Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

1234...10>>


Anonim
0
(+0|-0)
Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 6.01.2005 12:23:26
[--DELETED--]

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 6.01.2005 17:26:50
Hehehe, mi sie wydaje ze najseksowniejsze sa koty i smoki XDD Nie wiem czemu ale jakos tak wyszlo :P

0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 6.01.2005 21:29:44
PERMABAN
ja bym postawiła wilki na pierwszym miejscu ^^ duże koty też :) ale nie no, wilki wymiatają :>

0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 7.01.2005 19:25:45
Smok
Anthro
A co wy tam wiecie, nie ma po prostu jak jakies niezle wysportowany, silny i uroczy anthro smok, no coz nie ma to tez jak jak jakas extra ognista smocza laseczka czy cos innego sexi z jaszczurow ;)
0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 8.01.2005 23:45:37
Nom mi tez sie przejadly te wszystkie koty i wilki na vclu;) trza jakiegos powiewu swierzosci! bo jesli chodzi o koty to chyba sa produkowane taśmowo i hurtowo, kazdy chce byc kotkiem i psem, bo sa cute, milusie i przytulankowe, a ja powtarzam nie ma to jak zimny GORĄCY GAD :D ;)

0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 9.01.2005 1:06:51
jestę kapibarę
Tia raf... wszystkie koty są milusie i przytulankowe... no nie?

MrauuUUT :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 9.01.2005 1:25:15
Smok
Anthro
nie cos ty, po prostu taka maja naj ogolniej etykietke ktora kto wie ale i moze sie sprawdza, zreszta kazdy moze sie sam przekonac i poprzytulac sie do nich ;) no a tak pozatym SMOKI RLZ! :D

0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 9.01.2005 18:29:40
Red Panda
Anthro
Jak dla mnie:
po 1. - smoki
po 2. - wilki i lisy ;D
po 3. - konie
Proszę nie bić ;)

0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 9.01.2005 18:37:26
Smok
Anthro
Hm.. to prawda, lisy sa juz tak samo popularne jak wilki, oraz koty z duzych rodzin, juz mniej jest normalnych ich gatunkow,ale w takim razie jaki furry JEST SEXI A NIE JEST PRZEJEDZONY wystepowaniem? to chyba temat na inna dyskusje ;) a poki co ja ciagle jestem za gadami, smokami i jakimis reptilodami, a jak! :D ;)
0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 9.01.2005 19:16:44
Wydrosmok? czyzbysmy w takim razie przesli, na ktora KRZYZOWKA JEST NAJBARDZIEJ SEXI? ;) jednak cos mi sie zdaje ze rozmowa nieco przechodzi na inny tor, wiec.. proponuje bysmy poki co do krzyzowek nie przechodzili, jednak jesli na liscie bedzie z 50 kotow, tylez wilkow i lisow, a po dajmy 10 innych gatunkow to wynik raczej jest wiadomy, wiec moze poza typami konkretnymi jednego gatunku, trzeba by dodac jeszcze ze 3? jednak to juz by musiala byc jakas ankieta, porzadnie zrobiona, tak by po prostu jedna osoba nie mogla ustalic tylko jednego typu ale tez poboczne, tak by nie bylo zaslepienia w jednym gatunku. A wracajac do debaty, jako jestem jedynym smokiem tu głosuje przede wszystkim na smoki! :D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 9.01.2005 21:27:00
Wilki i lisy na drugim miejcu ? Toz to dyskryminacja psowatych! skandal xDDDDD a z reszta... smoki sa najbardziej...

0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 9.01.2005 21:56:23
PERMABAN
Pweh... Smoki... *macha niezadowolona ogonem* Na konie bym się jeszcze zgodziła, wilki niepodważalnie na pierwszym miejscu, lisy to jakieś małe, niedorobione, mogą przy końcu się pałętać, ale smoki... A kysz, a kysz!
*wyciąga wodę święconą i krzyżyk*

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 9.01.2005 22:09:15
*wyciąga Święty Łom Inkwizycji*
Masz, użyj tego.. na smoka lepiej zadziała :D

0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 9.01.2005 22:26:11
Smok
Anthro
Tia, tia, tia! I co jeszcze? Moze od razu wezwiecie Conana Barbarzynce?;) Pozatym te wasze wody świecone, krzyzyki, kolki wszelkiego rodzaju, .....sznury, wiezy, kajdany, bicze(ooł je!;) ) czy wszelka bron rodzaju se mozecie wsadzic pod...moj sexi smoczy materac! ;) ze mnie jest cwana poczwara, i ze wszystkim se jakos poradze, a pozatym ze jestem tu pierwszym z tego gatunku mozecie mi mówić "o najmiłościwszy milordzie, najyiffniejszy z nieyiffnych!" ;)

ps. mam wrazenie ze tutaj z takiej ankiety robi sie rpg, a do tego dzialu miejsce nieco indziej ;)

wiec powracajac do naszej goracej dyskusji..... smoki sa najbardziej sexi i juz, zawsze to one porywaly te wszystkie krolewny w tych celach czy innych ;)

0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 9.01.2005 23:08:21
jestę kapibarę
Raf, twoja opinia, jako smoka jest... NIEOBIEKTYWNA :-Pk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 10.01.2005 10:42:32
Wiesz Ara tu masz racje ale naklepiej to zrobic sonde a nie zeby siewszyscy klocili kto jest najbardziej sexy :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 10.01.2005 19:34:34
PERMABAN
Raf, Ty jak zawsze przsadzasz... *macha ostrzegawczo łomem* Smoków nawet nie bylo ani nie ma naprawdę, spadaj UFOku Ty :P
Taaaa, "lordzie"... aleś wymyślił... pweh! "Yiffny"... a z której strony? =3 Oj smoku-ćwoku... :]

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 10.01.2005 19:41:50
ćwoku-cipcioku :D

0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 10.01.2005 20:24:10
Smok
Anthro
co tam juz talią przezwisk gracie? ;) ale przyznajcie sie, nieco byliscie zaszokowani takim "milordowskim" tonem wypowiedzi :P

0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 10.01.2005 20:45:20
Red Panda
Anthro
...negatywnie

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 10.01.2005 21:01:28
Cytat:

Raf-eReM napisał(a):
co tam juz talią przezwisk gracie? ;) ale przyznajcie sie, nieco byliscie zaszokowani takim "milordowskim" tonem wypowiedzi :P


nie.. raczej zniesmaczeni...

0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 10.01.2005 21:13:44
Smok
Anthro
OJEJ ALE PEEEECH ! :P dobrze ze przynajmniej ja bylem w pełni smaku czy niezniesmaczony;) :D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 11.01.2005 20:28:48
To teraz ja :-Dk

Przede wszystkim, nikt z was nie ma racji. Tylko ja mam rację nyahahahahahah. Ekhm, ekhm, o czym to ja...? A, już wiem.

Przede wszystkim, dla mnie jest olbrzymia różnica, czy futrzak jest samcem czy samicą. A że jedne i drugie budzą moje zainteresowanie, mam osobne rankingi.

Gusta odnośnie zwierzaków zmieniają mi się ciągle, więc ten post jutro może być nieaktualny ;-)k

Samice:
1. wszystkie kocice.
2. I tu będę oryginalny - skunksiczki (raz - bo ogony, dwa - bo kolorystyka, trzy - bo Zig Zag i Sabrina. Wiem, jestem zboczony)
3. Lisiczki.
Ale niemal każdy gatunek może być. Z końmi na szarym końcu, co prawda.

Samce:
1. Lwy/tygrysy/inne duże koty (od czasu przeczytania Associated Student Bodies nawet bardziej niż do tej pory :rollk: )
2/3 Wilki/Wydry (zależnie od humoru)


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 12.01.2005 13:23:59
Haha! Wydry! A nie moowiłem ;3

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Najseksowniejszy gatunek furry :P
Wysłano: 12.01.2005 19:01:46
Nie mówię o Tobie, skromnisiu :-?k .

Ale awatarek masz bardzo seksowny, przyznaję ;-)k

 Aby pisać należy być zalogowanym
1234...10>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane