Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

1234...9>>


0
(+0|-0)
Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 2:18:12
Lew
Witam,

Dostałem dzisiaj pewną propozycję, którą chciałbym się z Wami podzielić i poczytać opinie. Otóż spytano mnie, czy nie znam futrzaków, które udzieliłyby się w audycji o nich. Radio, o którym mówię to mała rozgłośnia prowadzona przez wrocławskich studentów (Akademickie Radio LUZ a audycja, w której zjawisko Furry mogłoby zostać omówione to Rozmowy Niekontrolowane, w każdą środę w godzinach 23:00-24:00 (http://www.radioluz.pwr.w...hp?id=851&kat=7). Proponuję przeczytać opis audycji, a także gdzieś kiedyś przy okazji posłuchać. Słuchaczami stacji jest głównie szeroko rozumiane środowisko studenckie, audycje są na poziomie, z dobrym humorem i absolutnie bez tabu.

Pomysł jest taki, żeby kilka chętnych futer wyraziło zgodę, a podczas audycji przeprowadzony zostanie jakiś telefoniczny (no bo chyba raczej nie będzie się chciało nikomu do Wrocławia , do studia jechać) wywiad. Tutaj warto znać prowadzących audycję, którzy operują ciętymi ripostami, zbijającymi z tropu pytaniami i często 'interesującym' poczuciem abstrakcyjnego humoru.

Przede wszystkim audycja odpowiedziałaby na pytania: czym jest furry? kim są futrzaki? czym się interesujemy? co robimy na meetach? itp. Ale to tylko domniemane główne tematy, które zawsze szybko ewoulują i nigdy nie wiadomo na czym się skończy. Dzowniący będą także zapewne poproszni o pare słów o swoim życiu.

W tym miejscu dodam, że pytań w stylu "a wy wszyscy to pedały?" albo "czy futrzaki to zoofile?" raczej nie należy się spodziewać, osobiście mogę o to w pewnym stopniu zadbać, jako że jedną z prowadzących jest moja szanowna siostra, a reszta to jej znajomi. Oczywiste jest, że przed audycją prowadzący zasięgną wiedzy z internetu i pojawią się pytania o yiff, arty niekoniecznie z wysoką sztuką mające wiele związanego itp. Osoby chętne do wzięcia udziału muszą być przygotowane na niewygodne pytanie, z których trzeba mądrze i spontanicznie wychodzić, najlepiej odwracając kota ogonem ;)

Wiem, że dla niektórych ta propozycja, ten pomysł, może wyglądać jako próba "rekrutowania nowych futrzaków" ale zupełnie nie o to chodzi. Wiadomo, że albo się jest albo nie. Ale wiekszosci z nas zalezy na akceptacji czy chociaż tolerancji, a teraz nadaża się okazja na nieprzekłamane zaistnienie w mediach. Nie jakiś durny artykuł idiotki na bazie wywiadu z idiotą, ale czysta, merytoryczna dyskusja, a raczej przedstawienie naszego.. fandomu.
Ponieważ w czasie audycji słuchacze mają możliwość komentowania/zadawania pytań na GG lub telefonicznie, to byłby to przy okazji ciekawy eksperyment, który w pewnym stopniu pokazałby jak naprawdę odbiera nas społeczeństwo, czy naprawdę przeważa nietolerancja..?

Póki co to wszystko ode mnie, ciekawi mnie co Wy o tym myślicie.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 10:09:53
It's good. Teraz tylko czekac jak sie beda pchaly futra ktore uwazaja siebie za "normalne", a jak ktos sie zglosi typu ja czy liszek, to oczywiscie bedzie "wez nam obciachu nie robcie" :D ja osobiscie moge tylko przez gg pisac, jako ze nie naleze do osob, ktore umieja "nadawac" zrozumiale dla kazdego przez telefon :D

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 10:29:17
jestę kapibarę
Ingo, tylko weź jakichś w miarę wygadanych....

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 10:32:42
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
a jaka opłata za telefon ? :P

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 10:36:25
Zwierzę
Nie ma czegoś takiego jak rekrutacja nowych futrzaków. Jest tylko wybudzanie ich ze snu nieświadomości.

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 10:46:34
Lateksowy książe
Anthro
Cytat z "LV":
Ingo, tylko weź jakichś w miarę wygadanych....


Tych "normalniejszych" itd.
:)

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 10:52:56
Wilk
Zwierzę
Heh. To będzie katastrofa.
Macie moje błogosławieństwo, chcę to zobaczyć.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 10:53:13
Zwierzę
Cytat z "Szczurex":
Cytat z "LV":
Ingo, tylko weź jakichś w miarę wygadanych....


Tych "normalniejszych" itd.
:)


A najlepiej to w ogóle jakichś hetero...

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 11:23:52
jestę kapibarę
Cytat z "sharpy":
Heh. To będzie katastrofa.


Nie fatalizuj! Zmoderowano: Co ty, lew jesteś?
Ostatnio edytowany przez LV dnia 12.03.2009 20:02:00

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 11:39:39
Ja chce, ja chce :) nawet przez telefon, byle oni DO MNIE zadzwonili :D

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 11:55:59
Lew
Cytat z "LV":
Ingo, tylko weź jakichś w miarę wygadanych....


Jakby ktoś się zgłosił to bym może miał kogo brać ;)
Przy najbliższej okazji porozmawiam jeszcze z siostrą o tym czego konkretnie dotyczyłaby audycja, jakie byłoby główne założenie czy jakaś myśl przewodnia.
Sądzę, że sam się do studia wybiorę, pare słów powiem na początek, a potem będzie "telefon do przyjaciela" ;)

Akimoto - oczywiście nie ma problemu, aby to oni zadzwonili.

Heh.. moja matka słucha tej audycji ;) Będzie zabawnie ;)
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 12.03.2009 11:56:30
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 12:05:42
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cos tam moglbym w sumie powiedziec :3 Tylko czy ktoś chciał by żebym mówił ;) Poza tym warto bylo by mniej wiecej ustalić co chcemy, a czego nie chcemy powiedziec ;)
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 12.03.2009 12:07:28
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 12:10:41
ja powiem to co uwazam za sluszne, nie bede skrepowany niczym, jedynie dobrymi manierami i przyzwoitoscia... nie bede robil z siebie debila jak cos :D

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 12:14:03
Kitsune/Rudy Lis
Zmiennokształtny
a da się tego słuchać na jakiejś częstotliwości w Łodzi, albo przez net? Bo jeśli tak, to podpisuję się postem sharpa

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 12:14:07
jestę kapibarę
Cytat z "Akimoto":
ja powiem to co uwazam za sluszne, nie bede skrepowany niczym, jedynie dobrymi manierami i przyzwoitoscia... nie bede robil z siebie debila jak cos :D



0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 12:30:55
Wilk
Zwierzę
Sam myślałem żeby Foxię wydelegować. Ewentualnie Dźwiedzia, Dźwiedź ma gadane. Ja niestety mam tylko pisane.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 12:33:30
jestę kapibarę
/me wydelegowywuje Ryana i Kyubiego ;P

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 12:58:05
Wilk Grzywiasty
Anthro
jak by co to w Radiu Gdańsk moja sąsiadka jest reporterką i gdybyście chcieli też tu przyjechać to można by też załatwić audycje ;)

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 13:29:37
Klacz huculska
ja bym wydelegowała nikogo.... po co sie mieszac w takie akcje? ktoś coś powie przypadkiem i będzie problem....

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 13:31:47
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Przez takie myślenie ludzie nic o nas nie wiedzą i jadą na mitach.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 13:53:34
Wilk
Zwierzę
LV: Ryan i Kyubi są jak na mój gust zbyt opanowani i grzeczni. Oni nadawaliby się do jakiegoś ugłaskanego wywiadu np. z PR1 :) Z tego co widzę, to będzie krew, łzy, pot i sperma, lulz, drama, i rzucanie mięsem, m. in. cynaderkami. We właściwych ustach może to być epicko-przełomowa audycja dla naszego fandomu. W niewłaściwych będzie fail i bawwwww albo mało strawna papka.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 14:03:53
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Vetha VETHA do tej audycji dać :)))
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 14:13:37
+ lessie, Liszka, i dodatkowo Ediego zeby nadal naszemu fandomowi nutke niewinnosci :> +5 dla Edwarda za swoj glos, ktory nadaje sie do jakis bajek jako lektor :)
Ostatnio edytowany przez Akimoto dnia 12.03.2009 14:15:02

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 14:29:34
Wilk
Zwierzę
Simba... a tu cię poprę. Edi też niewykluczony. Lessie nie, to by było już zbyt hardcore.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 12.03.2009 14:46:34
Anthro
Jeśli uda się komuś zebrać skład na tyle agresywny dy mógł się odgryźć a jednocześnie na tyle ugłaskany żeby sam się nie zagryzł to faktycznie może być bardzo interesujące doświadczenie :D
Tyko mała prośba jak coś będzie na rzeczy to wy bieście jakiś taki termin żeby ci którzy pracują też mogli posłuchać :)
Są osoby, które mówią, mówią ...aż znajdą coś do powiedzenia.


moje fotki :p

 Aby pisać należy być zalogowanym
1234...9>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane