Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   20 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<123456789>>


0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 19:58:29
ej, co wy robicie z tymi avami?? Walesa, Dzurindza, i Małysz po dwóch kreskach, i inne straszne klimaty, why? warrum?

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 20:47:19
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Pewnie miał na myśli avatara co Aki ma. :D
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 20:56:34
A nie.. to Wałęsa :D

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 21:44:13
Smok Serwisowy
spoko... mogło być gorzej xDprzynajmniej jest wesoło xD
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 22:46:11
Lemur
Anthro
Cytat:
Dla mnie na przykład stonowana, ciemna kolorystyka i taki właśnie układ jest bardziej przystępny od PSF. Ja nawet nie potrafiłem na początku znaleźć tam przycisku "Forum" :/ Ale to tylko moje zdanie.

Nom, kwestie estetyki są mocno indywidualne :) Żeby nie było, to przecież też cały czas przedstawiam tylko swoje zdanie na ten temat.

Cytat:
Moim zdaniem nie ma złego forum. Istnieją tylko źli użytkownicy, którzy nie potrafią uszanować zasad. Nawet, jeśli te zasady nie istnieją formalnie.

O to to...
Jedni są emo, a inni jak rozpieszczone bachory przekonane o swojej wyższości.
Nie wiem co gorsze...

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 22.09.2007 0:02:49
Wilk Grzywiasty
Anthro
Cytat:

LV pisał(a)):
Wałęsę ma Gdańszczanin ;P


na dodatek mieszkam niedaleko niego :p

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 22.09.2007 0:07:22
Smok Serwisowy
dotykaleś go :> ?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 22.09.2007 0:11:54
Wilk Grzywiasty
Anthro
tak :D w kościele siedziałem nawet za nim i podał mi ręke ^^

a teraz kogo mam na avie? ;>

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 22.09.2007 0:23:32
Smok Serwisowy
kwacha.
**


I co mi ciachasz posty!!!!?
Temat był głupie pytania!! Zadałem pytanie i czekałem na odpowiedź... a tu ciach ciach.... GTFO :P
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 22.09.2007 12:12:57
Sorka,ale ten temat jest o tym,co w Polfursie nie pasuje (wskazuje na to 1 post), a nie o avatarach. Proponuje załozyć tematy "Luźna pogawędka" i "Avatary oraz podpisy".

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 22.09.2007 12:58:07
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
No i to chyba głównym problem pfu...
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 22.09.2007 15:19:03
Smok Serwisowy
to znaczy, że już nigdy się nie dowiem, którym pociągiem mam wozić węgiel do elektrowni?
<szlocha>
Offtopy wcale nie są problemem tego forum... bo to forum, żyje offtopami. gdymy lv, wycinał każdy offtop jak leci to forum by wygasło już dawno... czego dowiódł akimoto swoim 2dniowym moderowaniem.
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 22.09.2007 15:54:07
A moim zdaniem wadą tego forum to taka,ze nie ma tematów,gdzie mozna pogadać na luzie,cos jak Luźna pogawędka i brak takich tematów dotyczących nas. Bardziej są rozmowy o Furry i zabawy. Na PSF-ie z kolei i luźne pogawedki były (ale momentami,to za dużo) i rozmowy o avatarach jesli dobrze pamietam oraz dział, gdzie kazdy miał temat do zadawania pytan. Takie moje spostrzeżenie.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 22.09.2007 16:08:11
Smok Serwisowy
jak nie ma takich tematów... masz radosną kraine szczęśliwości to możesz sobie tam luźno "gadać"
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 22.09.2007 16:43:25
Cytat:

Edi pisał(a)):
jak nie ma takich tematów... masz radosną kraine szczęśliwości to możesz sobie tam luźno "gadać"


Właśnie nie,bo wkracza taki LV i kasuje połowe tematu.


Moim zdaniem właśnie z tego biorą się offtopy - nie ma gdzie pogadac i wtedy gada sie o tym na przekór w innym temacie. Wezme dla przykładu wasze avatary - nie macie gdzie pogadać o swoich avatarach,wiec gadacie w temacie o wadach Polfursa.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 22.09.2007 22:50:20
Cytat:

Vethuleion pisał(a)):
możesz mi siusiaka potrzymać.

Bozia dała rączki, nie jestes inwalidą, potrafisz utrzymać takjie duże głośniki, więc możesz sobie potrzymać. Co własne to lepsze :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 22.09.2007 23:13:43
Smok Serwisowy
Cytat:
Moim zdaniem właśnie z tego biorą się offtopy - nie ma gdzie pogadac i wtedy gada sie o tym na przekór w innym temacie. Wezme dla przykładu wasze avatary - nie macie gdzie pogadać o swoich avatarach,wiec gadacie w temacie o wadach Polfursa.


jak chcesz koniecznie pogadać jeszcze o tych avatarkach to załóż sobie temat a nie pierdolisz, że nie ma gdzie o nich rozmawiać. A potem przyjdzie taki reirun i będzie ci truł dupe, że połowa tematów jest twoja.

A offtopu nie wrzuca się dla tego, że nie ma gdzie o czymś gadać tylko dla tego, że ZAZWYCZAJ jego tematyka nie jest warta zakładania takiego tematu
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 23.09.2007 6:51:09
OFTOP RULEZ!!!

a avy dalej straszne...
i to nie był Małysz? a taki podobny :D

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 23.09.2007 10:55:08
Smok Serwisowy
słyszałeś LV!!! jesteś podobny do małysza xDD
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 23.09.2007 11:34:26
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
on miał na myśli wczesniejszy avatar LVa :P

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 23.09.2007 13:10:50
Smok Serwisowy
wiem... ja już słyszałem, że jestem podobny do Agaty Wróbel ;)
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 23.09.2007 18:49:19
jestę kapibarę
Cytat:

Koniar pisał:
A moim zdaniem wadą tego forum to taka,ze nie ma tematów,gdzie mozna pogadać na luzie,cos jak Luźna pogawędka i brak takich tematów dotyczących nas. Bardziej są rozmowy o Furry i zabawy. Na PSF-ie z kolei i luźne pogawedki były (ale momentami,to za dużo) i rozmowy o avatarach jesli dobrze pamietam oraz dział, gdzie kazdy miał temat do zadawania pytan. Takie moje spostrzeżenie.


A moje spostrzeżenie jest takie że mieliśmy od nich nie zrzynać, więc pytań nie było ;P

Cytat:

Koniar pisał:
Cytat:

Edi pisał:
jak nie ma takich tematów... masz radosną kraine szczęśliwości to możesz sobie tam luźno "gadać"


Właśnie nie,bo wkracza taki LV i kasuje połowe tematu.


Srututu. Pokaż mi palcem, bo nie wierzę co widzę. Napisałem jednego posta i to jeszcze in-topic, bo zacząłeś pierdolić na modłę "GTA, GTA" i mnie ♥♥♥♥♥♥♥♥. Checie sie w temacie lizać po tyłkach to się liżcie, chcecie robić głupoty to róbcie, chcecie kraść samochody i bić ludzi to won na forum GTA. Kradzenie samochodów nie jest furry. Zwierzęta kradną jedzenie i dywaniki.

Cytat:
Moim zdaniem właśnie z tego biorą się offtopy - nie ma gdzie pogadac i wtedy gada sie o tym na przekór w innym temacie. Wezme dla przykładu wasze avatary - nie macie gdzie pogadać o swoich avatarach, wiec gadacie w temacie o wadach Polfursa.


Kur... To założ se temat o awatarach. Bo nie ma takiego. Tutaj naprawdę tematy może założyć każdy, a nie tylko administracja, i wcale nie są natychmiast kasowane.
Poza tym oprócz radosnej krainy jest 100 i jeden tematów do offtopowania, poczynając od "śmietnika" do tematu o literalnym temacie "offtop".
Tak na marginesie to mam wrażenie że niektórzy siedzą na forum żeby klepać tylko jakieś kretynizmy w tego typu tematach, a jak już jest dyskusja wymagająca zastanowienia się, albo wyobraźni, to nie chce im się wysilić łepetyny żeby cokolwiek konstruktywnego tam napisać.
Btw sam w każdym temacie piszesz byle pisać, bo nic nie wnosisz zasadniczo. Najlepszą wersją twojego posta jest napisanie "ja też tak myślę".

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 24.09.2007 9:49:45
Wilk
Zwierzę
EKHEM
--sf.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 24.09.2007 13:01:32
a co jest na 13 stronie? bo mi cenzor blokuje... to moze byc cos takiego za co mozna powiedziec "masz przejebane"? czy w innym sensie?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 24.09.2007 13:26:22
więc nie powinieneś "mieć przejebane" :D

 Wątek zablokowany
<<123456789>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane