Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345>>


0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 5.08.2018 14:17:12
Husky
Anthro
Cytat z "Chemical": (Link »)
Wtf? Jak pamietnam forumnzawsze bylo zywe, teraz jakis ghosttown

50 000 users used to post here...
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 6.08.2018 1:17:51
Królik (bialy)
Anthro
Wow dwudziestu dwóch anonimów...
Czyżby forum ożywało?
Na co czekacie? ZAKŁADAĆ KONTA!!!
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

2
(+2|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 6.08.2018 8:11:23
Jeleniowaty
Anthro
Patrząc na inne fora (które znam) odnoszę wrażenie, że jest wręcz przeciwnie - to one na tle tego wyglądają na martwe. Jeśli dla kogoś aktywność jest zbyt niska i chciałby pogadać z kimś tu i teraz (ciężko będzie chyba tylko między 2:00 a 6:00), to zawsze może bez skrępowania skorzystać z chatów, które są wymienione w głównej belce.

1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 6.08.2018 16:37:04
Smok / Gad
Anthro
Jak to ktoś już mądrze napisał wyżej, to nie jest kwestia tego że pf umiera, tylko ogólnie fora umierają. Jedyna fora które znam i mają się nawet dobrze to elektroda i pewne ciemne warezowe forum. :) Facebook przez swoje grupki i inne portale social zabiły fora/gg/itp, takie czasy. :) Jak jakiś młodziak chce dołączyć do jakiejś społeczności, to nie szuka już w google forum o danej tematyce i rejestruje się na nim, tylko dołącza do jakiejś grupki na fejsie i koniec.
Takie czasy. :)

1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 6.08.2018 23:09:09
Klacz huculska
kiedyś był IRC, a jakoś forum żyło. Faktycznie zdechło po tej super dramie. Szkoda.

obecnie nawet zapominam tu popatrzeć :) jest telegram, milion grup, spotykamy się na żywo częściej niż raz w roku. Sama przestałam korzystać z for(ów)?? bo szybciej napisać na grupie na FB czy na telegramie.

4
(+4|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 7.08.2018 0:00:10
PERMABAN
Uff, odkopałam jakieś stare konto do czytania bzdet na forum.
Żyję i mam się dobrze, praktycznie całe towarzystwo przeszło na telegrama, z racji wygody i szybkości komunikacji oraz możliwości tworzenia grup - nie musimy kisić się wszyscy razem, jak na forum. Ale zaprzeczę co do zdania o płytkości telegramowych dyskusji - w sumie 90% czasu rozmawia się konkretnie i na temat, jedynym mankamentem jest znikanie dyskusji z czasem, na forum łatwiej to uporządkować.
A zdecydowanym plusem jest właśnie szybkość pisania, jesteśmy już starzy i mamy pracę, życie, hobby, po prostu nie ma czasu na forum, które tego wymaga, bo wypadałby pisać trochę więcej, przemyśleć post, używać poprawnej pisowni. Za dużo mankamentów składających się w czasochłonną całość.
Oczywiście głównym powodem jest banicja jednych z najaktywniejszych i najstarszych stażem użytkowników, co pociągneło za sobą coraz więcej osób, a reszta po prostu nie miała wyboru, jeśli chciała de facto pozostać w fandomie. Choć nawet bez tego telegram by przejął pałeczkę, bo jest wygodniejszy na każdej płaszczyźnie.

Jeśli ktoś jest względnie aktywny, to temat z telegramem jest i można się wprosić. Dla osób zaglądających rzadko niestety to słabe rozwiązanie, bo jest zbyt dynamicznie, zwłaszcza na grupach ogólnych, ale są mniejsze tematyczne i tam jest nieco spokojniej (choć niektóre działają równie prężnie).


Pozdrawiam fanów,
Ara :)
Ostatnio edytowany przez Toros dnia 7.08.2018 0:00:36

3
(+3|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 7.08.2018 14:51:26
mrau :3
do tego dochodzi jeden mały ale też w sumie ważny fakt którego nikt nie wspomniał
żeby napisać cokolwiek to trzeba mieć coś ciekawego do powiedzenia na jakiś temat
a o co czasem ciężko jeśli jesteś stosunkowo młodym obywatelem tego forum
a głupote palnąć nie sztuka :-/k
Cytat:
Nie szukaj tego czego nie chcesz znaleść i nie pytaj o to czego nie chcesz wiedzieć :rollk:
Generalnie to nie wchodź w historie przeglądarki ...twój mózg tego niewytrzyma :-/k

1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 8.08.2018 10:28:20
byk
Anthro
Ogólnie fora odchodza w zapomnienie. Niesiony nostalgia, sprawdzilem co slychac na forum mojej dawnej uczelni, ktore kiedys bylo super aktywne. Okazalo sie, ze dawno juz zostalo skasowane.

Na Telegramowych grupach mozna krotko i szybko. Jedyna wada dla mnie to to ze po calym dniu w pracy nie mam za bardzo czasu i sily przebijac sie przez tysiace wiadomosci (z czego 1/3 to smieszne gify), wiec czesto odznaczam jako przeczytane i przez to trace gorace dyskusje z calego dnia.
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

2
(+3|-1)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 8.08.2018 11:20:55
SuperStraight
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 21.02.2019 3:36:00

1
(+2|-1)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 8.08.2018 13:44:47
Husky
Anthro
Cytat z "Majzel": (Link »)
I dlatego ja nic nie pisze i nie jestem aktywny, to forum jest nieszczelne, mędy dalej siedzą, nie wiesz kto czyta,

A niech paczą! Nie mamy nic do ukrycia. *Yiff dnia* Actually nevermind...

Cytat z "Majzel": (Link »)
nie wiesz gdzie to później będzie obgadywane.

Noo! We telewizorze jeszcze pokarzo i cały świat się dowie.
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 8.08.2018 13:49:45
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 8.08.2018 15:05:28
Irbis
Bestia
Cytat z "Toros": (Link »)
Pozdrawiam fanów,
Ara :)

Wooo... To mi zaimponowałaś. Będąc tutaj "incognito" zachowywałaś się na tyle kulturalnie, że nie zwróciłaś na siebie nieprzychylnej uwagi. Cieszy mnie to. :-Dk
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 8.08.2018 16:12:54
SuperStraight
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 21.02.2019 3:34:51

3
(+3|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 8.08.2018 23:35:13
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
ano...brak czasu i nerwów ot co
Biały wilku jemu chodziło raczej o to, że na cholerę osoby, z którymi nie chcesz utrzymywać kontaktu i masz nadzieję ich nie spotkać bo "przecież mają bana" mają wywlekać jakieś fragmenty wypowiedzi z dupy i sobie obgadywać na potęgę.

Ciul, że ciebie by obgadywali (podejrzewam, że spływa po tobie jak po kaczce) ale chciałbyś aby były jakieś smordy na np. twoją żonę dziecko itp? Gówno rzucone zawsze się nieco przylepi.
dostaje plotkarzyk bana potem sie okazuje ze jeszcze wczesniej miał multikonto i sobie dalej zbiera info ku uciesze chorej na dupsko gawiedzi
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 8.08.2018 23:43:29
FABRICATI DIEM PVNC"

3
(+3|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 9.08.2018 7:51:23
SuperStraight
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 21.02.2019 3:33:28

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 9.08.2018 9:26:00
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
coś w tym jest
FABRICATI DIEM PVNC"

3
(+3|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 9.08.2018 10:37:38
Husky
Anthro
Cytat z "Liskowic": (Link »)
ano...brak czasu i nerwów ot co
Biały wilku jemu chodziło raczej o to, że na cholerę osoby, z którymi nie chcesz utrzymywać kontaktu i masz nadzieję ich nie spotkać bo "przecież mają bana" mają wywlekać jakieś fragmenty wypowiedzi z dupy i sobie obgadywać na potęgę.

Ciul, że ciebie by obgadywali (podejrzewam, że spływa po tobie jak po kaczce) ale chciałbyś aby były jakieś smordy na np. twoją żonę dziecko itp? Gówno rzucone zawsze się nieco przylepi.
dostaje plotkarzyk bana potem sie okazuje ze jeszcze wczesniej miał multikonto i sobie dalej zbiera info ku uciesze chorej na dupsko gawiedzi

Ja raczej nie jestem wystarczająco znaną personą, aby mnie ktoś tam obgadywał (a szkoda) :D Kogo tam obchodzi co jakiś random sobie pisze na forach.
Jak się jest popfutrem to wiadomo, zawsze znajdzie się jakiś słony przegryw.

Dobrze chociaż, że nie jesteśmy podzieleni politycznie, jak fandom w Stanach (gdzie trzeba uważać co i do kogo mówisz, bo jakiś szalony SJW, wyrwane z kontekstu wypowiedzi prześle twojemu pracodawcy). xD


Oh! Looks like we have some time for a bonus meme:

Cytat z "Toboe": (Link »)
Wooo... To mi zaimponowałaś. Będąc tutaj "incognito" zachowywałaś się na tyle kulturalnie, że nie zwróciłaś na siebie nieprzychylnej uwagi. Cieszy mnie to. :-Dk
Załącznik:
jpg  1incognitoAra.jpg (88.89 KB; 794x573 px)
1979_5b6bfd2f2a92a.jpg 794x573 px
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 9.08.2018 21:26:40
W dawnych czasach (kiedy więcej czasu spędzałem w internecie niż gdzie indziej) trochę się tutaj udzielałem, zresztą zabawna to była gromadka. Jak już wcześniej wspomniano, popularność forów zmalała na rzecz innych kanałów i jeśli ktoś wcześniej nie pozawierał mocniejszych znajomości z użytkownikami, to reszta się jakoś rozpłynęła
(Z czystej nostalgii czasami tutaj lurkuję ; p)

1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 10.08.2018 8:14:35
Arachne
Taur
Cytat z "Q-nik": (Link »)
kiedyś był IRC, a jakoś forum żyło.


Wadą IRCa było to, że wymagało stałego połączenia z siecią wysokiej jakości. Na komórce praktycznie nieużywalne. Telegramy i discordy działają tam znacznie lepiej.

Też już od dawna nie korzystam z jabbera z tego samego powodu. Do tego jabber działa na zasadzie program-program przez co nie można kontynuować rozmowy na innym urządzeniu bo po prostu nie ma tam historii rozmowy. A i rozmówca w zależności od klienta, może się okazać, że wysyła nam wiadomości na nie to urządzenie (jeśli np dwa są podłączone jednocześnie). Komunikatory nowszej generacji ze swoją historią po stronie serwera i powiadomieniami push działają po prostu lepiej.
0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 10.08.2018 8:20:55
Cytat z "Mino": (Link »)
Na Telegramowych grupach mozna krotko i szybko. Jedyna wada dla mnie to to ze po calym dniu w pracy nie mam za bardzo czasu i sily przebijac sie przez tysiace wiadomosci (z czego 1/3 to smieszne gify), wiec czesto odznaczam jako przeczytane i przez to trace gorace dyskusje z calego dnia.


O to to. Szczerze się przyznam ostatnio na telegramowe grupy nawet nie zaglądam ostatnio. Nawet na obrazkowe kanały. Jak coś fajnego gdzieś będzie to lwiczka mi i tak to wyśle na priva. :-Pk

Za szybko mi to wszystko przelatuje. Zwłaszcza kiedy życie mnie zajmuje czasami nagle i niespodziewanie na pół godziny. W czasie jakiejś dyskusji nawet jeśli by mnie interesowała może być już dawno po ptakach. Polfursowa grupa discordowa jest jeszcze trochę wolniejsza to czasem tam zaglądam.
0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 10.08.2018 8:22:35
Cytat z "Majzel": (Link »)
Wydaje mi się że to nie "fora umieraja" tylko ludzie poszli tam gdzie mają pogaduchy szybciej i w telefonie, z nową dedykowana, kolorowa aplikacja.


Kto mi zrobi kolorową dedykowaną aplikację? ;-)k

Offline
inż. Toboe
2
(+2|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 10.08.2018 11:20:50
Irbis
Bestia
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
Oh! Looks like we have some time for a bonus meme
Zależy od punktu widzenia.
Nie da się w 100% zabezpieczyć forum przed degeneratami forumowymi - nie mamy potwierdzania konta smsem czy czegoś takiego. Jednak jeśli wracając zachowują się (niezależnie od motywów) w porządku, to cóż, trzeba przyznać, że ban przyniósł zamierzony efekt. =P
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 10.08.2018 11:53:17
Klacz huculska
Cytat z "Toboe": (Link »)
Jednak jeśli wracając zachowują się (niezależnie od motywów) w porządku, to cóż, trzeba przyznać, że ban przyniósł zamierzony efekt. =P



LOL nie sądzę :D

Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 10.08.2018 12:03:05
Irbis
Bestia
Cytat z "Q-nik": (Link »)
LOL nie sądzę :D

Ciii... Pozwól mi chociaż mieć tą namiastkę nadziei. XD
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+1|-1)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 23.12.2018 0:17:22
Smoko-nietoperz
Anthro
Zycie idzie do przodu, kiedys byl IRC, teraz komunikatory ktore zaczely oferowac coraz wiecej czyli telegram, discord. Poza tym futra ktore sie znaja juz tyle lat, po co beda wchodzic na forum zwlaszcza gdy inni poznikali? Fora maja ta zalete ze sa czytelniejsze niz telegram, discord. Informacja dluzej istnieje. Nowi pewnie wciaz sie rejestruja. Zaniedlugo nie bedzie alternatywy, forg znika w styczniu.
A kto umarł, ten nie żyje.

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 27.12.2018 18:41:30
wilk syberyjski
Anthro
forum było żywe jeszcze 3 lata temu, wtedy sobie uświadomiłem że furry to jednak nie choroba umysłu :-Pk
fb nie zaszkodził forgowi i polfursowi , był i będzie ,
myślę że w tym wszystkim najbardziej zaszkodził telegram, możliwość posiadania własnych naklejek z własną fursoną....ale jednak to jeszcze nie było to... kiedyś się wchodziło z domu i był meety, spotkania. to nadal jest ale teraz przez większość czasu wszyscy mają nosy w telefonach. ludzie podzielili się na małe grupki. dochodzi do tego jeszcze rodzaj spędzenia czasu w domu , gry i telewizja... to spowodowało że rzadko kiedy komu się chce szukać czegoś na forum , poza tym jest mało modne i atrakcyjne dla nowych użytkowników. tematy istniejące zostały już wyczerpane i są jałowe jak woda destylowana.
żeby ożywić na nowo forum by zaczęło się tu dziać, jest potrzebna grupa futer, która była by cały czas na forum, obserwowała, komentowała, stworzą nowe tematy i rodziną atmosferę
Anifel ma rację i nie da się ukryć, trzeba działać zanim to forum podziali losy forga +
ale samo wygłupianie się i aktywność to jedno... trzeba by jeszcze tak zareklamować to forum by było równie atrakcyjne co telegram i diskord.
takie jest moje zdanie
I'still here

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane