Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...30313233


1
(+1|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 15.05.2018 21:06:01
gryf
PERMABAN
Smutne wieści dla lwów i kun :D

https://www.forbes.pl/gos...fy-euro/5yvrjjm
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

2
(+2|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 15.05.2021 22:41:55
Lisica Ruda Północna
Anthro
Ja tu tylko przyszłam powiedzieć, że ♥♥♥♥♥ państwo Izrael zawsze i wszędzie xD

Swoją drogą - ciekawe czy mydło zrobione z żołnierzy IDF zabijających niewinnych cywili, albo z polityków Likudu głosujących za przymusowymi wysiedleniami, burzeniem ludziom domów i bombardowaniem szkół, szpitali i bloków, dobrze by się pieniło. :D

I szczerze mówiąc gówno mnie obchodzi czy mnie ktoś teraz wyzwie od nazisty. Sama miałam dwie osoby z rodziny w Dachau więc wiem czym jest nazizm a czym nie jest. Whine louder. Izraelskie i pro-izraelskie media, politycy i aktywiści z różnych szmatławych organizacji typu ADL nazywali nazistami Polaków i Belgów za wprowadzenie zakazu uboju rytualnego, nazywają nazistami Danię, Islandię, Szwecję i inne kraje za każdym razem kiedy debatują nad potraktowaniem praw dzieci poważnie i zakazaniem obrzezania niemowląt, itp. itd. Wszystkich nazywają nazistami, a sami zachowują się tak że wujek Adolf byłby z nich dumny. :P
Zresztą nie oszukujmy się, wszyscy wiedzą że większość zbrodniarzy wojennych z IDF czuje podniecenie seksualne na samą myśl o tym, że może teraz robić to samo co naziści robili ich dziadkom, pewnie sobie nawet wyobrażają siebie w takich sexi mundurach SS a swoje ofiary jako swoją prababcię :D Bez zabicia jakiegoś palestyńskiego dziecka nie może im nawet kutas stanąć, a jak tylko sobie do takiego strzelą to od razu drąg na baczność i speremka leci strumieniami :D I już można iść impregnować swoją Ewcię Braun, i dać jej 1488 orgazmów w jedną noc.

https://www.youtube.com/watch?v=3cmNGac43Pw
Hvað segir tófa?...

1
(+1|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 18.05.2021 21:47:45
Wilk
Anthro
@Sigrun
No co ci mogę powiedzieć, z ofiary stali się katem. To jest aktualnie chyba najśmieszniejszy cyrk jaki widać. A post tego Natenjahu gdzie dziękował konkretnym państwom za pomoc w walce z terroryzmem... TERRORYZMEM. ♥♥♥♥♥, zgniłem i to mocno jak czytałem ten tweet. Skoro walczą z terrorystami to co? Izraelczyków IDF rozstrzeliwuje bo się zgubiłem xd
Ale za to uwaga *tutututuuuu* ONZ otwarcie PoTęPiŁ (XD) działania izraela, no normalnie przypominają mi się alianckie ulotki w 39'. Chociaż ONZ powinno pójść z duchem czasu, może AD na kwejku lub coś :-?k
Dobry mutant, to martwy mutant.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...30313233


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane