planet

Platformówa jak za starych czasów, (taki sonic na sterydach), bohaterkami są zielony kot na motorze, fioletowy antropomorficzny smok, oraz pies co potrafi latać. (psychic have no power here)

Never Alone (Kisima Ingitchuna)

Też platformówa ale nieco "nowocześniejsza" Wcielamy się na przemian w ludzką dziewczynkę nunę, oraz w śnieżnego liska, każdy kto interesuje się rdzennymi mieszkańcami alaski powinien w to zagrać.

Armello

Strategia osadzona w fantastycznym świecie, turówka która nie jest nieprzystępna, a nawet miła. Trochę taka futrzsta gra o tron.

Major\Minor - Complete Edition

Nie wiem jak się do tego dokopałem... Nie chcę wiedzieć. Visual novel z futrzakami, nie wiem co tam się robi i NIE CHCĘ wiedzieć.

Epistory - Typing Chronicles

Przygodówa inna od wszystkich, wcielamy się w postać blond włosej kobiety która przemierza świat zbudowany z origami, na grzbiecie wielkiego lisa o trzech ogonach, coś dla fanatyków szybkiego pisania. Rozgrywka polega na szybkim wklepywaniu słówek które wyświetlają się nad obiektami i wrogami.

-1
(+0|-1)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 3.06.2017 17:05:19
Anthro
Major/minor to bardzo dobra VN od kanadyjskiego futrzaka Kyle'a Lamberta (Klace Husky). Sam ukończyłem i bardzo polecam jeśli lubicie pomieszane klimaty fantasy, czasów współczesnych, motywu podróży i delikatne powiązanie z Japonią, tajemniczych morderstw, magii, kosmosu, podróży astralnych i wielu innych. Stosunkowo liniowa, chyba z 15 razy była opcja wyboru. Sam ukończyłem w 11h, a bawiłem się świetnie i ze łzami w oczach patrzyłem na słowo End. Dosłownie emocjonalny rollercoaster. Na Steamie jest wersja PC, natomiast w Play Store androida jest darmowa wersja mobilna.

Nowelka jedynie w wersji angielskiej.

Co najlepsze Klace nie poprzestaje na M/m i już od kilku miesięcy pisze Winds of Change jako członek Tall Tail Studios. Niestety będzie trzeba czekać na WoC aż do 2018 wg tego co oznajmił kiedyś na jego Twitterze. Sama produkcja dzieje się już w pełni w świecie fantasy jednak będzie znacznie bardziej rozbudowana niż M/m. Jak na moje oko powstaje hybryda VN oraz RPG.

Nie mówiąc już o spin-offie M/m którą studio planuje wydać jakiś czas po premierze WoC. :D
Ostatnio edytowany przez Grafit dnia 3.06.2017 17:13:16

2
(+2|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 7.09.2017 16:02:14
Lis Rudy
Anthro
Biomutant- Gra co prawda jeszcze nie wyszła, (premiera ma być w 2018), ale zapowiada się na produkt z wyższej półki, hack 'n' slash w świecie post apo, będziemy kierować człekokształtnym futrzakiem i naparzać się na miecze niczym w DMC.

A tu link do prezentacji z rozgrywki: https://www.youtube.com/watch?v=JUURZPqGZ1s

Skylar & Plux: Adventure On Clover Island, krótka i przyjemna platformówka, choć jest przeznaczona głównie dla dziatwy, to polecam w nią zagrać.
Ostatnio edytowany przez SilverPaw dnia 8.10.2017 22:41:04
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=JUURZPqGZ1s

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 1.11.2017 20:42:26
Dobra, Grafit, zwracam honor, M/M jest naprawdę wciągające, tylko śmieszy mnie fakt, że wszyscy tam spiskują przeciw sobie, próbują się zabić.
A Woc, a przynajmniej ten build co go ograłem, zapowiada się jeszcze lepiej, możliwość rozmowy z postaciami, opcjonalne romanse, no i voice acting, coś czego mi w M/M brakowało. Jeśli ktoś ogarnia RPG makera, to istnieje możliwość spolszczenia tej gry, tylko wymagać to będzie nieco pracy.

Ale trzeba coś dorzucić.

Night in the Woods - Gra przygodowa z naciskiem na eksplorację historię i postacie. Wcielamy się w postać kotki Mae Borowską, która wraca do rodzinnego miasta.

1
(+1|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 2.11.2017 14:04:51
...jenot
Anthro
Dziwne że nic tego jeszcze nie zapodał:

Tooth and Tail-
RTS oparty na szybkich i krótkich rundach w których idziemy na pohybel przeciwnej armii, która tak jak nasza składa się ze zwierząt, zarówno ferali jak i Anthro

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 27.11.2017 17:41:29
Lis Rudy
Anthro
Dust: An Elysian Tail- jeśli ktoś za młodu ciukał w stare Castlevanie to na pewno spodoba mu się to cudeńko. Metroidvania w czystym pojęciu tego słowa, piękny rysowany świat i walka którą łatwo opanować, ale ciężko zmasterować. Do tego ma świetny humor, ścieżkę dźwiękową, i łamie czwartą ścianę.

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 3.12.2017 21:20:49
Husky
Anthro
Monster Hunter: World, premiera już w styczniu przyszłego roku (konsole).
Więcej tam łusek i piór, ale w tym zwiastunie znalazło się też trochę futra :-Dk

Ale z nich słodziaki <3
https://youtu.be/s1YfA233UXg?t=7m38s
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 3.12.2017 21:23:14
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 7.12.2017 17:04:13
Wilk
Anthro
To może nowa gra od Scota, gdzie jesteśmy przedstawieni jako furry.

Freddy Fazbear's Pizzeria Simulator
Załącznik:
jpg  Pizzeria.jpg (7.39 KB; 300x168 px)
4164_5a29667d4604f.jpg 300x168 px

3
(+3|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 24.12.2017 15:22:09
Kuna leśna
Anthro
Dzisiaj się na to natknąłem. Super Lucky's Tale - taka tam platformówka z lisełem na Xboxa
https://www.youtube.com/watch?v=3zi_nI0SIic
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=3zi_nI0SIic


1
(+1|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 27.12.2017 15:16:11
vulpes ridiculum
Anthro
Dorzucę swoje cztery grosze (nie trzy, bo obecnie trwa promocja). Gdybym coś powtórzył, wybaczcie, mogłem przeoczyć, gdy przewertowywałem cały temat.

- Skylar & Plux: Adventure On Clover Island - https://www.gog.com/game/...n_clover_island - platformer 3D
- Ty the Tasmanian Tiger (seria) - https://en.wikipedia.org/...Tasmanian_Tiger - platformówki, 2D i 3D
- Yooka-Laylee - https://www.gog.com/game/yookalaylee - platformer 3D

Semi-furry, też mogą przypaść do gustu:

- Ori and the Blind Forest - https://www.gog.com/game/...initive_edition - platformówka z rewelacyjną oprawą graficzną, dźwiękową i bardzo dobrym sterowaniem, bardzo polecam
- Snake Pass - http://store.steampowered...330/Snake_Pass/ - zręcznościowa?, tu oprawa graficzna też zasługuje na plus

Poza tym przypomnę już wymienione, ale podkreślę, że są warte uwagi:
- Dust: an Elysian Tail
- Wizardry 8
Zawodowy konsument placków

2
(+2|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 2.01.2018 10:35:33
Anthro
Niedawno na PCty wskoczyło "Okami" :) a właściwie remaster gry... Ale nie ma to żadnego znaczenia, gdyż gra nawet w swojej pierwotnej formie, to *PEREŁKA* w każdym tego słowa znaczeniu! nawet po ponad 12 latach potrafi otworzyć japę i wizualnie, i muzycznie (soundtrack to jakieś.. 180 utworów napisanych specjalnie dla gry, a trzeba dodać że nie są to "byle dźwięki" jak niekiedy bywa. Warto przejść te grę nawet dla SAMEGO SOUNDTRACKU) lore osadzony w japońskiej mitologii (i tę mitologię namacalnie czujemy przez każdą minutę spędzania czasu z grą) historia nie odbiega od reszty, ale co do tego aspektu, polecam samemu skosztować :) No i są tam futra :D bardzo fajne futra!
Załącznik:
jpg  20171230200122_1.jpg (383.06 KB; 1920x1080 px)
3514_5a4b52473b3f8.jpg 1920x1080 px
What can Change the Nature of a Man?

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...78910


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane