Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   17 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<1...6789


0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 27.11.2007 1:44:15
Smok Serwisowy
to jeszcze wytłumacz w czym leży owa "archaiczność" ja od od paru postów ciągle gada tylko o kolorach,a ja psuje sobie klawiaturę. ARCHAICZNY LAYOUT, ARCHAICZNA ARCHITEKTURA STRONY. ja do niego mówię o Budynku a on do mnie o kolorze tynku. takie porównanie jak dla dziecka wobec tego...

wyobraź sobie domek, w środku jego schematowi funkcjonalnemu nie można (prawie) nic zarzucić ale przez to, że domek jest zaprojektowany jak obłożone betonem dobrze działające pokoiki staje sie brzydki jak noc od zewnątrz. i teraz wyobraź sobie, że przyjeżdża pociąg i mówi, że jak przemalujemy domek z "zielonego na na fioletowy" to wtedy domek będzie ładny.

Dotarło to do ciebie czy mam wymyślić jeszcze kilka innych przykładów niż coca-cola i malowanie domku, żeby się z tobą porozumieć ?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 27.11.2007 1:56:34
Arachne
Taur
No to niech ktoś powie co to jest ta archaiczność. W którym miejscu polfurs jest niewygodne? Chętnie coś zmienię. W temacie "Czegoś tu brakuje" w dziale "Strona techniczna serwisu" zaproponowaliście 3 zmiany. 2 wprowadziłem praktycznie tego samego dnia.

/edit: Pepsi jest smaczniejsze.

/edit2: kończę dyskusje na temat usability serwisu w tym temacie. Zainteresowanych odsyłam do Strona techniczna serwisu > Czegoś tu brakuje

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 27.11.2007 9:13:03
jestę kapibarę
Cytat:
ja do niego mówię o Budynku a on do mnie o kolorze tynku. takie porównanie jak dla dziecka wobec tego...


Popatrz, dokładnie jak ja... bo jakbyś przeczytał moje, to mówiłem że arachiczność sobie, a ktoś miał pretensję do kolorów i do tego się odniosłem. A już sam wygląd poza kolorami jest taki jaki jest, zaproponuj coś ładniejszego w temacie "czegoś tu brakuje" bo już mi się nie chcę sobie żył wypruwać na coś czego i tak nie przeczytasz, zaaferowany tym że tobie chodzi o archaiczność, a mnie, wg twojego pobieżnego przeczytania, o kolory.

po co to w ogóle piszę, przecież potraktujesz to jak zwykle.
"tl;dr"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 27.11.2007 13:10:37
ja mam pytanko: po czym mozna odczuc ze jest sie traktowany "jak smietanka"? xD

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 27.11.2007 16:03:30
Futrzasty Esteta
Anthro
Aż żal czytać jak sobie złośliwostakmi przygryzacie.

Liżą cie i głośno mlaszczą xD.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 27.11.2007 19:42:41
jestę kapibarę
Cytat:

Solon pisał:
Liżą cie i głośno mlaszczą xD.


umarłem :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 27.11.2007 20:12:55
Wilk
Zwierzę
Edi:
Podstawowym problemem z wyglądem polfursa jest to, że żaden z adminów nie jest artystą nawet umiarkowanie dobrym.

Zaprojektuj proszę nową oprawę graficzną Polfursa, i mówię to bez żadnej złosliwości czy ironii, i kieruję do ciebie bo jesteś pośrod nas chyba najkompetentniejszy w tym względzie. Ja, DarkV, Lwiczka i inni zaimplementujemy to.

Wygląd jest ♥♥♥♥♥♥♥ bo lepszego nikt nie umiał zrobić. Jak będzie lepszy projekt to się polfursa lepszego zrobi.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 27.11.2007 20:22:28
jestę kapibarę
właśnie poprosiłem DarkV o zmiany w layoucie i jak się uda to zamiast 3 stron główna / nowniki / menu użytkownika będzie jedna porządna na której będzie wszystko co trzeba. i pare innych drobnych usprawnień. a jak już będzie layout, to łatwiej będzie jakiś ładny wygląd do tego dostawić. albo dwa wyglądy. albo nawet trzy.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 27.11.2007 20:46:53
Smok Serwisowy
a ja myślałem, że właśnie gdzieś wychodziłeś... wzruszające xDDDD
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 27.11.2007 21:02:00
jestę kapibarę
chcesz żyletkę zrobioną z moich drzwi?

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 27.11.2007 21:13:41
Smok Serwisowy
nie zbieram złomu. jeszcze jakieś pytania odnośnie tematu :) ?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 27.11.2007 21:15:31
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
No juz juz dzieci, bez klotni i do roboty :*
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

 Wątek zablokowany
<<1...6789


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane