Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234


0
(+0|-0)
Re: Format C. Prośba o pomoc.
Wysłano: 2.06.2009 16:46:30
jestę kapibarę
Cytat z "Selph":
Nie mówię, że Linux jest zły. Używałem Ubuntu (a to podobno jeden z przyjaźniejszych użytkownikowi) przez jakiś czas. Ale zawsze było coś, co nie chodziło tak, jak bym chciał. Albo czegoś brakowało. Fakt, są magiczne sztuczki i wygibasy, ale chyba nie o to chodzi. Po prostu odpalając Windows było jedne wielkie "ufff".


Cytat z "http://roflcopter.pl/664":

<piotrz> czy mi się zdaje, czy w linuxie to jest tak że jak się jeden problem rozwiąże to powstaje drugi?
<ka_o_3991>nie zdaje Ci się, Sztuka polega na doprowadzeniu do problemu, który już nie przeszkadza...
Ostatnio edytowany przez LV dnia 2.06.2009 16:51:27

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Format C. Prośba o pomoc.
Wysłano: 2.06.2009 16:47:59
DarkV, jemu chodzilo chyba o Widowsa, bo to bylo bez offtopu :P
Ja partycje robie w Partition Magicu w windowsie, dotychczas nie mialem ochoty uzywac GParted.. :> Jest duzo programow dzieki ktorym mozna wykonywac zadania jak w terminalu, ale wciaz za malo zeby dobrze sie czuli zwykli userzy, ktorzy nie maja czasu na szukanie w google. To zwykla oszczednoc czasu, miec program ktory od razu zrobi za ciebie dana rzecz - ty DarkV sam z siebie nie wymyslales tych komend, musiales tracic czas na szukanie ich ;)
Ostatnio edytowany przez Akimoto dnia 2.06.2009 16:49:32

0
(+0|-0)
Re: Format C. Prośba o pomoc.
Wysłano: 2.06.2009 16:50:47
jestę kapibarę
Cytat z "Kunako":
...
zkołujcie se neodyme 10/10/5cm ona jest wystarczająco silna i zkasuje wszystko z dysku.


Seti twierdził, że potrzeba magnesu podnoszącego ciężarówki - a zasadniczo najmocniejsze neodymy to się wyjmuje właśnie ze starych twardzieli, Kunako.
0
(+0|-0)
Re: Format C. Prośba o pomoc.
Wysłano: 2.06.2009 16:54:23
Cytat z "Kunako":
Cytat z "Selph":
Zarejestrujcie się w programie Beta Windows 7, będziecie mieli świetny system za darmo :P Do marca 2010.


już wole wywalić 7k ma Imac'a niż na tym czymś działać x3


OSX to prawie linux. Prawie. To taki FreeBSD do którego dorwali się ludzie, którzy wiedzą, czego chce użytkownik. Chce żeby system działał, wyglądał ładnie i tyle ;P
A przede wszystkim, spora część problemów z systemami to sterowniki. A ponieważ OSX wie na czym jest zainstalowany, to nie musi zgadywać ;P
0
(+0|-0)
Re: Format C. Prośba o pomoc.
Wysłano: 2.06.2009 16:54:59
Cytat z "DarkV":
A co powiesz na mnogość wersji windowsa? XP Home, Profesional, Media Center, Starter, Vista Starter, Home Basic, Home Premium, Bussines, Ultimate, Enterprise...


Dlatego Win7 ma już dużo mniej wersji, bo ludzie się gubili.
Btw zapomnialeś o wersjach 32bit i 64bit ;P
Ostatnio edytowany przez LV dnia 2.06.2009 16:55:23

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Format C. Prośba o pomoc.
Wysłano: 2.06.2009 16:58:22
OSX tez jest robiony na podstawie Unixa, ale jest rzeczywiscie prostszy - Linuxa trzeba poznawac, OSX to jest taki "drozszy windows", ktory jest dobry z tego powodu, ze... dziala. Pobawilem sie u kumpla nim z godzine, i jest o wiele latwiejszy niz linux.
EDIT: nie trzeba NIC w nim konfigurowac, bo tak jak mowil LV on wie na czym jest instalowany.
A co powiecie o Workbenchu? :P
Ostatnio edytowany przez Akimoto dnia 2.06.2009 17:00:07

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Format C. Prośba o pomoc.
Wysłano: 2.06.2009 17:18:59
LV napisał
Cytat:
Seti twierdził, że potrzeba magnesu podnoszącego ciężarówki - a zasadniczo najmocniejsze neodymy to się wyjmuje właśnie ze starych twardzieli, Kunako.

..wiem jakie magnesy mają stare dyski i to jeszce nie są najsilniejsze jakie mogą być mając takie wymiary... a 3/4 starych dysków niema mabnesów tylko silniczek do poruszania głowicy.
magnes w dysku ma okolo 120mm/12mm/3mm takiej welkości magnes jest za słaby by na odległość od obudowy dysku do tarczy coś zdziałać... musiał by lerzeć na tarczy jakies kilka min by uszkodzić lekko dane a i tak ich nie zkasuje...
A magnes neodymowy wielkości 10cm/10cm/5cm ma wystarczająca siłę by ci dłoń zmiażdzyć jagbyś polożył go na dłoń i na jakiś kawał 5mm blachy...
w elektrociepłowni bawiełm się tego typu magnesami i one niszczą telewizory az miło xP nie robią tęczy tylko zrywają tą siatkę xD (i wyginają głowice w dyskach jak nad nimi położysz go... (test na 5 dyskach z czego 1 uszkodziłem wyginając głowicę)

a co do OSX'a to wlaśnie jego siła że on nie musi szukać co ma tylko po prostu działa. OSX ma działać i to mu wychodzi najlepiej :D (w starym corelu na OSX można znacznie więcej niż na PCtowskim odpowiedniku... jest po prostu wydajniejszy i znacznie lepiej zgrany z systemem jak i zprzętem)
Ostatnio edytowany przez Kunako dnia 2.06.2009 17:21:29

0
(+0|-0)
Re: Format C. Prośba o pomoc.
Wysłano: 2.06.2009 18:36:52
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Nie chce mi się bawić w cytowanie bo z telefonu piszę.

Otóż wersji windowsa jest parę i mają różnego rodzaju ograniczenia, bo różnią się użytkownikiem docelowym i zasobnością jego portfela. I mam o wiele większe prawdopodobieństwo tego, że ten sam program uruchomi się pod Media Center i Ultimate, ponieważ jest to dokładnie ten sam system.

Błędem jest przyrównywanie kompatybilności programów biorąc pod uwagę dystrybucje linuxa i wersje (podkreślam wersje, nie edycje) windowsa. Bo wersje windowsa są rozciągnięte w czasie, a distra linucha to nie związane ze sobą produkty egzystujące jednocześnie.

I podkreślę jeszcze raz: targetem windowsa są użytkownicy domowi, nie domorośli programiści pasjonach. Nie obchodzi mnie, czy ktoś używa linuksa albo lubi się przebierać za dziewczynki. Wolność dla wszystkich. Tylko nie wciskajcie mi, że linux jest lepszym systemem do zastosowań domowych, jeśli wymaga do normalnej pracy jakichkolwiek czynności bardziej skomplikowanych niż dalej dalej dalej zakończ.

A co do dysków: żaden magnes nic wam nie zrobi. Może powyginać ramiona głowic, ale danych nie ruszy. Do tego trzeba zmiennego pola magnetycznego, nie stałego niezależnie od jego natężenia. Owińcie sobie dysk sporą ilością drutu w emalii i podłączcie do prądu.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Format C. Prośba o pomoc.
Wysłano: 2.06.2009 19:05:45
Cytat z "Selph":
Tylko nie wciskajcie mi, że linux jest lepszym systemem do zastosowań domowych, jeśli wymaga do normalnej pracy jakichkolwiek czynności bardziej skomplikowanych niż dalej dalej dalej zakończ.


O tym mowilem, co pewnie nie doczytales - Linux wciaz ma za malo programow z interfejsami graficznymi zeby uchodzic za latwego w obsludze. To ze uzytkownicy nie radza sobie z wpisaniem w terminalu jakiegokolwiek polecenia, to wina tych ktorzy mysla ze "podadza czesc kodu, reszte to powinien znac skoro ma linuxa". A tu ni uja, uzytkownik nie moze sobie poradzic, bo skad ma wiedziec co ma wpisac?

Cytat z "Selph":
A co do dysków: żaden magnes nic wam nie zrobi. Może powyginać ramiona głowic, ale danych nie ruszy. Do tego trzeba zmiennego pola magnetycznego, nie stałego niezależnie od jego natężenia. Owińcie sobie dysk sporą ilością drutu w emalii i podłączcie do prądu.

Do wyczyszczenia danych wystarczy tez duze natezenie pradu ;)

0
(+0|-0)
Re: Format C. Prośba o pomoc.
Wysłano: 18.09.2009 10:14:16
Lygrys Polski
Anthro
nie będę specjalnie zakladac nowego tematu i zapytam tutaj, mam problem bodajze z flashem, posiadam palmfona Asus P320 z WM6 ale za cholere nie mogę na nim zainstalowac flasha przez co nie mogę korzystac z niektórych stron opartych na flashu, prosze o pomoc ;<

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Format C. Prośba o pomoc.
Wysłano: 18.09.2009 15:59:33
Redi, spróbuj zainstalować flash player'a stąd: http://www.adobe.com/prod...ads/player.html
Czy wyskakuje Ci jakiś błąd instalacji?

0
(+0|-0)
Re: Format C. Prośba o pomoc.
Wysłano: 18.09.2009 16:29:14
Lygrys Polski
Anthro
O, o dziwo sie zainstalowalo, tylko co ja mam z tym zrobic ? jakos sie to wlancza czy dziala automatycznie? mam przeggladarke opera mini i najbardziej mi zalerzy na gierkach internetowych ;> nudzi mi sie w robocie

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Format C. Prośba o pomoc.
Wysłano: 18.09.2009 16:46:56
Redi, powinno działać automatycznie, sprawdź w przeglądarce. Jeżeli nie zadziała, to sprawdź w IE Mobile.

0
(+0|-0)
Re: Format C. Prośba o pomoc.
Wysłano: 18.09.2009 17:07:02
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Opera mini nie obsługuje flasha i prędko nie będzie. Dlatego jest Mini ^^ Wypróbuj operę mobile, ewentualnie tego ie.

0
(+0|-0)
Re: Format C. Prośba o pomoc.
Wysłano: 18.09.2009 21:05:26
Lygrys Polski
Anthro
Będę próbował, może coś wykombinuje, na razie dzięki za pomoc ;]

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane