Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany



0
(+0|-0)
Offtop wydzielony z Dedykacji
Wysłano: 1.01.1970 1:00:01
Arachne
Taur
Poniżej…

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 13:28:42
jestę kapibarę
Simba, czuj się ostrzeżony. Zaczynasz działać jak Veth - gratuluję wzorca.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 22.02.2009 13:28:56

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 13:34:30
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Cytat z "LV":
Simba, czuj się ostrzeżony. Zaczynasz działać jak Veth - gratuluję wzorca.




czy może nie lubisz jak ktoś ci coś wytyka bo robisz to źle ?

Nie rób sam burdelu, nie zganiaj na innych i nie zacieraj swoich błędów i głupot na Polfursie a będzie dobrze

LV, czuj się ostrzeżony. Zaczynasz działać jak LV - gratuluję wzorca ;]
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 13:39:03
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
a teraz LV powinien dostać ostrzeżenie za obrażanie innych użytkowników :/

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 13:41:08
WilczySmok
Zmiennokształtny
Teraz tylko czy obraził Ciebie, Jego czy was obu;P (Bo jak obu to dwa ostrzeżenia nie?)
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 13:46:04
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Też o tym myślałem, ale pisałem za siebie.

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 13:48:22
jestę kapibarę
Cytat z "Simba":
Cytat z "LV":
Simba, czuj się ostrzeżony. Zaczynasz działać jak Veth - gratuluję wzorca.


czy może nie lubisz jak ktoś ci coś wytyka bo robisz to źle ?

Nie rób sam burdelu, nie zganiaj na innych i nie zacieraj swoich błędów i głupot na Polfursie a będzie dobrze


Dobrze zatem. Czuję się zobligowany do wyjaśnienia sprawy w temacie do tego nie przeznaczonym.

W temacie o spotkaniu 1-3 maja wyciąłem jakieś 2,5 strony postów, co daje około 35-40 postów.
Z tej liczby około 3 posty były moje, jeden był poradą dotyczącą J-jelly, jeden jakimś komentarzem w odpowiedzi na pytanie wolfiego czy "za ten komentarz kto inny dostałby bana" i jeden czymś podobnym.

Główna treść usunięta dotyczyła postu Leo o seksie analnym i wszystkich repostów, dyskusji o ciasnocie i podobnych bzdetach. Zrobiłem to po poście wilczycy z prośbą o oczyszczenie tematu, uznając że faktycznie offtop przekroczył rozsądne granice kilku postów i należy wyciąć również jego źródło.

NIE WYCIĄŁEM przy tym swojego posta o Ingo, będącego jedynym postem przy którym mógłbyś mnie oskarżać o "robienie burdelu", co za tym idzie - nie zatarłem swojego błędu.

Czy dalej zamierzasz twierdzić, że to JA wywołałem ten offtop i następnie zatarłem błąd?

Teraz pytanie - czy masz jeszcze jakieś inne pretensje, ty lub Lessie, które zamierzacie wyartykułować poprzez ciągłe obrażanie mnie, mojego pochodzenia lub mojej własności?
0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 13:52:07
Cytat z "Vethuleion":
a teraz LV powinien dostać ostrzeżenie za obrażanie innych użytkowników :/


PS. Generalnie chodziło o twój miły zwyczaj pisania postów ponownie po usunięciu, aż do zamknięcia tematu, i czekaniu do absurdalnie późnych godzin, aż pójdę spać i napisanie posta ponownie. Nie zarzucaj mi, że jego zachowanie nie jest podobne. Nie jest to obrażanie, chyba że uważasz, że Simba robi to nieudolnie i do pięt ci nie dorasta.

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 13:52:47
WilczySmok
Zmiennokształtny
Weź sostawiaj własnie takie info jak teraz jak usuwasz duża ilośc postów. Będzie przyjemniej wiedząc co zostało usunięte oki?
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 13:56:57
jestę kapibarę
Cytat z "Seti":
Weź sostawiaj własnie takie info jak teraz jak usuwasz duża ilośc postów. Będzie przyjemniej wiedząc co zostało usunięte oki?


Zwracaj mi uwagę po sprawdzeniu źródła.
Zostawiam.
http://www.polfurs.org/mo...#forumpost61536

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 13:59:33
Pandeł / Lefon
Zwierzę
LV usuwasz pojedyncze posty....i sprawiasz wrażenie jakby ich w ogóle nie było i nie istniały.... używaj przy pojedynczych postach opcji EDYTUJ, proszę.
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 14:04:09
WilczySmok
Zmiennokształtny
Cytat z "LV":
Cytat z "Seti":
Weź sostawiaj własnie takie info jak teraz jak usuwasz duża ilośc postów. Będzie przyjemniej wiedząc co zostało usunięte oki?


Zwracaj mi uwagę po sprawdzeniu źródła.
Zostawiam.
http://www.polfurs.org/mo...st61536


Gdybyś nie powodował że ich nie ma, nie bylo by probleu. a tak ich nie ma i jest to co zostaje.
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 14:09:50
jestę kapibarę
Cytat z "Simba":
LV usuwasz pojedyncze posty....i sprawiasz wrażenie jakby ich w ogóle nie było i nie istniały.... używaj przy pojedynczych postach opcji EDYTUJ, proszę.


I? Będę zostawiał puste posty? A może chcesz indywidualne kolorki jeszcze? Taka zasada była przyjęta od początku i nie przeszkadzała nikomu, oprócz osób które pisały takie usuwane posty. Często obraźliwe, lub jakieś kosmiczne offtopy. A w związku z tym sugeruję zacząć rozważania od siebie.

Owszem, jest opcja zaznaczania tekstu do "zmoderowane", ale jest niedopracowana - każdy może dowiedzieć się co zmoderowano, wciskając po prostu "cytuj". Albo, co zrobił już Szczurex, po prostu cofnąć sobie edycję i wywalić tagi moderacji.

Ja was dla odmiany proszę - jeśli uważasz, że takie postępowanie jak zaprezentowaliście z Lessie jest jakimkolwiek rozwiązaniem - to zanim klikniesz "wyślij" pomyśl 10 razy. Podaj mi przykład pojedynczego postu, który napisałeś, i, który, jak uważasz, został niesłusznie usunięty. I Napisz w jakiej sytuacji był on napisany, co zawierał, i w jakim był temacie.
0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 14:10:48
Cytat z "Seti":
Gdybyś nie powodował że ich nie ma, nie bylo by probleu. a tak ich nie ma i jest to co zostaje.


Nie rozumiem stwierdzenia. Rozwiń.

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 14:18:55
Arachne
Taur
To ja jeszcze dodam SImbuś, że twoje posty w tym temacie wycinałem ja prawdopodobnie zanim LV do nich dotarł. A że było to kolejny raz wstawiane to samo co już trzy razy zostało usunięte…

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 14:27:17
Pandeł / Lefon
Zwierzę
No okej, więc juz rozumiem, jeszcze jedno .. dlaczego wątek z meetem jest zablokowany ?
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 14:27:33
Mi tez usuwaja posty i tez uwazam ze nieslusznie(przynajmniej jeden taki przypadek byl). I moglbym to uwazac za faworyzacje innego futrzaka ktorego posty zostaly. Moge to tez uwazac za widzimisie moderatora "a tego se skasuje, tamtego mi sie nie chce, a tamten zedytuje", mozna tez poprosic o powod kasowania postu i wtedy to zostanie wyjasnione :)

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 14:33:29
jestę kapibarę
Już jest odblokowany. Został zablokowany, żebyście nie pisali kolejnych postów na miejsce skasowanych.
Akimoto, twoją sprawę wyjaśnialiśmy już kilka razy. Po co znowu do tego wracasz? Musisz koniecznie wtrącić swoje zbędne 3 grosze?

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 14:37:21
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Dobra, zakończmy to w pokoju ... poza tym to nie dział do tego...albo przeciepnijcie te kilka postów do odpowiedniego działu czy coś ..
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 14:41:57
No coz, ja zapomnialem o tych sprawach. Przykro mi. Mam wrazenie ze traktujesz moje posty na takim samym poziomie jak szkodliwy flejm jesli to sa posty w stylu tego mojego nr 155 ;)

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 14:43:42
jestę kapibarę
DarkV, weź testowo przepnij jak możesz...

0
(+0|-0)
Re: Dedykacje
Wysłano: 22.02.2009 15:51:20
przyda wam się ;p
Załącznik:
jpg  korektor-689-OBRAZKY.PL.jpg (22.14 KB; 448x317 px)
540_49a1662b1a9c1.jpg 448x317 px

0
(+0|-0)
Re: Offtop wydzielony z Dedykacji
Wysłano: 22.02.2009 17:29:32
jestę kapibarę
Powyżej ;P

0
(+0|-0)
Re: Offtop wydzielony z Dedykacji
Wysłano: 22.02.2009 19:16:21
Lateksowy książe
Anthro
LV, fakt. Droczylem sie wtedy z ta edycja...
Najpierw ty, potem darkv a potem mi skasowano. jakos sie z tamtego powodu nie rzucalem :p
Wtedy mieliscie slusznosc

0
(+0|-0)
Re: Offtop wydzielony z Dedykacji
Wysłano: 22.02.2009 19:40:43
a teraz się Zmoderowano: przypieprzę... dlaczego moja dedykacja (z korektorem) trafiła tutaj?
dedykacje w temacie "dedykacje" to off?
Zmoderowano: przenieść i przeprosić kuffa...
Grzeczniej, panie "kuffa". Przycisk "Raport".
Ostatnio edytowany przez LV dnia 22.02.2009 23:56:12

 Wątek zablokowany


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane