Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
Gdzie zawędrowałeś gdy skoczyłeś w nieskończoną dal internetu... (Czyli historie zgubienia się w int
Wysłano: 4.08.2018 1:39:31
Królik (bialy)
Anthro
Kielich sieci w mroku zgłębiając wielekroć doszedłem do stanu zwariowanej duszy. Kiedy dziwności się z tobą zetkną jedno pragnienie wszystko zagłuszy. Zawrocić do tyłu i biegnij jak najszybciej się da po wielkim skoku w zwariowaną dal...

Tyle słowem wstępu tutaj piszemy co zobaczyliśmy a niechcieliśmy...
Ja naprzyklad dotarłem przeglądając reklamy facebooka dostałem się na strony o masowych mordercach i ich motywach.
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

4
(+4|-0)
Re: Gdzie zawędrowałeś gdy skoczyłeś w nieskończoną dal internetu... (Czyli historie zgubienia się w int
Wysłano: 4.08.2018 5:34:36
Rabbit
Anthro
Deep Web/Dark Web, podczas moich początkowych przygód z brakiem indeksowanych stron przez google i trasowanie cebulowym poprzez różne przeglądarki, głównie TOR (wtedy nie znałem innych). Początkowo znalazłem to co większość newbie, czyli jakieś strony z poradnikami, czy te shackowane prze amatorskie grupy hackerskie, "wiki" podobne twory, ale przez przypadek, na jakimś polskim forum dostałem adres, który odruchowo wklepałem i dostałem się na stronę z treściami pedofilskimi... Były tylko przykłady, bo pełne "pakiety" trzeba było kupić przez raczkujące wtedy BitCoiny, ale niesmak jednak pozostał. Obrzydzenie czuję po dziś dzień.

1
(+1|-0)
Re: Gdzie zawędrowałeś gdy skoczyłeś w nieskończoną dal internetu... (Czyli historie zgubienia się w int
Wysłano: 4.08.2018 14:48:57
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Lismorficzny, mało rzeczy w życiu widziałeś...
A Tobie Pablowsky współczuję.

Trudno mi powiedzieć, co też takiego najgorszego widziałam w internetach... Tym bardziej, że przez moje ręce przewinęło się sporo złego. Ale jak się tak zastanowić, to nawet filmiki z morderstw, czy nawet 1 man 1 jar, nie przebije takiego magicznego miejsca jak Fronda.

1
(+1|-0)
Re: Gdzie zawędrowałeś gdy skoczyłeś w nieskończoną dal internetu... (Czyli historie zgubienia się w int
Wysłano: 4.08.2018 15:14:52
Anthro
http://kulturadobra.pl

To tak apropo "Fronda"

0
(+0|-0)
Re: Gdzie zawędrowałeś gdy skoczyłeś w nieskończoną dal internetu... (Czyli historie zgubienia się w int
Wysłano: 4.08.2018 20:01:24
osioł
Anthro
Zgubiłem się w Interncie kiedy wlazłem na Furraffinity i zobaczyłem takie obrazki, że do dziś nie mogę o nich zapomnieć. Co ludzie czasem mają w bani to ja nie wiem, bo w życiu nie wymyśliłbym tak porąbanych 18+ prac.

2
(+2|-0)
Re: Gdzie zawędrowałeś gdy skoczyłeś w nieskończoną dal internetu... (Czyli historie zgubienia się w int
Wysłano: 4.08.2018 23:05:48
Rabbit
Anthro
E tam, ja podchodzę do artów z dużym dystansem. To jest fantazja i tyle, nieważne jak dziwna i pokręcona. Ważne, żeby nie przenosiło się to do prawdziwego życia.

0
(+0|-0)
Re: Gdzie zawędrowałeś gdy skoczyłeś w nieskończoną dal internetu... (Czyli historie zgubienia się w int
Wysłano: 5.08.2018 0:33:33
Królik (bialy)
Anthro
Cytat z "PablowskyPL": (Link »)
E tam, ja podchodzę do artów z dużym dystansem. To jest fantazja i tyle, nieważne jak dziwna i pokręcona. Ważne, żeby nie przenosiło się to do prawdziwego życia.

Zgadzam sie w 100%

A co do Anfiel to widziałem dużo... ale nie napisałem o wszystkim gdyż dużo też od kolegów dostałem a to pod gubienie się w sieci nie podchodzi. Tak jak szukanie informacji o dziwnych społecznościach też nie jest gubieniem się w internecie.
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

3
(+3|-0)
Re: Gdzie zawędrowałeś gdy skoczyłeś w nieskończoną dal internetu... (Czyli historie zgubienia się w int
Wysłano: 5.08.2018 1:36:53
Husky
Anthro
"fisting bears"
Nie googluj mówili. Kij, teraz muszę zobaczyć o co chodzi *wyszukiwanie obrazów* Son of a...
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+1|-0)
Re: Gdzie zawędrowałeś gdy skoczyłeś w nieskończoną dal internetu... (Czyli historie zgubienia się w int
Wysłano: 5.08.2018 2:29:08
Rabbit
Anthro
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
"fisting bears"
Nie googluj mówili. Kij, teraz muszę zobaczyć o co chodzi *wyszukiwanie obrazów* Son of a...


Spodziewałem się tego, ale i tak wpisałem :lolk: Liczyłem, że a nuż może coś innego wyskoczy.
Ostatnio edytowany przez PablowskyPL dnia 5.08.2018 2:29:45

4
(+4|-0)
Re: Gdzie zawędrowałeś gdy skoczyłeś w nieskończoną dal internetu... (Czyli historie zgubienia się w int
Wysłano: 5.08.2018 10:50:07
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
"fisting bears"
Nie googluj mówili. Kij, teraz muszę zobaczyć o co chodzi *wyszukiwanie obrazów* Son of a...


Dlaczego... Dlaczego podzieliłeś się tą wiedzą...
Ostatnio edytowany przez Anifel dnia 5.08.2018 10:51:14
Załącznik:
jpg  oczu-kapiel_2017-04-10_17-21-27.jpg (104.89 KB; 700x658 px)
3929_5b66ba7c4fec9.jpg 700x658 px

2
(+2|-0)
Re: Gdzie zawędrowałeś gdy skoczyłeś w nieskończoną dal internetu... (Czyli historie zgubienia się w int
Wysłano: 5.08.2018 11:18:23
Anthro
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
"fisting bears"
Nie googluj mówili. Kij, teraz muszę zobaczyć o co chodzi *wyszukiwanie obrazów* Son of a...


Dzięki...
Załącznik:
jpg  CxAUxAfqhpc.jpg (95.96 KB; 1000x1000 px)
4370_5b66c0a2f28f2.jpg 1000x1000 px

Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Re: Gdzie zawędrowałeś gdy skoczyłeś w nieskończoną dal internetu... (Czyli historie zgubienia się w int
Wysłano: 5.08.2018 13:30:15
Irbis
Bestia
Hmm... Najmroczniejsze co widziałem to wkładanie całych "rzeźb silikonowych" Bad Dragona w rozmiarze XXL w pewien otwór.
Do tego piercing zwany "Ampallang" (18+)
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Gdzie zawędrowałeś gdy skoczyłeś w nieskończoną dal internetu... (Czyli historie zgubienia się w int
Wysłano: 6.08.2018 6:47:32
Husky z lisem w awatarze
Anthro
Fisting? BD XXL? Ampallang? Naprawdę was to rusza? A może to ze mną jest po prostu coś nie tak ( przykład tego co fandom furry robi z ludźmi) :lolk:

W takim przypadku polecam "genital bisection". Pierwszy raz spotkałem się z tym terminem błądząc po glutaminianiesodunet i tak mnie to zaintrygowało, że aż musiałem sprawdzić czy taka praktyka istnieje w rzeczywistości i nie jest kolejnym wytworem ludzkiej wyobraźni, której pełno w tym fandomie. Okazało się, że jednak istnieje. :-Dk

1
(+1|-0)
Re: Gdzie zawędrowałeś gdy skoczyłeś w nieskończoną dal internetu... (Czyli historie zgubienia się w int
Wysłano: 6.08.2018 20:06:04
Lew
Anthro
Kiedyś jak się zgubiłem w Internecie, to skończyłem na e621.net :-Pk
Jutro... Będzie futro

0
(+0|-0)
Re: Gdzie zawędrowałeś gdy skoczyłeś w nieskończoną dal internetu... (Czyli historie zgubienia się w int
Wysłano: 3.09.2018 16:00:40
gryf
PERMABAN
SłIt BrOkAcIk :D
Aczkolwiek strona takiego jednego 100% trv theriana, z barwnymi opisami picia krwi wyciskanej z rozkładającej się padliny, też była mocna :D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: Gdzie zawędrowałeś gdy skoczyłeś w nieskończoną dal internetu... (Czyli historie zgubienia się w int
Wysłano: 7.09.2018 1:35:27
Hiena cętkowana
Dawno dawno temu (jakoś 4 lata temu) jak bawiłem szperaniem w odmętach internetu widziałem różne rzeczy. Trafiało się na narko strony ale to jeszcze było w ramach normalności. Pamiętam że kolega znalazł link do strony i nie wiedząc co robię po prostu tam wszedłem. Okazało się że sprzedawali tam dziewczyny do wiadomych celów. Wszystko było tam nawet opisane razem ze zdjęciami. Od tamtego czasu zerwałem z głębszym przesiadywaniem w takich miejscach. Wcześniej widziałem jeszcze kilka stronek z afgańskimi wyrokami ale to raczej można dostać w większej ilości miejsc.. a przynajmniej tak myślę bo brat pokazywał mi skalpowania i inne rzeczy tego typu ale nie wiem skąd to miał.
Ostatnio edytowany przez Neiv dnia 7.09.2018 1:37:36

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane