Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



3
(+3|-0)
Tablet graficzny i pierwszy rysunek
Wysłano: 6.08.2016 4:56:46
Khajiit
Anthro
Tutaj mój pierwszy rysunek w stylu "furry" na tablecie graficznym. Tablet dostałem niedawno, a przy rysowaniu pomagałem sobie pierwszym lepszym tutorialem z internetu (a wszysto robione -chwila napięcia- w paintcie). Stwierdziłem , że wolę zobaczyć opinię innych by nie poprawiać wciąż tych samych błędów. Dzięki za wszelką krytykę. (dopiero co trafiłem na forum)
Ostatnio edytowany przez FCryTCry dnia 6.08.2016 4:57:05
Załącznik:
png  furry.png (67.06 KB; 685x483 px)
3694_57a5520122bef.png 685x483 px

4
(+4|-0)
Re: Tablet graficzny i pierwszy rysunek
Wysłano: 6.08.2016 9:29:51
Hiena pręgowana
Anthro
Oj oj oj... idź weź skończ z tym paintem i dorwij nie wiem... SAIa? (osobiście moje ulubione) jak się pobawisz warstwami to łatwiej Ci będzie wyprowadzić linie do ładnego, czystego szkicu i łatwo będzie potem kolorować. Ryjek z tego co widzę jest całkiem sympatyczny więc teraz ucz się ucz narzędzia i nie katuj się programami systemowymi ;-)k

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Tablet graficzny i pierwszy rysunek
Wysłano: 6.08.2016 10:09:56
Paint tool sai, ogarnij warstwy powoli. Rodzaje warstw (ja korzystam z 3) i w sumie tyle. Praktycznie wszystko zostało powiedziane więc tylko życzyć powodzenia. Mistrzem nie jestem ale jak coś możesz zagadać i postaram się jakoś pomóc :)

1
(+1|-0)
Re: Tablet graficzny i pierwszy rysunek
Wysłano: 6.08.2016 11:54:53
Khajiit
Anthro
Sai'a (w końcu) mam. Powoli się zacznę rozkręcać z rysowaniem. Dzięki za opinie.
wow. many edits. so Internet meme. much furry. very readers. how to article? such neutral.

0
(+0|-0)
Re: Tablet graficzny i pierwszy rysunek
Wysłano: 6.08.2016 15:50:30
kot
żeby nie było jednostronnie za saiem, z darmowych rzeczy polecam kritę
https://krita.org/en/download/krita-desktop/

0
(+0|-0)
Re: Tablet graficzny i pierwszy rysunek
Wysłano: 10.08.2016 11:54:42
Lew feral
Kogucik
Gimp? Jak coś robię, to w nim. Podobno nie jest z tych 'naj', ale działa z tabletem całkiem fajnie.
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Tablet graficzny i pierwszy rysunek
Wysłano: 28.02.2020 10:37:05
Jestem zachwycony darmowym Paint Tool SAI .

Mam nową zabawkę w postaci ekranowy tablet graficzny XP-Pen Artist 12 Pro . Do tej pory spisuje się świetnie, a działam głównie w Paint Tool SAI .

Sai jest stricte do rysowania, obsługowo bardzo intuicyjny i prosty, nie jest napakowany niepotrzebnymi funkcjami jak PS.

Offline
inż. Toboe
2
(+2|-0)
Re: Tablet graficzny i pierwszy rysunek
Wysłano: 28.02.2020 11:00:41
Irbis
Bestia
Czekaj. Jaki darmowy Paint Tool SAI? Przecież to płatny program. Licencja kosztuje 5500JPY (200zł w przeliczeniu).
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+1|-0)
Re: Tablet graficzny i pierwszy rysunek
Wysłano: 10.05.2020 16:06:19
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Cytat z "Toboe": (Link »)
Czekaj. Jaki darmowy Paint Tool SAI? Przecież to płatny program. Licencja kosztuje 5500JPY (200zł w przeliczeniu).

licencja na pełne oprogramowanie sa darmowe saie te "próbne" miałam taki przez kilka lat

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane