Zmień fonty Zmień rozmiar

PrzeglÄ…dajÄ…cy wÄ…tek:   1 Anonimowi

 WÄ…tek zablokowany

1234...7>>


0
(+0|-0)
Wybory
Wysłano: 1.06.2010 20:07:04
gryf
PERMABAN
Zobaczmy jakie preferencje polityczne majÄ… futrzaki...

Edit: już jest i ankieta, ciężko myślałem co zrobić w sytuacji gdy ankieta pozwala tylko na 10 opcji, a ja koniecznie chciałem zmieścić także opcje "Nie będę głosował...". Tak więc najmniej popularnych kandydatów zagęściłem, a ich wyborcy oprócz kliknięcia mogą przecież napisać słownie o którego konkretnie im chodzi.
Ostatnio edytowany przez Marrr dnia 1.06.2010 20:18:34
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 20:10:11
Janusz Korwin-Mikke

PS. A gdzie ankieta?
Ostatnio edytowany przez Cereal Killer dnia 1.06.2010 20:10:53

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 20:14:47
Lateksowy książe
Anthro
Ja sam nie wiem, bo jak czytam te ich programy to w każdym czai się jakieś zło.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 20:21:23
Komorowski i nie zmienie zdania

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 20:36:49
Lew
Anthro
Żaden mi nie pasuje, ale może jeszcze zmienię zdanie.
Ostatnio edytowany przez Herdus dnia 1.06.2010 20:37:40
I don't even have any real problems. You know I'm under the influence so enjoy your life

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 20:37:38
gryf
PERMABAN
BTW: a ja nie zamierzam głosować bo jest praktycznie pewne że każdy wcześniej czy później zrobił by coś po czym żałował bym że na niego głosowałem.
Jakbym już koniecznie musiał kogoś poprzeć to Korwina-Mikke, aczkolwiek bez żadnych złudzeń aby po dojściu do koryta naprawdę wziął się za tego koryta okrajanie, za czym będąc w opozycji bez przerwy się opowiada.
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 20:43:15
jestÄ™ kapibarÄ™
Wyniki tej ankiety nie będą miarodajne.
PS. Korwin-Mikke głosi wszem i wobec poglądy i prawdy, które, gdyby jakimś cudem został prezydentem, i tak nie zostały by nigdy wprowadzone w życie. "jestem za legalizacją marihuany", liczba głosów x1.5, ale co z tego? Kto to w sejmie przepchnie? Prezydent w naszym kraju ma wyjątkowo nędzne uprawnienia i sam, bez zaplecza politycznego, żadnej rewolucji nie zrobi anie koryta żadnego nie okroi. Prezydent w Polsce ma ładnie wyglądać i się uśmiechać. I najlepiej nie gadać głupot.
A K-M to najchętniej by został królem a nie prezydentem, ale takiej opcji ustawodawstwo polskie nie przewiduje.

To tak w ramach realiów w zachwycie ;P

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 20:43:29
Arachne
Taur
Ja na PO już się zawiodłem przy poprzednich wyborach. Tacy z nich liberałowie jak ze mnie komunista.

Z braku lepszego kandydata głosuję na tak daleką prawicę jak tylko się da.

Źródło wykresu: http://gospodarnosc.blogs...ndydatow-w.html
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 1.06.2010 20:44:03
Załącznik:
jpg  1 wykres pogl±dy kandydatow wybory 2010.jpg (43.65 KB; 800x486 px)
290_4c0554f00ec3a.jpg 800x486 px

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 20:46:53
Futrzasty Esteta
Anthro
DarkV co to dla ciebie skrajna prawica tzn jaka to partia? Bo nie wiem czy cie linczować czy nie xD.?

Jakim cudem kaczor jest w lewym górnym rogu?
Ostatnio edytowany przez Solon dnia 1.06.2010 20:48:59

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 20:49:04
Arachne
Taur
Cytat z "LV":
Prezydent w naszym kraju ma wyjątkowo nędzne uprawnienia i sam, bez zaplecza politycznego, żadnej rewolucji nie zrobi anie koryta żadnego nie okroi.


Ale ma broÅ„ ostatecznÄ…… prawo weta. I już zapowiedziaÅ‚ (JKM), że bÄ™dzie wetowaÅ‚ wszystkie ustawy majÄ…ce na celu podniesienie podatków, jak i budżet w którym bÄ™dzie deficyt. Bez skrupułów i do koÅ„ca.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 1.06.2010 20:49:27

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 20:50:08
jestÄ™ kapibarÄ™
Cytat z "Marrr":
za czym będąc w opozycji bez przerwy się opowiada.


A! Tak jeszcze na marginesie - "jak to łatwo być opozycją" - patrz tutaj (mój ulubiony cytat z polityka) : http://www.polfurs.org/mo...#forumpost41055

Cytat z "DarkV":
Ale ma broÅ„ ostatecznÄ…… prawo weta.


Overridowalne przez 3/5 głosów.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 1.06.2010 20:54:03

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 20:51:13
Arachne
Taur
Solon, to nie kaczor, to Ziętek. Kaczor jest w dolnym lewym.

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 20:52:41
Futrzasty Esteta
Anthro
Prawo veta może być przegłosowane tyle z jego prawa, po za tym mogą to załatwiać innymi sposobami niż ustawami wtedy ich, prezydent ani senat nie zobaczą xD.

Ach kolor mi sie pomylił xD.

DV jaka partia to ta twoja prawica?
Ostatnio edytowany przez Solon dnia 1.06.2010 20:54:11

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 20:55:48
Arachne
Taur
Cytat z "Solon":
DarkV co to dla ciebie skrajna prawica tzn jaka to partia? Bo nie wiem czy cie linczować czy nie xD.?


Nad partiami zacznę się zastanawiać jak będą wybory do parlamentu. Do wyboru mam co najmniej trzy. Na prezydenta jest jeden.

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 20:56:15
Futrzasty Esteta
Anthro
Tzn?

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 20:58:24
Arachne
Taur
Cytat z "LV":
Cytat z "DarkV":
Ale ma broÅ„ ostatecznÄ…… prawo weta.


Overridowalne przez 3/5 głosów.


Nie można mieć wszystkiego. ;)
0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 21:01:11
Na początek Partia Piratów, pasi? ;)

Z pozostałymi się wstrzymam bo się obawiam linczu a i specjalnie aktywistą nie jestem.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 1.06.2010 21:01:46

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 21:06:46
jestÄ™ kapibarÄ™
Offtopujecie panowie ;P

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 21:10:20
Wilk
ZwierzÄ™
[re:wykres]

Kaczyński na +3 swobód obywatelskich? To żart czy kpina?
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 21:13:20
Arachne
Taur
To Ziętek, Kaczyński jest w lewym dolnym rogu.
0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 21:17:31
BTW, Korwin powinien mieć +1 do swobód obywatelskich. Jest on wprawdzie przeciwko formalnym związkom gejów, ale jest także przeciwko formalnym związkom w ogóle, jako że państwo nie powinno się wtrącać w prywatne sprawy obywateli.

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 21:30:08
Angora Turecka
Anthro
Przykro mi to mówić ale ten wykres jest z dupy. Szczególnie jego pozioma oś.

JKM to ciekawy kandydat który tradycyjnie nie wygra. Mam pewne zastrzeżenia do jego wypowiedzi - on ma duże podejście liberalne zarówno w wymiarze gospodarki jak i społecznym, ale jest niekonsekwentny. Z jedne strony jest zwolennikiem choćby powszechnego dostępu do maryśki i broni, z drugiej nie bardzo mu się podoba zezwalanie na formalne związki homoseksualne. Czyli wolność, ale nie do końca.

Co do tematu to ja poczekam na konkretne wizje. Programy prezydenckie są nieco na wyrost bo uprawnienia tego urzędu w kontekście władzy egzekutywnej są małe. Generalnie ja i tak uważam że model prezydencko-premierowy w Polsce jest modelem złym i z chęcią zagłosowałbym na prezydenta który raz:
- chciałby znieść swoje prawo weta
-dwa:
- chciałby wprowadzić system na wzór Wielkiej Brytanii, Niemiec czy USA. W dwóch pierwszych głowa państwa nie miesza się w wykonawstwo, a pełnią jedynie funkcję reprezentatywną. W trzecim prezydent jest szefem rządu czyli władzy wykonawczej.

Na razie u mnie jest wskazanie na Komorowskiego z sympatią dla JKM, ale też lekkim uśmiechem na ustach jak słyszę jego wypowiedzi.

ADD up DarkV:

O tym żeby JKM byl przeciwnikiem cywilnych małżeństw nie słyszałem. Ale jeśli tak, to tym bardziej mnie to śmieszy. Bo tego typu małżeństwo formalnie służy m.in. wspólnej gosp. pieniężnej, spadkom itd. Ciekawe, czy wobec tego JKM pochwala możliwość posiadania wielu żon, mężów. To przecież również prywatne sprawy obywateli.
On jest tak daleko od etyki, powszechnie przyjętych zasad kulturowych i realiów że jakoś nie wyobrażam sobie jego w realnej polityce (to wszystko co głosi redukuje państwo do samego słowa "państwo").
Ostatnio edytowany przez Kot dnia 1.06.2010 21:45:09
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 21:57:02
Arachne
Taur
Kot, a co właściwie dają formalne małżeństwa?

- Wspólne rozliczanie się z podatku dochodowego. Korwin jest za całkowitym zniesieniem podatku dochodowego jako czymś co karze przedsiębiorczych.
- Dziedziczenie. -> Testament oraz sądy działające w 24h a nie 24 m-ce.
- Adopcja - Osobiście jestem przeciwko możliwości adoptowania dzieci przez pary homoseksualne. Możecie na to patrzeć jak chcecie ale tak jak rodziny patologiczne nie powinny wychowywać degeneratów tak i pary homoseksualne (wielokąty oraz małżeństwa z grami komputerowymi - japonia) nie powinny być przykładem rodziny dla chłonnego umysłu dziecka.
- Odwiedziny w szpitalu -> Prywatna służba zdrowia.

Także czy jest sens to w ogóle utrzymywać? Jeśli małżeństwa nie będą miały specjalnych przywilejów to i nie ma potrzeby aby je formalizować. I tak, jak byś chciał mógłbyś się ożenić z pięcioma kobietami na raz jeśli tylko twój kapłan by na to zezwolił.



Ja też wiem, że wielu postulatów nie uda się przyjąć ale nawet jeśli część utonęła by w socjaliźmie to i tak chociaż trochę byśmy z niego wyszli.



A teraz oddaję głos do zwolenników innych kandydatów bo mam wrażenie, że sam tu jestem.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 1.06.2010 21:57:34

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 21:59:12
Cholera nawet tutaj się ludziom zachciało gadać o polityce.

Mam dziwne przeczucie, że nie ważne na kogo zagłosuję zawiodę się na nim. Nie interesuję się zbytnio polityką i teraz żałuję, nie wiem kogo wybrać bo nie wiem jak działał przed kampanią. Kampania wyborcza to chyba jedno z lepszych źródeł kitu, więc jestem skazany na popełnienie błędu.

<idzie pomedytować nad tym>

PS: Rzeczywiście... wychowywanie dziecka przez pary homoseksualne jest problematyczne, ale to temat na większą dyskusję.
Ostatnio edytowany przez TomEdo dnia 1.06.2010 22:01:35

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 1.06.2010 22:00:29
Klacz huculska
a ja zaglosuje na LV alias Bronislaw Komorowski :P

 WÄ…tek zablokowany
1234...7>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane