Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

1234...6>>


0
(+0|-0)
Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 15:29:24
Arachne
Taur
Ankieta jak wcześniej…

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 15:39:17
Skunks
Anthro
Na Komorowskiego. Nie chce, żeby Kaczyński został prezydentem

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 15:43:41
Szeregowy Spizgalski
Tak.
same as above
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 15:51:24
jestę kapibarę
To zabawne, ale to hasło można interpretować w każdą stronę:
Załącznik:
jpg  1276243367_by_Flacha_500.jpg (32.15 KB; 500x557 px)
44_4c1f6e5c60018.jpg 500x557 px

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 16:15:23
Angora Turecka
Anthro
Na Komora choć żaden z kandydatów nie jest wart wyboru. Komor dla mnie jako człowiek jest przyzwoity - ma rodzinę, tradycje, jest ugodowy i spokojny. I ma spore doświadczenie jako polityk (jedno z większych na scenie politycznej). Śmieją się ludzie z jego myślistwa i żony, ale lepiej mieć jakieś hobby i żonę niż nie mieć w ogóle. I gadać jeszcze o polityce prospołecznej. Poza tym Komor gwarantuje jakiś progres w przypadku kluczowych ustaw, Jaro będzie kontynuacją sporów na linii prezydent-premier, albo jeszcze gorzej (bo Lech był spokojniejszy). Szkoda tylko, że Komor zachowuje się jak marionetka PO. Jakby kompletnie nie miał swojego zdania, woli i ambicji. Gada co mu każą gadać albo to co wypada powiedzieć.

A co do Jarka. Dość mam zamordyzmu, plucia patriotyzmem i jego deprecjacji, męczennictwa narodowego i ogólnego użalania się. Dość mam otwartego kłamstwa i obłudy. A Jarek udowodnił jako premier jaki styl polityki lubi uprawiać. Odżyło to nieco tuż przez I turą wyborów. Taki człowiek nie powinien reprezentować kraju, nawet, jeśli cechuje się zdecydowanie wyższym poziomem charyzmy niż jego kontrkandydat.

Ale skoro wybór w pierwszej turze był delikatnie ujmując do dupy, to czego się spodziewać po drugiej.
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 16:34:11
Lis Pospolity
Zwierzę
Skoro Korwin-Mikke nie przeszedł to nie mam po co głosować. Ani jednego ani drugiego nie chce :p

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 16:44:07
Angora Turecka
Anthro
Dupa właśnie. Nie głosując godzisz się z wolą większości z automatu. Jeśli jakiś burak potem wygra wybory to po części jesteś temu winien.
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 17:22:23
PERMABAN
Nie trawię ani Komora, ani Kaczyńskiego. Z jednej strony imbecyl, z drugiej jakieś rozlazłe kluchy + odgrzewany kotlet po swoim bracie. Zwisa mi kto będzie prezydentem, bo domyślam się, że i tak gówno się zmieni.

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 17:27:19
jestę kapibarę
Lepiej. Nie głosując robisz to czemu przeciwny jest JKM - jako człowiek inteligentny pozwalasz, żeby wbrew tobie zagłosowało aż dwóch buraków. I to do tego nieistotne, po której stronie się opowiesz przy urnie - oddasz komuś swój wybór.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 21.06.2010 17:30:27

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 17:55:01
Byłam głosować i zagłosowałam na Komorowskiego oczywiście.
Drugi raz będzie tak samo.

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 18:26:11
Arachne
Taur
Tylko co zrobić jak do wyboru masz dwa buraki? Bo tak naprawdę jedyna różnica pomiędzy tymi Panami jest taka, że jeden na koniec powie „Dziękuję”, a drugi „Bóg zapłać”.

Osobiście waham się między Kaczyńskim, a głosem nieważnym. Coraz bardziej jednak skłaniam się ku Kaczyńskiemu. Nie dlatego, że go popieram, ale dlatego, że BARDZO nie podobają mi się pomysły PO. Komorowski już mi podpadł tym, że podpisał ustawę o *tfu* przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 18:45:25
Lis Pospolity
Zwierzę
Cytat z "Kot":
Dupa właśnie. Nie głosując godzisz się z wolą większości z automatu. Jeśli jakiś burak potem wygra wybory to po części jesteś temu winien.


Mam wybierać między jednym burakiem a drugim... dzięki... :P

To który z nich wygra to już mi lata, ani jednego ani drugiego nie chce :p

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 19:55:43
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Kaczyński - Wszyscy wiedzą że Komorowski to marionetka post-komuchów którzy rozkradli Polskę w latach 90, kto tego nie wie, żyje w innym świecie albo jest małolatem. Finito.

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 20:15:12
Kłaczek
Anthro
W sumie zagłosuję podobnie jak w I turze, czyli na Kaczyńskiego.

Dlaczego? Wydaje mi się, że objęcie wszystkich szczebli procesu legislacji przez jedną partię może bardzo zaszkodzić państwu. Obecny sejm no i tak przegłosowuje więszość ustaw PO, a jedyną ochroną i 'filtratorem' szkodliwych ustaw był jak dotąd prezydent, który należał do odmiennej partii. Jeśli teraz wygrałby Komorowski - wszelkie ustawy przechodziłyby tenże proces z prędkością światła. Lepiej chyba zapobiegać, niż później przez wieki poprawiać polskie prawo. To nie ma sensu.

Tak poza tym, już chyba raz w historii mieliśmy system monopartyjny, który się nie sprawdził... Zapewne wiele osób się zbulwersuje, gdzie tam w dzisiejszej Polsce system monopartyjny. Na pewno nie ma co mówić o monopartyjności ingerującej w demokrację, ale ogólny zakres działań mógłby być bardzo podobny...

Tak poza tym, Kaczyński promuje równe szansy dla każdego obywatela, Komorowski zaś próbuje 'wyskrobać' ze społeczeństwa polskiego uprzywilejowaną elitę. Z pozycji przeciętnego wyborcy wybrałbym zdecydowanie pierwszego kandydata. Wyboru chyba tłumaczyć nie trzeba.

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 22:28:14
Angora Turecka
Anthro
No, czyli lepiej stać w miejscu i nie uchwalić żadnej ważnej ustawy bo prezydent pogrozi palcem, a opozycja lewicowa nie poprze. Niestety, o ile wkurzają mnie pomysły prorodzinne i cenzuralne PO, o tyle wolałbym by Ci panowie skopali coś porządnie, raz a dobrze, i by społeczeństwo "spuściło ich wraz z wodą w kiblu". Bo tak to będziemy odbijać piłeczkę od prezydenta do premiera, zmieniać partie i prezydentury w kratkę, nigdy nie będzie istotnych zmian, zawsze będą spory, a koniec końców wyprzedzi nas pod względem ogólnego rozwoju Azerbejdżan. O ile już tego nie zrobił. Poza tym polityk PO nie jest gwarancją akceptacji każdego pomysłu swojej partii - co udowodnił Kwachu za czasów SLD (choć Komor na razie pokazuje, że będzie potulny).

A co do głosowania - wiadomo że to żaden wybór. Ale taki wybór musi być podjęty. LV to dobrze opisał. Z dzisiejszej rozmowy nt. wyborów - jeśli jakieś gówno musi już leżeć w pomieszczeniu i trzeba z nim żyć, to niech przynajmniej nieco mnie śmierdzi. Na tym polega ten wybór. Nie na tym kogo lubisz, cenisz i z kim się w pełni zgadzasz. Ale o to kogo mniej nie lubisz, z kim się bardziej zgadzasz. Ta pierwsza tura, a konkretniej oddanie w niej głosu, to tylko cząstkowe usprawiedliwienie chęci niepójścia w 2 turze w takiej sytuacji.
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 22:46:10
Arachne
Taur
Jaka lewicowa opozycja? Przecież oni wszyscy są z lewicy.

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 23:04:12
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Ja zagłosuję na Komorowskiego, identycznie jak w pierwszej turze. Chcę zobaczyć czy platforma się sprawdzi, kiedy będzie miała swojego prezydenta. Kibicuję im i wierzę, że chcą zrobić coś dobrego. Czy się przejadę? Zobaczymy. Jak z ich pomysłów legislacyjnych wyniknie coś dobrego to będę się cieszył. A jak wyniknie coś niedobrego to zaklnę pod nosem i pójdę zagłosować na kogoś innego. Czary mary, zalety demokracji! Nie boje się że coś spieprzą na tyle żebyśmy to potem "naprawiali wieki". Nie będą mieli na to czasu, wdrażanie różnych rewolucyjny pomysłów trwa dosyć długo, i po pięciu latach społeczeństwo może pokazać czerwoną kartkę. Wieszczenie monopartyjnej wszechwłady, rozsprzedania polski czy ruiny gospodarki to tani populizm. A ja nie ciepię populizmu.

Zresztą, to co miało być spieprzone to już zostało przez rząd AWSu (oświata oraz socjał). I rzeczywiście, oni wylecieli z hukiem za swoje reformy ;) .
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 23:12:21
Wilk Grzywiasty
Anthro
Dodam coś od siebie na temat Komorowskiego, a dokładniej ręki która nim kieruje. Sz.p. Donald Tusk w liceum uczęszczał do jednej klasy z przyszłym wspólnikiem mojego ojca. Kiedy nadszedł czas na pisanie matur nagle okazało się, że pan premier jest zagrożony z matematyki i nie zda matury (która wtedy była obowiązkowa)! zwrócił się wtedy o pomoc do przyszłego inżyniera (już śp. byłego wspólnika mojego ojca), aby ten mu pomógł z matematyki. Wspólnik mojego ojca za darmo poświęcił bardzo dużo swojego czasu przed maturami, zamiast samemu się uczyć, na przygotowanie pana Tuska do matury z matematyki, którą ten ledwo co zdał.
W całej historii nie chodzi o brak jakichkolwiek umiejętności matematycznych naszego premiera, ale o to jak później potraktował swojego dobroczyńce, dzięki któremu udało mu się w życiu osiągnąć to co ma.
Jakieś 5 później, w roku 1989, złożyło się, że pan Tusk zaczął pracować w jednym budynku z byłym wspólnikiem mojego ojca. Po niecałych 5 latach Tusk, który uważał się już za wielkiego polityka, traktował wspólnika mojego ojca jak powietrze, jak kogoś gorszego. Nie odpowiadał nawet na proste "dzień dobry". Pracowali w tym budynku razem przez ponad 2 lata i Tusk nie odezwał się do niego ani słowem, mimo prób wspólnika mojego ojca.

I takiego właśnie mamy premiera. Jeśli jego marionetka zostanie prezydentem, wtedy będziemy mieli tak fajnie jak w Rosji.

Kto będzie mógł się przeciwstawić zmianom w państwie nawet widocznie mu szkodzącym? Trybunał Konstytucyjny jest nominowany przez prezydenta. Wszystkie 3 filary władzy będą w rekach osoby, której cele wcale nie są jasne. Obiecywał bardzo dużo i nic z tym nie zrobił, włazi w 4 litery Putinowi i Merkel itp.

PO wystawiło Komorowskiego, ponieważ Sikorski był by zbyt samodzielny i mógł by robić tak, jak uważa za słuszne. Komorowski w pełni się podporządkowuje. Widząc pomysły PO na reformy według mnie lepiej aby prezydent był chociaż po to, aby ich przyblokować.

Będę głosował na Kaczyńskiego, który chociaż ma własne zdanie i nie będzie umyślnie robił nic, co ma na celu własne wzbogacenie się kosztem Polski, on już nie ma nawet po co, żeby przepisać w spadku kotu? Mimo dużej ilości wad, uważam że on jest mniejszym złem w tych wyborach.

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 23:17:45
Arachne
Taur
Cytat z "Grygus":
A jak wyniknie coś niedobrego to zaklnę pod nosem i pójdę zagłosować na kogoś innego. Czary mary, zalety demokracji!



…wszyscy zgadzają się ze sobą, a będzie nadal tak jak jest~♫

BP, NMSP

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 23:27:41
Lis polarny
Anthro
Szczerze Raksha to już wole drugą Rosje gdzie będą próbowali reform i jedne lepsze inne gorsze niż 5 lat przestoju jak było z Kaczorem który większość rzeczy wetował

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 23:46:21
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat z "Raksha":
I takiego właśnie mamy premiera. Jeśli jego marionetka zostanie prezydentem, wtedy będziemy mieli tak fajnie jak w Rosji.


Niewiadomi sprawcy będą mordować opozycjonistów, a skorumpowana i zapijaczona policja nie będzie mogła nic z tym zrobić? Do tego tysiące ludzi zarażonych HIV i wszechobecna biega? Chryste, Jezu Niebieski, Matko Święta w Niebie, Wszyscy Święci! To straszne! Tylko nie Komorowski! A na serio, to zdecydowanie przesadzasz. Populizm...

Cytat z "Raksha":
]Kto będzie mógł się przeciwstawić zmianom w państwie nawet widocznie mu szkodzącym? Trybunał Konstytucyjny jest nominowany przez prezydenta. Wszystkie 3 filary władzy będą w rekach osoby, której cele wcale nie są jasne. Obiecywał bardzo dużo i nic z tym nie zrobił, włazi w 4 litery Putinowi i Merkel itp.


Oczywiście że są jasne! Tusk zdobędzie władzę absolutną a następnie sprzeda biedną Polskę! Psst! zapomniałeś, że w sejmie jest jeszcze 55% innych posłów niż posłowie PO! Kadencja trybunału konstytucyjnego dopiero się zaczęła i jeszcze potrwa. Zobacz, rządziło już kiedyś SLD ze swoim prezydentem. I oni mieli nieczyste sumienia, robili mnóstwo afer i kradli. Ale jakoś kraj nie popadł w ruinę ani w totalitaryzm. Więc dlaczego teraz ma popaść w wszechwładzę niejakiego Tuska?

Włazi w 4 litery? Na przykład jak? Czy oddaliśmy coś niemcom albo rosjanom w ciągu ostatnich 3 lat? Wskaż przykład. Czy lepsza polityka zagraniczna to taka, gdzie tylko się tupie nogami i krzyczy "dajcie nam" albo "nie pozwalamy", czy może taka, gdzie idzie sie na kompromis lub stara się ugrać jak najwięcej dobrego z zaistniałej sytuacji?

Cytat z "Raksha":
]PO wystawiło Komorowskiego, ponieważ Sikorski był by zbyt samodzielny i mógł by robić tak, jak uważa za słuszne. Komorowski w pełni się podporządkowuje. Widząc pomysły PO na reformy według mnie lepiej aby prezydent był chociaż po to, aby ich przyblokować.


Kandydata na prezydenta PO wyłoniły wewnętrzne wybory w partii. Nie wyznaczył go Tusk palcem.

Cytat:
Będę głosował na Kaczyńskiego, który chociaż ma własne zdanie i nie będzie umyślnie robił nic, co ma na celu własne wzbogacenie się kosztem Polski, on już nie ma nawet po co, żeby przepisać w spadku kotu? Mimo dużej ilości wad, uważam że on jest mniejszym złem w tych wyborach.


Ma własne zdanie w postaci "nie pozwalam na żaden pomysł PO". Owszem, nie będzie robił nic dla własnej korzyści, tu sie zgadzam. Tyle dobrego w PiSie, że oni przynajmniej nie kradną. Kaczynski będzie blokował każdy pomysł rządu z czystej złośliwości. Jego ś.p. brat był w miarę spokojny, ale Lech nie da sobie w kasze dmuchać. Zablokuje wszystko na co będzie miał ochotę. Niezależnie od rzeczywistej wartości/przydatności ustawy.

Smuci mnie to, że nawet wśród młodych ludzi jest tak dużo opętanych propagandą o Złych Siłach Czyhających na Naród :( .
Ostatnio edytowany przez Grygus dnia 21.06.2010 23:47:58
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 23:47:22
Wilk Grzywiasty
Anthro
Cytat z "Fox.":
Szczerze Raksha to już wole drugą Rosje gdzie będą próbowali reform i jedne lepsze inne gorsze niż 5 lat przestoju jak było z Kaczorem który większość rzeczy wetował


Drugiej Rosji mieć nie będziesz, jedynie trójpodział władzy na obraz Boga katolickiego: Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty (Donek, Bronek i Trybunał). W Rosji Putin nic nie musi już mieszać, a w Polsce jest jeszcze wiele do podporządkowania sobie.

A co do przestoju za czasów rządu Kaczyńskiego, przestudiuj sobie wykres zadłużenia naszego państwa, a także jeśli znajdziesz to listę ustaw wprowadzonych w życie za czasów ich kadencji (a także podawanych przez nich projektów nie przegłosowanych przez brak większości w sejmie). Założę się, że piszesz a w ogóle nawet się nie zainteresowałeś się faktami, tylko budujesz swój światopogląd na tym co zobaczysz w telewizji, usłyszysz w radiu, bądź przeczytasz na portalach internetowych.

Od razu uprzedzam, nie odwracaj kota ogonem, ja nie będę szukał za Ciebie tych informacji, jutro mam ciężki egzamin z mechaniki płynów (totalny bełkot), więc nie mam czasu na szukanie.

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 23:53:36
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat:
A co do przestoju za czasów rządu Kaczyńskiego, przestudiuj sobie wykres zadłużenia naszego państwa, a także jeśli znajdziesz to listę ustaw wprowadzonych w życie za czasów ich kadencji (a także podawanych przez nich projektów nie przegłosowanych przez brak większości w sejmie).


A co ma wykres zadłużenia do oceny rządów? Człowieku, oni rządzili tylko dwa lata! Procesy rynkowe/gospodarcze nie rozpoczynają się z dnia na dzień. Wzrost gospodarczy lat 2005-2008 był zaslugą poprzednich rządów, które dały ku temu podstawy a nie magicznym wpływem Braci Kaczyńskich :\ .

Czy ilość przegłosowanych ustaw jest miernikiem rozwoju? Biegunka legislacyjna też nie jest dobra.
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 21.06.2010 23:57:57
Wilk Grzywiasty
Anthro
Grygus - on nie jest klonem Lecha, nie wiadomo jak będzie się zachowywał jako prezydent. Jak już zauważyłeś to zawsze byli inni, a teraz dokładając śmierć brata to światopogląd Jarosława mógł się zupełnie zmienić.

Niestety konwersacja na temat tych dwóch panów nic nie wprowadzi w nasze życie, każdy jest zdecydowany na swojego kandydata, a obaj mają tyle wad, że można by było pisać przez parę dni pokazując innym, że się mylą, a tak na prawdę doszli byśmy do tego, że jeden ma kota, a drugi brzydka żonę.

Ja wracam do mechaniki płynów.

a co do tego, co napisałeś kiedy ja pisałem: to była odpowiedź do Foxa, nie do Ciebie

Cytat z "Grygus":
Smuci mnie to, że nawet wśród młodych ludzi jest tak dużo opętanych propagandą o Złych Siłach Czyhających na Naród :( .


Tak najłatwiej napisać, każdy argument przeciwnika to "propaganda" a twoje są cacy.
Ostatnio edytowany przez Raksha dnia 22.06.2010 0:03:38

0
(+0|-0)
Re: Wybory II tura
Wysłano: 22.06.2010 0:02:42
Kłaczek
Anthro
Cytat z "Grygus":
A ja nie ciepię populizmu. [...]
Tylko nie Komorowski! A na serio, to zdecydowanie przesadzasz. Populizm...


Wszędzie populizm....

Cytat z "Grygus":
Oczywiście że są jasne! Tusk zdobędzie władzę absolutną a następnie sprzeda biedną Polskę! Psst! zapomniałeś, że w sejmie jest jeszcze 55% innych posłów niż posłowie PO! Kadencja trybunału konstytucyjnego dopiero się zaczęła i jeszcze potrwa. Zobacz, rządziło już kiedyś SLD ze swoim prezydentem. I oni mieli nieczyste sumienia, robili mnóstwo afer i kradli. Ale jakoś kraj nie popadł w ruinę ani w totalitaryzm. Więc dlaczego teraz ma popaść w wszechwładzę niejakiego Tuska?

Włazi w 4 litery? Na przykład jak? Czy oddaliśmy coś niemcom albo rosjanom w ciągu ostatnich 3 lat? Wskaż przykład. Czy lepsza polityka zagraniczna to taka, gdzie tylko się tupie nogami i krzyczy "dajcie nam" albo "nie pozwalamy", czy może taka, gdzie idzie sie na kompromis lub stara się ugrać jak najwięcej dobrego z zaistniałej sytuacji?


Po pierwsze: czy wiesz, co mówił Tusk w latach 90-tych? Chciał... autonomii Kaszub. Czy to żart? Absolutnie nie. Nie chce mi się szukać i dawać linków, ale jak w google wpiszesz tusk + kaszuby wyjdzie ci masa wyników. Na pewno myślisz, że nie chciałby nas sprzedać? Po za tym obejrzyj też filmiki o "Nocnej Zmianie" zobaczysz, jak wykreowali się niektórzy znani politycy.

Czy oddaliśmy coś Niemcom? Całych Mazur może jeszcze nie, ale dawni mieszkańcy Pomorza (Niemcy) wygrywają w rozprawach sądowych prawa własności gruntów. Niedaleko mojej szkoły stoi kamienica, którą jakiś szwab chciał wykupić. A chcę podkreślić, że żyje tam wiele rodzin, nie zalegają z opłatami, itd. Są to zwykłe, przeciętne rodziny, którym ktoś odbiera dom!
Ostatnio edytowany przez Siberius dnia 22.06.2010 0:06:52

 Wątek zablokowany
1234...6>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane