Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345>>


0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 28.12.2018 0:40:07
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
zmartwychwstałam.... Forum o dziwo i tak działa jakoś w miarę ale Telegram to teraz wręcz "stały" kontakt z wszystkimi i nie tylko z polszy
jest łatwiej szybciej i na bieżąco :) wygodna forma czatu rozmowy o wszystkim i niczym jak i oranie ludzi - jest było i będzie
Ara ŻYWO udziela się na telegramie xD i chyba na tym samym poziomie co kiedyś :D

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 28.12.2018 1:04:34
Królik (bialy)
Anthro
Are znam tylko z legend i archiwalnych postów... Może by tak odbanować ich?
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

5
(+5|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 28.12.2018 2:00:38
Lisica Ruda Północna
Anthro
Forum nie jest "martwe", o czym świadczy choćby to że istnieje ten temat i ktoś się jednak w nim wypowiada ;)

Jest tylko mniej aktywne niż przedtem, bo wiele osób przesiadło się na fejsbuki i telegramy. Do gadania o dupie Maryni zdecydowanie lepiej się nadają, forum imho lepiej się sprawdza jako miejsce do spokojniejszych rozmów na konkretne tematy. Jak widać na to pierwsze po prostu jest chyba większy popyt.

ja bym nie kasował forów, są fajną alternatywą dla ludzi którzy nie lubią komunikatorów i portali społecznościowych, a także - w razie gdyby fb i tg miały jednak nie żyć wiecznie - stanowią pewną opcję awaryjną :D

A decyzję adminów o zbanowaniu tamtych osobników jak popierałem tak nadal popieram. Nie ma co kogoś trzymać jeżeli jedyny jego wkład w życie forum to robienie gnoju. xd

a już ta żenująca drama wokół tej decyzji jaka wtedy wybuchła to był tylko dowód na jej słuszność, kręcenie Małysza jakby komuś co najmniej matkę siekierą zabili, jakieś "listy otwarte" do adminów z żądaniami... nawet mi się nie chce komentować tego.

Dawno mnie tu nie było ale jak tak sobie ostatnio lurkuję to widzę jednak mimo wszystko zmianę na lepsze. Jest spokojnie, jeżeli ktoś się wypowiada w jakimś temacie to w miarę rzeczowo i kulturalnie, nie ma gnojenia nowych userów bo ktoś niedowartościowany ma ochotę na hehe odsiew lapsuf.

jak dla mnie na plus, wolę może nawet lekką nudę, niż niekończące się zawody w rzucie gównem do wentylatora. ;)
Hvað segir tófa?...

-1
(+1|-2)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 28.12.2018 6:06:37
gryf
PERMABAN
Cytat z "Sigrun": (Link »)
A decyzję adminów o zbanowaniu tamtych osobników jak popierałem tak nadal popieram. Nie ma co kogoś trzymać jeżeli jedyny jego wkład w życie forum to robienie gnoju. xd

Rzecz w tym, że gnój znakomicie użyźnia glebę - swego czasu to forum kwitło właśnie dzięki starannemu nawożeniu.
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 28.12.2018 10:42:15
Irbis
Bestia
Cytat z "Mars": (Link »)
Cytat z "Sigrun": (Link »)
A decyzję adminów o zbanowaniu tamtych osobników jak popierałem tak nadal popieram. Nie ma co kogoś trzymać jeżeli jedyny jego wkład w życie forum to robienie gnoju. xd

Rzecz w tym, że gnój znakomicie użyźnia glebę - swego czasu to forum kwitło właśnie dzięki starannemu nawożeniu.

Co jest przykre, ponieważ świadczy o fandomie jako grupie żyjącej z tego. Inne fora tematyczne radzą sobie bez sztucznego nawożenia trollowym łajnem.

Odbanowanie jako ożywienie forum na siłę imho nie ma sensu z 2 powodów. Raz, że odbanowani dalej siedzieliby pewnie na telegramach, co najwyżej tutaj pisali jak bardzo forum nie potrzebują, dwa, że odbanowanie dla ożywienia nigdy nie przynosiło dobrego efektu.

Ara jest odbanowana. Wywołało to jako taki sprzeciw obecnych, ale zmiany nie przyniosło żadnej.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

3
(+3|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 28.12.2018 11:47:25
SuperStraight
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 21.02.2019 3:13:58

2
(+2|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 28.12.2018 15:03:16
gryf
PERMABAN
Cytat z "Toboe": (Link »)
Inne fora tematyczne radzą sobie bez sztucznego nawożenia trollowym łajnem.

Po pierwsze, to Polfurs nie jest forum tematycznym - tematyka "furry" jest zdefiniowana w sposób tak mętny, że można przyjąć, że jej nie ma.

A po drugie, to nie powiedziałbym, żeby trolling obecny na Polfursie np. dekadę temu, był czymś niezwykłym.
Bywam na wielu forach, głównie poświęconych bardzo konkretnym tematom - i na niektórych ostra beka z pewnych userów jest na porządku dziennym.
Aktualnie to głównie z tych, którzy odważyli się przyznać że głosowali na PiS :D
Ale jakoś z tym żyją, ruch jest duży i zawiera całkiem sporo naprawdę wartościowego kontentu.

Oczywiście, odbanowywanie osób, które o tym forum pewnie dawno już zapomniały, teraz byłoby bez znaczenia - nie da się dwa razy wejść do tej samej rzeki, ani do tego samego internetu.

I nie, ja się tu absolutnie niczym nie przejmuję, ja po prostu stwierdzam fakty.
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

3
(+3|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 31.12.2018 17:16:56
Husky
Anthro
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 31.12.2018 17:21:31
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=pwSsT8IU0WE

Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 31.12.2018 17:57:51
Anthro
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
FORG

IS GONE!!!

https://youtu.be/pwSsT8IU0WE


mam kopię więc dla mnie jeszcze żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sugerujesz, że polfurs jest następny w kolejce do zamknięcia?

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 2.01.2019 21:49:00
Smokot
Anthro
Cytat z "jacklul": (Link »)
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
FORG

IS GONE!!!

https://youtu.be/pwSsT8IU0WE


mam kopię więc dla mnie jeszcze żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sugerujesz, że polfurs jest następny w kolejce do zamknięcia?


Wait for it... : )

2
(+2|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 24.01.2019 15:50:50
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Cytat z "Kocur": (Link »)
oranie ludzi - jest było i będzie


Żałosna postawa.


0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 4.02.2019 8:20:58
SuperStraight
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 6.02.2019 4:30:35

-1
(+0|-1)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 4.02.2019 8:49:19
gryf
PERMABAN
Cytat z "Majzel": (Link »)
Nic że swojego życia, bo mendy słuchają.

No chyba jednak właśnie coś takiego napisałeś...
Cytat:
Nic dającego nadzieję, bo jestem już za stary i nikogo już nie szukam.

:D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 4.02.2019 12:39:29
SuperStraight
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 6.02.2019 4:31:01

2
(+3|-1)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 4.02.2019 14:44:00
gryf
PERMABAN
No na tym właśnie polega forum dyskusyjne, że się odpowiada i komentuje to co zostało napisane wcześniej.

Tak czy owak, cieszę się, że ktoś się mnie boi. Ha, wreszcie jestem prawdziwym potworem! :P
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

2
(+2|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 4.02.2019 16:57:08
SuperStraight
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 6.02.2019 4:31:29

Offline
inż. Toboe
2
(+3|-1)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 4.02.2019 17:57:10
Irbis
Bestia
Cóż... są osoby, które nawet myszki się boją...
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+1|-1)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 5.02.2019 8:41:10
Husky
Anthro
Cytat z "Majzel": (Link »)
Unikam Cię.

Odpowiadając na każdy jego post. Dodgy boi.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 6.02.2019 4:30:01
SuperStraight
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 21.02.2019 4:14:24

Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 6.02.2019 11:37:38
Irbis
Bestia
Serio? Drama na wymarłym forum? Nie sądziłem, że to jest możliwe. Chociaż w ostatnich dniach działania Forga też podobno była dramka czy tam kupośniaczek.

Nikt nie oskarża o przypierdalanie się. Chyba zbyt osobiście odbierasz internetowe poczucie humoru.
Ja tam zwyczajnie nie widzę potrzeby strachu czy unikania Marsa. Jest niegroźny. Zwłaszcza z kokardą na ogonie, goniący po niebie światła na pokazach laserów. :-)k
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 9.02.2019 10:58:54
Husky
Anthro
Niby forum martwe, a nowi użytkownicy ciągle się rejestrują :P
Szkoda tylko, że nic nie się nie odzywają :-(k
Załącznik:
png  lurker squad.png (10.52 KB; 217x262 px)
1979_5c5ea43e49fb2.png 217x262 px
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 9.02.2019 11:20:19
Pantera
Anthro
4 z tych *lurkerów* to bardzo aktywni użytkownicy polfurowego discorda. Serdecznie zapraszam, jesteśmy bawdzo żywi :3

1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 9.02.2019 11:23:06
Husky
Anthro
Nowi użytkownicy przeważnie napiszą posta w powitaniach i uciekają na telegram.
Close your eyes and count to Seven, when you wake you'll be in heaven!

1
(+1|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 9.02.2019 11:29:31
wilk
Anthro
Forum nie jest martwe skoro ludzie w ogóle się tutaj odzywają, a takie miejsca jak fora są potrzebne do zaczynania większych debat czy innych tematów, do których może się wypowiedzieć większa liczba osób.

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 9.02.2019 21:08:11
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
uprzedzę komentarze złośliwców "hie hie to nie jedyna rzecz którą masz w pupie hie hie hue hue gibe money plox"


https://www.youtube.com/watch?v=bnyhsGLB2sw
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=bnyhsGLB2sw

FABRICATI DIEM PVNC"

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane