Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
,,Pełnoprawny" futrzak
Wysłano: 20.04.2019 11:21:33
Skunks
Anthro
Mam takie pytanie które dręczy mnie od jakiegoś czasu , co jest wymagane by zostać ,,pełnoprawnym" futrzakiem ? Ja nie mam nawet
Fursony i brakuje mi zdolności artystycznych żeby rysować ...

2
(+2|-0)
Re: ,,Pełnoprawny" futrzak
Wysłano: 20.04.2019 11:39:43
gryf
PERMABAN
Nic szczególnego.
Nie ma ścisłej definicji pojęcia "futrzak", tak więc należy przyjąć że jeśli chcesz być futrzakiem to nim jesteś.
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

2
(+2|-0)
Re: ,,Pełnoprawny" futrzak
Wysłano: 20.04.2019 11:58:39
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Jak nie chcesz, a lubisz furackie obrazki, fursuity itp.to też jesteś. Przykro mi.

2
(+3|-1)
Re: ,,Pełnoprawny" futrzak
Wysłano: 20.04.2019 12:27:25
Arachne
Taur


Już, rytuał zakończony. Jesteś pełnoprawnym futrzakiem! :-Dk

Offline
inż. Toboe
2
(+2|-0)
Re: ,,Pełnoprawny" futrzak
Wysłano: 20.04.2019 15:09:02
Irbis
Bestia
Cytat z "Vetyt": (Link »)


Już, rytuał zakończony. Jesteś pełnoprawnym futrzakiem! :-Dk
nie, nie, nie. Musi być jeszcze aktywnym uczestnikiem przynajmniej 2 dram. Bez tego nie jest się tru furry.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

3
(+3|-0)
Re: ,,Pełnoprawny" futrzak
Wysłano: 20.04.2019 17:45:51
Skunks
Anthro
Cytat z "Vetyt": (Link »)
Już, rytuał zakończony. Jesteś pełnoprawnym futrzakiem! :-Dk
Niestety ale się nie powiodło bo nadal jestem hetero :-Pk

Offline
inż. Toboe
0
(+2|-2)
Re: ,,Pełnoprawny" futrzak
Wysłano: 21.04.2019 11:38:03
Irbis
Bestia
Cytat z "Skunkseł": (Link »)
Niestety ale się nie powiodło bo nadal jestem hetero :-Pk
Jesteś gejem, tylko jeszcze o tym nie wiesz.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

3
(+3|-0)
Re: ,,Pełnoprawny" futrzak
Wysłano: 21.04.2019 19:13:30
Koń
Anthro
Cytat z "Toboe": (Link »)
Cytat z "Skunkseł": (Link »)
Niestety ale się nie powiodło bo nadal jestem hetero :-Pk
Jesteś gejem, tylko jeszcze o tym nie wiesz.


Wszystkich byście tylko homogenizowali :P
Ja tam dalej jestem hetero :P

Cytat z "Toboe": (Link »)
nie, nie, nie. Musi być jeszcze aktywnym uczestnikiem przynajmniej 2 dram. Bez tego nie jest się tru furry.

Na Discordzie dramy to poniekąd specjalność naszego serwera xd
Ostatnio edytowany przez Koyot dnia 21.04.2019 19:16:41

0
(+0|-0)
Re: ,,Pełnoprawny" futrzak
Wysłano: 22.04.2019 9:52:27
Skunks
Anthro
Słyszałem o takich pojęciach non-furry oraz furry fan czy to są oficjalne pojęcia? Bo przeczą trochę temu co tu napisaliście.
Ostatnio edytowany przez Skunkseł dnia 22.04.2019 9:53:49

1
(+1|-0)
Re: ,,Pełnoprawny" futrzak
Wysłano: 22.04.2019 10:50:53
Husky
Anthro
Cytat z "Skunkseł": (Link »)
Słyszałem o takich pojęciach non-furry oraz furry fan czy to są oficjalne pojęcia? Bo przeczą trochę temu co tu napisaliście.

Co to jest non-furry, zwykły normik? Furry fan, to chyba ktoś kto lubi postacie antropomorficznych zwierząt (albo jakiś inny aspekt fandomu), ale nie identyfikuje się z społecznością/fandomem. Każdy decyduje sam jak bardzo chce się angażować w bycie futrzakiem. Te terminy, o których wspominasz, wynikają z chęci odseparowania się od aspektów futrzastości, które nie podobały się bądź nie były potrzebne tym, którzy je wymyślili. W fandomie anime masz na przykład ludzi, którzy tylko konsumują anime/mangi, tych którzy chodzą na konwenty, cosplayerów, artystów itp., ale koniec końców wszyscy są "fanami" anime.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


2
(+2|-0)
Re: ,,Pełnoprawny" futrzak
Wysłano: 22.04.2019 12:02:43
Koń
Anthro
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
Cytat z "Skunkseł": (Link »)
Słyszałem o takich pojęciach non-furry oraz furry fan czy to są oficjalne pojęcia? Bo przeczą trochę temu co tu napisaliście.

Co to jest non-furry, zwykły normik? Furry fan, to chyba ktoś kto lubi postacie antropomorficznych zwierząt (albo jakiś inny aspekt fandomu), ale nie identyfikuje się z społecznością/fandomem. Każdy decyduje sam jak bardzo chce się angażować w bycie futrzakiem. Te terminy, o których wspominasz, wynikają z chęci odseparowania się od aspektów futrzastości, które nie podobały się bądź nie były potrzebne tym, którzy je wymyślili. W fandomie anime masz na przykład ludzi, którzy tylko konsumują anime/mangi, tych którzy chodzą na konwenty, cosplayerów, artystów itp., ale koniec końców wszyscy są "fanami" anime.


Dokładnie. To się tyczy każdego fandomu tak naprawdę. Ja np jestem fanem Star Wars. Tylko moja fanowość polega głównie na tym, że oglądam filmy i czasem gram w gry z tego uniwersum. Z kolei inny fan może pamiętać każdy dialog na pamięć, mieć pokój pełen książek, figurek i innych gadżetów, 5 różnych tatuaży ze Star Wars i jeździć na każdy konwent jako cosplayer Vadera.

Ja sam mogę się określić jako furry-fan. Nie mam fursony, nie mam fursuitu, nie mam zupełnie nic, co by mogło wskazywać, na moje związki z fandomem furry. Ale nie przeszkadza mi to być w społeczności Polfurs.
Ostatnio edytowany przez Koyot dnia 22.04.2019 12:03:10

0
(+0|-0)
Re: ,,Pełnoprawny" futrzak
Wysłano: 22.04.2019 20:06:56
Skunks
Anthro
Dziękuje za rozwianie moich wątpliwości
pewnie kiedyś bardziej się w to wkręce .

0
(+1|-1)
Re: ,,Pełnoprawny" futrzak
Wysłano: 9.05.2019 11:47:24
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Bardziej lub mniej zaangażowany - nieważne; ważne, że skunks, tych słodziaków nigdy za dużo~


0
(+0|-0)
Re: ,,Pełnoprawny" futrzak
Wysłano: 9.05.2019 20:16:08
Skunks
Anthro
Cytat z "OlaHughson": (Link »)
Bardziej lub mniej zaangażowany - nieważne; ważne, że skunks, tych słodziaków nigdy za dużo~

Skunksy rządzą :-Dk. !

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane