Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



1
(+1|-0)
Test Rorschacha
Wysłano: 25.08.2017 11:42:11
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Chyba każdy słyszał o teście plam, w którym na podstawie tego, co widzimy, robi się analizę psychologiczną. Cóż. Ten jest nieco inny i nawet jeśli to test psychologiczny, lepiej nie brać sobie wyników do serca. Hah.

http://psychologia-spoleczna.pl/motyle/

W 90% przypadków nie widziałam tego, co sugerowano w odpowiedziach, ale sam wynik końcowy idealnie do mnie pasował (ta, hehe). Żeby nie psuć zabawy, wstawię go za jakiś czas, gdy będzie już wiadome, co to za test.
Więc chwalcie się co wam wyszło, a jeśli przyjdzie wam na to ochota, wrzućcie własne interpretacje plam.
Ostatnio edytowany przez Anifel dnia 25.08.2017 12:18:38

1
(+1|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 25.08.2017 11:59:43
Husky
Anthro
Drugi obrazek wygląda jak Spoiler: dwa króliki przybijające sobie piętkę <3
Większość nic mi nie przypominała, a interpretacja nie miała ze mną nic wspólnego xD Te interpretacje, w ogóle są całkiem bekowe.

Also "flirtujące zające" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 25.08.2017 12:16:48
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+1|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 25.08.2017 12:38:09
Kuna leśna
Anthro
Strasznie bekowy test, zwłaszcza ta interpretacja xD
Dzięki Anifel za dużą dawkę humoru na początek dnia :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 25.08.2017 12:45:19
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Cała przyjemność po mojej stronie. Zdradzę wam tylko, że nie ma tu 2 rozwiązań na krzyż, a jest ich od groma.

1
(+1|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 27.09.2017 8:11:18
Emowilczek
Anthro
Cytat:
Jesteś chorym degeneratem. Powinieneś zostać zamknięty na zawsze. Są duże szanse, że aktualnie jesteś poszukiwany przez policję. Bóg wie za co.
Twoje głęboko umiejscowione kompleksy sprawiają, że stale masz perwersyjne fantazje seksualne obejmujące zwierzęta i sprzęt rolniczy.
Ludzie, którzy odpowiadali tak jak Ty najczęściej umierają zastrzeleni przez zazdrosnych małżonków ich daleko posuniętych w latach kochanków.
Twoje upośledzenie jest dotkliwe, ale nadal możesz odnieść sukces, o ile nie próbujesz zaangażować się w aktywność bardziej złożoną niż pisanie poradników. Powtarzaj sobie tylko: "w najlepszym razie jestem przeciętny". Obniż swoje oczekiwania wobec siebie, a nie będziesz zawiedziony. Obniż je bardzo.
Nie zaszkodzi także jak od czasu do czasu upijesz się do nieprzytomności.


Kisnę :lolk:
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

1
(+1|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 28.09.2017 14:42:53
Jeleń
Anthro
Jesteś w zasadzie normalny, nie licząc twojego upodobania do odkurzaczów i biegania nago w świetle księżyca. Terapia wstrząsami elektrycznymi może Ci pomóc, ale z pewnością nie pomoże Ci robienie głupich testów z plamami atramentu. Znajdź sobie jakieś hobby (nie związane z odkurzaczami) i staraj się trzymać swoje pokręcone żądze pod kontrolą.
Ludzie którzy udzielali odpowiedzi podobnych do twoich sądzą, że lądowanie na księżycu było sfingowane.
Ponieważ nie masz żadnego szacunku do życia, uczciwości i moralności, jedyna dostępna dla Ciebie ścieżka kariery to stanowisko kierownicze w korporacji.
Chociaż jest możliwe korygowanie twojej osobowości za pomocą kombinacji praktyk umartwiania się i silnych dawek leków psychotropowych, możesz nigdy nie zacząć funkcjonować całkowicie normalnie.

Wszystko spoko tylko nie mogę zrozumieć kontekstu z odkurzaczami...

2
(+2|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 28.09.2017 14:54:45
Emowilczek
Anthro
Cytat z "Aurix": (Link »)
Wszystko spoko tylko nie mogę zrozumieć kontekstu z odkurzaczami...


Dziecko, tyś niewinny jak nieobsrana łąka.
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

1
(+1|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 28.09.2017 15:09:30
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Cytat:
Wszystko spoko tylko nie mogę zrozumieć kontekstu z odkurzaczami...

Mogę się założyć, że lubiłeś Nono, w Teletubisiach. To pewnie wszystko przez to.

Anonim
4
(+4|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 28.09.2017 16:43:22
Mam inną teorię,

Tada !
Załącznik:
gif  9kmxv.gif (1,280.35 KB; 300x162 px)
3858_59cd0a75df41c.gif 300x162 px

1
(+1|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 28.09.2017 16:45:22
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Obiecałam wam jeszcze moje rozwiązanie:

Twoje odpowiedzi wyraźnie wskazują, że odstawiłeś leki i prawdopodobnie łamiesz warunki zwolnienia warunkowego.
Można przypuszczać, że nosisz wyłącznie czarne ubrania, ponieważ głosy w twojej głowie każą Ci to robić, podobnie jak jeść wyłącznie surowe mięso.
Ludzie, którzy udzielali odpowiedzi podobnych do twoich, zwykle czerpią przyjemność z sikania do basenu.
Możesz zapomnieć o swoim marzeniu bycia operatorem koparki. Właściwie to, biorąc pod uwagę twoje zaburzenia, najlepiej by było gdybyś zrezygnował z obsługi jakiegokolwiek sprzętu cięższego niż śrubokręt, do czasu aż twój stan się polepszy (co prawdopodobnie nigdy nie nastąpi).
Jest niemal pewne, że nienawidzisz swojej matki i pogardzasz swoim ojcem, ale jest to zupełnie normalne (wszyscy nienawidzimy twoją matkę i pogardzamy twoim ojcem).

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 28.09.2017 17:02:18
W sumie co mi tam:

Cytat:
Twoje odpowiedzi każą przypuszczać, że w tej chwili masz na sobie skórzaną bieliznę, a może także coś metalowego. Twoje upodobania powodują, że nie jesteś w stanie nawiązać zdrowej interakcji międzyludzkiej, chociaż prawdopodobnie i tak nigdy nie próbowałeś.
Większość ludzi, którzy udzielali takich odpowiedzi jak ty, kradnie w samoobsługowych restauracjach. Potrzebujesz natychmiastowej terapii, żeby móc funkcjonować w codziennym życiu, niemniej zamiast tego możesz zostać doskonałym politykiem.
Twoje odpowiedzi pokazują, że powinieneś zadbać o lepszy dobór konfekcji, co jest konsekwencją manifestacji twojego id i nieświadomej jaźni (tej, której używasz w pracy).


Muszę się napić Haha

2
(+2|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 28.09.2017 18:11:56
Gazelopka sawannowa
Anthro
Cytat:
Twoje odpowiedzi sugerują, że jesteś całkowicie normalny. Czy zdajesz sobie sprawę, jak rzadkie to jest? Może powinieneś obniżyć standardy i znaleźć sobie jakieś złe zwyczaje, ponieważ ludzie podobni do Ciebie są zwykle skrajnie irytujący dla otoczenia.
Osoby, które udzielały odpowiedzi podobnych do twoich zawsze są zdradzani lub porzucani przez partnerów.
Na dłuższą metę nie ma dla Ciebie żadnej nadziei. Twoje życie nie stanie się nawet odrobinę lepsze, ani w najbliższym czasie, ani w bardziej odległej przyszłości. Twój smutek nie będzie miał żadnego ograniczenia. Depresja i cierpienia psychiczne będą twoimi stałymi towarzyszami.


Robiłam ten test parę tygodni temu i mi wyszło wtedy, że jestem zupełnie nieprzystosowana do życia w społeczeństwie. xD
Dziergam rzeczy. O, tu są.

1
(+1|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 29.09.2017 13:11:09
Lis Rudy
Anthro
Cytat:
Jesteś chorym degeneratem. Powinieneś zostać zamknięty na zawsze. Są duże szanse, że aktualnie jesteś poszukiwany przez policję. Bóg wie za co.
Twoje głęboko umiejscowione kompleksy sprawiają, że stale masz perwersyjne fantazje seksualne obejmujące zwierzęta i sprzęt rolniczy.
Ludzie, którzy odpowiadali tak jak Ty najczęściej umierają zastrzeleni przez zazdrosnych małżonków ich daleko posuniętych w latach kochanków.
Twoje upośledzenie jest dotkliwe, ale nadal możesz odnieść sukces, o ile nie próbujesz zaangażować się w aktywność bardziej złożoną niż pisanie poradników. Powtarzaj sobie tylko: "w najlepszym razie jestem przeciętny". Obniż swoje oczekiwania wobec siebie, a nie będziesz zawiedziony. Obniż je bardzo.
Nie zaszkodzi także jak od czasu do czasu upijesz się do nieprzytomności.


O kur...
Ostatnio edytowany przez SilverPaw dnia 29.09.2017 13:12:47

Offline
inż. Toboe
3
(+3|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 29.09.2017 13:58:20
Irbis
Bestia
Cytat z "Rinnara": (Link »)
Robiłam ten test parę tygodni temu i mi wyszło wtedy, że jestem zupełnie nieprzystosowana do życia w społeczeństwie. xD
Kobieta zmienną jest. =P
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 29.09.2017 15:18:16
Emowilczek
Anthro
Cytat z "SilverPaw": (Link »)
Cytat:
Jesteś chorym degeneratem. Powinieneś zostać zamknięty na zawsze. Są duże szanse, że aktualnie jesteś poszukiwany przez policję. Bóg wie za co.
Twoje głęboko umiejscowione kompleksy sprawiają, że stale masz perwersyjne fantazje seksualne obejmujące zwierzęta i sprzęt rolniczy.
Ludzie, którzy odpowiadali tak jak Ty najczęściej umierają zastrzeleni przez zazdrosnych małżonków ich daleko posuniętych w latach kochanków.
Twoje upośledzenie jest dotkliwe, ale nadal możesz odnieść sukces, o ile nie próbujesz zaangażować się w aktywność bardziej złożoną niż pisanie poradników. Powtarzaj sobie tylko: "w najlepszym razie jestem przeciętny". Obniż swoje oczekiwania wobec siebie, a nie będziesz zawiedziony. Obniż je bardzo.
Nie zaszkodzi także jak od czasu do czasu upijesz się do nieprzytomności.

O kur...


Witaj w klubie. Może trafimy do tej samej celi :V
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

3
(+3|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 1.10.2017 13:40:30
Tygrys Śnieżny
Anthro
Twoje odpowiedzi mówią mi, że nigdy nie zostaniesz zostawiony sam na sam z moją córką. A ona ma 37 lat. Właściwie to mój syn też nie jest przy tobie całkiem bezpieczny. A teraz znikaj, mam broń i nie będę się wahał jej użyć.
Ludzie, którzy odpowiadali tak jak Ty zwykle mają wyraziste, perwersyjne fantazje seksualne, tak nietypowe, że przeraziłyby ich znajomych z pracy. Pomimo twojego stanu i związanych z nim ograniczeń, pamiętaj, że zawsze możesz znaleźć pracę jako diler narkotyków lub prostytutka, jeżeli naprawdę się postarasz.
Najprawdopodobniej jesteś spod znaku wagi, jak większość beznadziejnych ludzi. Co zaskakujące nie nienawidzisz swoich rodziców, ale zdecydowanie nienawidzisz swoich dziadków - kto wie co to może oznaczać.

ojć...
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.

1
(+1|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 19.02.2018 7:56:49
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro

0
(+0|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 19.02.2018 21:52:32
Iguana
Anthro
Cytat z "SilverPaw": (Link »)
Cytat:
Jesteś chorym degeneratem. Powinieneś zostać zamknięty na zawsze. Są duże szanse, że aktualnie jesteś poszukiwany przez policję. Bóg wie za co.
Twoje głęboko umiejscowione kompleksy sprawiają, że stale masz perwersyjne fantazje seksualne obejmujące zwierzęta i sprzęt rolniczy.
Ludzie, którzy odpowiadali tak jak Ty najczęściej umierają zastrzeleni przez zazdrosnych małżonków ich daleko posuniętych w latach kochanków.
Twoje upośledzenie jest dotkliwe, ale nadal możesz odnieść sukces, o ile nie próbujesz zaangażować się w aktywność bardziej złożoną niż pisanie poradników. Powtarzaj sobie tylko: "w najlepszym razie jestem przeciętny". Obniż swoje oczekiwania wobec siebie, a nie będziesz zawiedziony. Obniż je bardzo.
Nie zaszkodzi także jak od czasu do czasu upijesz się do nieprzytomności.


O kur...


Witam w klubie. Mam to samo o.-.ó

0
(+0|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 8.03.2018 20:23:38
Leff
Anthro
Cytat:
Twoje odpowiedzi sugerują, że jesteś całkowicie normalny. Czy zdajesz sobie sprawę, jak rzadkie to jest? Może powinieneś obniżyć standardy i znaleźć sobie jakieś złe zwyczaje, ponieważ ludzie podobni do Ciebie są zwykle skrajnie irytujący dla otoczenia.

Osoby, które udzielały odpowiedzi podobnych do twoich zawsze są zdradzani lub porzucani przez partnerów.

Na dłuższą metę nie ma dla Ciebie żadnej nadziei. Twoje życie nie stanie się nawet odrobinę lepsze, ani w najbliższym czasie, ani w bardziej odległej przyszłości. Twój smutek nie będzie miał żadnego ograniczenia. Depresja i cierpienia psychiczne będą twoimi stałymi towarzyszami.


Hm... Normalny mówisz :V
Kepucz! :D

0
(+0|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 8.03.2018 20:53:35
Lis
Anthro
Cytat z "Lazer": (Link »)
Cytat z "SilverPaw": (Link »)
Cytat:
Jesteś chorym degeneratem. Powinieneś zostać zamknięty na zawsze. Są duże szanse, że aktualnie jesteś poszukiwany przez policję. Bóg wie za co.
Twoje głęboko umiejscowione kompleksy sprawiają, że stale masz perwersyjne fantazje seksualne obejmujące zwierzęta i sprzęt rolniczy.
Ludzie, którzy odpowiadali tak jak Ty najczęściej umierają zastrzeleni przez zazdrosnych małżonków ich daleko posuniętych w latach kochanków.
Twoje upośledzenie jest dotkliwe, ale nadal możesz odnieść sukces, o ile nie próbujesz zaangażować się w aktywność bardziej złożoną niż pisanie poradników. Powtarzaj sobie tylko: "w najlepszym razie jestem przeciętny". Obniż swoje oczekiwania wobec siebie, a nie będziesz zawiedziony. Obniż je bardzo.
Nie zaszkodzi także jak od czasu do czasu upijesz się do nieprzytomności.


O kur...


Witam w klubie. Mam to samo o.-.ó


Ja też to miałem ale co najgorsze wykazało że mój brat jest normalny a to debil.

Niech bóg strzeże mnie przed przyjaciółmi. Z nieprzyjaciółmi sam dam sobie radę. :-Dk

1
(+1|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 8.03.2018 22:32:21
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Efekt horoskopowy (efekt Forera lub efekt Barnuma) to obserwacja, że ludzie uznają za bardzo trafne opisy ich własnej osobowości, które w rzeczywistości są jedynie ogólnymi zestawami danych odnoszącymi się do znacznej grupy ludzi. Efekt ten może wyjaśniać rozpowszechnienie wiary w pseudonaukowe teorie takie jak astrologia, numerologia czy wróżenie[1][2].


Warszawa, Wrocław (27.02) – Ponad stu naukowców, psychologów-praktyków i studentów rozpoczyna dziś czterodniowy protest przeciwko stosowaniu szkodliwych testów przez psychologów sądowych i klinicznych.

Akcja dotyczy przede wszystkim testu Rorschacha. Osobie badanej tym testem pokazywane są atramentowe plamy, po czym badany mówi o swoich skojarzeniach. Następnie psycholog stawia diagnozę dotyczącą stanu psychicznego pacjenta i jego cech osobowości.

„Przerażające jest to, że takie wątpliwe diagnozy decydują o wyrokach sądowych na przykład o decyzjach dotyczących opieki nad dzieckiem czy otrzymaniu pracy. Nierzadko zdarza się, że w wyniku takiego badania ludzie bywają oskarżani o molestowanie seksualnie dzieci, a nawet trafiają do więzienia. A przecież test Rorschacha ma wartość niewiele większą od wróżenia z fusów. Bo nie da się ocenić osobowości człowieka na podstawie jego skojarzeń po obejrzeniu kilku kleksów”, powiedział jeden z organizatorów protestu, psycholog, założyciel Klubu Sceptyków Polskich, Tomasz Witkowski.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

0
(+0|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 8.03.2018 23:21:47
Smok / Gad
Anthro
Zawsze mnie to właśnie zastanawiało co mają wspólnego te testy na interpretacje plam z czyjąś psychiką. ;D W sumie wydawało mi się że takie rzeczy stosuje się w głupich filmach z USA ;p

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 14.03.2018 2:00:12
Nie ma to jak przedawniona wiedza psychologiczna. Test Rorschacha to tak naprawdę pół biedy, zdecydowanie bardziej rozpowszechniona jest przestarzała teoria uzależnień. Wrzucę link do filmiku, bo w sumie może zainteresować osoby, które czytają temat.

Kurzgesagt - Addiction
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=ao8L-0nSYzg


2
(+2|-0)
Re: Test Rorschacha
Wysłano: 14.03.2018 20:20:47
Leniwy kot kanapowy
Anthro
Twoje odpowiedzi sugerują, że lubisz przejawiać działania niezdarnie imitujące inteligencję i samokontrolę. To prawdopodobnie skończy się, kiedy tylko znów zaczniesz pić (lada dzień), co będzie dla wszystkich dużą ulgą, bo teraz jesteś nie do zniesienia.
Weź sobie do serca, to co mówiła twoja matka: "daj sobie spokój, nie bądź takim sztywniakiem".
Ludzie, którzy udzielali odpowiedzi podobnych do twoich zwykle są złodziejami, kłamcami lub donosicielami.
Z powodu wyżej opisanych zaburzeń zawsze będziesz potrzebował stałej opieki psychologicznej. Staraj się unikać interakcji z ludźmi, jeżeli to możliwe ogranicz swoje kontakty ze światem do internetu. Nie opuszczaj swojego pokoju, jeżeli nie chcesz wpaść w kłopoty.
Jeżeli wziąć pod uwagę twoje wyniki, to twój paniczny strach przed wszystkim co znajduje się poza twoim domem jest całkowicie uzasadniony.

Cały ten test do wypełnienia ze strony psychologi społecznej jest wspaniałym dowcipem, kpiącym z testu Rorschacha. Tylko, niestety, w moim przypadku wynik jest całkiem blisko sedna...
A jednak!

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane