Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   26 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...339340341342343344345...347>>


1
(+2|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 8.04.2018 22:15:45
smok / obcy / rasa przedludzka
Anthro
Cześć wszystkim,

Miło jest mi Was poznać, jestem Arc i jestem smokiem. Jestem pierwszy raz w tym miejscu, choć z fandomem mam do czynienia od 2004 roku. Chętnie poznam Was bliżej, więc zapraszam do kontaktu. Nie gryzę, choć zęby mam ostre jak żyletka ^.=.^

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 11.04.2018 21:26:01
Witam
Jestem Ferrofluff.
Już kiedyś udzielałem się na tym forum, ale zmieniłem fursonę, a co za tym idzie nicka (teraz mój nick jest bardziej uniwersalny - niezwiązany z konkretną fursoną).
Od zawsze interesowała mnie tematyka antropomorficznych zwierząt. Gdy miałem 7 lat pojawiła się myśl: Ciekawe czy są takie bale przebierańców, gdzie mają bardzo realistyczne kostiumy zwierząt (antropomorficznych), które mają realistyczne futro i wygląd. I po latach dzięki internetowi odkryłem, że to nie jest tylko moja fantazja, tylko rzeczywistość! Data jednego z pierwszych rysunków, które opublikowałem w sieci sięga roku 2007. Interesuję się także informatyką (Technik Informatyk), elektroniką i sprzętem audio vintage. Uwielbiam muzykę lat 80-tych - rock, italo disco, elektroniczna.
Pozdrawiam wszystkich :3

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.04.2018 8:14:49
gryf
PERMABAN
Cytat z "Ferrofluff": (Link »)
Interesuję się także informatyką (Technik Informatyk), elektroniką i sprzętem audio vintage.

Biorąc pod uwagę gatunek, to podejrzewam, że to zainteresowanie sprowadza się do przegryzania kabli.
To już druga kuna na forum... spodziewam się gwałtownego wzrostu liczby awarii w serwerowni :D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.04.2018 13:37:04
Kuna leśna
Anthro
Kolejna kuna? Najs :3

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.04.2018 0:34:00
Kuna domowa
Zmiennokształtny
Cytat z "Mars": (Link »)

To już druga kuna na forum... spodziewam się gwałtownego wzrostu liczby awarii w serwerowni :D


*kaszl kaszl* 3-cia.
Ostatnio edytowany przez Ferra dnia 13.04.2018 0:36:35

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.04.2018 1:55:47
Husky
Anthro
Cytat z "Ferra": (Link »)
Cytat z "Mars": (Link »)
To już druga kuna na forum... spodziewam się gwałtownego wzrostu liczby awarii w serwerowni :D

*kaszl kaszl* 3-cia.

A co z tymi dwoma tysiącami użytkowników, którzy przewinęli się przez to forum? Na pewno jacyś z nich również byli kunami :-Pk
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 13.04.2018 1:56:07
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.04.2018 3:02:48
Kuna domowa
Zmiennokształtny
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
A co z tymi dwoma tysiącami użytkowników, którzy przewinęli się przez to forum? Na pewno jacyś z nich również byli kunami :-Pk


Tego w sumie nikt nie neguje, jednakże ostatnimi czasy kojarzę siebie i Maxellero >.>

W sumie ciekawe ile było wcześniej kun :D

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.04.2018 23:01:30
Lis
Anthro
cześć co u was ?

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.04.2018 21:46:59
Doberan/wilk
Anthro
Hej!
Jestem nowa na tym forum,w temacie furry również.
Nie wiem co innego napisać :-ojjk:

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.04.2018 23:02:23
Kuna leśna
Anthro
Witam w skromnych progach :-Dk

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.05.2018 18:04:36
Chimera
Hybryda
Witam, jestem walnięty na banie ale widzę, że wy też to chyba dobrze trafiłem :-)k

-1
(+0|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 26.05.2018 17:00:17
liso-kotka
Hejo :-Dk !
To tak , jeszcze dawno temu przeglądałam yiffy później mi się znudziło ale czasem do tego wracam ;-)k , później zaczęłam interesować się BDSM i bardzo spodobał mi się pet play, poznałam chłopaka który był furry i w sumie dlatego bardziej zainteresowałam tematem.Narysowałam swoją fursonę choć uważam się za beztalencie artystyczne XD. Podobają mi się zwierzęce elementy garderoby:ogonki, uszka ,łapki,na ręce, skarpetki wyglądające jak łapki i większości z nich nie fetyszuje raczej uważam za fajne i urocze,choć seks w czymś takim mógłby być ciekawy :-)k .Co do nika to jestem trans dziewczyną od miesiąca na hormonach.Aha i moja fursona to coś w stylu kota/lisa jest w różnych odcieniach różowego (włosy,ciało ,ogon ) , ma bardzo długie włosy spięte czarną gumką.Nosi ciemno fioletową bluzkę i jasno fioletową spódniczkę.Do tego czarno-białe skarpetki do ud i to takie na ręce XD w tym samym kolorze.
Ostatnio edytowany przez Chickwithdick dnia 26.05.2018 17:30:38

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.05.2018 2:57:15
Lis Fenek
Anthro
Siemka
O furry wiem właściwie już od dłuższego czasu, jednak ostatnio czytałem sobie trochę rzeczy typu yiff-yaoi i niektóre poprostu były tak wciągające i wg mnie emocjonujące ( bo jestem wrażliwą osobą :rollk: ) że utworzyło się we mnie dziwne uczucie jakim była chęć stania się częścią tego świata, więc nie owijając już w bawełne poprostu zacząłem szukać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Niestety jestem świeży w tych tematach ale już marzę o własnym fursuicie a moją fursoną jest antropomorficzny Fenek. Tak wiem, że słabo wygląda to co napisałem, ale niegdy nie potrafiłem opowiadać i opisywać swoich przeżyć a chciałem poprostu napisać jak się tu znalazłem --k . Więc na koniec dodam tylko że witam wszystkich :-)k .
Tuturu~!~

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.05.2018 6:35:12
liso-kotka
Dethor nie wygląda słabo, wydajesz się uroczy, witaj ;-)k

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.05.2018 18:57:21
Pies
Anthro


Witam!

Jestem tu nowa. Furry znam i interesuję się od jakiegoś czasu.

Jestem Artly, czarno-białym border collie z niebieskimi oczami.

Moja nazwa nawiązuje do mojej pierwszej fursony. ;-)k

Chętnie z kimś popisze i się zapoznam :-ojjk:

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.05.2018 23:46:18
Witajcie :)
O furry słyszałam i trochę czytałam jestem tu by zdobyć więcej informacji o szyciu i projektowaniu kostiumów, oraz czy w czymś co stworzę da się wyjść do ludzi XD
Samej ciężko mi ocenić czy coś wymaga poprawy czy można by to było zrobić lepiej itd. Potrzebuję waszej pomocy :)
Będę tu czasem zaglądać i podziwiać wasze osiągnięcia i prace.
Pozdrawiam cieplutko :)
Ps. Rysia to również pierwszy futrzak którego obecnie szyję jest już prawie skończona ale nadal wymaga poprawek

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.06.2018 9:00:24
Hej,
szukam towarzystwa, więc przybyłam tutaj.
Furry znam od lat, a moją fursoną jest czarny kot.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 11.06.2018 16:33:16
Lew
Anthro
Siema

Furry jestem od Maja, czyli tak za bardzo nie wiem o nich za dużo

Ostatnio zacząłem czytać takie różne komiksy o furry itd. I trochę mnie zainteresowały Yiff'y, Wiem dziwnie to brzmi

Moja Sona to oczywiście Wilk ale no, Czerwony bo to mój ulubiony kolor

Jestem bardzo otwarty na nowe znajomości, I właśnie to lubie najbardziej

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.06.2018 19:31:32
Lew
Anthro
Cześć wszystkim!
Mam 28 lat, tematyką furry interesuję się od ok. pięciu, ale takim "świadomym" futrzakiem jestem od trzech.
Kiedyś chciałem tworzyć rysunki w tych klimatach, przez kilka miesięcy chodziłem nawet na kurs rysunku, ale średnio mi to wychodziło i zrezygnowałem, czego teraz trochę mi szkoda.
Od ponad pół roku jestem fanem twórczości Kyella Golda, aktualnie czytam pierwszy tom "Love Match".
Fajnie, że w naszym kraju fandom istnieje, kiedyś myślałem, że poza USA nic się w tych tematach nie dzieje. Jakiś czas temu znalazłem ten portal i w końcu do Was dołączam :-)k
Jutro... Będzie futro

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.06.2018 5:11:01
Husky
Anthro
Siema.
Mam 24 lata, furry znam od ponad roku, jednak dopiero od tygodnia staram się dowiedzieć o nich jak najwięcej.
Nadal nie wiem czy dobrze rozumiem pojęcie fursony, ale jeśli tak to posiadam dwie: pierwsza to biały tygrys z dredami i czerwonymi oczami, druga fursona to srebrno-niebiesko-biały Husky DJ o niebieskich oczach.
Miło było by poznać osoby o podobnych zainteresowaniach, moimi są: muzyka elektroniczna (głównie Hardstyle, który chcę zacząć tworzyć), gry komputerowe, współczesne walki rycerskie i astronomia, ale jestem także mocno otwarty na odkrywanie nowych hobby.
Chciałbym wykonać fursuit mojego DJ-a i wybrać się na jakiś convent.
Trochę się rozpisałem, chociaż miałem się tylko przywitać a nie pisać powieść. :D
Pozdrawiam. :)
EDIT) Od teraz posiadam też aplikację Telegram, nick taki sam jak na forum.
Ostatnio edytowany przez Pietras dnia 22.06.2018 9:51:36
Close your eyes and count to Seven, when you wake you'll be in heaven!

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 24.06.2018 19:21:33
Anthro
Zniknąłem, wróciłem... A skoro już wróciłem, chociaż się przywitam.

Привет / Cześć / Ahoj Wszystkim!
Ostatnio edytowany przez Matvey dnia 24.06.2018 19:33:33

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 25.06.2018 14:01:25
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
No proszę, kto to do nas wrócił.
(Spamienie rozpocznie się za:
trzy...
dwa...
jeden...)
Ostatnio edytowany przez Anifel dnia 25.06.2018 14:02:35

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 25.06.2018 17:17:55
Anthro
Pojawiam się i znikam. Jak murzynek na przejściu dla pieszych.

9
(+9|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 2.07.2018 6:23:23
Jeleniowaty
Anthro
Dzień dobry, dobry wieczór, witam, cześć i czołem ;)

Wybaczcie zwłokę między rejestracją a napisaniem pierwszego postu, bo ... obserwując uczyłem się Was - podobnie jak to robię na wielu innych spotkaniach w większym gronie.
Nie wiem jak bardzo typowa bądź nietypowa będzie moja historia, ale wszystko zaczęło się od ... mojej wideo twórczości w której w ramach eksperymentów z wpływem oddzielenia mojego realnego wizerunku od widowni na moją prezencję powołałem do życia postać Szarego Jelenia. Mimo, że mam takie sobie umiejętności aktorskie zżyłem się z tą postacią na tyle mocno, że jak już tworzę to tylko dzieła związane z nią. Ale.... nie tak dawno jeden z Widzów zadając mi banalne pytanie sprawił, że zainteresowałem się Wami i dostrzegłem spore grono Furries (a także Bronies) - któro przyciągnąłem do filmów poruszających typowo techniczne zagadnienia (więc niekoniecznie łatwe dla wielu z Was).
Generalnie z terminem "Furries" zetknąłem się jakieś 10 lat temu w kontekście komiksów i grafiki komputerowej... choć popularną kreskę w tym "nurcie" poznałem w latach 90-tych - czasach w których królowały komputery marki Amiga a drogą pantoflową (dyskietkami wysyłanymi pocztą) wędrowały między ludźmi animacje o "przygodach pani wiewiórki". Wizerunki furson przewijały się od czasu do czasu, ale traktowałem je podobnie jak cosplayerów - czyli spodziewałem się, że osoby te łączy miłość do konkretnych postaci z gier.
W tej chwili obserwuję u siebie ciekawą rzecz - odkrywając Was i rozmawiając od jakiegoś czasu z częścią z Was przez chat... czuję się jakbym odkrywał siebie na nowo :) A to jest ciekawe doznanie :)

Tu też będę wcielał się w postać Szarego Jelenia - a teraz -patrząc na Wasze charakterystyki- przedstawię swoją prawdopodobnie odbiegającą od najliczniejszej:
Dobiłem do wieku inżyniera Karwowskiego, już dawno "zachipowany" czy jak kto woli "z simlockiem" a w stadku oprócz "łani" jest jeszcze "cielątko", także w sprawach sercowych (jeśli takowe kogoś trapią) mogę służyć radą ;) - choć pewnie nie zawsze odpowiem natychmiast, bo z taką ilością zainteresowań i obowiązków 24 godziny to dla mnie zdecydowanie za mało ;)

Telegramowy nick prawie taki jak na forum - avatar z troszkę innym tłem. Kto chce da radę bez problemu znaleźć wszystko co potrzeba ;)

Pozdrawiam wszystkich :)
Szary Jeleń

0
(+2|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 2.07.2018 10:35:31
Emowilczek
Anthro
Witamy w naszej małej bandzie degeneratów
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...339340341342343344345...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane