Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   8 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...341342343344345346347>>


1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 26.09.2018 19:10:05
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
W takim razie, czuj się jak u siebie, bratan.

1
(+2|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 7.10.2018 12:34:10
Jaszczur
Anthro
Dzień dobry
Wkońcu stwierdzilem przed samym sobą ze jestem futrzakiem i zwykły facet ze mną nie wytrzyma...no to jestem. Czas zwalczyć strach i sie uspołecznić.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.10.2018 15:19:45
Czarny kot
Anthro
Wypadałoby się przywitać! Także - Michał, 23letnie futro z Krakowa o mrocznym kolorze futra i takichże myślach :P

Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.10.2018 18:57:29
Irbis
Bestia
Zrobiłem wyszukanie grafiki po avatarze w google. Rozbawiła mnie tekstowa podpowiedź google do wyszukiwanej grafiki. :-Dk

Witamy na pokładzie kolejnego prawnika.

@Marvin_Fuchss, masz kolegę! ;-)k
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.10.2018 23:22:42
Czarny kot
Anthro
Cytat z "Toboe": (Link »)
Zrobiłem wyszukanie grafiki po avatarze w google. Rozbawiła mnie tekstowa podpowiedź google do wyszukiwanej grafiki. :-Dk

Witamy na pokładzie kolejnego prawnika.

@Marvin_Fuchss, masz kolegę! ;-)k

Oj, chyba będę musiał sprawdzić co tam wyskakuje :P
Miło mi!

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.10.2018 11:16:09
Ryboczłek
Anthro
HEJ WSZYSTKIM!!!
Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę, że mogę tutaj być!!! Mam 18 lat, od roku identyfikuję się z Fishrejem. Jest to, myślę, że można tak powiedzieć stworzenie przypominające rybę. Samymi furries interesuję się chyba już z półtora roku, gdy dowiedziałem się, że moja koleżanka także lubi te klimaty. Pozdrawiam wszystkich i witam serdecznie! :-ojjk:
Ryboczłek :-Dk

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.10.2018 0:08:43
Kaberu
Anthro
Witam serdecznie, futrzaści przyjaciele i przyjaciółki :-Dk
Bardzo się cieszę, że dane mi było natknąć się któregoś dnia podczas przeglądania internetu na tą stronę. W moim codziennym otoczeniu, z niewiadomych mi przyczyn Furry uważane jest za poważną chorobę psychiczną, więc na codzień nie mam z kim o tym pogadać, dzielić się projektami i pomysłami. Cóż, i tak jestem początkującym w tego typu sprawach. Furry ciekawiło mnie już szczerze powiedziawszy od dwóch czy trzech lat, ale przeglądanie artów, rysunków i czytanie różnego rodzaju komiksów traktowałem jako luźny sposób na spędzenie wolnego czasu. Dopiero niedawno głębiej się tym zainteresowałem. Zacząłem szkicować, rysować, projektować (nie wiem czy w najbliższym czasie się podzielę którymś z "dzieł", niestety nie grzeszę talentem rysowniczym). Kiedy to piszę, jestem też w trakcie obmyślania swojego pierwszego fursuitu (o ile w ogóle będzie to można nazwać fursuitem, w co po krótkim zastanowieniu wątpię - przez najbliższy czas będą to tylko uszy, łapki i ogon, dopóki nie będę miał budżetu i czasu na uzupełnienie reszty). Cholibka, troszkę się rozpisałem... Czas to raczej zakończyć. Jeśli ktoś chciałby się zapoznać z moją futrzastą tożsamością, zapraszam na mój profil. Sądzę, iż dostatecznie się tam opisałem :-ojjk: Życzę wszystkim miłego poranka/popołudnia/wieczoru czy jakiejkolwiek pory o której to czytacie :-Dk

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.10.2018 13:04:46
Husky
Anthro
Cytat z "Medrehtzi": (Link »)
W moim codziennym otoczeniu, z niewiadomych mi przyczyn Furry uważane jest za poważną chorobę psychiczną,

Brzmi jak blokowisko pełne dresów, albo 4chan. kek
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.12.2018 22:19:24
Wilk polarny
Anthro
Witam tu zebranych *bierze łyk herbaty*, mam nadzieję że miło spędzimy tutaj razem czas. W między czasie możemy także ukraść trochę złota, gdyż jak wiadomo, aurum est potestas.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.01.2019 16:27:04
Anthro
Здравствуйте Товарищ

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.01.2019 18:29:40
wilk
Anthro
Witam wszystkich.
Futrzakiem zostałem w 2018 roku czyli jakos tak z ponad tydzień temu :) .Cieszę się, że znalazłem forum zrzeszające polską społeczność.Nawet nie sądziłem, że spotkam ludzi z podobną pasją. Liczę, że wszyscy będziemy się świetnie bawić oraz kiedyś sie na jakimś meet-cie spotkamy.

-3
(+2|-5)
Re: Powitania
Wysłano: 4.01.2019 0:04:34
Królik (bialy)
Anthro
Cytat z "wilkołek": (Link »)
Witam wszystkich.
Futrzakiem zostałem w 2018 roku czyli jakos tak z ponad tydzień temu :) .Cieszę się, że znalazłem forum zrzeszające polską społeczność.Nawet nie sądziłem, że spotkam ludzi z podobną pasją. Liczę, że wszyscy będziemy się świetnie bawić oraz kiedyś sie na jakimś meet-cie spotkamy.


Uciekaj póki możesz. Tu znajdziesz tylko degenerację.
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 4.01.2019 23:29:11
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

2
(+3|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 4.01.2019 0:23:19
Anthro
Skoro już mówimy o degeneracji...

Wróć do podstawówki i uzupełnij braki, dobrze?

"Puki" Chryste dopomóż... :rollk:

0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 4.01.2019 14:12:45
Husky
Anthro
Co jest zuego w odrobinie degeneracji?
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+2|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 5.01.2019 6:27:29
Rabbit
Anthro
To, że jest degeneracją. Nic nie usprawiedliwia np. kradzieży. Nieważne czy ukradłeś drona za 1000zł czy też loda za 2zł, dokonałeś aktu przestępczego i powinieneś zostać ukarany. Podobnie jest z degeneracją, lepiej od niej uciekać, jeśli masz możliwość.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.01.2019 17:39:09
Husky
Anthro
W internetowych środowiskach, bardzo łatwo o bycie nazwanym degeneratem (to już w sumie zwykły buzzword). Chyba się nie orientujesz, że fandom furry jest umieszczany przez normiki i inne fandomy bardzo wysoko na skali degeneracji (wyprzedają nas chyba tylko broniacze, a zaraz za nami są fani anime).
Niektórzy degeneracją nazywają wszystkim co im się nie podoba i czego nie rozumieją.

Cytat z "PablowskyPL": (Link »)
Podobnie jest z degeneracją, lepiej od niej uciekać, jeśli masz możliwość.

Zatem co Ty tu robisz? :P
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.01.2019 22:07:21
Rabbit
Anthro
Nie obchodzą mnie błędne definicje i budowanie świata na tej podstawie. Nie dostosuję się do tego, co masy uważają za degenerację, tak samo jak podchodzę negatywnie do wymierzania sprawiedliwości na bazie jakiś poronionych tez. Trzeba umieć odróżnić te dwie rzeczy.
Zgodziłbym się, że jest to jakieś odstępstwo, osobliwe odejście od normy, bądź "odchyłka", ale degeneracja? I ain't buying it.

1
(+2|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 6.01.2019 10:35:16
Husky
Anthro
[żart]PablowskyPL - obrońca moralności, pogromca degeneracji.[/żart]

Zignorowałeś, albo nie dostrzegłeś kontekstu mojej wypowiedzi. Było to ironiczne pytanie retoryczne, w odpowiedzi na przesadzony (moim zdaniem) komentarz Lisa morficznego (nie byłem pewien czy mówił serio, dlatego zadałem głupie pytanie). Są inne dwie rzeczy które trzeba umieć odróżniać - ironię z opinią. Nie rozumiem o co się kłócisz, gość nie podał żadnego przykładu, równie dobrze mógł żartować... A jeśli na serio tak uważa, to dla mnie to zabawne, bo w ostatnim czasie, jedynym co ktoś mógłby tutaj nazwać "degeneracją", jest temat yiff dnia xd Może chodziło mu o jakieś historie z przeszłości, w tedy owszem, ale i tak przypinanie wszystkim łatki za akcje mniejszości jest dla mnie głupie, dlatego będę się nabijał z tych, którzy tak robią. Ale tak jak mówiłem, mógł żartować, dlatego próbowałem wybait'ować kontynuację tej myśli, niestety Ty się złapałeś ):


BONUS MEME

Cytat z "PablowskyPL": (Link »)
Nie obchodzą mnie błędne definicje

Nie obchodzi cię slang internetowy w dyskusji na Internecie. Wytłumaczyłem ci możliwy kontekst, więc w tym momencie to umyślna ignorancja z Twojej strony.

Cytat z "PablowskyPL": (Link »)
Nie dostosuję się

*foch*

Cytat z "PablowskyPL": (Link »)
jest TO jakieś odstępstwo

I po raz kolejny, o czym Ty mówisz? Nikt nie podał żadnego przykładu degeneracji :facepalm:

Cytat z "PablowskyPL": (Link »)
odstępstwo, osobliwe odejście od normy, bądź "odchyłka".

To miałem na myśli przez "degenerację". Oczywiście, że przesadzone, but that was the point.
You made me explain the joke, you monster.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.01.2019 23:41:15
Rabbit
Anthro
Tak, nie zrozumieliśmy się. Potraktowałem twoją pierwszą wypowiedź na poważnie, bo nie pomyślałem, że jest tam ironia. Spotykałem się już nie z takimi idiotycznymi pytaniami, więc z góry uznałem, iż naprawdę dociekasz. Mogłeś nieco bardziej zaakcentować ironię, chociaż widzę, że się starałeś, pisząc np. "zuego". Natomiast potem zmyliłeś mnie jeszcze bardziej, gdzie ustosunkowałeś się do mojej odpowiedzi, minusując mój post, więc tym bardziej pomyślałem, że jest to zaproszenie do polemiki, mój błąd. Wystarczyło napisać: "Żartowałem, to było pytanie retoryczne, nie spinaj dupska". Czasem ciężko u uchwycenie ironii, bo ludzie często prezentują bardzo pokrętny tok rozumowania, szczególnie w intersieci.

Gdzieś czułem podczas drugiej wypowiedzi, że chyba ironizujesz, szczególnie po ostatnim zdaniu, ale to jednak zignorowałem. Albo umyślnie chciałeś mnie zbaitować albo źle wytłumaczyłeś myśl przewodnią. Pamiętaj o prostocie, ja jestem prostym człowiekiem.

Natomiast ty też nie byłeś pewny czy Lismorficzny ironizuje, a sam mówisz, że trzeba umieć odróżnić opinię od ironii. Potem natomiast insynuujesz, że doczepiłem się do niego, gdzie odpowiadałem tobie.
Cytat:
Nie rozumiem o co się kłócisz, gość nie podał żadnego przykładu, równie dobrze mógł żartować...

Zaraz pomyślę, że sprytnie zasłaniasz się ironią (joke alert).

BONUS (bez ironii, i guess)

Slang, a błędna definicja to spora różnica. Można to nazwać potocznym rozumieniem, ale to też krytykuję, bo potem powstają nieporozumienia.

Cytat:
*foch*
Jeżeli lubisz to proszę bardzo, nie oceniam.

Cytat:
I po raz kolejny, o czym Ty mówisz? Nikt nie podał żadnego przykładu degeneracji :facepalm:
Ty podałeś, jako cały fandom. Napisałeś, że są ludzie, którzy uważają furry za degenerację, do tego się ustosunkowałem. Oj, bo komuś zaraz wymierzę siarczystego klapsa na gołe dupsko.

Sorry, im just a little silly sometimes, but calling me a monster? Man... im not that big.

-4
(+0|-4)
Re: Powitania
Wysłano: 7.01.2019 0:11:46
Królik (bialy)
Anthro
*je popcorn i patrzy na gównoburzę wywołaną swoim postem jednocześnie płacze bo ktoś potraktował jego wypowiedź poważnie*
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

-1
(+0|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 7.01.2019 6:44:04
Arctic
Anthro

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.02.2019 19:04:28
Husky
Anthro
Witam wszystkich ponownie po kilkumiesięcznej przerwie. :)
Close your eyes and count to Seven, when you wake you'll be in heaven!

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.02.2019 16:39:08
Szakal
Anthro
Hejka.

Także w fandomie jestem raczej dość świeży, choć interesuję się furry oraz rysuję futrzaki od lat. Mam 22 lata i mieszkam w Warszawie. Poza tym jestem raczej małomówny, choć podobno też nieśmiały. Niekiedy przyjazny, ale za to szczery.

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.02.2019 20:39:53
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Witaj na nowej drodze... A nie, czekaj, to nie to. Po prostu baw się dobrze.

0
(+2|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 13.02.2019 23:44:58
Królik (bialy)
Anthro
Oficjalnie dołączyłeś do naszej sekty bracie.
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...341342343344345346347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane