Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12345>>


2
(+2|-0)
Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 1.08.2018 1:28:52
Królik (bialy)
Anthro
Po tym oto wpisie...
Cytat z "PrinceOfDarkness": (Link »)
Wiem, że forum jest praktycznie wymarłe [...]

Zaczeło mnie zastanawiać dlaczego to forum jest prawie martwe i zastanawia mnie też czy kiedyś było żywsze? Jak uważacie dlaczego polskie futrzaki już się tu nie udzielają a nawet administrację rzadko widać?

Komentarz:
Nie jestem martwy! //Toboe
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 15.02.2019 15:41:37
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 1.08.2018 1:35:18
Koń
Anthro
Ja dołączyłem niedawno, więc nie wiem, jak było wcześniej, ale widzę, że Telegram jest żywszy niż forum.

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 1.08.2018 1:44:39
Królik (bialy)
Anthro
Ja na telegramie nie jestem. A masz jakąś teorię dlaczego telegram jest żywszy?
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

3
(+4|-1)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 1.08.2018 2:10:56
Jeleń
Anthro
Long story short: pewnego dnia admin postanowił zrobic czystki etniczne i wyrzucil osoby ktore wprowadzaly wg niego dosyc dużo kontrowersji. Decyzje o banach 'niesfornych' uzytkownikow nie spodobaly sie pozostalym, więc wiekszosc futer zaczela emigrowac, po pewnym czasie zrobilo sie zwyczajnie nudno i jak to opisaliscie... "martwo". Od tamtego czasu, duza czesc osób przeniosla sie na główny kanal telegramowy.
Nie bede tutaj wprowadzac moralitetow ale sami zdecydujcie kto moze miec racje: wiekszosc fandomu czy koles podajacy sie za małą dziewczynke z wielkim dzialem.
Ostatnio edytowany przez Shallow dnia 1.08.2018 3:22:08
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

3
(+3|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 1.08.2018 9:06:32
Anthro
Według mnie to kwestia braku ciekawych wątków i chęci ich kontynuowania. W tematach konstruktywnych udziela się skrajnie mało osób a zauważalne próby zrobienia czegoś z tym kończą się na braku aprobaty. Więc to nie kwestia zmian w przeszłości forum lecz wyboru prostszych rozwiązań przez ogół.

Zauważcie, że najczęściej poruszane wątki na tym forum są bardzo błache: obrazki, linki do muzyki, powitania. I w takiej kolei rzeczy emigracja na Telegram, który dostarcza tego typu materiałów szybciej i łatwiej wydaje się naturalnym następstwem, fragmentem ewolucji społeczności.

To z czym mogę się z Tobą zgodzić @Shallow to fakt, że brakuje moderacji, która aktywnie zachęcałaby do działania - bardzo tego brakuje. Natomiast kompletnie się niezgodzę (odkładając na bok niuanse sprawy o której wspominasz), że większość danej społeczności czy społeczeństwa ma rację w konflikcie z jedną osobą. Przeważnie ogół jej nie ma bo jest stadkiem owiec i taka opinia będzie rozwodniona, uśredniona, bez wyrazu i zwartej idei.
Ostatnio edytowany przez Kord dnia 1.08.2018 9:07:22
Lubię ciastka
lecz jeść ich nie mogę
bo grubnę :C

1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 1.08.2018 11:41:33
Jeleń
Anthro
Cytat z "Kord": (Link »)
Shallow to fakt, że brakuje moderacji, która aktywnie zachęcałaby do działania - bardzo tego brakuje. Natomiast kompletnie się niezgodzę (odkładając na bok niuanse sprawy o której wspominasz), że większość danej społeczności czy społeczeństwa ma rację w konflikcie z jedną osobą. Przeważnie ogół jej nie ma bo jest stadkiem owiec i taka opinia będzie rozwodniona, uśredniona, bez wyrazu i zwartej idei.


Źle mnie zrozumiałeś, to nie był konflikt całej społeczności z jedną osobą, tylko jednogłośne ustosunkowanie sie do jej poczynań i natutalna kolej rzeczy. Poza tym wydaje mi się ze za krótko tu jesteś żeby ogarnąć absolutnie cały obraz.
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

7
(+8|-1)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 1.08.2018 11:45:36
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
A dla mnie jest to błędne koło. Próbowaliśmy ruszyć z panem M. to forum. Ba. Spamiliśmy jak głupi, odkopywaliśmy wątki i w sumie dobrze się przy tym razem bawiliśmy. Problem był w tym, że nie miał kto przyłączyć się do zabawy. Wtedy mało pojawiało się nowych. A jeśli już przybywali, to i tak nie mieli co robić, albo byli zbyt nieśmiali, by włączyć się do rozmowy (trzeba pamiętać, że sporo futrzastych takich jest).
Przez to i zajęci też swoimi sprawami, zamilkliśmy. Sprawa prosta. Przychodzi nowy, widzi ciszę i ma dwie opcje. Dać sobie spokój, albo trafić np. na telegramm, gdzie coś się dzieje. I znów mamy ciszę. Norma.
I nie mogę się zgodzić, że tematy takie jak np. obrazki, x czy y, nie są potrzebne. Są i może nie rozwijają forum o dyskusje itp. to i tak bywają integralną częścią. Nie każdy po ciężkim dniu może mieć ochotę wypowiadać się na jakieś bardzo skomplikowane tematy, albo chcieć po prostu zrobić coś niezobowiązującego, lub po prostu dobrze się bawić.

A więc (tak, tak, nie zaczyna się zdania od "a więc"), jeśli chcemy coś z tym zrobić:
- musi się znaleźć choć grupka, która będzie chciała ze mną spamić
- witajmy nowych (nawet jeśli oznacza to mały offtop w wątku z powitaniami, np. pytając ich o zainteresowania) i dajmy im powód, by zostali
- nie bójmy się tworzyć tematów tych poważnych i tych głupkowatych. Jesteśmy tu po to, by dobrze się bawić
- nie bójmy się pisać tego, co naprawdę myślimy. Srać na karmę, czyjeś zdanie jest ważniejsze, a w razie dramy coś się wymyśli.
- jeśli ktoś będzie banował za poglądy, to czas się gdzieś przenieść. Nie znam tamtej sytuacji i nie będę się o niej wypowiadać, więc zobaczymy jak to będzie w praniu.

Kto jest ze mną? Jeśli nie my to kto? Dobrze jest marudzić, że forum nie działa, zamiast zabrać się za jego odnowę.
Ostatnio edytowany przez Anifel dnia 1.08.2018 11:51:31

2
(+2|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 1.08.2018 12:05:43
Wolf
Anthro
Nie tylko polfurs umiera. Jak dla mnie sprawa jest prosta. Przesył informacji ciągle się rozwija, przyśpiesza. Fora zaczynają być przeżytkiem, zamienia się je na komunikatory takie jak Telegram, gdzie szybciej i prościej można się komunikować z innymi.
“We’re all animals.” The general stated slowly. “Most don’t learn that until they are on the battlefield." - Gen. Nidaja STEAM <-- Link naprawiony...

1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 1.08.2018 12:13:08
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
W sumie masz rację Hexer. Widać to też po innych forach. Są mnien oblegane, ale trzeba też pamiętać, że nie są martwe. Pracują wolniej, ale dają sobie radę.

1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 1.08.2018 13:22:59
Koń
Anthro
Z drugiej strony, komunikatory są mocno chaotyczne, 1-2 kanały, na których się pisze o wszystkim i o niczym. Na forum jest jako taki porządek, łatwo jest przeczytać dyskusję sprzed 5 lat, podczas, gdy na telegramie czy discordzie ciężko jest przeczytać dyskusję sprzed kilku godzin. Fakt, komunikacja jest szybsza, to spora zaleta, ale do prowadzenia konkretnych dyskusji forum jest lepsze.

Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 1.08.2018 14:41:08
Irbis
Bestia
Cytat z "PrinceOfDarkness": (Link »)
Na forum jest jako taki porządek, łatwo jest przeczytać dyskusję sprzed 5 lat, podczas, gdy na telegramie czy discordzie ciężko jest przeczytać dyskusję sprzed kilku godzin. Fakt, komunikacja jest szybsza, to spora zaleta, ale do prowadzenia konkretnych dyskusji forum jest lepsze.
Tylko kto myśli o czytelności wątków za 5 lat? Teraz żyje się danym momentem. Fora są dobre do szukania rozwiązań na różne tematy - rozwiązanie zostaje dla potomnych. Jednak ludzie wolą szybciej dostać rozwiązanie, nie myśląc o innych, którzy mogą za miesiąc szukać tego samego. Stąd komunikatory.

Obecnie discord, telegram, messenger wypierają fora, zwłaszcza te o wąskim zakresie zainteresowań. Kiedyś fora były tworzone dla wszystkiego. Do byle gildii w grze przeglądarkowej. Teraz komunikacja jest ograniczona do facebooka/discorda itp.


@Shallow, nie ukrywam, że czystka też miała pewien wpływ na aktywność forum. Dramy były tutaj dość częstym motorem aktywności forum. Sam w wielu aktywnie uczestniczyłem, niestety.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

3
(+3|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 1.08.2018 14:44:14
Anthro
@Shallow, jasne - jak najbardziej śledzę sytuację zbyt krótko żeby ją obiektywnie ocenić. Dlatego odniosłem się w poprzednim wpisie do abstrakcyjnego społeczeństwa, co nawet w nawiasie zaznaczyłem. :)

@Anifel: Zgadzam się, że wątki i rozrywki proste, polegające na oglądaniu kotów w internecie są przydatne. Uważam tylko, że ze względu na swoją prostotę zaczynają dominować i ludzie wybierają je w pierwszej kolejności: bo łatwo, wygodnie i prosto. Co jak zauważyły kolejne osoby w tym wątku przekłada się na powolne wymieranie takich miejsc jak fora. Dlatego aktywizacja ludzi do ruszenia mózgiem jest coraz trudniejsza, przynosi mniejsze efekty ale nadal jest potrzebna.

@PrinceOfDarkness: dlatego uwielbiam maile. Prosto, konkretnie, precyzyjnie o wybranym czasie - mała szansa, że coś Cię będzie rozpraszać, zakłócać Twoją produktywność. Czat zostawiam dla najbliższych i do poznawania nowych osób, okazjonalnych kontaktów, które potrafię zorganizować :)

Myślę, że można z całej tej rozmowy wyciągnąć dużo większy wniosek niż mały ruch na tej stronie: świat oferujący prostsze i szybsze rozwiązania jest bardziej atrakcyjny. Skoro lższejszą rozrywką jest obejrzenie kotów niż rozmowy na temat ciekawego artykułu to po co wybierać rozwijający artykuł?

PS: jeszcze tylko raz dodam, nie neguję wartości kotów na YouTube, sam je czasem oglądam, używałem ich tylko jako przykładu do uzyskania kontrastu. :P
Ostatnio edytowany przez Kord dnia 1.08.2018 14:45:29
Lubię ciastka
lecz jeść ich nie mogę
bo grubnę :C

3
(+3|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 1.08.2018 15:17:52
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
To bardzo dobrze widać np. na artykułach w gazetach, internecie, a nawet w przypadku dłuższych wypowiedzi pisemnych. Pierwsze z wymienionych są coraz krótsze i mają więcej zdjęć/obrazków, a drugie są po prostu nieczytane przez innych.

1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 1.08.2018 23:28:48
kotka rasy maine coon
Anthro
Oprócz tego forum udzielałam się jedynie na uczelnianym, które upadło jak mój rocznik skończył studia, a młodsze roczniki wolały uciec na facebooka. I wydaje mi się, że tak się dzieje z każdym. Fb umożliwia w sumie to samo co fora, a dodatkowo "każdy" go ma i zajrzy na grupę "przy okazji". Jeśli dorzucić do tego wciąż powstające grupki na telegramie i discordzie mamy prostą odpowiedź dlaczego forum umiera.

2
(+2|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 2.08.2018 1:54:01
Rabbit
Anthro
Cytat z "Shallow": (Link »)
Long story short: pewnego dnia admin postanowił zrobic czystki etniczne i wyrzucil osoby ktore wprowadzaly wg niego dosyc dużo kontrowersji.


Hołd dla śp. Ary. Niech jej dusza spoczywa w pokoju, a Bóg sprawuje nad nią pieczę.
Jej humor był wykwintny, byłem jej osobistym fanem. Duży dystans do siebie i do świata, wielu osobom tego brakuje.

A forum jest martwe, bo mało osób się udziela. Nie musicie mi dziękować za wyjaśnienie tego problemu. Oczywiście złożyło się na to parę przyczyn, fakt. Natomiast ja wolę się nie wypowiadać, bo od zawsze pełnię rolę obserwatora i bardziej się przyglądam, aniżeli działam, taka natura. Chociaż na Eurofurence byłem, więc tak źle chyba nie jest? Natomiast, jak wspomniała Anifel, faktem jest, że forum było ciężko rozruszać. Jeżeli osoby mojego pokroju piszą więcej, aniżeli reszta, tzn., że naprawdę jest źle i potrzeba srogich działań, aby skierować to forum na właściwe tory.
Lecz mogę wypowiedzieć się od nieco innej strony, właśnie obserwatora, a nie stałego, aktywnego użytkownika.

Brak zainteresowania fandomem na pewno nie jest ową przyczyną. Wydaje mi się, że futra są wciąż popularne, chociaż ich rozkwit zdecydowanie przeminął. Za granicą wygląda to lepiej, mają tam nawet wielu "futrzastych youtuberów" z subskrypcjami rzędu 100k +, więc mimochodem, gdzieś to się tam napędza. Ja sam znam więcej futrzaków zza granicy, aniżeli z Polski (znam 2 osoby prywatnie :lolk: ), ale może to przez moje tułaczki po świecie, who knows?
Szkoda, bo furry jest ciekawym zjawiskiem. Od strony socjologicznej, antropologicznej, oraz psychologicznej. Mnie osobiście to przekonało, żeby spróbować i pośledzić, a nie o dziwo szukanie bolca. Co mogło być w tamtym okresie priorytetem, ale jednak nie było.

Natomiast pomijając to wszystko, warto wspomnieć o kolejnej kwestii, którą ponownie poruszyła Anifel (mądra osóbka, nie powiem). Fora, jako pewne zjawisko - umiera. Ludzie przyzwyczajają się do czytania dawkowanych ilości informacji, nawet chany są coraz mniej popularne. Ja osobiście brzydzę się dlatego telegramami, messengerami i innymi wynalazkami, gdzie człowiek pisze głównie równoważnikami zdań i ciężko o jakąś dłuższą polemikę. Stąd coraz większa popularyzacja stron typu "♥♥♥♥♥♥♥♥♥", czy jeszcze nie tak niedawno "kwejk", bądź "chamsko". Wykop to też nie jest kopalnia intelektualnych wywodów i długich wiadomości. O poziomie najchętniej czytanych artykułów nawet nie wspominam. Śledzę internet jako pewnego rodzaju medium i jestem w szoku, że nawet na takim IRC pisało się więcej, niż na tworach foropodobych obecnie. Czytuję dużo książek, i osób młodych w bibliotekach publicznych na całym świecie widywałem baaardzo mało. Ebooki trochę je zastąpiły, ale wciąż jest znacznie gorzej, niż takie 10-15 lat wstecz, patrząc w statystyki. My się natomiast dziwimy, że forum nam umiera, litości :-Dk Taka jest kolej rzeczy. Dlatego na zachodzie zastępują je inne strony/media. Niedługo pewnie przejdzie to i do Polski, i guess.

Śpieszmy się kochać futrzaki, tak szybko odchodzą. Jak to mawiał klasyk, Sztaudynger: "Najmilsza chyba taka lektura: Wyczytać z oczu, że cię pragnie która.".
Ostatnio edytowany przez PablowskyPL dnia 2.08.2018 2:20:36

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 2.08.2018 2:22:06
Królik (bialy)
Anthro
A kim była Ara? Czy ona już się nie udziela na forum czy faktycznie nie żyje?

Ps: Cieszę się że widzę w moim wątku jedne z ważniejszych futer tego forum a jako że wczoraj był 1 sierpnia to Cześć i chwała bohaterom co podjeli dyskusję. A apropo powstania... Czyżby czas na nowy wątek? :-Dk
Ostatnio edytowany przez Lismorficzny dnia 2.08.2018 2:22:46
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 2.08.2018 2:31:45
Rabbit
Anthro
Ara to taka papuga. Gadatliwa i lekkomyślna, ale za to barwna i kolorowa w wielu aspektach.

Najważniejsze futra to za dużo powiedziane. Brakuje wielu legend, takich jak np. sławetny lew Ingo, który zwierzaka dobrał sobie nie bez przypadku, oraz DarkV, Rakshy, Marsa, Marvina, Lwiczki. No masy, masy ludzi.
Ja np. to jestem nikim jeśli chodzi o długość pobytu tutaj, czy też ilość doświadczeń związanych z tym forum. Śledzę je tak 2012-2013, a konto mam 4 lata, więc jestem wciąż "nowy" w porównaniu do wielu osób :-Pk
Ostatnio edytowany przez PablowskyPL dnia 2.08.2018 2:34:33

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 2.08.2018 2:39:07
Królik (bialy)
Anthro
Cytat z "PablowskyPL": (Link »)
Ara to taka papuga. Gadatliwa i lekkomyślna, ale za to barwna i kolorowa w wielu aspektach.

Najważniejsze futra to za dużo powiedziane. Brakuje wielu legend, takich jak np. sławetny lew Ingo, który zwierzaka dobrał sobie nie bez przypadku, oraz DarkV, Rakshy, Marsa, Marvina, Lwiczki. No masy, masy ludzi.
Ja np. to jestem nikim jeśli chodzi o długość pobytu tutaj, czy też ilość doświadczeń związanych z tym forum. Śledzę je tak 2012-2013, a konto mam 4 lata, więc jestem wciąż "nowy" w porównaniu do wielu osób :-Pk


Oczywiście że wielu tu nie ma lecz dla mnie już te osoby to już coś. I nie odpowiedziałeś mi na pytanie czy Ara żyje i czy się udziela na forum?
(bo rozumiem że ara nie jest feralowym twoim zwierzątkiem lecz użytkownikiem/czką forum)
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 2.08.2018 3:18:55
Husky z lisem w awatarze
Anthro
Cytat z "Lismorficzny": (Link »)
I nie odpowiedziałeś mi na pytanie czy Ara żyje i czy się udziela na forum?

Jedzie na tegoroczny Futerkon, więc chyba żyje :lolk:
A na forum się nie udziela gdyż m.in. to jej dotyczyła czystka wspomniana wcześniej przez Shallowa.

Offline
inż. Toboe
2
(+2|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 2.08.2018 10:25:46
Irbis
Bestia
Cytat z "PablowskyPL": (Link »)
Ara to taka papuga. Gadatliwa i lekkomyślna, ale za to barwna i kolorowa w wielu aspektach.

Lepiej nie mogłeś opisać tejże postaci. XD

Cytat z "PablowskyPL": (Link »)
Najważniejsze futra to za dużo powiedziane. Brakuje wielu legend, takich jak np. sławetny lew Ingo, który zwierzaka dobrał sobie nie bez przypadku, oraz DarkV, Rakshy, Marsa, Marvina, Lwiczki. No masy, masy ludzi.
Też mi brakuje ich aktywności. Sam w ciągu tych 8 lat spędzonych tutaj przestałem być aktywny. Dopadła mnie praca, a czas wolny spędzam na graniu zamiast produkowaniu się na forach.

Sam dodałbym do listy parę osób. Fuma, Gravedigger, KocurKotka, Liskowic, Riciak.

Te wszystkie osoby, które mają tutaj nawet kilka tysięcy postów na liczniku...
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

2
(+2|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 2.08.2018 22:49:11
osioł
Anthro
Pamiętam te czasy, kiedy na forum się właziło i czytało mnóstwo ciekawych postów. Jednie doprowadzały do kłótni i natychmiastowych wyzwisk, a inne do kulturalnej i czasem nudnej dyskusji.

Pamiętam jak mnóstwo prac były tutaj wrzucane, jak jedni się rozpływali nad rysunkami autora X, a przy autorze Y wypominali bzdety, byleby mu dosrać.

Pamiętam wojny między forami.

Pamiętam aktywny temat odnośnie spotkań w stolicy Paradoxie (o ile się ja tam najeździłem), czy większe wyprawy i biby na działce za moim miastem, impreza w Olsztynie i coś tam jeszcze było.

Nawet nie wiem kiedy te osoby, które znałem, nagle poznikały z tego miejsca. Wiem, że właziłem, ale nagle LV znikł, Edi, Hufnaar, Ryan i inni. Co prawda widziałem się z nimi na żywo jakieś...2 czy 3 lata temu, ale przestałem już nadążać co tu się dzieje.

A to wszystko przez te 11 lat.

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 3.08.2018 0:21:00
Królik (bialy)
Anthro
Cytat z "Osioł": (Link »)
Pamiętam te czasy, kiedy na forum się właziło i czytało mnóstwo ciekawych postów. Jednie doprowadzały do kłótni i natychmiastowych wyzwisk,

Pewnie dlatego nikt nic nie napisał w wątku o powstaniu warszawskim XD
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 3.08.2018 8:55:32
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Tak trochę odbiegając od całej melancholijnej atmosfery... Wpadłam by napisać, iż cieszę się, że nasz mały trup w szafie, zwany forum, jakimś cudem zaczął się ruszać. Nie wiem czy to za sprawą złej konserwacji i robaków pod skórą (a potem wszystkie zeżrą co się da i uciekną), czy naprawdę ma zamiar trochę się ruszyć, a z biegiem czasu może i zacząć normalnie funkcjonować.
Dobra robota.

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 4.08.2018 1:23:23
Królik (bialy)
Anthro
Anfiel. Też obawiam się że zabawa martwym ciałem nie sprawi że ono ożyje.
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 5.08.2018 2:40:05
Człowiek
Wtf? Jak pamietnam forumnzawsze bylo zywe, teraz jakis ghosttown
Born to be [h/a/t/e/d]

 Aby pisać należy być zalogowanym
12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane