Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   24 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...340341342343344345346347>>


4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 2.07.2018 18:22:23
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Popieram Rastera.
Straćcie wszelkie nadzieje, ci, którzy tu wchodzicie.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.07.2018 9:50:25
Emowilczek
Anthro
A przede wszystkim nadzieję na aktywność, to forum jest jak Lenin, martwe i tylko czasem mu ktoś coś doklei żeby wyglądało jak żywe :-Pk
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.07.2018 19:19:05
Inna forma
Jestem Kruk, choć to bardziej moje imię niż persona.

Sam w sobie nie jestem furry, choć interesuje się nimi. Bardziej utorsamiam się na broniacza.
Mam wielu znajomych z waszego fandomu, więc wiem o was co nie co.
Weszłem tutaj by poznać was pewniej. Nie wspominając o tym że uwielbiam waszą twórczość arty, animacje itp.
Mam nadzieje na równie przyjazne ugoszczenie mnie na tym forum i względną tolerancję.

Pozdrawiam, ;-)k

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.07.2018 21:25:10
Husky
Anthro
Cytat z "CesarzKruk": (Link »)
Jestem Kruk


Za Gomeza!

Cytat z "CesarzKruk": (Link »)
-nie jestem furry
-uwielbiam waszą twórczość arty, animacje itp.

Wybierz jedno :-Pk
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 5.07.2018 21:43:21
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.07.2018 8:21:41
Scalie alien
Hybryda
No witam, jestem na chwilę, zostanę na dłużej i będą do mnie mówić..... cóż mam nadzieję, że znajdę tu czego szukam

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.07.2018 17:09:32
Koń
Anthro
Hej wszystkim,

jestem książę ciemności (wybaczcie, że nick trochę pretensjonalny, nie miałem innego pomysłu ^^), mam 25 lat, 100% hetero.
Furry poznałem jakoś z 10 lat temu, w postaci obrazków 18+ i mocno mi się to spodobało. W 2012 doszło do tego modne ówcześnie MLP, które w miarę od razu polubiłem i lubię do teraz, tu też między innymi w formie obrazków 18+.
Jeśli chodzi o twórczość furry, to głównie jestem zainteresowany twórczością rysunkową (głównie anthro (NSFW, ale SFW też może być), pod warunkiem, że są estetycznie narysowane), teksty i muzyka mnie nie interesują.

Nie posiadam żadnej fursony (teoretycznie w awku jest ponysona, ale to tylko częściowo sponifikowana wersja mnie) ani nie identyfikuję się z żadnym zwierzęciem, aczkolwiek trochę fascynuje mnie posiadanie ogona, "niestandardowych" uszu czy pyska czy różnokolorowej sierści.

Jestem dosyć zamknięty w sobie, mocno nieśmiały, lubię ciszę i spokój, lubię noc (stąd częściowo nick), nie byłem nigdy częścią żadnego fandomu, bo raczej poza samymi zainteresowanymi nie ujawniałem, że lubię MLP, a furry już nikomu nigdy nie ujawniałem. Jestem samotnikiem i nigdy nie miałem drugiej połówki.

Jestem programistą, kończę studia, czas spędzam głównie przy komputerze, grając, albo po prostu przeglądając internety.

Tyle o mnie w sumie ;)

-1
(+0|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 15.07.2018 12:56:30
Husky
Anthro
Jak "książę ciemności", to pewnie też "młody geniusz zła". Czołem księciuniu :-)k

Cytat z "PrinceOfDarkness": (Link »)
W 2012 doszło do tego modne ówcześnie MLP, które w miarę od razu polubiłem i lubię do teraz, tu też między innymi w formie obrazków 18+.

Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.07.2018 13:59:30
Koń
Anthro
Nicku tego kiedyś użyłem na innym forum, w innej formie (po fińsku). Mojego oficjalnego nicku na razie nie chcę tu podawać, może kiedyś :P

Poza tym, jaki młody geniusz zła, za stary jestem na bycie młodym geniuszem. I zbyt leniwy.
Ostatnio edytowany przez PrinceOfDarkness dnia 15.07.2018 16:50:08

6
(+7|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 28.07.2018 11:56:58
Lis
Anthro
Witam wszystkich *macha przyjaźnie łapką*

Zauważyłem że wilków i lisów tu nie brakuje...
Ale nawet nie zastanawiałem się nad wyborem rasy, być może dlatego że zawsze miałem w sobie coś z lisa :3

Na ogół jestem trochę aspołeczny i nieraz unikam ludzi ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.
O społeczności furry dowiedziałem się całkiem niedawno no i postanowiłem dołączyć :P
Chyba znajdzie się tu dla mnie jakieś miejsce ;)

Pozdrawiam

Offline
inż. Toboe
6
(+6|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.07.2018 12:20:26
Irbis
Bestia
Witam nieśmiałego liska. :-ojjk:
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.08.2018 15:36:47
Wilk arktyczny
Anthro
Witam wszystkich :-Dk
Mam obecnie 16 lat a za 4 miesiące 17 i przyszedłem zasilić szeregi futrzaków o kolejnego nudnego wilczka x3

Niestety mam zerową pewność siebie pewności siebie więc najpewniej nie będę się udzielał zbyt dużo na tym forum....


Woof~

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.08.2018 15:41:53
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Witam nowego w szeregach.
A nuż to jest ten moment, gdy się odpiwniczysz. Hah
Ostatnio edytowany przez Anifel dnia 1.08.2018 15:42:13

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.08.2018 15:42:02
Koń
Anthro
Witaj ;-)k

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.08.2018 16:36:30
Wilk arktyczny
Anthro
Cytat z "Anifel": (Link »)
Witam nowego w szeregach.
A nuż to jest ten moment, gdy się odpiwniczysz. Hah


Nie sądzę, że odpiwniczanie jest aż takie proste ;3

Człowiek z piwnicy wyjdzie, ale piwnica z człowieka nie tak prędko :P

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.08.2018 17:56:49
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Ba! Nie ma nawet pewności, że w ogóle piwnica z człowieka wyjdzie! Ze mnie np. nigdy nie wyszła i gdy tak czasem przestanę przez jakiś czas wychodzić z domu... To potem trudno wrócić to stanu poprzedniego.
Ostatnio edytowany przez Anifel dnia 26.09.2018 17:32:03

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.08.2018 18:51:29
Jeleniowaty
Anthro
Z pewnymi cechami się po prostu na świat przychodzi. Jedni mają lżej a inni muszą nad sobą popracować. Na szczęście da się nad tym panować i jeśli naprawdę się chce - w miarę normalnie funkcjonować.

-1
(+0|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 2.08.2018 2:25:38
Rabbit
Anthro
Taaa. Też miałem momenty w życiu, że potrafiłem siedzieć dzień w dzień przy książkach, bądź rozwijać się w informatyce, a przychodził jakiś dziwny czas i miesiąc w domu bez ambicji, perspektyw, tylko walenie konia i scrollowanie neta. Dziwny ten nasz mózg.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.08.2018 21:53:19
Ostatnio edytowany przez Dasher dnia 6.09.2018 3:21:13

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 24.08.2018 12:34:44
dragon
Smok
Sup futerka.

W sumie nie wiem czemu założyłem tutaj konto ale niech będzie. Lvl 19, trudno mi zaczynać rozmowę, ale chyba jestem przyjazny. Nie, nie gryzę.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 24.08.2018 13:56:40
Lew
Anthro
Cytat z "Tysio": (Link »)
Sup futerka.

W sumie nie wiem czemu założyłem tutaj konto ale niech będzie. Lvl 19, trudno mi zaczynać rozmowę, ale chyba jestem przyjazny. Nie, nie gryzę.

Tysio pojawił się na forum ^^
Jutro... Będzie futro

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 24.08.2018 15:11:25
dragon
Smok
Cytat z "Ray": (Link »)
Cytat z "Tysio": (Link »)
Sup futerka.

W sumie nie wiem czemu założyłem tutaj konto ale niech będzie. Lvl 19, trudno mi zaczynać rozmowę, ale chyba jestem przyjazny. Nie, nie gryzę.

Tysio pojawił się na forum ^^


a pojutrze po futrze ;-)k

4
(+5|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 6.09.2018 17:13:36
Wilk himalajski
Zwierzę
… Cześć :)

>: Wstępniak

Jako że jednak zaistniało tu moje konto wypadało by się przywitać i co nieco porozpisywać.

Postanowiłem jednak nie pisać za wszystkiego o sobie bezpośrednio - zamiast tego wprowadzę fikcyjną postać, która z jednej strony odzwierciedla część mojej osobowości, a z drugiej strony cechy te niekoniecznie muszą mieć jakiekolwiek przełożenie. Ale - żeby jednak został zachowany jakikolwiek balans - dodam, że towarzyszy mi również drugie zwierzę - nim nie będę na razie się zajmować, może później. Więcej o samym sobie na razie przemycać nie planuję.

>: ACT I - traktujący krótko o historii natrafienia na niniejsze forum

Ciekawostką niech będzie fakt, iż od wielu (ponad 4) lat kojarzyłem, że istnieje coś takiego jak grono ludzi, których główne spektrum zainteresowań krąży wokół futrzastych zwierząt i ich różnych wymyślnych form. Uznałem to za swego rodzaju ciekawostkę i nie interesowałem się tą sprawą. Ten stan rzeczy zaczął zmieniać się w okolicach końca zeszłego roku (2017), kiedy to pierwszy raz odważyłem się napisać do nieznajomej osoby tworzącej animacje - tak po prostu. W wyniku późniejszych rozmów pojawiło się słowo „furry”. Już od owej znajomej dowiedziałem się paru rzeczy, część informacji zaczerpnąłem z ogólnodostępnej sieci Internet. Jako, że podstawowa wiedza na ten temat mnie w zasadzie zaspokoiła zaprzestałem dalszego „kopania” po sieci. Samo odnalezienie niniejszego forum to dosyć ciekawy i całkiem skomplikowany związek przyczynowo skutkowy mający swoje podłoże w dosyć prostym pytaniu, które zadane zostało jednemu z twórców filmików w Internecie. Później poznając jak spore jest same grono i zapoznając się z licznymi artykułami (gł. w języku angielskim) trafiłem w jakiś sposób tutaj. Ostatecznie założyłem konto.

>: ACT II - mówiący o powodzie rejestracji

Powód rejestracji jest raczej bardzo prosty: chęć poznania Was jak i ewentualnego znalezienia wspólnego tematu, względnie odnalezienia się w większym gronie osób.

>: ACT III - ten o historii małego wilczka

Historia postaci, z którymi się gdzieś tam utożsamiam sięga również stosunkowo dawno. Prosta dyskusja z jednym z nauczycieli w byłej szkole traktująca na temat pedagogiki, a konkretnie zadań typu „jakim zwierzęciem jesteś/chciałbyś być” doprowadziła do ciągu przemyśleń czego skutkiem jest przyrównanie do dwóch zwierząt, z czego jedno z nich to młody wilk. Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie wyobraził go sobie w niewinnej, przyjaznej formie.

>: ACT IV - wprowadzenie wilczej podosoby

Przedstawię zbiór cech postaci zwykłego, szarego wilka, które są sumą wybranych cech własnych (czasem ich wyolbrzymieniem lub odwrotnie) oraz cech dodanych. Zakres ich jest duży. Bardzo :)

- Generalnie nie posiada imienia
- Jest stosunkowo młody, jednak mniejszy od innych w podobnym wieku
- Zwykle interesuje się nietypowymi rzeczami ale nie daje po sobie poznać, że to robi
- Płochliwy i nieśmiały ale zwykle przyjaźnie nastawiony
- Zwykle nie zaczyna konwersacji, ale jeśli trzeba to potrafi to zrobić
- Szybko się męczy, ale jeśli cel jest odpowiedni to potrafi wytrzymać
- Absolutnie nie jest aspołeczny, choć niektórzy tak twierdzą
- Trochę naiwny, jednak często poważnie analizuje sytuacje
- Posiada całkiem niezłą intuicję, szczególnie jeśli chodzi o sprawy techniczne
- Uległy i introwertyczny, ale dość otwarty przy wąskim gronie przyjaciół
- Raczej nie ma wielu znajomych, którzy mogli by znaczyć coś więcej niż rekord w tabeli
- Nie umie raczej utrzymać kontaktu, co nie znaczy że kogoś nie lubi
- Bardzo lubi zieleń i las. Jesienią.
- Jeszcze lepiej, kiedy do tego wszystkiego pada sobie deszcz
- Raczej niezdecydowany indywidualista
- Nie cierpi kiepskiego masteringu i niskiego bitrate’u
- Lubi czarne płyty
- Szczególnie kiedy akurat label głosi „In The Court Of The Crimson King - King Crimson”
- Niezbyt lubi stosować się do ostrych przepisów, ale jednak to robi
- Szczególnie respektuje przepis „Chodzenie po płytach surowo wzbronione!”
- Praktycznie zawsze nosi ze sobą iPoda, choć niekoniecznie ma założone słuchawki
- Całkiem kreatywny, z zamiłowaniem do elektroniki
- Smakują mu jabłka. Najbardziej te dojrzałe, tęczowe.
- Ciekawy świata, choć trochę się go boi
- Dobrze pamięta rzeczy powszechnie nieistotne, za to nie pamięta rzeczy powszechnie istotnych
- Choć słyszał wiele lepszych zestawów audio nadal uważa za idealny komplet Radmor 5102 i Diora ZgZ 20/4-h2
- Kolekcjonuje, odnawia i po prostu lubi to, co ma na sobie logo Unitra
- Ma tendencję do archiwizowania i poprawiania treści z Internetu - na własny użytek
- Zawsze ma backup. I backup backupu. Zawsze.
- Ma ponadprzeciętną ilość cech aspie, ale uważa, że do tego mu bardzo daleko
- Bardzo lubi ciekawych i kreatywnych, a zarazem nieco innych niż reszta, ludzi.
- Raczej nie ma talentu plastycznego, za to montaż wideo i prosta obróbka grafiki mu nieobca
- Przypominam, że jednak mowa tutaj o wilku…
- Jeśli czymś się poważnie zainteresuje, kwestią czasu jest całkiem dobra znajomość tematu
- Lubi księżyc. I nocne audycje. A najlepiej oba na raz.
- Helvetica.
- Kawa.
- I herbata miętowa
- Ciekawostką może być fakt, że tam gdzie zwykle przebywa istnieją 2 skrajne przypadki: Idealna cisza bądź Bardzo głośno.
- Częstszym przypadkiem jest Idealna cisza
- Zwykle uprzejmy i nieco poważny
- W dobrym towarzystwie śmieje się jednak odrobinę za dużo
- Zwykle lubi okna, ale tylko wtedy, jeśli nie oznaczają one jedynego słusznego systemu operacyjnego
- Ceni prostotę i funkcjonalność. Czasem prostotę lub funkcjonalność.
- Ma tendencję do bycia perfekcyjnym w tym co robi
- I zwykle nikt za to mu nie płaci
- Nie potrafi się uczyć dobrze
- Stoi na rozdrożu sztuki i techniki. Bliżej tego drugiego. Nie potrafi zdecydować.
- Uśmiechnięty. Nawet jeśli nie ma ku temu powodu.
- Zwykle niezrozumiany, ale przyzwyczajony do tego stanu rzeczy.
- Raczej nie zrozumie żartu. Ale i tak go przeanalizuje.
- Skryty. Chyba że nikt nie widzi…
- Zwykle zachowuje się cicho.
- Jest wilkiem, nawet jeśli nie wynika to z opisu
- Generalnie nie gryzie...

>: Podsumowywniak

Mam nadzieję iż nie zanudziłem bardzo… Za bardzo. Mam również nadzieję, że czas tutaj spędzony będę i będziecie miło wspominać. Przestrzegam jednak, że raczej nie będę się pokazywać bardzo często, przynajmniej na razie.

Pozdrawiam wszystkich i do napisania! :)

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 26.09.2018 16:52:12
niskopodłogowy owczarek niemiecki
Anthro
Zdraswujtie tovarishchi. Jestem halo vel wawrzyniec, drobny nerd lat piętnaście, a w futrzastej wersji podpalany owczarek niemiecki Iwan. Nie jestem aspołeczny, to społeczeństwo mnie unika, a z różnych przyczyn spotykałem się w swoim krótkim życiu z taką niechęcią że aż strach się bać. Czuję się literatem i according to polonistka nie piszę aż tak źle. W wolnym czasie siedzę w gender studies i rysuję alternatywne zeszyty conana barbarzyńcy, które z oryginałem nie mają już za wiele wspólnego, chociaż ostatnio chce mi się coraz rzadziej. Zawsze znajdę czas by podziwiać z balkonu dach domu sąsiadów z ciepłą herbatą i jakimś życzliwym ludziem u boku.
Ostatnio edytowany przez halo dnia 26.09.2018 19:17:20

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 26.09.2018 17:24:52
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Привет! Czyżby kolejny rusofil do kolekcji?

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 26.09.2018 18:35:15
niskopodłogowy owczarek niemiecki
Anthro
Tak :-Dk

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...340341342343344345346347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane