Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345>>


-7
(+0|-7)
Re: Dlacze to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 10.02.2019 2:23:41
Królik (bialy)
Anthro
Ktoś wierzy że to prawdziwi użytkownicy? Przecież wiemy że to są uśpione boty stworzone przez graczy które kiedyś powstaną i nas zniszczą.
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

2
(+2|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 10.02.2019 11:32:02
Husky
Anthro
Cytat z "Lismorficzny": (Link »)
Przecież wiemy że to są uśpione boty stworzone przez graczy które kiedyś powstaną i nas zniszczą.


Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 12.02.2019 22:41:25
Wilko-Lis
Anthro
Większość forów umiera, wszyscy przenoszą się na rzeczy typu Discord itp.

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 13.02.2019 10:58:16
Husky
Anthro
Cytat z "PholDuDe": (Link »)
Większość forów umiera, wszyscy przenoszą się na rzeczy typu Discord itp.

Fora furry w Polsce miały problemy z aktywnością, jeszcze przed wybuchem popularności Discorda, czy Telegrama. Aczkolwiek kiedy pojawiły się te alternatywy i zaczęły zyskiwać na popularności, bycie na forach coraz bardziej traciło sens.

Może to chwilowa moda. GG, Skype czy social media nie zabiły forów. Mówi się od lat, że telewizja i internet zabiją gazety i radio, a jakoś tak się nie stało. Już nawet nie wspomnę ile razy słyszałem, że PC'ty umierają jako platforma do grania...
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


-4
(+0|-4)
Re: Dlacze to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 13.02.2019 23:48:45
Królik (bialy)
Anthro
Właśnie w normalnych warunkach by zabiły ale nieeeee mogą zabić w tej chorej rzeczywistości. To wszystko wina szczepień i masonów to oni podtrzymuja te martwe media a ty Gwynnbleid sądząc po twoich wypowiedziiach jesteś ich sługą.
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

1
(+1|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 2.03.2019 14:36:58
Koń
Anthro
Ja ogólnie zacząłem tu od forum, potem korzystałem z forum i Telegrama, a teraz przeniosłem się prawie całkowicie na Discorda, gdzie w sumie czuję się najlepiej. Dyskusje prowadzi się znacznie lepiej niż na Telegramie (gdzie nie ma podziału na kanały, więc wszystko wrzuca się do jednego kotła, czy to dyskusje, czy to wrzuca obrazki NSFW). Na forum czasem zajrzę, ale nie piszę (Discord wyświetla u nas nowe posty od jakiegoś czasu, więc i tak wiem co się dzieje :P)

Ogólnie moja opinia jest taka, że najlepsze jest połączenie forum + Discord (zamiast ShoutBox):
-forum do prowadzenia długotrwałych dyskusji, gdzie nie jest wymagana obecność wszystkich piszących jednocześnie
-Discord do prowadzenia rozmów natychmiastowych, a dzięki podziałowi na kanały, można by było prowadzić rozmowy na różne tematy, bez wcinania się komuś innemu w dyskusję - to zamiast ShoutBoxa.

Oczywiście to tylko moja opinia.

BTW, Lismorficzny, ty masz kiedyś coś mądrego w ogóle do powiedzenia?

-2
(+0|-2)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 3.03.2019 2:06:56
Królik (bialy)
Anthro
Cytat z "Koyot": (Link »)
BTW, Lismorficzny, ty masz kiedyś coś mądrego w

Cytat z "Grabarz ze Strachów":
Idzie wariat ulicą, wytykany palcami, śmieją się ludzie nie wiadomo z czego nietolerancja jest cechą głupców. Czy głupota jest mądrością czy mądrość jest głupotą?
Ostatnio edytowany przez Lismorficzny dnia 3.03.2019 2:07:27
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

3
(+3|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 3.03.2019 9:33:01
Rabbit
Anthro
Głupota jest głupotą, a mądrość, mądrością. Wszyscy jesteśmy w pewnym zakresie głupi, niektórzy w większym, że nawet nie rozumieją różnicy między tymi dwoma, wnioski wyciągnij sam.

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 10.03.2019 19:31:55
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Nie cierpię discorda, bo mogę dostać zaproszenie do serwera fanów szycia powyżej wysokości 5km, a tam dodatkowo będzie 2137 kanałów o innej tematyce.
Discord nie ma naklejek, discord ma trudniejsze wysyłanie plików i limity, discord wymaga zbyt dużo na desktopie, można by tak wymieniać.


1
(+1|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 11.03.2019 11:43:02
Husky
Anthro
Discord i Telegram to w sumie taki small talk, a ja jako osoba mocno introwertyczna, nie przepadam za tym xd No i jeszcze mój perfekcjonizm - lubię zobaczyć wszystko, a jak po chwili nieobecności widzę 50 nowych wiadomości w jednym kanale, 100 w innym i 50 w jeszcze innym, to mi się odechciewa wszystkiego. I może taki był zamysł, żeby nie czytać wszystkiego, tylko to co na wierzchu, jednak głosik w mojej głowie: a co jeśli ominęło mnie coś ciekawego - i takie tylko bezmyślne scrollowanie w poszukiwaniu czegoś interesującego, jak wszędzie indziej w internecie...
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+1|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 12.03.2019 17:28:40
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Wczoraj tak właśnie sobie przypomniałem o tym forum i zastanawiałem się co z nim. Nie sądziłem, że jednym z pierwszych tematów jakie zobaczę będzie się odnosił do jego agonalnego stanu. Fajnie było zobaczyć kilka starych zalogowanych bywalców. Nieobecności kilkoro się nie spodziewałem. Cóż... miłego o/
Z poważaniem ... rudy padalec :P

1
(+1|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 12.03.2019 23:20:53
Królik (bialy)
Anthro
Cytat z "Liszek": (Link »)
Wczoraj tak właśnie sobie przypomniałem o tym forum i zastanawiałem się co z nim. Nie sądziłem, że jednym z pierwszych tematów jakie zobaczę będzie się odnosił do jego agonalnego stanu. Fajnie było zobaczyć kilka starych zalogowanych bywalców. Nieobecności kilkoro się nie spodziewałem. Cóż... miłego o/


Witamy z powrotem!
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

1
(+1|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 13.03.2019 13:47:33
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Lismorficzny": (Link »)
Cytat z "Liszek": (Link »)
Wczoraj tak właśnie sobie przypomniałem o tym forum i zastanawiałem się co z nim. Nie sądziłem, że jednym z pierwszych tematów jakie zobaczę będzie się odnosił do jego agonalnego stanu. Fajnie było zobaczyć kilka starych zalogowanych bywalców. Nieobecności kilkoro się nie spodziewałem. Cóż... miłego o/


Witamy z powrotem!

No hej :3 Zajrzę tu na pewno od czasu do czasu. No albo na discort
Z poważaniem ... rudy padalec :P

1
(+2|-1)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 23.04.2019 0:50:48
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Cytat z "PablowskyPL": (Link »)
Brakuje wielu legend, takich jak np.(...) Marvina, (...) No masy, masy ludzi.


Aż się wzruszyłem i pomyślałem chwilę o tym, żeby napisać tutaj coś dłuższego.

Ale mi się nie chce. Komunikatory chyba jednak sprzyjają lenistwu intelektualnemu.



Im bardziej zaawansowane technicznie (doskonalsze!) medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane.
Stanisław Lem
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 23.04.2019 0:53:38
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 9.06.2019 0:18:23
Pantera
Zmiennokształtny
Od forum zacząłem znajomość z Furry i nawet poza pierwotnym lurkowaniem trochę się udzielałem i nawet napisałem kilka opowiadań. Odkąd moja druga futrzana połówka mieszka ze mną to zerkam na PF jakoś raz na pół roku żeby odpisać na wiadomości sprzed miesięcy od kilku ludzi . Towarzystwo się rozlazło a młodsi na telegramie. (edit) Nie pomaga też to że forum ma ograniczenie wiekowe a spora część nowych futer to małolaty. (/edit)
Ostatnio edytowany przez Mimik dnia 9.06.2019 0:20:28
Kot jak kot ale i psot.

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 12.06.2019 1:00:47
Kotlik
Hybryda
Jestem tu nowy. Tak sobie czytam, że forum umiera, a przynajmniej tak zrozumiałem (obym się mylił, jestem istotą o małym rozumku).

Szkoda trochę, bo liczyłem na to, że w końcu znajdę jakieś miejsce, w którym będę się czuł jak w domu, w którym poznam nowych przyjaciół i zawrę nowe znajomości z Furrasami takimi jak ja.

Na FB jest mi źle, na GG prawie nikt już nie wchodzi, a instagrama, Twittera, Pinteresta, Deviantarta czy innych takich miejsc nie mam. Jestem raczej staroświecki, wolę fora.

Mam nadzieję, że jednak czasami ktoś tu się do mnie czasem odezwie :c
RP or PBF? <3 :milosck:

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 27.06.2019 0:53:57
Królik (bialy)
Anthro
Cytat z "Zack": (Link »)
Jestem tu nowy. Tak sobie czytam, że forum umiera, a przynajmniej tak zrozumiałem (obym się mylił, jestem istotą o małym rozumku).

Szkoda trochę, bo liczyłem na to, że w końcu znajdę jakieś miejsce, w którym będę się czuł jak w domu, w którym poznam nowych przyjaciół i zawrę nowe znajomości z Furrasami takimi jak ja.

Na FB jest mi źle, na GG prawie nikt już nie wchodzi, a instagrama, Twittera, Pinteresta, Deviantarta czy innych takich miejsc nie mam. Jestem raczej staroświecki, wolę fora.

Mam nadzieję, że jednak czasami ktoś tu się do mnie czasem odezwie :c

Jest pełno grup na facebooku dla futer może to nie forum ale zawsze coś.
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

1
(+1|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 7.07.2019 9:46:26
Skunks
Anthro
To wygląda na to że można już palić znicze.

1
(+1|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 27.07.2019 21:54:31
gryf
PERMABAN
Ci, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia, są banowani.
Wątki, w których dzieje się coś ciekawego, są usuwane.
To planowe wygaszanie tego serwisu, tak?
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 27.07.2019 23:27:29
Arachne
Taur
Już od jakiegoś czasu zmieniamy charakter serwisu korzystając z okazji, że i tak się nic tu nie dzieje. Próbujemy zmazać łatkę trolowiska które ciągnęło się za nami od wielu już lat. Nie jest to zadanie łatwe i wymaga poświęceń. Takich jak wspomniane przez ciebie banowanie troli czy usuwanie toksycznych w charakterze wątków.

Co do tego ostatniego małe wyjaśnienie decyzji o usunięciu wątku. Staramy się aby Polfurs był również strefą przyjazną LGBT jako że wielu futrzaków reprezentuje którąś z tych literek. Wątek niestety dość mocno wykoleił się i powoli zaczął wchodzić w zgrzyt z punktem regulaminu "5.2.1. Obrażanie, lżenie i szykanowanie innych użytkowników i ich poglądów" i dlatego został usunięty.

4
(+4|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 27.07.2019 23:55:31
gryf
PERMABAN
Cytat z "Vetyt": (Link »)
Już od jakiegoś czasu zmieniamy charakter serwisu korzystając z okazji, że i tak się nic tu nie dzieje.

Serio?
Ja bym powiedział, że tu nic się nie dzieje właśnie dlatego, że zmieniany jest charakter serwisu.

Cytat:
Co do tego ostatniego małe wyjaśnienie decyzji o usunięciu wątku. Staramy się aby Polfurs był również strefą przyjazną LGBT jako że wielu futrzaków reprezentuje którąś z tych literek. Wątek niestety dość mocno wykoleił się i powoli zaczął wchodzić w zgrzyt z punktem regulaminu "5.2.1. Obrażanie, lżenie i szykanowanie innych użytkowników i ich poglądów" i dlatego został usunięty.

Ale co tam niby kogo obrażało?
Że ktoś napisał do mnie "nie pierdol"?
Naprawdę, ja jestem już dużym chłopczykiem i nie płaczę z takiego powodu.
Czy też chodzi o odrobinę wiedzy z dziedziny biologii na poziomie szkoły podstawowej?
Użytkownicy tego forum to chyba powinni być w wieku, w którym tą wiedzę już się posiada, nieprawdaż?
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

2
(+2|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 29.07.2019 23:28:28
Biały tygrys
Anthro
Fajnie, rozstawiam nowego PC, nowy chrome, nowe wszystko. O zsynchronizowały mi się zakładki. POLFURS??? Boże lata tego nie widziałem, ciekawe co się dzieje... Top topic: "forum jest martwe" well....

Sądzę że przyczyną jest to że fora wychodzą z użytku no i problemem jest to że forum o sobie nie przypomina, telegram czy discord wysyłają ci powiadomienia i cały czas o sobie przypominają w czasie gdy forum siedzi sobie w necie po cichu i nic.

Chciałbym żeby forum było trochę żywsze (sądzę że to nadal pierwsze miejsce które nowe polskie futra znajdują w internecie), ale wiem że za tydzień życie mnie dogoni i znowu o PF zapomnę :-/k
Don't worry, be furry. 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 3.09.2020 22:28:24
SuperStraight
Cytat z "Toboe": (Link »)
Cóż... są osoby, które nawet myszki się boją...


Fajna ta myszka, taka zbanowana

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 4.09.2020 14:03:28
Uncia Hortensis
Rabatka
Może faktycznie nie byłoby głupim rozwiązaniem zrobić albo jakąś aplikację androidową do forum, skoro wszystkie hipstery teraz z telefonów piszą.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Dlacze to forum jest martwe?
Wysłano: 4.09.2020 17:34:32
SuperStraight
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 5.09.2020 21:21:43

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane