Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12


3
(+3|-0)
Re: Chrome czy Opera?
Wysłano: 27.07.2013 12:42:48
Mystery minusikator hit again!

1
(+1|-0)
Re: Chrome czy Opera?
Wysłano: 27.07.2013 13:05:24
Wilk
Anthro
Cytat z "Pablo": (Link »)
Ja kilka dni temu w miarę bezproblemowo przesiadłem się z Chrome do Opery 15. AdBlock jest, WebDev tools też, jest nawet szybsza (przynajmniej tak się wydaje). Brakuje mi tylko dwóch rzeczy - wyszukiwanie w serwisie z paska adresu (np. wpisuje allegro.pl -> tab i wyszukuje bezpośrednio tam) i to, że nie mogę sobie odpiąć karty ruchem myszki i przeciągnąć na drugi monitor.

Są na to jakieś pluginy?

Klikasz prawym na formularz wyszukiwania na stronie i dajesz "Utwórz wyszukiwanie" albo coś takiego. Tam sobie ustawiasz keyworda, na przykład "pf" w polfursowej szukajce. Potem jesli chcesz cos wyszukać na pfie to na dowolnej stronie w pasku adresu przeglądarki wpisujesz "pf przystojny gej 15 lat". W Operze wystarczy mieć sam ppasek adresu, pasek wyszukiwanaia nie jest w ogóle potrzebny.
Nie wyszukuje formularzy automatycznie - trzeba każdy dodawać ręcznie, chyba że wyszła jakaś wtyczka.

Co do przeglądarkowej wojny to w 100% zgadzam sie z Ingiem i Ryanem - opera4lyfe.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Chrome czy Opera?
Wysłano: 27.07.2013 20:50:28
Smoko-nietoperz
Anthro
Korzystam z Firefoxa od wersji 2, i "szybkosc" / zasobozernosc mi nie przeszkadza bo to pewnie ulamki sekundy, ale czytajac caly temat zdecydowalem sie wyprobowac Opere, moze czyms milym mnie zaskoczy.
A kto umarł, ten nie żyje.

0
(+0|-0)
Re: Chrome czy Opera?
Wysłano: 27.07.2013 21:58:22
Wilk falklandzki
Anthro
Ja nie narzekam ani na jedno ani na drugie . Opera jest dobra jeżeli masz otwarte wiele stron naraz , a Chrome jak masz szybkie łącze to działa szybko ale już np. na Aero2 jest wolniejszy nawet od IE10 .
22:06 - RosyjskaCzapka: ta, okazuje się że my chowający się pod osłoną internetu jesteśmy lepszymi ludźmi w środku niż ci lansiarze/szmaciasze

0
(+0|-0)
Re: Chrome czy Opera?
Wysłano: 29.07.2013 6:10:34
irbiseł
Zmiennokształtny
Może to być mały offtop, ale czy w Operze 15 da się używać jeszcze skryptów Greasemonkey? Nie mogę nigdzie znaleźć tych ustawień ani wzmianki w google.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane