Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
Kim wy jestescie?
Wysłano: 5.08.2018 1:20:43
Królik (bialy)
Anthro
Kim wy z reguły jesteście podczas grania w rpgi (papierowe komputerowe nieważne.) Ja z reguły jako rasę jak tylko się da wybieram futrzaka (najlepiej kota). A jeżeli chodzi o klasę to nekromanta, a jeżeli nie ma to czarnoksiężnik, a jak nie on to mag, a jak nawet maga nie mogę brać to zawsze zostaje kapłan.
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

0
(+0|-0)
Re: Kim wy jestescie?
Wysłano: 5.08.2018 1:33:01
Wilk Arktyczny
Anthro
Ja zawsze jestem krasnoludem wojownikiem. Ewentualnie berserkerem.

1
(+1|-0)
Re: Kim wy jestescie?
Wysłano: 5.08.2018 1:44:58
Koń
Anthro
W sumie z RPG to grałem głównie w Skyrima, w papierowe nie grałem, Wieśka nie liczę, The Old Republic nie liczę. Rasę wybierałem w sumie zazwyczaj analogicznie do builda, jaki planowałem. Najczęściej grałem Nordem (wojownik), czasem Ciemnym Elfem (mag) bądź Leśnym (łucznik skrytobójca). Próbowałem grać Khajitem (kot) lub Argonianinem (jaszczur), ale nie pasowały do moich buildów.

1
(+1|-0)
Re: Kim wy jestescie?
Wysłano: 5.08.2018 1:59:55
Husky
Anthro
Też staram się grać nawet minimalnie "furry" postaciami (jaszczury też się liczą), a gatunek mi obojętny. Klasę wybieram z myślą o tym jaki ma playstyle/rolę na polu walki, na przykład przy podziale na tanka, supporta/healera i dpsa, wybieram tego ostatniego.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Kim wy jestescie?
Wysłano: 5.08.2018 2:13:49
Husky
Anthro
Zawsze wybieram to co jak najmniej przypomina człowieka. Przy podziale tank/support/dps wybór następuje po konsultacji z kumplami, zaś jeśli chodzi o single player to najczęściej gram magiem lub skrytobójcą. W przypadku skrytobójcy zawsze też dużo kradnę.
Close your eyes and count to Seven, when you wake you'll be in heaven!

0
(+0|-0)
Re: Kim wy jestescie?
Wysłano: 5.08.2018 2:43:18
Rabbit
Anthro
To samo co poprzednicy. W TES gram głównie rasą Khajiitów, a tak poza tym to człowiek/krasnolud, raczej standard. Lubię też grać skrytobójcami, złodziejami, łotrzykami, ale to głównie przez styl mojej gry.

0
(+0|-0)
Re: Kim wy jestescie?
Wysłano: 5.08.2018 7:54:32
Tetryczące dziwactwo
Zmiennokształtny
Co do ras nie mam właściwie stałych upodobań - chociaż ostatnio zachwycam się Pandarenami - natomiast jeżeli o klasy chodzi, zazwyczaj wybieram łowcę, z pasji do gry na dystans i powiązanie ze zwierzętami.
Le secret d'ennuyer est celui de tout dire.

0
(+0|-0)
Re: Kim wy jestescie?
Wysłano: 13.01.2020 19:37:14
Smoko-nietoperz
Anthro
Cytat z "Lismorficzny": (Link »)
Kim wy z reguły jesteście podczas grania w rpgi (papierowe komputerowe nieważne.) Ja z reguły jako rasę jak tylko się da wybieram futrzaka (najlepiej kota). A jeżeli chodzi o klasę to nekromanta, a jeżeli nie ma to czarnoksiężnik, a jak nie on to mag, a jak nawet maga nie mogę brać to zawsze zostaje kapłan.

Tak samo (glownie World of Warcraft), ale nie lubie caly czas grac tym samym
A kto umarł, ten nie żyje.

1
(+1|-0)
Re: Kim wy jestescie?
Wysłano: 19.01.2020 3:58:08
Wełnisty Szczur z Bosawi
Anthro
Heeeej :D cytując klasyka - after 10000 years I'm free :) co tam u was, futrzaste paszcze? Kto mnie pamięta?
Szczury tłoczą się w piwnicach Ciemną nocą słychać piski
Niespokojna okolica Syczą groźne szczurze pyski
Miasto w dymie, miasto ginie Bez litości, bez ochłody
Pierwszy szczur jest już na linie!Gilotyna ścina głowy

Piszę poprawnie po polsku.

0
(+0|-0)
Re: Kim wy jestescie?
Wysłano: 25.01.2020 8:31:00
Canis lupus albus
Zmiennokształtny
Cytat z "Sgt.Safari": (Link »)
Heeeej :D cytując klasyka - after 10000 years I'm free :) co tam u was, futrzaste paszcze? Kto mnie pamięta?


Ja pamiętam :P

A wracając do tematu - z reguły staram się uzupełniać drużynę, więc grałem od dmg dealer'a jak Elf łucznik (choć doppleganger łowca w DnD wymiatał), Aasimarem kapłanem jako healer czy Krasnoludem Tarczownikiem. Choć w Warhammerze Kowal Run wzbudza we mnie duży sentyment. Łatwiej powiedzieć czym nie grałem :P Nigdy nekromanty, upadłych paladynów czy złodziei/zabójców.
Ostatnio edytowany przez Iblis dnia 25.01.2020 8:31:55
冬が来ている!

0
(+0|-0)
Re: Kim wy jestescie?
Wysłano: 29.01.2020 0:56:20
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
ostatnio gramy w DnD 5 edycję

więc jestem Gnollem Blood Hunterem (klasa wymyslona między innymi przez Matta Mercera)
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Kim wy jestescie?
Wysłano: 9.04.2020 0:29:02
Szopeł
Anthro
Zwykle gram klasami czarującymi. I nudnym wydaje mi się granie człowiekiem. Dlatego gram zwykle jakimś elfem. Szczególnie fajne to jest, kiedy świat jest rasistowski, jak np. w Warhammerze. Wtedy trzeba się zmagać z przeciwnościami losu.
I to nie zależy czy gram w papierowe, czy w komputerowe, klasa czarująca i jakaś fantastyczna rasa :D
Tęsknię za czasami, kiedy fora żyły swoim życiem :-(k

0
(+0|-0)
Re: Kim wy jestescie?
Wysłano: 15.06.2020 2:39:40
PERMABAN
Cytat z "Sgt.Safari": (Link »)
Heeeej :D cytując klasyka - after 10000 years I'm free :) co tam u was, futrzaste paszcze? Kto mnie pamięta?


Ja cię pamiętam xD Ty żyjesz!? Po co? ;p

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane