Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   12 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...344345346347


3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.02.2022 17:26:15
Rybik Cukrowy
Hybryda
Cześć, jestem Mikele i zawsze fascynowały mnie zwierzęta, szczególnie te małe. Mam nadzieję, że będziecie dla mnie delikatni :-ojjk: Furry to dla mnie ucieczka od szarej smutnej rzeczywistości.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.06.2022 9:41:36
Lis
Anthro
Hejo , jestem TrashFoxy mam 23 lata interesuje sie motoryzacja i rysowaniem. Moje ulubione zajecia to jazda motocyklem (po torze i po ulicy) rysowanie(glownie furry) ,granie w gry i robienie avatarow do Vrchata . Mieszkam w stanach lecz jestem z Lubartowa Kolo Lublina. czasem odwiedzam Polske 🙂 aktualnie jestem w Polsce u mojego chlopaka w Toruniu ;). Moja fursona to Lis , Lisy to moje ulubione zwierzeta. Ostatnimi czasy gram sporo w vrchat , bardzo lubie robic nowe avatary (ucze sie ) . Jestem furry od dosyc dawna bo z 12 lat od kad zaczolem sobie rysowac jakies furrasy lecz nie angazowalem sie w fandom za bardzo , teraz jestem w trakcie tworzenia fursuita nie moge sie doczekac az bedzie skonczony 😉 Pozdrowionka !(edited)
Hejo , jestem TrashFoxy mam 23 lata interesuje sie motoryzacja i rysowaniem. Moje ulubione zajecia to jazda motocyklem (po torze i po ulicy) rysowanie(glownie furry) ,granie w gry i robienie avatarow do Vrchata . Mieszkam w stanach czasem odwiedzam Polske 🙂 aktualnie jestem w Polsce u mojego chlopaka w Toruniu ;). Moja fursona to Lis , Lisy to moje ulubione zwierzeta. Ostatnimi czasy gram sporo w vrchat , bardzo lubie robic nowe avatary (ucze sie ) . Jestem furry od dosyc dawna bo z 12 lat od kad zaczolem sobie rysowac jakies furrasy lecz nie angazowalem sie w fandom za bardzo , teraz jestem w trakcie tworzenia fursuita nie moge sie doczekac az bedzie skonczony 😉 Lubie zawierac nowe znajomosci i chetnie porozmawiam Pozdrowionka ! :milosck: :milosck:
Ostatnio edytowany przez TrashFoxy dnia 7.06.2022 10:09:09

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.06.2022 11:54:00
Hejka, jestem Mei, dopiero ogarniam fora. Fandom furry to dla mnie taki komfortowy kącik, gdzie wiem, że nikt nie będzie mnie oceniał~ :-ojjk: :-ojjk:
mam nadzieję że to postuje w dobrym wątku lol

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.06.2022 23:20:34
Anthro
Witajcie <3 Chciałem poznać grupę ludzi, takich jak Wy. Ostatnio mocno pracuję nad rozwojem osobistym i odkryłem u siebie nowe potrzeby. Jedną z nich jest realizacja młodzieńczych fantazji co bezpośrednio wiążę się z moją dysforią płciową. Czuję się jednocześnie kobietą i mężczyzną jakby ktoś chciał wiedzieć. Nawiązywanie do postaci z grafik furry sprawia, że czuje się lepiej z samym sobą.
Pomóżcie proszę odnaleźć mi się w tym świecie <3
Pozdrawiam
Juliusz lat 30 ;*

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 21.06.2022 6:42:21
SuperStraight
Cytat z "Mei": (Link »)
taki komfortowy kącik, gdzie wiem, że nikt nie będzie mnie oceniał~


Nie, nie, wcale. Oceny postów sa po prawej u góry :)

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2022 13:08:27
PERMABAN
Cześć, fajnie do was dołączyć :)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2022 23:02:40
SuperStraight
Witam serdecznie, choć ja nie od tego jestem, to jednak życzę same miłe osoby spotykać :)
Tutaj nie ma juz nikogo więc tak jak jest napisane na głównej, join discord i telegram.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 23.08.2022 23:05:24

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.09.2022 23:13:54
Wilk
Anthro
AUUU Hejka tu Wilk Granat155 Pozdrawiam serdecznie moją wilczą łapą mój Futrzany Naród :)
@granat155

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 24.09.2022 14:39:17
Hybryda
Jestem nowy i od dawna interesowały mnie prace (gry, filmy np. zwierzogród.) nawet nie miałem pojęcia co to jest ale gdy poczytałem na internecie o furry to sie zakochałem, nie ze strony erotycznej, lecz po prostu jak widze jakieś filmiki o furry czy zdjęcia furrosów to coś w środku czuje, może to i jest śmieszne ale jakby ciepło czy coś. Jeszcze nigdy sie nie przebierałem ale przebrania wyglądają zajebiście, i robiłem quiz niedawno jakim "furrosem" jestem i "wyszło" mi że lis. Czytałem że inni uważają nas za grupe popaprańców (pod względem seksualnym to prawda) to już wtedy jest zboczenie czy coś ale jeżeli nie brać pod uwage rzeczy seksualnych to po prostu każdy lubi coś innego. Ja np. lubie samoloty, wojsko, militaria a interesuje sie furry i to jest piękne. Oczywiście nie chciałem nikogo urazić co do spraw seksualnych ale to są po porostu moje poglądy. Kocham furry i mam nadzieje że znajde kogoś z kim będe mógł na ten temat popisać. :-Dk.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...344345346347


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane