Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



-1
(+0|-1)
Z myślą o najmłodszych... Czyli polfurs junior?
Wysłano: 7.08.2018 13:37:18
Królik (bialy)
Anthro
Słyszałem że serwer polfursa znajduje się u osoby prywatnej gdzieś w fandomie a nie jest wykupiony u jakieś firmy. To sobie pomyślałem tak... Raczej polfurs nie zjada całej mocy maszyny serwerowej... to może właściciel jej mogłby wydzielić moc dla strony dla furry którzy mają mniej niż 15 lat. Wtedy mogliby oni rozmawiać o fandomie w swoim gronie... Widzę że baze pod stronę już macie (ta strona). Wystarczy tylko dopisać JR i dawać bany za wiecej niż 15 lat i gotowe.
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

1
(+1|-0)
Re: Z myślą o najmłodszych... Czyli polfurs junior?
Wysłano: 7.08.2018 14:48:59
Wilk
Anthro
Tylko pytanie czy chcesz rozgraniczać nasz fandom na kategorie wiekowe myślę że jednak nie powinno być podziału na wiek gdyż każdy jest raczej równy i nie spotykam tutaj wyzywających się dzieci

1
(+1|-0)
Re: Z myślą o najmłodszych... Czyli polfurs junior?
Wysłano: 7.08.2018 15:05:29
Husky
Anthro
Nie wiem czy robienie osobnego forum dla innej kategorii wiekowej by coś dało, wiele dzieci może zwyczajnie podać tutaj, ze mają ukończone 18 lat i już osoba, która ma 10 czy 15 lat będzie sobie przeglądać temat Yiff Dnia.
Close your eyes and count to Seven, when you wake you'll be in heaven!

0
(+0|-0)
Re: Z myślą o najmłodszych... Czyli polfurs junior?
Wysłano: 7.08.2018 15:08:09
Królik (bialy)
Anthro
Cytat z "rafix": (Link »)
Tylko pytanie czy chcesz rozgraniczać nasz fandom na kategorie wiekowe myślę że jednak nie powinno być podziału na wiek gdyż każdy jest raczej równy i nie spotykam tutaj wyzywających się dzieci

Niechce.. ale co robić gdy ktoś jest uczciwy a tutaj jest regulamin że tylko osoby 15+
0
(+0|-0)
Re: Z myślą o najmłodszych... Czyli polfurs junior?
Wysłano: 7.08.2018 15:08:54
Cytat z "Pietras": (Link »)
Nie wiem czy robienie osobnego forum dla innej kategorii wiekowej by coś dało, wiele dzieci może zwyczajnie podać tutaj, ze mają ukończone 18 lat i już osoba, która ma 10 czy 15 lat będzie sobie przeglądać temat Yiff Dnia.

Może ale my tu o ludziach uczciwyh mówimy... I bariera jest od 15 roku a nie od 18
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

0
(+0|-0)
Re: Z myślą o najmłodszych... Czyli polfurs junior?
Wysłano: 7.08.2018 16:58:20
Koń
Anthro
To nie grupa na Telegramie, że trzeba potwierdzić swój wiek, tu zależy od twojej uczciwości, czy podasz prawdziwy czy nie. Nie sądzę, by się ktokolwiek kiedykolwiek na nowym forum zarejestrował.

2
(+2|-0)
Re: Z myślą o najmłodszych... Czyli polfurs junior?
Wysłano: 7.08.2018 17:47:03
Jeleniowaty
Anthro
Myślę, że admin pomoże każdemu, kto wciśnie ten żółty przycisk na samym dole i wesprze polfurs konkretną kwotą :lolk:

2
(+3|-1)
Re: Z myślą o najmłodszych... Czyli polfurs junior?
Wysłano: 8.08.2018 10:20:04
SuperStraight
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 21.02.2019 3:37:01

-1
(+0|-1)
Re: Z myślą o najmłodszych... Czyli polfurs junior?
Wysłano: 8.08.2018 14:04:33
Husky
Anthro
Cytat z "Majzel": (Link »)
Forum dla młodszych to zły pomysł, bo ich wyruchanie pod pozorem bycia miłym liskiem/lewkiem/wilczkiem, oraz inne czynności seksualne z nimi są karalne. Taki limit jest tutaj od zawsze i jest to limit bardzo przemyślany.

O czym ty mówisz? +15 to coś relatywnie niedawnego, poza tym jest inne forum gdzie nie ma tego ograniczenia. A ruchacze już dawno odeszli. (pewnie na telegrama ͡° ͜ʖ ͡°) Brzmisz trochę się jak jakiś lunatyk xd
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 8.08.2018 14:20:33
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Z myślą o najmłodszych... Czyli polfurs junior?
Wysłano: 8.08.2018 16:10:23
SuperStraight
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 21.02.2019 3:32:40

0
(+0|-0)
Re: Z myślą o najmłodszych... Czyli polfurs junior?
Wysłano: 9.08.2018 11:57:41
Husky
Anthro
@Majzel, kiedyś było tak, że nowe konta nie miały pełnego dostępu do forum, trzeba było postarać się o zatwierdzenie, zazwyczaj wystarczyło kilka postów, żeby było wiadomo, że nie jakiś małolat. I nie kojarzę wcześniej ścigania użytkowników za ich wiek, tak jak jest teraz. Dopiero w ostatnich latach zaczęto ostrzej to egzekwować. A poza tym niektóre punkty w tym regulaminie "to tak oo są, żeby było" xD
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Z myślą o najmłodszych... Czyli polfurs junior?
Wysłano: 9.08.2018 15:49:41
SuperStraight
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 21.02.2019 3:35:22

2
(+2|-0)
Re: Z myślą o najmłodszych... Czyli polfurs junior?
Wysłano: 10.08.2018 8:39:13
Arachne
Taur
Też wiem. To był koszmar moderacyjny. Chociaż wiem też, że niektórym się taka absolutna kontrola podobała.

Z perspektywy zwykłego nieśmiałego użytkownika wiem że mi osobiście nie chciało by się kontaktować z administracją, żeby cokolwiek załatwiać. Wszystko powinno działać automatycznie albo wcale. Załatwianie czegokolwiek przez kontakt z administracją zawsze wywoływało u mnie ataki niepokoju.

Nie wiem jakim cudem udało mi się tu zostać adminem.




A co do osobnego forum to osobiście jestem przeciwko. I tak przez lata nie było dużo nowych użytkowników poniżej 15 (a przynajmniej tych co się przyznali), a trzeba by się też zastanowić nad zawartością. Jeśli forum miało by zaczynać od zera to byłoby puste i nikt poniżej 15 by tam nie pisał bo nikt inny by tam nie siedział. Jeśli by połączyć część forum to moderacja tej części wspólnej byłaby koszmarem. No i jeszcze dochodzi kwestia tego, że zasadniczo było by to tworzenie strefy dla degeneratów czyli dokładnie to o czym pisał Majzel @f200375, czyli znowu wychodzi koszmar z moderacją tego.

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane