Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



Anonim
0
(+0|-0)
Furry systemy
Wysłano: 7.01.2005 23:07:59
Cóz, w naszym kraju brak sytemów RPG typowo furry (poza Wilkołakiem). Ale co stoi na przeszkodzie, zeby wykorzystać te zasoby, które są?

-Świat Mroku: całe rzesze wilkołaków, kotołaków, kojotołaków, lisołaków i iinnych -aków, którzy potrafia się zmieniać w zwierzęta i prawdziwe futrzaki (Crinos :P)

-Dungeons&Dragons: w bestiariuszach były poopisywane rózne stwory futrzaste: wemiki i tabaxi, a także wszlekie łaki. Odrobina inwencji MG, i mozna nimi grać

-Kryształy Czasu: cos dla jaszczurowatych, a konkretniej grywalna rasa reptilionów.

-Warhammer: szczuroludzie (skaveni), jaszczury (reptilioni) i zwierzoludzie Chaosu. Do Skavenów jest nawet oficjalny podręcznik
po futrzaste rasy zapraszam na stronęLKF KITSUNE

-Legenda 5 Kręgów: rasy hengeyokay (kitsune, tengu, kumo itp)

-Miłosnikom cyberpunku proponuję Shadowrun- tam są rasy zmiennokształtnych, łatwe do przerabionia w schamt gry

-"Gasnące Słońca"- space opera, gdzie jakies rasy są futrzaste

-'Star Wars"- jak wyżej

-"Star Trek"- rasa kotowatych opcych stworzonych przez Larry'ego Nivena- Kzin

Z oficjalnie wydanych po polsku nic więcej póki co nie przychodzi mi do głowy, ale w odwodzie mam jescze parę systemów autorskich, w tym fantasy pt. "6" i SF pt. "Magowie"- obydwa mojego autorstwa. Chętnych do testów/grania prosze o kontakt

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Furry systemy
Wysłano: 8.01.2005 15:27:56
Cytat:

Foxia napisał(a):
-Dungeons&Dragons: w bestiariuszach były poopisywane rózne stwory futrzaste: wemiki i tabaxi, a także wszlekie łaki. Odrobina inwencji MG, i mozna nimi grać

Co do dnd, to w podręczniku "Savage Species" są futrzaki. Około 50 gatunków. Cóż, brakuje wśród nich lisa, ale to się chyba da zrobić. A w "Krainach Wshodu" są zmiennokształtni - henge-yokai (czy jakoś tak :P). Lisy, wróble, borsuki...nie mam tego pod ręką, więc dokładniej to nie powiem ..

:?

0
(+0|-0)
Re: Furry systemy
Wysłano: 8.01.2005 18:06:14
Red Panda
Anthro
Earthdawn - jedynie T'skragi (gady), ale można dodać coś od siebie... Nawet pasowałoby

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Furry systemy
Wysłano: 8.01.2005 18:17:10
T'skrangi nie są gadami. W dodatku o rasach jest napisane że nie uważają sie za gady, mają skórę taką jak ludzie (bez łusek) i karmią młode mlekiem (ojcowie :-Dk )

0
(+0|-0)
Re: Furry systemy
Wysłano: 9.01.2005 17:56:21
Red Panda
Anthro
Sorry.. nigdy nie chciało mi się głębiej zapoznać z opisem...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Furry systemy
Wysłano: 11.01.2005 20:36:52
CP 2020 - autorzy systemu nie zapomnieli o furries. Furries "lajfstajlowi" w tych realiach mogą sobie pozwolić na szereg operacji kosmetycznych (drogich jak nieszczęście), po których zamieniają się w najprawdziwsze futrzaki. Co prawda 99% takich modyfikacji wykonuje się dla luksusowych kur...tyzan, ale nikt nie zabrania takim kimś grać.

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane