Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


0
(+0|-0)
Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 4.02.2010 22:47:46
Zmiennokształtny
Heh, może i głupi temat, ale ja osobiście jestem wielką fanką amerykańskiego wrestlingu, a dokładnie organizacji pod nazwą WWE :p Moja ulubiona gala to Smackdown, ulubieni zapaśnicy to The Undertaker, Ray Mysterio, Degeneration X... I mam słabość do CM Punk'a, choć ostatnio jest... nienormalny, dalej mu kibicuję i mam nadzieję że zmieni swoje postępowanie :p Trzymam też kciuki za Big Show'a żeby wreszcie odczepił się od Chrisa Jericho i rozpoczął solową karierę :p Ja gale oglądam i na ExtremeSports i na internecie, na dailymotion.com. Na youtube niewiele jest, wszystko tam zaraz kasują...

Nom jest ktoś? :-Pk :-ojjk:

Ach, i nie piszcie że wrestling to cyrk, komercha i wielka ściema... Ja to... wiem. Ale ostatnio i tutaj robi się bardzo poważnie, jakoś mało komu jest do śmiechu i wszyscy piorą się nie na żarty, i po zwycięstwa i rozstrzygają swoje tam porachunki :-?k

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 4.02.2010 22:59:27
Wilk
Anthro
Cytat z "Adrianna":
Ale ostatnio i tutaj robi się bardzo poważnie, jakoś mało komu jest do śmiechu i wszyscy piorą się nie na żarty, i po zwycięstwa i rozstrzygają swoje tam porachunki :-?k

No swietnie, wlasnie mi sie odechcialo ogladac. :-(k A bylo tak fajnie jak Hulk Hogan udawal ze sie bije z jakims innym pacanem i bylo z kilometra widac ze to po prostu przedstawienie...

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 4.02.2010 22:59:53
jestę kapibarę
Mi się podobała akcja z krzesłami :>
Poza tym nie oglądam, nie mam kanału. Zresztą wolałbym monstertrucki.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 4.02.2010 23:01:13

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 4.02.2010 23:07:59
Hiena
Zwierzę
Wrestling to cyrk, komercha i wielka ściema.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 4.02.2010 23:17:55
Wolę mma i boks.
Ostatnio edytowany przez Sylw dnia 4.02.2010 23:18:24

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 4.02.2010 23:20:34
Lis z tygrysimi pręgami na plecach
Anthro
Może będę jedyny, ale tak, ja się tym interesuję ;P Większość ludzi zna tylko WWE lub TNA, reszta jest mało popularna bo ogólnie jest mała :> Moja ulubiona gala to również Smackdown, które dorównuje poziomem do TNA, Raw jest zbyt dziecinne oraz jest tam John Cena, urojona gwiazda. W Smackdown jest teraz Batista, największy drewniak w WWE, mam nadzieję, że po drafcie wróci do Raw. A ECW to szkoda gadać, całe szczęście niedługo zostanie zmieniona nazwa tego show, gdyż ta nazwa już niczego nie znaczy. Moimi ulubieńcami są w tej chwili John Morrison oraz Edge. W Raw ciężko jest mi znaleść faworyta... Big Show oddzielił się od Y2J, ale za to dali mu The Miz'a. Co do YouTube, to szukam galę po nawet 3 dniach i nie jest usunięta, a to wystarcza aby je znaleść ;P


Nie spodziewałem się, że ktoś tu otworzy taki temat x3

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 4.02.2010 23:24:01
Kiedys pamietam jak bylem maly, mialem chyba 6-8lat zaraz po Cartoon Network chyba o 22.00 zmieniali kanal i ogladalem wrestling ^^ fajny byl. Teraz mi pozostala tylko gra od kumpla mialem wziac, chyba sie nazywa WWE Smackdown :/

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 5.02.2010 1:28:10
Lygrys Polski
Anthro
przemoc jest głupia.... :P

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 5.02.2010 1:50:01
jestę kapibarę

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 5.02.2010 7:59:23
Przemoc może być przyjemna, gdy obydwie strony wyrażają na to zgodę i do granicy, która odpowiada obydwu stronom :-)k

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 5.02.2010 11:12:42
http://www.youtube.com/watch?v=zVGHggXx8HM

Jedna z lepszych piosenek uczestników walczących w wrestling.
Też oglądałam jak byłam mała już nie pamiętam na jakim to było kanale ale bardzo uwielbiałam to oglądać.
Moi najlepsi zawodnicy to Kevin Nash, Sting, Goldberg.
Zawsze z nimi były największe dramy i mi się bardzo podobały.

No i link jak to Goldberg demonstruje jedno ze swoich wejść.

http://www.youtube.com/watch?v=E9JNRhk9qxI

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 5.02.2010 12:04:30
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
UWIELBIAM!
The Undertaker jest the best!
A Hogan to legenda <3

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 5.02.2010 13:17:40
Klacz huculska
mój komentarz będzie zaskakująco długi: FUJ!

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 5.02.2010 13:36:46
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Czasem oglądam jak nie mam nic do roboty,czasami można się nawet pośmiać
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 5.02.2010 16:00:04
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Do dzisiaj pamiętam urywek jak kumpel opowiadał o wrestlingu w podstawówce: "no i koleś wchodzi na te liny i skacze na parówe".
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 5.02.2010 16:58:31
Szczur.
Anthro
Undertaker & Ray Misterio <3

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 5.02.2010 17:25:27
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 5.02.2010 17:47:04
River Thresher
Nie muszę tego oglądać w tv wystarczy że pójdę na stare miasto... :P
"I am not economically viable."

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 6.02.2010 12:38:30
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Cytat z "Zawa":
Wrestling to cyrk, komercha i wielka ściema.

Co prawda to prawda :D
zero KRRRRRRRRFIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :3

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 6.02.2010 12:59:12
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
e tam, najlepsze bylo jak sie wyprowadzali z ringu i napierdalali gdzies w korytarzach, na parkingu czy w kiblu, wtedy sobie rozbijali nosy, rece czy brwi :D i krew byla : )
0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 6.02.2010 21:38:56
Cytat z "Wilczyca":
http://www.youtube.com/watch?v=zVGHggXx8HM

Jedna z lepszych piosenek uczestników walczących w wrestling.

Teraz dopiero kliknąłem i nie, jest mega ♥♥♥♥♥♥♥, gdyby zamiast Wolf było tam Badger to już by Ci sie tak nie podobało.

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 6.02.2010 22:23:51
Wilk
Zwierzę
Gdzieś ktoś powiedział bardzo trafnie: Wrestling to opera mydlana dla facetów,
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 7.02.2010 0:57:59
Zmiennokształtny
Nie wiedziałam że ktoś w ogóle odpowie xD
Mimo iż fanem wrestlingu jestem wielkim nie rażą mnie Wasze słowa, każdy uważa inaczej a co do wrestlingu zdania są bardzo zróżnicowane :) Dla mnie kiedyś i Naruto i Pokemony i yaoi i inne sprawy (no akurat przytoczyłam japońszczyznę, ale akurat to mam teraz na myśli, nie tylko o te tematy mi chodzi) były mega super wypas, a teraz... Mangi posprzedawałam, yaoie mnie śmieszą i wpieniają i to dla mnie jest kretynizm, a z pokemonów jedyne co fajne pozostało to gry. No każdy lubi co innego :) (nie mówię tu o furry bo rzecz logiczna, każdy kto tutaj jest powinien je kochać ^^)

Dla mnie wrestling jest the best i dalej sobie będę ten cyrk i komerchę i wielką ściemę z zamiłowaniem oglądać ^^ (i drżeć kiedy na ring wchodzi Wielki Mistrz, The Undertaker, ze swoim świętym przecudownym wejściem i klimatem ^^)

A Hulk'a nie lubię od kiedy zaczęłam z nudów oglądać "uparty jak Hogan", to jest dopiero żenada.... O właśnie - http://www.blogcdn.com/ww...pokemon2_wi.jpg

:)

0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 7.02.2010 23:14:50
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Mi się wrestling kojarzy z niedzielnym oglądaniem DSFa (niemiecki kanał), siedzenie ze starszym i jaraniem się tym, co oni robią :D Potem jakoś przyszedł czas na granie na konsoli w WWFa, no i ostatnio mnie też jakoś wzięło. Generalnie zawsze lubiłem Kane'a i Undertakera, no i niedawno doszedł jeszcze Rey Misterio <3
Cookie Time!

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Kto ogląda wrestling? :)
Wysłano: 8.02.2010 10:11:12
Cytat z "Vethuleion":
Cytat z "Wilczyca":
http://www.youtube.com/watch?v=zVGHggXx8HM

Jedna z lepszych piosenek uczestników walczących w wrestling.

Teraz dopiero kliknąłem i nie, jest mega ♥♥♥♥♥♥♥, gdyby zamiast Wolf było tam Badger to już by Ci sie tak nie podobało.


A wcale, że nie chodzi tutaj całkiem o te wolf w muzyce tylko o zawodnika który pod czas tej piosenki wychodził. Bardzo lubiłam NWO czerwone.

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane